Назад
Працюй менше, заробляй більше: 3 секрету балансу від коуча

Навигация по разделу
Жанна Чеховская

працюйте менше, заробляйте більше: 3 секрети балансу від тренера

Якщо у вас є мрія, мета і бажання, то все можна реалізувати. Головне налаштуватися на потрібну хвилю і оточити себе людьми, які сприяють вашому зростанню.

Я багато разів спостерігала, як люди, які працюють у великих компаніях або успішних стартапах, і отримують високий оклад, відчувають себе розбитими. Коли ти проводиш в офісі 8 або більше годин, твоє життя часто обмежується роботою і будинком, а часу на хобі, турботу про себе, розваги і зустрічі з друзями катастрофічно не вистачає.

У спробах збільшити свій дохід, багато засиджуються в офісі допізна або беруть підробіток. Але є безліч інших способів вийти на новий фінансовий рівень. Проблема в тому, що більшість людей думає в звичних рамках і навіть не допускає думки, що може бути по-іншому.

Зараз світ сильно змінився і ті знання, які були недоступні ще кілька років тому, почали нам відкриватися. Тепер не обов'язково 5 років навчатися в університеті.  Нову професію можна освоїти за кілька місяців, а будь-яку додаткову інформацію без праці знайти в інтернеті або звернутися до фахівця, який відповість на питання, що цікавлять.

3 фактори, які дозволять заробляти більше

Керуйте своїм станом

В Інтернеті ми бачимо багато інформації про те, як керувати своїми думками, але, по суті, думки не такі важливі, як стан. А стан залежить від способу життя, нашого оточення і вміння насолоджуватися тим, що маємо.

Наприклад, друг сходив в ресторан і залишився вкрай незадоволений їжею і обслуговуванням, чим вирішив поділитися з вами. Ви вислухали його негатив і теж налаштувалися на негативну хвилю. На наш негативний фон - коли ми завантажені, розсерджені або нам страшно, не приходять якісні ідеї, і ми не можемо реалізуватися на максимум.

Люди-це сила

Важливо не тільки з ким ми спілкуємося, але і те як ми себе почуваємо після зустрічі з людьми. Якщо після вечері в компанії знайомих у нас апатія, втома, то варто переглянути своє коло спілкування. Таке оточення не зміниться, а разом з ним, буде важко змінитися і вам. Коли ми спілкуємося з крутими людьми і відчуваємо, що сильно не відповідаємо їм, ми також будемо відчувати негативні емоції. На чолі буде думка-я не дотягую. Тому потрібно поступово оточувати себе новими людьми, які вище вас, але при цьому немає дуже великого розриву. Тому так популярні стали Бізнес-клуби і клуби за інтересами. Це один з найбільш підходящих способів знайти однодумців, які будуть з вами на одному рівні, і вас будуть об'єднувати спільні цілі та інтереси.

Реалізуйте свою справу та хобі

Якщо ви працюєте в наймі, і вам не подобається ваша посада і обов'язки, або подобається, але немає зростання, варто переглянути свою діяльність і подумати, як почати отримувати задоволення від роботи і великі гроші.

Є багато інструментів, які допомагають вийти на новий рівень доходу, недостатньо просто знати їх, важливо вміти вибирати відповідні для конкретної ситуації і правильно ними користуватися.

До мене часто звертаються клієнти, які отримали нову професію, але бояться перейти в неї, і ті, хто уперся в «скляну стелю», і не можуть вже кілька років збільшити свій дохід. І з кожним ми знаходимо ключик, який вирішує конкретну задачу.

Наприклад, моя клієнтка Юлія – фахівець в сфері інвестицій і фінансів, прийшла до мене із запитом, як поєднати роботу в наймі, розвиток власного проекту і відпочинок. Планів і завдань було багато, а часу на все не вистачало і доводилося від багато чого із запланованого відмовлятися.

Ми розібрали її точку А – основні перешкоди на шляху до цілей, стратегії, які не працюють, звички і переконання, які не дають рости.

За підсумком розробили план робіт – завжди простіше йти до мети, якщо у тебе є чіткий шлях, і ти не рухаєшся хаотично. Ввели практику аскез, добровільна відмова від звичних речей дисциплінує і звільняє простір для нового. Стали фіксувати навіть маленькі перемоги, раніше Юлія не помічала, як багато вона робить і досягає, а це демотивує. Тому рекомендую фіксувати навіть самі, на перший погляд, незначні досягнення.

Через місяць нашої роботи дохід Юлії збільшився на 228%, і вона навчилася розставляти життєві і робочі пріоритети, і відмовлятися від непотрібних дій і процесів.

Можна підібрати відповідний інструмент самостійно, але на це піде багато часу і сил. А можна звернутися до фахівця – до коуча або психолога, або знайти групу підтримки і йти до бажаних результатів разом, це може бути ком'юніті за інтересами або мастермайнд-група.

Якщо у вас є мрія, мета і бажання, то все можна реалізувати. Головне налаштуватися на потрібну хвилю і оточити себе людьми, які сприяють вашому зростанню.

Зараз читають
Мене ніхто не розуміє: що робити??
Мене ніхто не розуміє: що робити??
Чому мене ніхто не розуміє і відкидає? Як стати почутим, а не страждати ...
Управління емоціями: 7 перевірених технік
Управління емоціями: 7 перевірених технік
Що таке контроль емоцій і чим цей навик корисний? 7 простих технік управ ...
Біполярний розлад особистості: що це таке, причини і діагностика
Біполярний розлад особистості: що це таке, причини і діагностика
Що таке біполярний розлад і які його ознаки? Які бувають методи лікуванн ...
Психологія справжніх чоловіків і їх ставлення до жінок.
Психологія справжніх чоловіків і їх ставлення до жінок.
Що таке психологія чоловіків і які у неї особливості? Які стереотипи про ...
Основні методики і напрямки мотивації, види мотивації
Основні методики і напрямки мотивації, види мотивації
Мотивація, від латинського movere, є, в загальному сенсі, спонукання люд ...
Істерика: що це таке, її причини і як лікується істерія??
Істерика: що це таке, її причини і як лікується істерія??
Що таке істерика і в чому її причини? Як відрізнити маніпулятивний і неп ...
Цинік: хто це такий, які бувають і хто такий цинічна людина
Цинік: хто це такий, які бувають і хто такий цинічна людина
Хто такий цинік і чому він заперечує суспільні норми моралі і принципи п ...
Новое youtube видео