Назад
Як позбутися від ліні? 7 ефективних кроків як її перемогти

Навигация по разделу
как избавиться от лени

Як позбутися ліні за 7 кроків?

Як позбутися від ліні на всі 100%? 7 простих, але в той же час ефективних методів як перемогти Лінь, які підійдуть кожному.

Чарівної пігулки, як позбутися від ліні одним махом, не існує, але є цілий ряд практичних рекомендацій, дотримуючись яких можна перемогти Лінь. Процес цей тривалий. Якщо хтось обіцяє навчити, як позбутися ліні швидко і не докладаючи зусиль – він обманює. Ледачим людям саме це хочеться почути. Але, подібні висловлювання далекі від істини. Як з пігулкою від жадібності - »Дайте мені і побільше". Якщо прийнято рішення позбутися ліні, варто приготуватися до справжньої боротьби. Перемога в якій означає початок нового активного життя.

Це почуття міцно утверджується в голові людини у відповідь на кілька можливих причин :

  • Занепад фізичних сил ( життєвої енергії );
  • Емоційний спад;
  • Слабкий мотивація до виконання наміченої роботи;
  • Інертний спосіб життя;
  • Масштабність поставленого завдання і нерозуміння з чого почати.

Намагаючись зрозуміти, як перемогти лінь , для початку слід з'ясувати фактори її викликали. Якщо мова йде про фізичне здоров'я, то необхідно встановити причину його погіршення. Це може бути неправильне харчування, або знижена фізична активність (гіподинамія) або щось ще. Відповідно, щоб позбутися від ліні, необхідно буде переглянути свій раціон, зайнятися спортом і т. п.

У разі емоційного спаду , побороти лінь можна завдяки зміні обстановки, читання надихає книги або перегляду цікавого фільму. Проблеми з мотивацією також вирішуються досить просто. Наприклад, можна позбутися ліні, пообіцявши собі винагороду за виконану роботу. Інертний спосіб життя змінюється завдяки спілкуванню з проактивними людьми, перегляду мотивуючих відеороликів в YouTube і т. д.

Пройти тест на депресію

Як позбутися від ліні, що виникла у відповідь на велике завдання, до якого не зрозуміло з якого боку взагалі підійти? Краще, ніж метод швейцарського сиру з цим завданням навряд чи щось впорається. Ознайомимося з цими прийомами більш детально.

1. Правильне харчування.

Ми складаємося з того, що їмо. Якщо наситити свій раціон вітамінами, мікроелементами, а також іншими корисними речовинами, то сил помітно додасться. правильне харчування - один з ефективних прийомів, як позбутися від ліні. Особливо, якщо вона викликана занепадом сил. Фрукти, зелень, горіхи, молочні продукти і морські дари дадуть такий заряд бадьорості, що море стане по коліно, а гори по плечу. Але, крім якісних продуктів, слід приділяти пильну увагу самому процесу споживання їжі, його періодичності і обстановці.

2. Фізичне навантаження.

Гіподинамія - одна з основних причин апатії . Відповідно, піднімаючи питання Як позбутися від ліні, слід, в першу чергу, звернути увагу на свою рухову активність. Адже, під лежачий камінь вода не тече. Якщо зрушити камінь з місця, то і активізація всіх внутрішніх резервів швидше відбудеться. Почати хоча б з ранкової зарядки або пробіжки. Потім можна в спортзал записатися. Туристичні походи, вело-маршрути, катання на лижах і санках – варіантів не сидіти на місці безліч. Головне пересилити себе і просто почати.

3. Подорож.

Кажуть, що втеча – це не вихід. Дивлячись, в якій ситуації. Якщо втеча від ліні, то дуже може бути. Як перемогти Лінь? Виїхати від неї за тридев'ять земель, щоб і не знайшла там. Часом зміна місць дислокації наповнює людину необхідною енергією, дозволяє йому перезарядитися, щоб з новими силами приступити до виконання щоденних завдань. Якщо немає можливості зробити поїздку в іншу країну або хоча б місто, можна відправитися на дачу, виїхати на природу і т. п.

4. Читання мотивуючих книг або перегляд фільмів.

Часом люди впадають в ступор від нерозуміння, що робити в тій чи іншій ситуації. Як позбутися від ліні в такому випадку? Ознайомитися з життєвими ситуаціями інших людей, які знайшли рішення. Інтернет сповнений відеороликами і книгами бізнес-тренерів, психологів, різних наставників , які діляться історіями свого успіху, досягненнями інших. Ознайомившись з їх ідеями, можна розворушитися і самому, поступово долучаючись до таких людей.

Пройти тест на тип особистості

5. Періодично заохочувати себе.

Багато батьків привчають своїх дітей до приємних бонусів за виконання певних завдань. Поступово людина виростає, і цей метод перестає діяти. Але чому б не почати хвалити себе самому. Як перемогти Лінь? Методом підкупу. Домовляємося з самим собою, що за виконання певних доручень будемо дозволяти собі щось приємне.

Наприклад, чашечку кави, шоколадку або похід в кінотеатр. А поки не завершили необхідну роботу-шиш замість бонусу. Поступово підсвідомість звикне. Непомітно для самого себе людина виявить, що нецікава раніше робота викликає у нього зовсім інші емоції . Адже, завдяки її виконанню, він може розраховувати на заохочення. Прямо як лампочка для собачки Академіка Павлова.

6. Спілкування з активними людьми.

Людини формує його оточення. Якщо більше часу проводити з активними людьми, то позбутися від ліні стане набагато легше. Адже, щоб залишатися на хвилі в їх присутності, доведеться щодня щось робити, кудись прагнути. Заряджаючись позитивними емоціями проактивних людей, розворушиться навіть найзапекліший ледар. Поступово активність міцно увійде в звичку, яку просто треба буде підтримувати в собі. Від ліні не залишиться і сліду.

7. Метод швейцарського сиру.

Як позбутися ліні, спричиненої масштабами завдання? Коли необхідно зробити щось велике, можна скористатися прикладом мишеняти вигризає в довільному порядку шматочки сиру від одного величезного скибки. Поступово той починає танути» на очах " і мишеня доїсть його за один присід. Аналогічно і людина може розбити велике завдання на безліч маленьких компонентів і розправитися з ними один за іншим. А потім одним махом виконати все, що залишиться.

Так що, рекомендацій, як позбутися від ліні, не мало. Головне, щоб не лінь було почати їх застосування. Найкраще підійти до вирішення цієї проблеми комплексно, звернувши увагу на весь спектр прийомів. Тобто, переглянути своє харчування, записатися в спортивну секцію, обзавестися корисними книгами і т.д. у такому випадку замість питання, Як перемогти Лінь, незабаром з'являться думки – як зупинити гіперактивність.

Пройти тест на характер людини

Зараз читають
Мене ніхто не любить: чому так і 5 ідей, що з цим робити
Мене ніхто не любить: чому так і 5 ідей, що з цим робити
Чому з'являється впевненість, що мене ніхто не любить і чи так це наспра ...
Що робити, якщо не хочеться жити? 15 ідей
Що робити, якщо не хочеться жити? 15 ідей
Ефективні поради про те, що робити, якщо не хочеться жити? Де шукати мот ...
Міжособистісний конфлікт: що це таке і 5 способів вирішення
Міжособистісний конфлікт: що це таке і 5 способів вирішення
Що таке міжособистісний конфлікт і які його основні ознаки? Які види був ...
Розвиток особистості: що це таке і які є стадії??
Розвиток особистості: що це таке і які є стадії??
Що таке розвиток особистості і як це допомагає знайти свою індивідуальні ...
Як повернути пристрасть у відносини? 10 ефективних методів
Як повернути пристрасть у відносини? 10 ефективних методів
Як повернути пристрасть, якщо вона відійшла на другий план? Які є способ ...
Знайомство з дівчиною під мікроскопом
Знайомство з дівчиною під мікроскопом
Знайомство з дівчиною в невідповідному місці або в неправильний час може ...
Бізнес по-жіночому: як заробляти легко і з задоволенням??
Бізнес по-жіночому: як заробляти легко і з задоволенням??
Як жінці знайти своє покликання і заробляти гроші легко і з задоволенням ...
Новое youtube видео