Назад
Ніжні слова і як їх говорити коханим: + 40 прикладів

Навигация по разделу
нежные слова

Як правильно говорити коханим ніжні слова?

Як говорити ніжні слова правильно? Чи однакові вони для чоловіків і жінок? Як їх підбирати і вимовляти? 50 прикладів для будь-якого випадку

Ніжні слова &8212; це сигнал про любов, турботу, переживання за кохану людину. Так як це серйозні почуття, то і підходити до вибору таких виразів доведеться теж вдумливо. Як же зробити це правильно? Які фрази дійсно виражають ніжність. Як проявити всю душевну теплоту коханому або коханій? Відповіді на всі питання і яскраві приклади ніжностей &8212; далі в розділах.

Як підбирати і вимовляти ніжні слова?

Щоб слова дійсно були приємними для коханого або коханої, доведеться навчитися їх правильно підбирати. Для цього знадобляться щирість, хоча б мінімальні знання про дівчину/ хлопця, аргументованість і уява .

1. Щирість.

Прикидатися, хитрувати, лестити в компліменти &8212; не найкраща ідея. Коли партнер хвалить свою пару за межу, якої не бачить або яку не вважає достатньо розвиненою, це відчувається. Крім того, подібне ставлення яскраво відбивається у вчинках &8212; вони розходяться зі словами.

Брехня у висловленні ніжних фраз навіть з позитивним наміром все одно закінчується погано. Наприклад, якщо хлопець хоче надихнути дівчину із зайвою вагою на заняття спортом і підбадьорює її словами «у тебе класний прес», це провал. Швидше за все обраниця вважатиме такий вислів знущанням і сильно образиться.

2. Акцент на нього/неї.

На одні і ті ж слова кожна людина реагує по-своєму. Тому особисті переконання, заборони, інтереси, мрії відіграють величезну роль. Наприклад, похвала за отримання медалі з літературної олімпіади за 7 клас залишить байдужим чоловіка-спортсмена. А жінка- феміністка не особливо зрадіє, якщо партнер буде згадувати тільки її жіночу слабкість і вразливість.

3. Підключення аргументів.

Мало просто похвалити якусь якість. Важливо також пояснити, а з чого взагалі був зроблений висновок, що ця риса є. Це правило відноситься більше до компліментів про характер , але може також застосовуватися і у випадках з іншими видами приємних слів.

Якщо вже хочеться похвалити, важливо привести аргумент на користь обраної особливості. Наприклад: « ти у мене такий рішучий! Пам'ятаєш, як ти тоді...? Я була в захваті!» . Або: « Мила, ти така жіночна! Ця витонченість відбивається в твоїй ході, в тому, як ти сонно, але сексуально потягуєшся після сну» і т. д.

4. Уява.

Їй напевно говорили фрази типу «Ти красива/мила», а йому &8212; що він «сильний» або «високий». Навіть якщо це очевидна правда, трохи фантазії не завадить. Для цього можна деталізувати ніжні вирази, використовувати синоніми, Риму, додавати пояснення своєї реакції.

Тобто не просто « ти прекрасна» , а « це плаття тобі дуже йде, хоча на такій красивій фігурці все буде виглядати шикарно» . Не « ти високий» , а « поруч з тобою я відчуваю себе маленькою, і мені шалено це подобається» .

Пройти тест на сумісність

Як говорити ніжні слова дівчині?

Для дівчат дуже важлива їх зовнішність. Вони вважають за краще витрачати години на чепуритися, проходити хворобливі процедури на кшталт депіляції, жертвувати зручністю заради високих підборів. Тому, якщо хлопець вирішить відзначити те, як його обраниця симпатична, чарівна, красива, вона буде задоволена. підкреслювати можна :

 • Приємні риси обличчя (очі, губи, ніс тощо),
 • Тонку талію, стрункість в цілому,
 • Довгі, підтягнуті, спортивні ніжки,
 • Плавну лінію плечей, тонкість шиї,
 • Ніжність, бархатистість шкіри,
 • М'якість і шовковистість волосся,
 • Витонченість і витонченість кистей, пальців.

А ось компліменти дівчині про груди, стегнах, попі краще приберегти для більш тісного знайомства. На початковому етапі спілкування акцент на цих частинах жіночого тіла швидше злякає або образить даму. Якщо так вже сильно хочеться висловити щось в цьому роді, досить буде легкої згадки про те, що вона сексуальна і викликає інтерес.

Дівчині також підлестить, якщо хлопець розповість про її вплив на нього . Їй буде приємно почути, що життя чоловіка стала кращою з її появою. Вона посміхнеться, коли дізнається, що викликає у нього мурашки по шкірі, безсоння або бажання робити щось заради неї.

Ще одна тема для ніжних слів дівчині &8212; почуття до неї. любов , ніжність , пристрасть, помірна ревнощі , довіра, сексуальне бажання &8212; вона хоче знати, що може викликати все це. Такі фрази & 8212; підтвердження її значущості і серйозності самого партнера по відношенню до неї.

І нарешті . Неважливо, наскільки серйозною, суворої, зрілої, сталевий леді вона намагається здаватися світу. Вдома, поруч з коханим хлопцем їй хочеться відчути себе слабкою. Тому будь-які слова турботи про неї, вихваляння її жіночих якостей , а також згадки про бажання захищати її будуть їй дуже приємні.

Список ніжних слів коханої:

 1. Ласкава моя, мила, кохана, рідна, єдина.
 2. Радість, щастя, душа, серце, світло, сенс, мрія моя.
 3. Назви милих тварин &8212; кішечка, ежонок, лисичка.
 4. Квіти &8212; трояндочка, Лілія, ромашка, тюльпанчик, конвалія.
 5. Маленькі, але милі предмети &8212; макове зернятко, гудзик, кнопочка.
 6. Солодощі &8212; цукерка, тістечка, кексик, шоколадка.
 7. Фрукти і ягоди &8212; апельсинка, малинка, виноградинка.
 8. Сонечко, промінчик, місяць, лунолика, Зірочка.
 9. Позитивні якості &8212; Господарочка, хитрюга, пустунка.
 10. Дикі невеликі птахи &8212; Ластівка, горобчик, синичка.

Приклади ніжних фраз для дівчини:

 1. Як же я обожнюю це миле личко. Ці улюблені блакитні (зелені, карі, сірі тощо) очі, плавний вигин брів, маленький акуратний носик і солодкі губки. Ти Незрівнянна, моя принадність.
 2. Твої вигини і форми так привабливі, що мені часом буває складно втриматися, щоб не доторкнутися до тебе. Сама Афродіта позаздрила б такій красі.
 3. Я дуже ціную вашу турботу. Коли ти так надзвичайно ласкава і ніжна, мені хочеться кинути весь світ до твоїх ніг. Шалено щасливий, що поруч зі мною така жінка.
 4. Тільки тобі я можу довіряти. Твоя підтримка дуже цінна для мене, кохана. Я знаю, що ти завжди вислухаєш, даси слушну пораду, приймеш мою сторону, постараєшся втішити. Ти у мене найкраща.
 5. Твоя любов надихає мене боротися, перемагати, підкорювати вершини, про які я раніше навіть не мріяв. Іноді мені здається, що поруч з тобою я можу досягти абсолютно всього.
 6. Сонечко моє, ти найкращий подарунок, який мені тільки дарувала життя. Я так люблю тебе, що хочу проводити з тобою кожну секунду, ділити кожну радість і смуток.
 7. Ти не уявляєш, як я скучив за тобою, кошеня. Але ти зараз поруч &8212; і це головне. Давай присвятимо цей день / вечір один одному. Сьогодні я хочу, щоб весь світ існував тільки для нас.
 8. Ти знаєш, що у мене не дуже добре йдуть справи з вираженням почуттів. Я буваю замкнутий, неговіркий, стриманий. Але я дуже тебе люблю і хочу зробити щасливою. Моя любов підтверджується в моїх вчинках заради тебе і нас.
 9. Хочу, щоб наша дочка була схожа на тебе. Щоб вона була така ж мила, красива, жіночна. А якщо буде хлопчик, то нехай йому дістанеться твоя яскравість і вміння надихати людей.
 10. Напевно, я той ще егоїст, тому що я хочу всю тебе тільки собі. Я страшенно ревную, коли ти спілкуєшся з іншими чоловіками, посміхаєшся їм. У мене відразу спрацьовує якийсь дикунський інстинкт, і я хочу відштовхнути їх від тебе. Нікому не віддам свою радість.

Пройти тест Фрейда

Як говорити ніжні слова чоловікові?

Зовнішність чоловіків для них самих не так важлива. Але чого точно не пропустить чоловіче вухо, а заодно і его, так це вихваляння його фізичної форми . Зокрема, це:

 • Торс (прес, грудні м'язи),
 • Руки( біцепс, трицепс),
 • Плечі (дельтоподібний і трапецієподібний м'язи),
 • Спина (найширші м'язи).

А якщо хлопець серйозно займається спортом або ходить в тренажерний зал, він захоче, щоб хтось оцінив його квадрицепс (м'язи стегна). якщо чоловік не має видатної спортивної статури , його можна похвалити за підтягнутість, широкопліччя, горду поставу, високий зріст і т. д.

Не менш важливо для коханого, щоб обраниця вміла помічати його досягнення. Підвищення на роботі, широке коло друзів, будь-який виграний конкурс або навіть простий дружній суперечка &8212; за це все бажано хвалити. У хлопців сильно розвинене прагнення до конкуренції. Вони завжди хочуть перемагати, бути краще за всіх, відстоювати лідерство. Якщо улюблена зможе підкреслити все це словами, чоловік залишиться задоволеним.

Справи амурні, вираз емоцій не завжди бувають легкими для сильної статі. А жінки тим часом вимагають красивих слів і ласкавих прізвиськ. Тому хлопцеві буде легше все це говорити, якщо дівчина оцінить його зусилля. При вдумливому підході до вибору компліменти , можна надихнути чоловіка на розвиток конкретної риси характеру .

Список ніжних слів коханому:

 1. Милий, рідний, єдиний, улюблений, солодкий.
 2. Життя, сенс, щастя, радість, серце, доля моя.
 3. Хижі тварини & 8212; тигр, лев, вовк, лисиць, гепард.
 4. Дикі великі птахи &8212; орел, Сокіл, журавель, пугач.
 5. Позитивні якості &8212; захисник, сміливець, розумниця.
 6. Фізична форма & 8212; силач, спортсмен, атлет, титан.
 7. Войовничість & 8212; мисливець, завойовник, боєць, воїн.
 8. Титул & 8212; принц, король, конунг, халіф, султан.
 9. Переможець, Чемпіон, герой, лицар, богатир.
 10. Підмога, захист, опора, Опіка, підтримка моя.

Приклади ніжних фраз для хлопця:

 1. Мені так подобається твоє тіло. Сильні руки з чітким рельєфом м'язів, широкі плечі, спина, потужний торс. Ммм, від тебе так і виходить ореол мужності.
 2. Я відчуваю себе так спокійно, тепло, солодко в твоїх обіймах. Мені здається, що б не відбувалося в моєму житті, ти завжди будеш поруч. Я довіряю тобі, адже з тобою я в цілковитій безпеці і можу максимально розслабитися.
 3. Те, як ти до мене торкаєшся, викликає в мені хвилі приємного тремтіння. Обожнюю твої руки на моєму тілі, вони знають кожен потаємний куточок, кожну чутливу точку.
 4. Я вдячна життю за те, що вона подарувала мені тебе. Тільки поруч з таким чоловіком я можу бути собою. Ти відкрив в мені стільки ніжності, м'якості, жіночності, сексуальності. І я хочу дарувати їх тільки тобі, коханий.
 5. Не знаю, що б я робила без тебе. Ти самий чуйний, самий уважний, сильний і турботливий. Немає нічого, з чим би не впоралися твої золоті руки, рідний.
 6. Я така щаслива з тобою, що мені іноді здається, ніби я сплю. Спасибі тобі за кожен радісний день, кожну посмішку і веселий момент, що ти мені подарував. Милий, я дуже тебе люблю.
 7. Ще ніхто не ставився до мене так, як ти. Мені здається, що я не просто звичайна дівчина, а якась принцеса з казки. Це трохи бентежить, але в той же час я така задоволена і найщасливіша.
 8. Мені подобаються рішучість, сміливість, осмисленість, які є в тобі. Я захоплююся твоїми заслугами і успіхами. Ти мій переможець. Не дивно, що я закохалася в тебе.
 9. Ти один знаєш, як змусити мене сміятися від душі навіть в самий похмурий день. Твоє почуття гумору не раз рятувало нас від сварок. А ще в ньому є якась сексуальність, яка дуже мене заводить.
 10. Ти стільки зусиль прикладаєш до кожної справи, за яку тільки не берешся. Саме тому ти завжди і досягаєш своїх цілей. Я так пишаюся тобою, мій герой.

Вимовляти ніжні слова не так вже й складно, якщо в них є щирість і бажання догодити коханій людині. Досить дозволити своєму серцю говорити за себе &8212; і результат не змусить довго чекати. А якщо є прагнення урізноманітнити список приємних виразів для своєї половинки, можна почерпнути кілька ідей в списках з цієї статті.

Пройти тест на самооцінку

Зараз читають
Афірмації Луїзи Хей на здоров'я, любов і успіх
Афірмації Луїзи Хей на здоров'я, любов і успіх
Хто така Луїза Хей і чому її афірмації такі особливі? Приклади позитивни ...
Дисципліна: що це таке і 5 способів її в собі розвинути
Дисципліна: що це таке і 5 способів її в собі розвинути
Що таке дисципліна і які є її види? Навіщо потрібна дисципліна? 5 надійн ...
Як цілуватися в перший раз: 5 видів поцілунків і загальні правила
Як цілуватися в перший раз: 5 видів поцілунків і загальні правила
Якими бувають поцілунки? Чим відрізняються їх техніки? Як цілуватися в п ...
Синдром жертви-хто найчастіше страждає і що з цим робити??
Синдром жертви-хто найчастіше страждає і що з цим робити??
Складно уявити людину, яка хоче опинитися в позиції жертви. Що таке синд ...
Ефективна мультифункціональність і Кайрос-менеджмент
Ефективна мультифункціональність і Кайрос-менеджмент
Тема даної публікації під назвою «ефективна мультифункціональність» тіль ...
Скептицизм: що це таке і як пов'язаний з критичним мисленням??
Скептицизм: що це таке і як пов'язаний з критичним мисленням??
Що таке скептицизм? Як використовується у філософії, науці та характерис ...
Відчуття: що це таке і як розвинути тактильні відчуття??
Відчуття: що це таке і як розвинути тактильні відчуття??
Що таке відчуття і чому їх важливо практикувати? Як продовжити відчуття ...
Новое youtube видео