Назад
Ідеальні відносини: що це таке і як їх визначити??

Навигация по разделу
Идеальные отношения

Що таке ідеальні стосунки і чи є у них свої ознаки?

Що таке ідеальні стосунки? Які ознаки вони мають? Чи можна побудувати такий союз, дотримуючись суворого алгоритму, або доведеться все ж імпровізувати?

Що таке ідеальні стосунки і чи існують вони взагалі? Деякі звикли вважати, що такий союз залежить від прихильності долі. Інші бачать ідеал у наполегливій роботі над взаєминами. Треті в принципі не визнають зразковість можливої, вважають за краще не ускладнювати собі життя її пошуками, приймаючи те, що вже є. Яка ж думка ближче до правди? Які ознаки можна вважати характерними для бездоганного Союзу?

Що таке ідеальні стосунки?

Ідеальні відносини — це Міцний тривалий союз між людьми, який повністю заповнює всі потреби, очікування партнерів один від одного, робить їх щасливими.

Універсальної формули зразкових взаємин не існує, оскільки кожна людина має свої вимоги до пари. Один сайт знайомств в Інтернеті провів опитування про те, які риси партнера найбільше приваблюють і відштовхують різних людей. Результати виявилися такими:

 1. Почуття гумору / / брехня;
 2. Вміння проявляти і приймати любов / / симптоми маніпулятора;
 3. Надійність // запальність, злість.

Однак ці підсумки могли виявитися зовсім іншими, якби їх провели в іншій країні, для іншої вікової категорії (в опитуванні брали участь люди 18-34 років). Тому неможливо створити чіткий алгоритм бездоганного Союзу, який підходив би всім. Однак є ознаки, які сприяють розвитку таких відносин. Вони підвищують шанси створити довірчий зв'язок між людьми.

Пройти тест на сумісність

6 ознак ідеальних відносин.

1. Спільні інтереси.

Як би не була поширена думка про те, що протилежності обов'язково притягуються, але безвідмовно вона діє лише у фізиці. А в психології людських взаємин спільність інтересів виявляється більш важливим, ефективним умовою. Саме через неї люди в принципі хочуть пізнавати один одного далі, починають зближуватися.

Необов'язково, щоб абсолютно всі захоплення збігалися. Досить 2-3 тим, на які Партнери можуть вільно і з захопленням спілкуватися. Ці інтереси зближують, дозволяють підтримувати високий рівень комунікації в парі, що дуже важливо для здорових відносин. До того ж, схожі хобі або переваги формують розуміння між різними особистостями, змушують їх приймати один одного «за свого».

2. Особистий простір.

Закохані парочки на початку свого знайомства не можуть придушити бажання бути разом цілодобово. Це нормальна поведінка на такій стадії, проте вона проходить, партнери потроху остигають, відволікаються на інші справи. Це також здорова реакція. Вона не оголошує про згасання почуттів або про початок рутинного занепаду. Просто гормони поступово заспокоюються і все повертається до колишнього укладу.

Спільні інтереси все одно будуть живити емоції , підтримувати зв'язок, захоплення один одним. Однак з'явиться потреба в особистому просторі. В ідеальних стосунках ніхто не ставиться до цього з ревнощами чи претензіями.

Хлопці йдуть на полювання, риболовлю, душевно посидіти чоловічою компанією в гаражі або барі. Дівчата йдуть на шопінг, обговорити останні новини з подругами в кафе, караоке. Або чоловік йде провести час з друзями, поки жінка залишається вдома, щоб зайнятися медитацією або помалювати на самоті, наприклад.

3. Однакові цілі.

Люди легко сходяться, якщо у них різні характери , протилежні темпераменти , але однакові вимоги, очікування від життя. І навпаки, споріднені душі З Чи не ідентичними натурами при відсутності спільних цілей швидко закінчують свої відносини.

Неоднакове бачення майбутнього, якщо воно принципово, стає серйозною перешкодою. Якщо один хоче дітей, а інший приписує себе до чайлдфрі, нічого хорошого з такої пари в любовному плані не вийде. Те саме стосується ситуацій, коли:

 • Один серйозно мріє про життя за кордоном, інший & 8212; завзятий патріот або просто нікуди не хоче переїжджати;
 • Перший любить жити одним днем, витрачати гроші, як тільки вони з'являються, другий звик економити, збирати, обмежувати себе в чомусь заради великої мети;
 • Один &8212; амбітний кар'єрист, готовий на багато що заради робочих досягнень, інший мріє про дружну сім'ю, в якій батьки завжди будуть разом, не стануть часто або надовго відлучатися і т. д.

Правильна та думка, що партнери в перспективному Союзі дивляться не на один одного, а в одну сторону. Тому що підлаштовуватися, жертвувати, ігнорувати = робити себе нещасним.

Пройти тест на темперамент

4. Прийняття.

Складно втриматися від спокуси і не «підкоригувати» свою пару хоча б трохи. Хоча зазвичай на» трохи " рідко хто зупиняється. Це велика проблема. Якщо хтось каже» я виправлю її\ \ його«,» зі мною він/вона зміниться " або тихо сподівається на це, можна відразу сказати, що такий союз стане провальним.

Вміння приймати кохану людину з усіма його мінусами, дрібними помилками, заморочками, не завжди правильними або зрозумілими звичками &8212; це золотий навик. Звичайно, особистість може змінюватися, і в стосунках швидше за все буде поступово це робити, але не під Батогом, вимогами, маніпуляціями, а тільки за своїм бажанням або через обставини. Можна заохочувати, позитивно мотивувати людини до чогось, але не можна тиснути на нього або контролювати.

5. Вміння вирішувати проблеми.

Суперечки трапляються навіть в ідеальних відносинах, але при цьому не переростають в скандали. Відстоювати свою думку, яка відрізняється від поглядів обранця або обраниці, &8212; нормально. Важливо лише робити це, не забуваючи про повагу до свого опонента. Тобто крики, образи, безцеремонні звинувачення, нетактовність, грубість &8212; це вже не конструктивна суперечка, а нервова безглузда сварка без сприятливого результату.

Аргументованість і спокій &8212; кращі союзники в такій ситуації. Деяким допомагає уява . Наприклад, можна уявити, що при діалозі присутній хтось третій &8212; критик-спостерігач. Така фантазія знизить напруження емоцій і бажання вихлюпувати їх в різкій формі.

6. Відвертість.

Це не просто чесність як риса характеру . Це можливість, бажання бути собою поруч з партнером, не боятися показувати себе справжнього. В ідеальних стосунках ця відкритість проявляється у всьому максимумі. Про відверту близькість можна говорити, якщо пара не бентежиться один при одному:

 • Дуріти, балуватися, бути смішними;
 • Проявляти будь-які емоції & 8212; від сліз до бурхливої радості;
 • Висловлювати незгоду, розбіжності;
 • Говорити про проблеми;
 • Показувати себе сонними, розпатланими, втомленими, хворими.

При цьому ні в кого не виникає почуття провини або сильного сорому (легке збентеження може бути). Така відкритість досягається за рахунок довіри і впевненості в тому, що партнер прийме свою кохану людину будь-яким.

Ідеальні стосунки &8212; не вигадка. Вони дійсно існують, але побудувати їх виходить не у кожного. Щоб знайти такий привілей, доведеться дуже добре попрацювати над собою. Крім того, важливо знайти відповідного партнера, що теж буває нелегким завданням. Однак те щастя, легкість, близькість, затишок, які дарують ці взаємини, точно варті всіх зусиль.

Пройти тест Фрейда

Зараз читають
Чим зайнятися на роботі, коли нудно??
Чим зайнятися на роботі, коли нудно??
Чим зайнятися на роботі, якщо завдань немає, а нудьга вже дає про себе з ...
Психіатрія: що це таке, хто такий психіатр і коли до нього йти??
Психіатрія: що це таке, хто такий психіатр і коли до нього йти??
Що таке психіатрія і якими проблемами вона займається? Які застосовуютьс ...
Психічні процеси: що це таке і як їх удосконалити??
Психічні процеси: що це таке і як їх удосконалити??
Що таке психічні процеси? Як вони описуються, розділяються та взаємодіют ...
Адиктивна поведінка: що це таке, як розпізнати і побороти??
Адиктивна поведінка: що це таке, як розпізнати і побороти??
Що таке адиктивна поведінка і які у нього прояви? Чек-лист для бажаючих ...
Воля: що це таке і навіщо вона потрібна??
Воля: що це таке і навіщо вона потрібна??
Що таке воля і як вона допомагає боротися з миттєвими слабкостями і бажа ...
Креативна людина: хто це такий і як його розпізнати??
Креативна людина: хто це такий і як його розпізнати??
Хто така творча людина і як вона може генерувати творчі ідеї? Як можна р ...
Як знайти підробіток: 8 універсальних способів
Як знайти підробіток: 8 універсальних способів
Як знайти підробіток? Додатковий заробіток ще нікому не завадив. Про те, ...
Новое youtube видео