Назад
Чи любить він мене: 9 вірних способів як дізнатися

Навигация по разделу
любит ли он меня

Як дізнатися, чи любить він мене?

Як зрозуміти що хлопець любить мене? Які ознаки і вчинки можуть на це вказувати? 9 ознак, які допоможуть зрозуміти чи любить тебе чоловік.

Як побачити любов? Як її відчути? І як дізнатися чи люблять тебе? Адже чоловіки часто такі стримані. Може, любов можна прочитати в очах чоловіка? Почути в його словах? Побачити у вчинках? Цілком ймовірно, так. А які ознаки властиві чоловікам, коли вони закохані? З хлопчиками, наприклад, все ясно.

Якщо дівчинка подобається хлопчику, то він не обійде її своєю увагою: буде смикати за коси, кидатися сніжками і з задоволенням нести її портфель від школи до будинку. Ще він буде намагатися частіше потрапляти дівчинці на очі. І годинами стирчати під її вікнами, сподіваючись, що вона вийде у двір. Щоб знову-таки смикнути за косу або кинути сніжком. А як поводяться чоловіки, коли закохані? Як дізнатися, чи любить чоловік?

«вони всі брешуть». "Їм потрібно лише одне". Такі слова, ймовірно, скажуть вам ваші подружки про чоловіків. Та й вам приходили подібні думки.

Ну, хтось бреше. і комусь із чоловіків тільки й потрібно, що укласти вподобану жінку в ліжко. Але на що дана жінці дуже потужна природна інтуїція ? Жінка цілком зможе розпізнати брехню і відрізнити звичку робити компліменти від справжнього захоплення, а почуття – від простого бажання сподобатися. Звичайно, душу людини, якщо він не захоче сам, зрозуміти неможливо. Але якщо до чоловіка придивитися, то багато чого можна побачити.

І не потрібно гадати і відривати пелюстки ромашки, шукаючи відповіді на питання:»чи любить він мене"? Ця відповідь лежить в погляді чоловіка, його словах і вчинках. І якщо у кого-то і питати: «чи любить мене хлопець, який мені подобається», так це тільки у себе самій.

Є ознаки, за якими можна визначити любов чоловіка до вас з більшою чи меншою достовірністю. З десяток таких ознак точно набереться. Треба тільки їх розгледіти. І зрозуміти, якщо звичайно розуміти для себе, Що таке любов .

На що звернути увагу? Як було сказано, це:

 • Очі;
 • Слова;
 • Вчинки.

Спробуємо?

1. А я все дивлюся, очей не відводжу.

Це просто: чоловік не зводить з вас погляду. Ваш вигляд просто притягує його погляд, і він нічого з цим не може вдіяти.

Інших жінок він не помічає. Їх для нього не існує. Пройди зараз повз нього Анджеліна Джолі під ручку з Шарон Стоун, він навіть не проводить їх поглядом.

В його очах захоплення і захоплення. Знаєте, що це таке? Це почуття, які супроводжують любов. І захищають її, як подушка безпеки в автомобілі захищає водія. Піймавши такий погляд, звернений на вас, ви, звичайно, зрозумієте, що це любов .

Пройти тест: чи любить він мене?

2. Ба, яка зустріч!

Чоловік під будь-якими приводами шукає з вами зустрічі. Він з'ясує, де ви живете, дізнається номер вашого телефону, підстерігає на зупинці або біля метро. Ви будете» випадково " стикатися з ним у найнеймовірніших місцях. Але всі зустрічі будуть їм заплановані.

Це ще не любов. А ось коли він буде намагатися проводити з вами весь вільний час, забуде про футбол, посиденьки з друзями і суботнє пиво – це вже може сказати багато про що. Що це: бажання бути з людиною щогодини, щохвилини; розмовляти з ним; дивитися в його очі? Без сумніву, любов.

3. Кожен жарт має сенс.

Хлопець часто жартує з вами. Підколює вас. Вам і йому – смішно. Але смішно інакше, ніж іншим. Оскільки жарти і Приколи мають для вас обох особливий сенс.

Жарт у ваш бік – це знак уваги. Адже він більше ні з ким не жартує, вірно? Значить, крім вас для нього і немає більше нікого. Тільки ви. Хіба це не ознака закоханості у вас?

4. Буду з тобою відвертим.

Хлопець з вами дуже відвертий. Багато розповідає про себе, свою сім'ю. Навіть ділиться мріями.

Чому б це? Адже не просто так? І якщо хлопець настільки відвертий, довіряючи вам повністю, то ви для нього стали близькою людиною. Таке можливо лише з другом або людиною, якого любиш. А оскільки дружба між чоловіком і жінкою без любові - як дим без вогню, що тоді? Правильний висновок робіть самі.

5. Розкажи мені про себе.

Він засипає вас питаннями. Все, що стосується вас, йому страшно цікаво. Де ви народилися? Якщо у вас брати і сестри? Що ви любите, а що не можете терпіти?

Він хоче знати ваші думки. Ваші наміри. Він очікує від вас, щоб ви були такою ж відвертою з ним, яким він сам тільки що був з вами.

Він цікавиться вашим особистим життям. Він хоче знати про вас все. Чому, запитаєте ви? А ви йому дуже подобаєтеся. І навіть більше. Втім, вам це вже зрозуміло.

Пройти тест: Чи подобаюся я йому

6. Я пам'ятаю дивовижне мить.

Хлопець чи чоловік пам'ятає все, що стосується вас. І призведе дослівно ваші слова і фрази, причому з інтонацією, з якою вони були сказані. Він пам'ятає всі ваші зустрічі з ним, починаючи з першої хвилини і закінчуючи останньою секундою, не кажучи вже про першу поцілунок . І всі ваші вчинки відображені в його пам'яті назавжди.

Він тонко відчуває ваше настрій . І завжди прочитає в ваших очах бажання, яке негайно кинеться виконувати.

Бути не може, щоб він не помітив на вас нове плаття або туфельки. Про зачіску і говорити не варто. Більш того, не залишиться без уваги навіть новий лак на ваших нігтики. Що це означає? Тільки одне: Ви цією людиною улюблені. А який з такого чоловіка вийде чоловік. Мрія!

7. Ви обрані.

Поводження хлопця з вами інше, ніж з іншими дівчатами. Він виділяє вас. Ви обрані ним. Те, чого б він ніколи не зробив для сторонньої людини, він із задоволенням робить для вас.

Він догідливий, як це здається з боку. Але вам зрозуміло, що це просто увага і турбота. І він дарує це тільки вам. А ще він буквально світиться, коли знаходиться поруч з вами. Якщо це не любов, то що?

8. Я подарую тобі Москву.

Йому для вас абсолютно нічого не шкода. Ні сил, ні часу, ні грошей.

Попросіть його зняти для вас останню сорочку, віддати останній рубль, і він зробить це без жодного жалю. У потрібний момент він завжди поруч. І завжди готовий допомогти, будь то день, ніч, спека або лютий холод. У його любові до вас ви можете не сумніватися.

9. Хочеш в море з вітрилами?

Ця ознака пов'язаний з попереднім і теж найбільше вказує на те, що чоловік вас любить. Бо найкращим доказом любові є вчинок.

Він вас любить, якщо заради вас готовий кинути все і виїхати в незнайоме місто. І якщо готовий кинутися в воду, не вміючи плавати.

А ще він в силах дістати для вас з неба он ту зірочку, що світить яскравіше інших.

але це ще не все. Якщо чоловік любить, то він:

 • Не влаштовує скандалів на порожньому місці;
 • Повністю довіряє жінці;
 • Поважає її думку;
 • Тримає дане слово;
 • Завжди тактовний і делікатний;
 • Обіймає так, що перехоплює подих;
 • Займається любов'ю, немов це вперше;
 • Пишається своєю жінкою.

Виходить, що питання: "Як дізнатися чи любить він мене – - цілком дозволимо, адже психологія чоловіків не так і складна. І щоб отримати на нього відповідь, треба любити самій. Без можливості відходу. Любити чоловіка-як у вир з головою. Знову роблячи помилки, абсолютно про них не шкодуючи. І слухаючи тільки своє серце.

Пройти тест: Чи Люблю я його ?

додаткова інформація:
Зараз читають
Афірмації Луїзи Хей на здоров'я, любов і успіх
Афірмації Луїзи Хей на здоров'я, любов і успіх
Хто така Луїза Хей і чому її афірмації такі особливі? Приклади позитивни ...
Дисципліна: що це таке і 5 способів її в собі розвинути
Дисципліна: що це таке і 5 способів її в собі розвинути
Що таке дисципліна і які є її види? Навіщо потрібна дисципліна? 5 надійн ...
Як цілуватися в перший раз: 5 видів поцілунків і загальні правила
Як цілуватися в перший раз: 5 видів поцілунків і загальні правила
Якими бувають поцілунки? Чим відрізняються їх техніки? Як цілуватися в п ...
Синдром жертви-хто найчастіше страждає і що з цим робити??
Синдром жертви-хто найчастіше страждає і що з цим робити??
Складно уявити людину, яка хоче опинитися в позиції жертви. Що таке синд ...
Ефективна мультифункціональність і Кайрос-менеджмент
Ефективна мультифункціональність і Кайрос-менеджмент
Тема даної публікації під назвою «ефективна мультифункціональність» тіль ...
Скептицизм: що це таке і як пов'язаний з критичним мисленням??
Скептицизм: що це таке і як пов'язаний з критичним мисленням??
Що таке скептицизм? Як використовується у філософії, науці та характерис ...
Відчуття: що це таке і як розвинути тактильні відчуття??
Відчуття: що це таке і як розвинути тактильні відчуття??
Що таке відчуття і чому їх важливо практикувати? Як продовжити відчуття ...
Новое youtube видео