Назад
Як перестати лінуватися і почати діяти? 5 прийомів

Навигация по разделу
как перестать лениться

Як перестати лінуватися і почати активне життя?

Як перестати лінуватися і нічого не робити? 5 порад допоможуть змінити себе, перетворившись в цілеспрямованого і активного людини.

Якщо в певний момент набридне бути ледачим, варто перестати лінуватися і почати діяти. Як це зробити? Наскільки це складно? Скільки часу це може зайняти? Яка ймовірність успіху? Про все це написано безліч рекомендацій. Інтернет переповнений тематичними статтями. Але що робити, якщо перечитувати їх все лінь? Пропонуємо вибірку найбільш ефективних прийомів як перестати лінуватися. Прості і слушні поради допоможуть всім бажаючим побороти свою лінь, почавши активне змістовне життя.

Коли когось відвідають подібні думки, це означатиме, що йому точно набридло відчувати себе ледарем. Дійсно, почуття не з приємних, особливо якщо в цю обставину вічно тикають носом все навколо. Ось, в певний момент, така людина замислюється, як перестати лінуватися і почати жити так, щоб все нарешті заспокоїлися і відстали. Він просто ще сам не усвідомлює, що змінивши свою поведінку на більш активну, повертатися в початковий стан йому вже не захочеться.

Так все ж, як перестати бути ледачим? скільки часу на це може піти. Відзначимо відразу, що процес досить тривалий. Все залежить від конкретної людини, а також обставин. Хтось впорається за місяць, інший – за два, а третьому буде потрібно півроку. Головне почати, а там вже по ситуації буде видно.

Як перестати лінуватися і почати жити? Способів існує багато, але з метою економії часу вкажемо тільки найцікавіші і надійні.

1. Нічого не робити.

Мабуть, єдиний експрес-метод Як позбутися ліні . Досить цікава методика, що дозволяє перестати лінуватися в найкоротші терміни. Істотним недоліком цього підходу можна вважати нетривалість ефекту. Через певний час лінь повертається до свого власника.

Загалом, суть цього методу, як перестати бути ледачим, полягає в тому, щоб абсолютно нічого не робити максимально можливий час. можна тільки моргати і дихати. Все інше не рекомендується. Просто стояти і дивитися в стіну. Хвилину, дві, десять. Навряд чи хто-небудь вистоїть довше, оскільки кожна секунда йому здасться вічністю.

Після такої екзекуції, руки самі потягнуться до письмового приладдя або інших інструментів, а ноги мимоволі понесуть до шкільної лаві або робочого місця. Виявляється, нічого не робити може бути навіть більш виснажливим, ніж найактивніша робота.

Пройти тест на тип особистості

2. Навчитися себе надихати.

Часто лінь виникає у відповідь на слабку мотивацію людини. У дитинстві мова йде про недостатній вплив з боку батьків. Якщо говорити про дорослу людину, то в його випадку це вже слабка самомотивація . Як би там не було, суть її однакова. Щоб перестати лінуватися – слід самому собі аргументувати чому цього робити не варто.

Наприклад, представити всі принади від отриманого результату ( метод «візуалізації» ), або регулярно нагороджувати себе чимось приємним за виконану нудну роботу ( метод " якоря» ). Також можна перетворити сіру буденність в цікаву гру, наповнену щоденними перемогами і досягненнями (метод під назвою « журнал успіху »).

Як перестати лінуватися і почати діяти в разі дуже масштабного завдання? Тут знадобиться метод " швейцарського сиру» , дія якого нагадує поведінку мишеняти, вигризає маленькі шматочки з великого сирного скибки. Поступово його розмір зменшується і з часом мишеня з'їдає залишки сиру без найменших труднощів. Велике завдання стає менше з кожним виконаним її підпунктом.

3. Оточити себе мотиваторами.

Тематичні книги, відеоролики, спілкування з активними людьми надихнуть навіть дуже ледачого людини на думки, як перестати лінуватися. Причому асоціації з активним способом життя повинні бути скрізь. На шпалерах робочого столу, в рінгтоні мобільного телефону, всіляких щоденних напоминалках і т. д.

Ще краще, коли всі навколо також надзвичайно динамічні люди. Тому настільки важливо обзавестися такими друзями. Разом ходити в походи, відвідувати тренінги , тематичні виставки, регулярно змагатися один з одним, будувати далекосяжні амбітні плани.

Зрештою, можна повісити біля дзеркала плакат з милою, але толстозадой шиншилою, регулярно порівнюючи своє відображення з нею.

Пройти тест на депресію

4. Правильно починати свій день.

Як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш. Як вранці встанеш, так і день пройде. Дуже важливо ввести в розряд автоматизму певні ранкові ритуали, які допоможуть перестати лінуватися і почати діяти. До них відносяться:

  • Провітрювання кімнати;
  • Ранкова зарядка або пробіжка;
  • Підбадьорливий душ;
  • Повноцінний сніданок і склянка натурального соку;
  • Планування свого дня.

Якщо скористатися цими нехитрими рекомендаціями, то можна забезпечити себе зарядом бадьорості до самого вечора. Перестати бути ледачим не так вже й складно. Не слід залишати жодного шансу на появу ліні з самого ранку, поступово перетворюючи це в хорошу звичку.

5. Налаштуватися на оптимістичний лад.

Оскільки зневіра або апатія властиві песимістам , то позитивне мислення допоможе значно швидше перестати лінуватися. Адже світ багатий такою величезною кількістю можливостей, що не скористатися ними схоже злочину. Єдине, що для цього потрібно – встати з дивана і приступити до дій.

Яким саме? кожен має свої пріоритети та цінності. Хтось займеться лагодженням дідусевого автомобіля, інший – запишеться на курси англійської мови, а третій – відновить тренування в спортивному залі. Адже активність буває найрізноманітніша. Головне, щоб вона приносила задоволення.

Як перестати лінуватися? Варто посміхнутися, наповнити позитивними емоціями свій світ. З'їсти смачну чорну шоколадку, закусивши її стиглим бананом, послухати улюблену музику або поспілкуватися з приємною людиною. Кожен може знайти антидепресант до душі.

Рекомендацій, як перестати лінуватися, придумано безліч. Перераховані прийоми далеко не повний їх список. Але вони дуже ефективні і допомагають домогтися результату в мінімальні терміни. Повторимося, що в мінімально можливі терміни, адже дуже швидко перестати бути ледачим не вийде. Це кропітка праця і наївно припускати інакше, зате результат подібних зусиль обов'язково перевищить всі очікування.

Пройти тест на психологічний вік

Зараз читають
Че робити з цим життям? 7 різних шляхів для розвитку
Че робити з цим життям? 7 різних шляхів для розвитку
Че робити зі своїм життям, якщо здається що все не так? Як вийти з цього ...
Самореалізація особистості: що це таке і які види бувають??
Самореалізація особистості: що це таке і які види бувають??
Що таке самореалізація людини і які є її види? Які основні ознаки, за як ...
Психологічний портрет: що це таке і з чого складається??
Психологічний портрет: що це таке і з чого складається??
Що таке психологічний портрет і які пункти обов'язково включає в себе? В ...
Ніжні слова і як їх говорити коханим: + 40 прикладів
Ніжні слова і як їх говорити коханим: + 40 прикладів
Як говорити ніжні слова правильно? Чи однакові вони для чоловіків і жіно ...
Кращий спосіб як мотивувати себе просто
Кращий спосіб як мотивувати себе просто
Як мотивувати себе на досягнення своїх цілей, особливо довгострокових. А ...
Садист: хто це такий, причини агресії і як протистояти??
Садист: хто це такий, причини агресії і як протистояти??
Хто такий садист і як розпізнати побутового садиста? Як справлятися зі с ...
Когнітивний дисонанс: що це таке і в чому його причина??
Когнітивний дисонанс: що це таке і в чому його причина??
Що таке когнітивний дисонанс і як наш мозок зменшує психологічну напругу ...
Новое youtube видео