Назад
Лист в майбутнє: навіщо воно і як його писати самому собі??

Навигация по разделу
письмо самому себе

лист до себе в майбутнє

Що таке лист у майбутнє і навіщо він потрібен? Пишемо листа самому собі або починаємо усвідомлювати своє життя. Зверніться до себе в майбутньому вже зараз

Ще вчора ти розмірковував про переїзд, відкриття бізнесу і займався пошуком вакансії юриста, а через місяць ти думаєш про підкорення Евересту і бажаєш прожити життя як вільна людина. Як вловити зв'язок між минулим і майбутнім в даний момент? Навіщо писати листа самому собі, коли погляди на життя можуть змінитися? Чому досвід приходить після вивчення свого минулого, а коли потрібно рухатися до великих цілей? Поглянемо на себе з боку і звернемося до себе в далекому майбутньому.

Навіщо писати листа собі?

Складаємо послання собі з побажаннями, ідеями, які стануть ностальгією. Приємно усвідомлювати, що в далекому майбутньому ти успішний бізнесмен, який подорожує по світу, або красуня дружина з великою щасливою родиною. Але багато часто боятися навіть думати про майбутнє, адже: «хто знає, навіщо загадувати. Потрібно ще дожити до завтра, а не думати про що-попало. Мені це не світить". Згадати тільки себе з минулого, який відчував обурення з будь-якого приводу.

Раніше ми соромилися підійти до людини, а сьогодні він наш друг. Раніше мрія про кар'єру актора була божевільною, а сьогодні то ми знімаємося в серіалі, і є ідеї просунутися далі. Написати листа самому собі-без перебільшення, найважливіше завдання, яке можна зробити прямо зараз. Сьогодні голова наповнена цінною інформацією, непідробним досвідом, щирим станом. Все це не можна упустити, тому беремо ситуацію гарячої і складаємо послання собі в майбутнє.

Пройти тест на характер людини

Лист до себе зазвичай складається в особливі часи: після закінчення школи, університету, весілля або повноліття. Не має сенсу чекати наступного дня народження, інакше думки мають тенденцію випаровуватися. У майбутніх нас безумовно буде існувати думка про минуле, тобто про той час, який ми проживаємо в дану хвилину.

Зараз ти читаєш цей текст, а через 20 років живеш в іншій країні або є великим винахідником. Важливо масштабувати свої перспективи, навчитися жити відкрито. Якщо дозволити собі заглянути» на потім«, то неймовірно приємно буде читати ці рядки багато років по тому, усвідомлювати " як було прекрасно або все було зроблено не дарма. Добре, що я тоді до цього додумався».

Листи в майбутнє потрібні для наступного:

  • Людина аналізує свої пріоритети. якщо зовсім недавно метою було придбання вищої освіти суто для роботи, то вже зараз ти усвідомлюєш цінність навчання для відкриття особистого бізнесу. Визначення пріоритетів допомагає зосередитися на більш важливих моментах для формування майбутнього. Є ідея вивчати іноземну мову? Відмінно, він може знадобитися для переїзду в США або Англію. Потрібно приділяти увагу першорядним цілям для успіху в майбутньому.
  • Лист самому собі — це подяка в чистому вигляді. «спасибі, за те, що я можу зараз писати ці рядки і ділитися з тобою через 10 років, коли ти це прочитаєш. Я вдячний тобі за ту хоробрість, яка зробила тебе успішним.». "Я вдячна за твою чуйність, адже ти сьогодні допомогла людині. Ти велика молодець, що не сумніваєшся в собі і «майбутня» ти будеш рада цим рядкам». Від слів подяки собі, обставинам, рідним, Богу йдуть мурашки по тілу. Не залишайте без уваги ті почуття, що зараз вас направляють діяти. Це такий дар йти через все з вдячністю і вселяти в себе надію!
  • «фотографування» себе в особистій біографії. Ми не зможемо згадати те, що зараз грає «Місячна соната», яка змушує нас плакати. Ми не згадуємо, що сьогодні ми врятували кошеня від загибелі, а за це нам подякували. Даний момент може бути загублений безслідно, але це найкращий спогад на зорі свого часу. Пам'ятати, відчувати почуття, залишати їх в реліквіях — все це фіксує наш рух в майбутнє. P. S. чому б не почати збирати цінні «шматочки» минулого. Квиток в кіно на сьогоднішній сеанс з друзями, фото з підписом від мами, Сувенір з Таїланду або листівки зі школи.
  • Вивчити проблеми. у майбутньому людина може і не усвідомлювати, що той досвід в минулому був необхідний. Сварки, розставання, депресія , виклик собі чи суспільству — будь-яка проблема могла сформувати нас, якими ми є зараз. Чоловік не відчув би себе лідером, якби не вирішив конфлікт в компанії, який коштував йому репутації. Дівчина б не створила міцної дружби, якби не відмовила «псевдо» подругам, які брешуть за спиною. Сьогодні ми приймаємо виклик, а потім він дозволяє нам впоратися з великими труднощами або хвилюванням.

Пройти тест на тип особистості

Як написати собі листа в майбутнє?

Листи в майбутнє — це не сухий звіт про те, що «я сьогодні їв, слухав і говорив, а ще я знайшов гроші». Їх потрібно вміти складати, немов твір, який в майбутньому стане бестселером. Цей момент повинен бути урочистий, тому атмосфера не повинна бути навантажує або обмежує твою творчість. Що ж потрібно зробити для складання послання своєму «спадкоємцю» від себе в якості «предка». Послідовність наступна:

1. Формат письма.

На чому ми хочемо це зробити? Яким кольором ручки, а може фломастером? Може, тут будуть наклейки або наші малюнки? Варто продумати все до дрібниць — від структури паперу до конверта або шкатулки, куди буде поміщено послання. Сучасні технології дозволяють написати його в електронному вигляді.

В обраний день/місяць/рік Лист прийде на електронну адресу — йдемо в ногу з сучасними технологіями. Але немає нічого душевніше, оригінальніше, ніж поміщена в пляшку папір, закрита пробкою. Якщо є двір, то можна закопати реліквію в ізольовану банку або ж залишити припадати пилом на горищі.

2. Часовий відрізок для прочитання листа.

Лист самому собі логічніше відкривати, коли ти про нього начисто забув і не пам'ятаєш жодного написаного слова. Тим і приємніше, читати це, як відкриття «давно забутого скарби». Найкращий термін для ностальгії-п'ять років і більше.

Якщо лист складається для конкретного випадку, наприклад, досягнення 30 років, коли тобі 28, тоді тут все індивідуально. Якщо відкрити послання через півроку, рік, то ефект буде не таким сильним. Не варто включати режим «нетерплячого» і з будь-якого приводу йти в бік горища.

3. Скласти список всього, що хочеться відобразити.

Що найбільше вплинуло на Вас за цей час? Які ідеї наштовхують на розвиток? Про що мрієш, чим хочеш зайнятися через ті ж 10 років? Поточний настрій, цілі потрібні для формування твого «колишнього» іміджу в майбутньому. Зараз ти можеш бути оточений багатьма людьми, які на тебе впливають, занурений в роботу над новим проектом або вивчаєш теорію змови. Важливо відобразити якомога більше, про що хочеться поділитися. Не потрібно приховувати справжнє обличчя, прикидатися — варто бути чесним, брати відповідальність за свої слова.

Пройти тест на самооцінку

4. Не ставити собі "жорсткі" умови.

«ось, напишу в листі, що через 15 років, я стану президентом». Через 15 років, ти хороший політолог, але ніякий не Барак Обама. Не варто душити себе твердим словом, яке має право помінятися в будь-якому напрямку. Не можна дозволити розчаровуватися в своїх силах, давати собі настанови.

Помилково в листі вказують: «якщо ти не досяг цього, то ти жив даремно. Якщо ти зараз не цей, То навіщо тоді ти йшов стільки часу?». Все досягається після певного досвіду і, якщо потрібно, воно обов'язково трапиться. Не потрібно дорікати себе контролем. Приємна мотивація, та й годі!

5. Дати собі щирі поради.

Послання важливо складати в доброзичливій формі і на «легку голову». Сказати собі про те, що не варто робити, якщо «виникне така ситуація або ти про це подумаєш». Сказати»а ось пам'ятаєш було так, тому не розкисай по дрібницях, тримай хвіст пістолетом". Поради від щирого серця-це як клятва вірності своєму новому поколінню.

Чому б не написати список питань, на які можна відповісти. "Тебе не зрозуміли в суспільстві і виставили, як дурня» — «у 2010 ти вийшов на сцену і сказав промову, яка показала твою впевненість у своїх переконаннях».

6. Попросити себе про борг.

Листи в майбутнє — найкращий спосіб попросити себе зробити важливий внесок для чогось більшого. Зараз думаєш про благодійність? Попроси не забувати робити внесок у благодійні фонди, ходити на суботники, піклуватися про бездомних тварин. Хочеш подорожувати? Скажи собі вчити іноземну мову і мотивувати цьому інших. У теперішньому часі ми ті, хто містить в собі море ідей, які вимагають продовження. Не варто зупинятися на розпочатому - » майбутній " ти може прийняти про тебе такий урок. Беремо відповідальність за свої дії і цінуємо можливість зробити світ навколо кращим.

У вас є великий вибір — написати листа самому собі або залишити цю затію на кращі часи. Кращого часу, ніж зараз не буде, а ця хвилина ніколи не повториться. Зараз ви немов алмаз, який чекає своєї огранки. Цінуйте пам'ять, вмійте нею користуватися — в майбутньому ви точно не пошкодуєте, що прочитали цю статтю. Хочете надихнути інших? Поділіться цією статтею з друзями!

Пройти тест на психологічний вік

Зараз читають
Порожнеча в душі: що це і як її заповнити? 7 способів
Порожнеча в душі: що це і як її заповнити? 7 способів
Що робити, якщо на душі порожнеча? Як визначити, чи є порожнеча в душі і ...
Цілеспрямованість: що це таке і як її розвинути??
Цілеспрямованість: що це таке і як її розвинути??
Що таке цілеспрямованість і як вона допомагає впевнено рухатися в обрано ...
Як правильно розмовляти з людьми: 8 правил
Як правильно розмовляти з людьми: 8 правил
Як правильно розмовляти з оточуючими, щоб вони проявляли щирий інтерес? ...
Як навчитися красиво говорити і що значить красива мова??
Як навчитися красиво говорити і що значить красива мова??
Як навчитися красиво говорити і в чому особливості красивої мови? 6 спос ...
Як підкорити дівчину? 10 швидких способів її вразити
Як підкорити дівчину? 10 швидких способів її вразити
Як підкорити дівчину, якщо часу не так багато? Чи доведеться готуватися ...
Ласкаві слова чоловікові: як їх говорити і 50 прикладів
Ласкаві слова чоловікові: як їх говорити і 50 прикладів
Як говорити ласкаві слова чоловікові? Які прізвиська краще вибирати для ...
Когнітивний дисонанс: що це таке і в чому його причина??
Когнітивний дисонанс: що це таке і в чому його причина??
Що таке когнітивний дисонанс і як наш мозок зменшує психологічну напругу ...
Новое youtube видео