Назад
Як стати популярним в житті, на роботі і соціальних мережах

Навигация по разделу
Как стать популярным

Як стати популярним у всіх сферах життя

Популярність дуже широкої поняття. Як стати популярним в житті, колективі, школі - в різних ситуаціях потрібно і різний підхід. Як стати популярним в соціальних мережах?

Крім навичок і умінь, є універсальні рецепти успіху в суспільстві. До них відноситься популярність, значно спрощує переміщення по «соціальному ліфту». Але рідко кому вона дається від народження. Якщо не враховувати спадкоємців престолу і дітей великих бізнесменів або політиків, більшості людей необхідно домагатися популярності самостійно.

Як це зробити? Які умови необхідно виконати? Що вивчати і в чому практикуватися? Як стати популярним? Відповіді на ці важливі питання запропоновані в статті.

Що таке Популярність?

Популярність — це значна затребуваність людини серед оточуючих, або в колективі. Умовно кажучи, буває кілька варіантів популярності-масова і спеціальна. У першому випадку йдеться про народне визнання. Яскравий приклад-зірки естради, футболу, відомі блогери. Другий випадок стосується специфічних професій або хобі. Можна бути популярним серед любителів поезії, шахістів, філателістів і т.д. у кожній діяльності є свої фаворити і лузери.

Розмірковуючи над питанням, як стати популярним, бажано розуміти, серед кого це має статися. Якщо говорити про повсюдне визнання, то в нашому суспільстві, як правило, це забезпечується грошима, зв'язками, артистичністю. Коли мова йде про вузьконаправлених сферах, то необхідно добре в них розбиратися, бути визнаним лідером, хоча це не скасовує деякі універсальні прийоми, про які зараз поговоримо.

Як стати популярним у суспільстві?

Успіх людини визначається рівнем його комунікабельності . Вона допомагає ставати популярним, домагатися поваги, розташовувати до себе співрозмовників. Багато практичних рекомендацій на цю тему можна знайти в книзі Дейла Карнегі « Як завоювати друзів і вплинути на людей », де автор скрупульозно розбирає по пунктах життєві ситуації, а також правила поведінки в них.

Корисною буде книга американського філософа і педагога Мортімера Адлера « Мистецтво говорити і слухати ». У ній також робиться акцент на підвищення комунікативних навичок людини, правильне розуміння оточуючих.

Ще одна цікава книга, яка пояснює читачам, як стати популярними, називається « включаємо чарівність за методикою спецслужб », яку написали Джек Шафер і Марвін Карлінс, що мають безпосереднє відношення до ФБР. Поради авторів допомагають швидко встановлювати контакти, справляти приємне враження, впливати на інших людей.

Літератури на тему популярності багато, але навіть цих трьох книг досить для того, щоб сформувати елементарне уявлення про основні правила поведінки в суспільстві, умінні правильно себе підносити.

Крім майстерності спілкування, стати популярним допомагають і такі якості особистості:

  • Доброта;
  • Чуйність;
  • Емпатія;
  • Харизма;
  • Оптимізм;
  • Працьовитість;
  • Активність;
  • Чесність;
  • Безпосередність;
  • Відповідальність.

Знову ж таки, перераховувати можна ще багато критеріїв, але десяти названих цілком достатньо, щоб завоювати авторитет і повагу.

Крім особистості, допомагають стати популярним соціальні фактори, в першу чергу — статус, матеріальне становище, зв'язки в суспільстві. Син мільярдера буде популярним навіть не вміючи «зв'язати трьох слів», тільки тому, що впливовість його батька з лишком компенсує низький інтелект, відсутність манер і виховання. Люди меркантильні і прагматичні, вони часто йдуть на угоду з совістю заради грошей. Тому у "мажорів" завжди буде свита, нехай навіть вони поводяться по-хамськи.

Але це не означає, що серед багатих багато нахаб. Насправді, в заможних сім'ях багато уваги приділяють вихованню дітей. Крім цього, заробити великі гроші можуть вихідці з простого народу, за допомогою своїх талантів і вміння подобатися людям.

Стати популярним можна з різних причин. Найчастіше гроші приходять завдяки популярності, а не навпаки.

Пройти тест на самооцінку

Як стати популярним серед однокласників?

Першим усвідомленим колективом в житті людини стають його однокласники. Тому кожен учень прагне до популярності серед них. Але яким чином її можна отримати? У дитячій або підліткової середовищі дуже багато вирішують сила, нахабство, «понти». Так вже склалося, що природні інстинкти сильніше впливають на людину, коли він молодший.

Мотиви школярів набагато приземленнее, ніж у дорослих. Тому "поганий" хлопець частіше завойовує авторитет серед однокласників, ніж нащадок «педагога і піаністки». Це не означає, що потрібно ламати характер дитини і робити його гірше, просто в шкільні роки він може не бути настільки популярний, як ровесники понаглее. Але в міру дорослішання соціальні ролі будуть поступово переграватися, вчорашні хулігани можуть непомітно для самих себе вже влаштовуватися на роботу до колишнього тихоне-однокласника.

Популярність серед протилежної статі?

Ця тема відкрита і суперечлива для будь-якого віку, статі та соціальних класів. Чоловіки звертають увагу на стерв, але для життя вибирають домогосподарок. Жінки захоплюються добрими, надійними, вірними, але регулярно знаходять собі «козлів». Такі стереотипи існують в суспільстві, але все залежить від обставин і ситуації.

Як стати популярним серед представників протилежної статі? - Питання складне і філософське. Перш за все, потрібно бути самим собою. Це допоможе відразу відсіяти з кола спілкування тих людей, чиї цінності або світогляд не збігаються з вашими.

Але і чекати принцесу / принца на білому коні теж не варіант. Потрібно діяти, шукати другу половину, ставати краще і привабливіше. Найпростіший спосіб для чоловіка-гроші, сила, влада. Для жінки-Краса, сексуальність, чарівність. Але легкість не означає правильність. Мільйонер може купити любов, але не бути коханим. Красуня з шикарним декольте збирає захоплені погляди, але її сприймають лише як партнера для сексу. Ці прийоми гарантують популярність серед оточуючих, але не завжди ту, на яку людина розраховувала спочатку.

Правильний рецепт — повага до себе і оточуючих. Така людина швидко стане популярним в будь-якому колективі, знайде друзів і любов.

Пройти тест на темперамент

Як стати популярним на роботі?

Популярність серед колег безпосередньо залежить від професіоналізму і особистих якостей. Одного компонента недостатньо, потрібна наявність обох. Припустимо, співробітник-хороший фахівець, але поводиться зухвало. Його можуть тримати в інтересах спільної справи, але дружити з ним ніхто не буде. Другий варіант-людина відрізняється приємним характером і добротою, але з професійними обов'язками не справляється. Його люблять, але рано чи пізно звільнять, оскільки «хороша людина — не професія». Значить, щоб стати популярним серед колег, потрібно працювати з ними на одному рівні або навіть вище, при цьому, добре з ними спілкуючись.

Також оточуючі люблять, коли їм допомагають, роблять щось приємне. Але цим прийомом краще не зловживати, інакше можна їх розбалувати, звівши спілкування до корисливим мотивами.

Популярність у соціальних мережах

У сучасну епоху Популярність людини давно перейшла в онлайн простір. Блогери заробляють гроші за допомогою свого особистого бренду. Їх зарплати бувають порівнянні з гонорарами зірок естради або кінематографа. Але для популярності в соціальних мережах необхідно дотримати цілий ряд умов, про які зараз поговоримо.

1. Як стати популярним у Facebook

Найпоширеніша соціальна мережа у світі. За даними за 2021 рік число передплатників Facebook — майже 2,8 млрд.акаунтів. Нехай частина з них фейкова — так звані боти, але навіть в цьому випадку масштаби залучення людства в цю соціальну мережу вражають.

Для популярності в цій спільноті необхідно генерувати цікавий і якісний контент, включаючи тексти, фото або відео. Краще вибрати тему, якою багато хто цікавиться, регулярно постити матеріали. Головне, робити це так, щоб самому було приємно дивитися на свою роботу, адже інші користувачі соціальної мережі також не стануть витрачати час на примітивний контент.

2. Як стати популярним на YouTube

Відеохостинги, виходячи зі своєї назви, пов'язані саме з розміщенням відеоматеріалів. Щоб стати популярним на YouTube або подібному сайті, необхідно навчитися створювати і просувати якісні відео. Але це не повний перелік вимог. На відміну від соціальної мережі Facebook, де можна домогтися популярності без вкладень, успіх в YouTube передбачає витрати.

По-перше, мова йде про рекламу, без якої ваші відео загубляться серед тисяч аналогічних. По-друге, сам контент передбачає обладнання для зйомок і програми для обробки зображення, створення візуальних ефектів і красивих переходів. По-третє, це передбачає командну роботу і розкручені блогери, як правило, містять цілий штат помічників, які допомагають збирати і систематизувати інформацію, беруть участь в зйомках і відеомонтажі.

Популярність в YouTube — задоволення не бюджетне і на одному таланті в цій сфері далеко не заїдеш. Це справжній бізнес, який вимагає стартового капіталу.

3. Як стати популярним в Instagram

Наступний в рейтингу соціальних мереж — Instagram, стрімко набирає обертів на Заході і в країнах пострадянського простору. Це зовсім інший світ, закони якого не схожі на Facebook або YouTube. Мешканці Instagram-люди, схильні до перегляду фотографій, а не читання довгих текстів або «залипання» в змістовні відео. У цьому полягає секрет популярності в Instagram — потрібно робити красиві зображення, наповнюючи їх емоціями. Наприклад, фотографії, на яких показані людські взаємини, незвичайні місця або пам'ятки, милі тварини, незвичайні ситуації.

Особливість алгоритмів Instagram, на відміну від Facebook, не дозволяють масово підписувати користувачів на свої проекти. Це кропітка праця, яка пов'язана з підготовкою красивих постів і рутинним пошуком людей, яким це може бути цікаво. Вкладення в рекламу також доведеться передбачити кожному, хто вирішив стати популярним в цій соціальній мережі.

4. Як стати популярним у TikTok

Ця соціальна мережа кардинально відрізняється від згаданих раніше. Вона націлена на підліткову аудиторію, популяризуючи цінності цього соціального прошарку. Щоб стати популярним в TikTok, необхідно бути» відчайдушним", розкутим, а також уважно відстежувати тренди і відповідати ним.

Поступово TikTok «дорослішає» разом зі своїми користувачами. Іноді в ньому навіть з'являється інтелектуальний контент, але це швидше виняток, ніж правило. Так що, популярність як і раніше отримують ті, хто вміє красиво рухатися під музику і слідувати модним тенденціям. Доросла і осмислена аудиторія віддає перевагу традиційним Facebook або YouTube.

У пошуках відповіді на питання, Як стати популярним, ми розглянули різні сторони життя людини, від роботи до побудови відносин. Незважаючи на їх відмінності, є загальні моменти, наприклад, повага до себе і оточуючих, створення унікального стилю, вміння про себе заявити.

Пройти тест на емоційний інтелект EQ

Зараз читають
У чому щастя людини полягає і чи є у нього секрети??
У чому щастя людини полягає і чи є у нього секрети??
У чому щастя? 8 дивовижних досліджень і 6 секретів щасливого життя, про ...
Енергія людини: що це таке і як її підвищити??
Енергія людини: що це таке і як її підвищити??
Що таке енергія людини? 5 ефективних прийомів, як підвищити життєву енер ...
Як навчитися розслаблятися: 7 простих способів
Як навчитися розслаблятися: 7 простих способів
Як навчитися розслаблятися з користю? 7 ефективних прийомів розслаблення ...
Самопізнання: що це таке і з чого його почати??
Самопізнання: що це таке і з чого його почати??
Що таке самопізнання і які є етапи? Чек-лист з 44 питань для вивчення се ...
Перебільшувати: що це означає І як правильно робити??
Перебільшувати: що це означає І як правильно робити??
Що значить перебільшувати і чому це є навмисним спотворенням дійсності? ...
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Що таке білий шум, як виникає і які у нього є природні джерела? Для чого ...
Чоловіча і жіноча сексуальність: що це таке і в чому відмінність
Чоловіча і жіноча сексуальність: що це таке і в чому відмінність
Що таке сексуальність людини і як вона проявляється в його поведінці і з ...
Новое youtube видео