Назад
Таргани в голові: що це таке і як від них позбутися

Навигация по разделу
тараканы в голове

Як позбутися від тарганів в голові?

таргани в голові – що це означає. Звідки стався фразеологізм. Які бувають таргани. Таргани сучасності. Що потрібно робити, щоб від них позбутися

У всіх є таргани в голові. Якщо вони нешкідливі, то просто вважаються особливостями особистості, які виділяють її серед інших людей. Але є неприємні риси мислення і поведінки, здатні погіршити якість життя, а то й перетворити її в суцільне мука. Зацикленість на негативних спогадах з минулого або переживаннях з приводу майбутнього; нав'язлива тяга до небезпечного спорту або підрахунку калорій навіть у фруктах. Здається, що від цього неможливо позбутися, і завжди буде почуття тривоги і нерозуміння з боку людей. Але будь-яких тарганів можна вивести наполегливим зусиллям.

Що таке таргани в голові?

Таргани в голові — це фразеологізм, який означає, що людина має свої дивацтва, яскраво виражені відмінні риси. Часто ці слова говорять з відтінком здивування, нерозуміння або навіть негативним ставленням.

Подібне крилатий опис дивацтва є і в інших станах. Наприклад, в Іспанії використовують слова: « у кожного своя тема ». Англійці кажуть: « Бджола в капелюсі », а в Німеччині: « мати птаха в голові ». Звідки ж у нас з'явилися саме таргани?

Є кілька припущень, звідки взявся цей фразеологізм. перший варіант грунтується на спостереженні за людиною, у якого застрягло справжнє комаха в вусі. При цьому він підстрибував, тряс головою, нервував, крутив пальцем біля голови. Тобто, поводився дивно, якщо дивитися з боку і не знати про проблему.

Друге припущення побудовано на характеристиці таргана і його поведінку в будинку. Навіть якщо він один, то може за лічені секунди перевернути все верх дном, побувати в кожному кутку квартири. А якщо їх орава, то просто бережися! І при цьому, дуже складно вигнати з власного місця.

Третя має історичний і трохи літературний забарвлення. Один раз знаменитому Пушкіну сказали, що недавно комусь через вухо заліз тарган і трохи відгриз головного мозку. На що Олександр Сергійович відповів, що це забавно, адже тепер будуть говорити: «дурні тарганами ображені».

Кожен має індивідуальний і неповторний набір генів, виховання і життєві ситуації, які його формують. Тому іноді інші здаються дивними, або зовсім дивакуватими. Деякі таргани в голові зустрічаються у багатьох людей, тому їх можна об'єднати в групи.

Пройти тест на тип особистості

Як позбавиться від тарганів в голові?

Для того, щоб знати, як позбавиться від тарганів в голові, потрібно їх для початку назвати і охарактеризувати. Вже під різновид комахи підбирається отрута. Наступний список – це ті, які у всіх століттях гризуть людей.

1. Таргани з майбутнього.

Деякі люди схильні завжди думати про майбутнє. Не те щоб будувати плани і встановити цілі - це погана риса. Але іноді з цим переборщують. І завжди знаходяться в своїх думках. Часто переживають завчасно за речі, які швидше за все не траплятися, але хіба мало. Таким чином, завжди ходять в напрузі, стресі, втомлені.

Що з цим робити? якщо постійно жити в майбутньому, можна пропустити багато речей, які знаходяться тут і зараз . Іноді, вони бувають набагато важливіше, чому ті дні, які будуть через років 10. Не можна прорахувати все до деталей, а тільки даремно погіршити. Тому, якщо не кожну секунду проводити час в думках про те, що буде завтра, можна в більшій мірі насолодитися поточним моментом. І не знаходиться в постійному бігу за завтрашнім днем, яке і так настане.

2. Таргани з минулого.

Слідом за тарганами з майбутнього йдуть з минулого. Вони змушують людей повертатися до спогадів і проводити в них весь свій час. Хороші моменти допомагають підняти настрій у важку хвилину. Але ж частіше тримають саме негативні, від чого і псуватися настрій і загальний психічний стан. До Доповнення, це заважає адекватно сприймати сьогодення, оскільки завжди йде порівняння з минулим.

Що з цим робити? усвідомлення того, що проведення часу в спогадах псує життя, дозволить повернутися момент «тут і зараз». Як тільки спробувати жити сьогоднішнім моментом, можна побачити, як над головою розійшлися хмари і втекли всі таргани.

3. Тарган величі.

Людина вважає себе особливим, і навіть величним. Він бажає, щоб його зводили на найвищий п'єдестал, при будь – якому зручному випадку-хвалили і вішали медалі. Обдаровували любов і великими квітами білих троянд. Але за що? За якийсь винятковий талант або благодійність? Напевно, якщо запитати, то не зможе відповісти, адже нема за що, просто так.

Здається, нічого поганого, якщо так любити себе. Але ні. Завжди потрібно більше уваги. Це дратує інших, і вони часто взагалі відвертаються від нього. З такою короною дуже складно побудувати міцні відносини з ким це: чи то любовні, чи то дружні.

Що з цим робити? на таку манію величі завжди знайдуться люди, які в грубій формі покажуть, що дуже багато думає про свою персону. До доповнення, може наговорити поганих слів, наприклад:»не заслуговуєш такої кількості любові і уваги – ти нічого не досяг". Що може дуже сильно поранити. І разом з тим не бути правдою, адже кожен заслуговує на теплі почуття.

Якщо не намагатися стати центром всесвіту, то більше людей притягнутися. І стане менше негативних відгуків, що занадто високо задирається ніс. Таким чином, знайдеться внутрішня рівновага, де не потрібно перед усіма себе вигороджувати, адже його і так люблять.

Пройти тест на психіку

4. Тарган критики.

Є люди, у яких в голові сидить тарган-критик і всіх обговорює. Той брехун, той заздрісник, той просто дуже неприємна особистість. Хоча з ними особисто малознайомі, або взагалі ніколи не розмовляли. Як тільки у них на шляху трапляється хтось новий, вони вже завчасно підготували для нього ярлик з негативною рисою. Тому ні з ким не можуть побудувати міцні відносини.

Що з цим робити? не варто судити людей, не пізнаючи їх ближче. Адже кожен-це набір як з негативних, так і позитивних якостей. Можливо, саме тієї особи, яку відштовхнуть, не вистачало для щасливого життя, підтримки.

5. Тарган»спробуй все".

Тарган на ім'я «спробуй все» шепоче в голові, що потрібно з'їхати на лижах з найвищої гори, навіть якщо до цього ніколи не пробував. Або залізти на висотку, щоб на краю даху зробити фото на одній нозі. Або аж до наркотиків, адже тільки один раз живеш.

Що з цим робити? бажання випробувати нові емоції і відчуття захоплює дух, піднімає настрій, розширює кругозір. Але такі масові захоплення можуть привести до дуже летального результату. І тоді більше ніколи не спробувати щось цікаве. Тому потрібно завжди враховувати ступінь ризику, від чогось відмовлятися.

З сучасним темпом життя з'явилися і нові підвиди комах, які пов'язані з надлишком інформації і технологіями.

6. Тарган страху заторів.

Майже на кожну сім'ю є автомобіль, а то і 2-3. Тому в годину-пік суцільні Затори, всі поспішають кудись. Деякі люди від цього дуже страждають. У них починається паніка, що вони запізняться. А також, клаустрофобія, що не можуть вийти з машини і піти собі дорогою.

Що з цим робити? є три виходи з таких ситуацій. Перший: виїжджати раніше, щоб не потрапити в годину-пік, або заздалегідь об'їжджати пробки іншими дорогами. Другий: їздити на метро, якщо воно є в місті. Третій: знайти заняття в машині, яке буде відволікати. Наприклад, прослуховування музики або подкастів.

7. Тарган корисного харчування.

Зі школи кажуть, що корисне харчування допоможе бути здоровим. Сьогодні ціла пропаганда цього гасла в Інтернеті. Але люди можуть перебільшувати. Рахувати калорії кожного продукту, в добу є тільки пророщену пшеницю. Це викликає постійну тривогу, оскільки потрібно стежити, щоб не з'їсти зайвого, і відмовлятися від смачного, через що знижується настрій.

Що з цим робити? якщо не зациклюватися на подібній їжі, а в міру себе обмежити, то організм буде відмінно себе почувати. До доповнення, не буде страждати психіка . Буде більше спокою і увага переключиться на більш важливі речі.

У кожного є свої таргани в голові, і це робить людей особливими. Але деякі з комах негативно впливають на якість життя. Від них можна легко позбавлятися, якщо правильно розтравити для них пастку.

Пройти тест на психічні розлади

Зараз читають
Погано на душі і важко, а може це корисно? 6 ідей
Погано на душі і важко, а може це корисно? 6 ідей
Що робити, якщо погано на душі і все навколо перестає радувати? Чи можна ...
Як знайти себе? 7 відповідей на найголовніше питання в житті
Як знайти себе? 7 відповідей на найголовніше питання в житті
Як знайти себе в цьому житті і що в цьому може допомогти? 7 ефективних с ...
Як знайти час: 5 робочих технік
Як знайти час: 5 робочих технік
Як знайти час і які є ефективні прийоми, що полегшують управління часом? ...
Як знайти свій талант: 7 надійних способів
Як знайти свій талант: 7 надійних способів
Як знайти свій талант і дізнатися його? Хоча кожен талановитий по своєму ...
Як поводитися на першому побаченні: 7 основних правил
Як поводитися на першому побаченні: 7 основних правил
Як поводитися на першому побаченні, щоб гарантовано піти на друге? Як вз ...
Самосаботаж або чому ми не хочемо робити те, що важливо
Самосаботаж або чому ми не хочемо робити те, що важливо
Всі ми час від часу стикаємося з проблемою самосаботажа, коли знаємо, що ...
Проникливість: що це таке і як її в собі розвинути??
Проникливість: що це таке і як її в собі розвинути??
Що таке проникливість професійна і життєва? 5 способів розвинути свої зд ...
Новое youtube видео