Назад
Як розкрити таланти дітей??

Навигация по разделу
раскрыть таланты детей

Як розкрити таланти дітей?

батьки намагаються допомогти дитині розкрити його таланти, але не завжди це вдається. Академія Альма-провідний тренер Вікторія Романова

Кожна дитина приходить в цей світ талановитим. А ось в чому полягає цей унікальний дар, визначають його близькі. Своєчасно виявлений талант і подальше його розвиток може кардинальним чином змінити долю малюка на краще. І навпаки, якщо не приділяти уваги розкриттю здібностей маленької людини, то є велика ймовірність, що він виросте звичайної посередністю. Як це правильно робити "діагностику" здібностей, пояснює провідний тренер Академії ALMA Вікторія Романова.

Свобода дій

Щоб визначити схильності дитини, потрібно бути максимально уважними до його захоплень з раннього віку. А це означає надати йому певну свободу дій. На дитячому майданчику, в ігровій кімнаті, в парку малюк повинен сам вибирати, куди йому піти, у що пограти, з ким поспілкуватися з однолітків. Зрозуміло, певний контроль з боку дорослих необхідний, щоб дитина не отримала травму або не наївся «пасочок» з піску. Але в цілому, заборони варто звести до мінімуму. Інакше малюк буде боятися зайвий раз зробити щось самостійно.

Різноманітність вибору

Дуже важливо, щоб дитина з народження мала можливість проявити себе. Для кожного віку існує певний набір іграшок, які сприяють розвитку тих чи інших здібностей. Наприклад, музичні таланти малюк спочатку "відточує «на звичайних брязкальцях, потім вдома з'являються більш серйозні музичні іграшки та дитячі пісеньки, пізніше — Музичні інструменти і» серйозна" класична музика.

В арсеналі дитини має бути безліч різноманітних розвиваючих іграшок і творчого приладдя на всі випадки життя. Нехай він ліпить, малює, випалює, музикує, грає в м'яч — так батькам буде простіше визначити, до чого ж схильний їх малюк, і зробити упор на розвиток його справжнього таланту.

Талантів багато не буває

Іноді батьки помічають, що їхня дитина тяжіє не до одного виду діяльності, а до кількох. Наприклад, він відмінно танцює, співає, малює і катається на лижах. Дорослі починають переживати, що розвиваючи всі здібності малюка одночасно, «перевантажать» його мозок.

В цьому випадку потрібно дати дитині можливість самому розставити пріоритети. Адже будь-яка справа, якщо воно улюблене, нікому ще шкоди не приносило. І якщо малюкові комфортно займатися всім тим, що він вибрав, він не втомлюється від занять і завжди біжить на них із задоволенням, то нехай займається — гірше не буде. Навпаки, дитина буде рости різнобічним і успішним.

Слідами батька?

Нерідко батьки намагаються втілити в дитині свої нереалізовані дитячі мрії. Дуже часто Академія жіночої мудрості ALMA чує від учениць схожі історії. Тато, який колись хотів стати другим Марадоною, тягне свого впирається сина в футбольну секцію, а хлопчик при цьому спить і бачить, як займається робототехнікою. Мама, яка марила про олімпійські медалі « "запихає" доньку в школу фігурного катання, а та мріє про конячок і кар'єру наїзниці…

Цілком можливо, що дитина доб'ється певних успіхів на обраному батьками терені, проте повністю розкритися він не зможе. Тому що кожна людина індивідуальна, і мрії дорослих рідко збігаються з реальними пристрастями дітей. Щоб малюк перетворився на успішного і талановитого дорослого, Академія жіночої мудрості ALMA радить обов'язково прислухатися до його бажань. Робити вибір за дитину категорично не можна.

Зрештою не так і важливо, чим займається ваш малюк, головне, щоб він реалізував себе і робив це із задоволенням. Тоді він виросте щасливою людиною.

Батьківська підтримка

Ми живемо в постійній суєті і поспіху. Найчастіше від цього страждають наші діти. Щоб визначити, якими талантами володіє малюк, батьки повинні постійно бути присутніми в його житті і іграх. Якщо посадити дитину перед телевізором і займатися своїми справами, то зрозуміти, до чого схильний маленький чоловічок, просто нереально.

Виховання та розкриття таланту – це величезна щоденна праця. З малюком потрібно грати в м'яч і кубики, вчити його малювати, ліпити, вирізати, співати з ним, танцювати і багато іншого. Тоді він буде розкриватися з різних сторін і в спорті, і в творчості, і в науці. Маленька дитина-це чистий аркуш. Тільки уважні і турботливі мама і тато зможуть допомогти йому знайти себе в цьому світі, розкрити таланти і здібності, вирости по-справжньому щасливою і успішною людиною.

Про автора: Вікторія Романова

жіночий тренер, практикуючий психолог, лайф-коуч , майстер індо-тибетського методу лікування, Академія жіночої мудрості ALMA &8212; провідний тренер, керівник Міжнародного благодійного проекту&171;Поле любові & 187;
Виктория Романова
Зараз читають
Психотипи особистості: що це таке і які вони бувають??
Психотипи особистості: що це таке і які вони бувають??
Що таке психотипи особистості? Класичне розподіл по Юнгу та інші. Коли д ...
Темпераментна людина: хто це такий і як його визначити??
Темпераментна людина: хто це такий і як його визначити??
Хто така темпераментна людина і в чому це проявляється? Переваги, недолі ...
Цілі SMART: що це таке і з чого складаються??
Цілі SMART: що це таке і з чого складаються??
Що таке цілі SMART і чому вони набули широкого поширення в менеджменті? ...
Як притягнути до себе удачу: 5 робочих технік
Як притягнути до себе удачу: 5 робочих технік
5 прийомів як притягнути до себе удачу на різні випадки життя. Ефективні ...
Як вести щоденник правильно і як ним користуватися??
Як вести щоденник правильно і як ним користуватися??
Як вести щоденник і чому це допомагає впорядкувати своє життя? Як вибрат ...
Основні питання хлопцеві, які дуже важливо запитати перед відносинами
Основні питання хлопцеві, які дуже важливо запитати перед відносинами
Питання хлопцеві про його хобі або роботі можливо багато про нього не ск ...
Розчарування: що це таке і як його подолати??
Розчарування: що це таке і як його подолати??
Що таке розчарування і яку користь можна отримати від цього стану? 7 пор ...
Новое youtube видео