Назад
Стінгазета ефективності – перший прийом Кайрос-менеджменту

Навигация по разделу
стенгазета эффективности

стінгазета ефективності-перший прийом Кайрос-менеджменту

перш, ніж описувати принцип складання стінгазети ефективності, розповім невелику передісторію її появи. Думаю, кожен з нас опинявся в ситуації, коли те, що ми довго шукали, знаходилося у нас буквально " під носом»

Здрастуй, шановний читачу! Друга публікація з циклу статей про успіх і саморозвиток присвячена одному нехитрому, але досить ефективному прийому, що дозволяє краще пізнати оточуючих людей, а також презентувати їм себе. Стінгазета ефективності може бути корисна як для постійних колективів, так і для тимчасово об'єднаних. Наприклад, під час проведення зборів або тренінгу.

Як виникла ідея створити стінгазету ефективності?

Перш, ніж описувати принцип складання стінгазети ефективності, розповім невелику передісторію її появи. Думаю, кожен з нас опинявся в ситуації, коли те, що ми довго шукали, знаходилося у нас буквально «під носом». Просто ми навіть не думали Шукати в цьому напрямку. Наприклад,» потоптавши не одну пару взуття «в пошуках талановитого копірайтера, ми абсолютно випадково дізнаємося в» курилці", що саме така професія у дочки нашого завгоспа.

Вона пару тижнів була в пошуках нового проекту і могла прийняти нашу пропозицію, але буквально вчора взяла черговий великий замовлення. Чудово, враховуючи, що ми вже більше місяця перебираємо відгукнулися аматорів і бракоробів! Щелепа мимоволі тягнеться в область власного ліктя, зупиняючись у зв'язку з анатомічними особливостями в декількох сантиметрах від мети…

Що, якби ми раніше знали про дочку завгоспа? Можливо вона вже працювала б у нас? Але цього не сталося через слабку комунікації між співробітниками нашої фірми. Таких прикладів мільйони і думаю кожен може згадати аналогічні випадки.

Що таке стінгазета ефективності?

Розмірковуючи з приводу подібних ситуацій, у мене і дозріла ідея, яким чином можна додатково актуалізувати незадіяний потенціал кожного співробітника, без будь-якого насильства або примусу.

Стінгазети ефективності – це презентація умінь і навичок кожного учасника колективу, а також їх найближчого оточення. З невеликим жартівливим варіантом цього прийому можна ознайомитися далі, на прикладі кількох героїв з популярних мультфільмів.

стенгазета

На аркуші паперу, окреслюємо поле для кожного із співробітників. У ньому розміщуємо фотографію людини, під якою залишаємо місце для трьох блоків інформації:

  • Додаткові вміння і навички самої людини (не пов'язані з його роботою), а також Хобі, володіння чимось оригінальним (наприклад, раритетним піаніно) і т. д.;
  • Інформація про найближчих родичів або друзів, наприклад їх професії, незвичайні вміння і т. п.;
  • Потенційні зв'язки людини, які як би і є, але, щоб їх застосувати, доведеться напружитися (наприклад хтось може через спільних знайомих вийти на губернатора і т.д.).

Головний принцип побудови стінгазети ефективності – абсолютна добровільність і невимушеність. Вона спрацює тільки в разі наявності дружньої атмосфери всередині колективу. Кількість пунктів в кожному з розділів суто індивідуальне. Оптимальним можна вважати від трьох до семи. Якщо HR-менеджер підійде до реалізації такого завдання креативно, то можна буде провести веселу гру, яка не тільки потішить співробітників, але можливо принесе їм відчутну користь. До слова, не тільки їм, а й самій фірмі. Адже Кайрос-менеджмент можна застосовувати не тільки для індивідуального розвитку, а й для процвітання всієї компанії. Про це, до речі, і піде мова в наступній статті з циклу публікацій про менеджмент слушного випадку.

Стінгазета ефективності може бути підготовлена і використана по-різному. Наприклад, розміщена на видному місці всередині відділу або навіть в коридорі між різними відділами. Щоб в компанії, яка налічує десятки співробітників, кожен міг дізнатися трохи більше корисної інформації про своїх колег.

У разі тимчасового колективу, наприклад, під час проведення тренінгів, я часто використовую спрощений варіант стінгазети ефективності. Коли на аркуші А4 кожен учасник тренінгу пише своє ім'я і номер телефону, а під ними вказує інформацію, як було описано вище. Спершу ми запускаємо лист по колу в одну сторону, при цьому всі його заповнюють.

А потім, він переміщається в протилежному напрямку і кожен може уважно ознайомитися з інформацією про інших учасників тренінгу і, в разі зацікавленості, записати їх номер телефону, щоб потім зателефонувати. Не буду лукавити, що всі без винятку «піддослідні» знаходили те, що шукали півжиття, але досить великий відсоток учасників зустрічав для себе корисну і актуальну інформацію, на додаток до основної мети, яка привела його на тренінг. А це, по суті, і є базовим принципом Кайрос-менеджменту – більше користі за той же час.

У наступному матеріалі ми більш детально розглянемо питання застосування додаткових навичок і умінь кожного співробітника для процвітання фірми. І та інформація, яку нам надає стінгазета ефективності, може виявитися ключовим фактором на шляху до майбутнього ребрендингу, або підказати додатковий напрямок до розширення роботи організації. У підсумку, це здатне кардинально поліпшити всю стратегію корпоративного розвитку і допомогти в отриманні додаткового прибутку.

Зараз читають
Посттравматичний синдром: що це таке, симптоми і лікування
Посттравматичний синдром: що це таке, симптоми і лікування
Що таке посттравматичний синдром і що робити людині, яка пережила його? ...
Лідер: хто це такий, які вони бувають і їх основні ознаки??
Лідер: хто це такий, які вони бувають і їх основні ознаки??
Хто такий лідер і чому він необхідний будь-якій групі людей? Як завдяки ...
Немає настрою: 5 способів його виправити, якщо воно погане
Немає настрою: 5 способів його виправити, якщо воно погане
Що робити, коли немає настрою і чому воно пропадає? Чи можна цьому запоб ...
Як читати книги і навіщо? 5 порад правильного читання
Як читати книги і навіщо? 5 порад правильного читання
Як читати книги і робити це правильно? Навіщо читати книги і в чому кори ...
Синдром жертви-хто найчастіше страждає і що з цим робити??
Синдром жертви-хто найчастіше страждає і що з цим робити??
Складно уявити людину, яка хоче опинитися в позиції жертви. Що таке синд ...
Ентузіазм: що це таке і як його розвинути??
Ентузіазм: що це таке і як його розвинути??
Що таке ентузіазм? Він є несподіваним натхненням або контрольованим стан ...
Іпохондрія: що це таке, причини, симптоми та лікування.
Іпохондрія: що це таке, причини, симптоми та лікування.
Що таке іпохондрія і чому це хвороба розуму, а не тіла? Чим іпохондрик в ...
Новое youtube видео