Назад
Як познайомитися з дівчиною в Інтернеті? 11 порад

Навигация по разделу
познакомиться в интернете

Як познайомитися з дівчиною в Інтернеті?

Як познайомитися з дівчиною в Інтернеті і зацікавити її? Чи так це важко? Як вибрати першу фразу і коли можна переходити до реальної зустрічі?

Як познайомитися з дівчиною в Інтернеті? Кожен другий хлопець хоч раз задавався цим питанням, адже інтернет-знайомства &8212; дійсно зручний спосіб знайти собі пару. Листування дозволяє обмірковувати відповіді, скорочує час пошуків, має масу інших переваг. Однак, незважаючи на всі плюси, у такої альтернативи є свої недоліки. Де саме шукати собі подругу? Як почати спілкування з нею? І чи можна обчислити ідеальний момент, щоб покликати її на реальне побачення?

1. Соціальні мережі.

Чудове місце, щоб знайти собі потрібну пару. Але як саме зорієнтуватися в Facebook або ВК, наприклад? Є кілька конкретних способів:

 • Заходити в групи для знайомств (багато заточені під конкретне місто);
 • Знаходити профілі з пошуку, використовуючи фільтри і сортування;
 • Вступати в спільноти за інтересами і вивчати акаунти передплатниць.

Однак доведеться бути обережним і уважним &8212; в соціальних мережах багато шахрайок або самозванок. Особиста інформація часом виявляється спотвореною або майже повністю складається з брехні. Хоча, як правило, це нескладно обчислити.

 • Іноді дівчата видають фотографії відомих актрис, спортсменок або співачок за свої. Фон, інші знаменитості, локація або дуже дорогі речі можуть про це говорити.
 • Велика кількість еротичних фотографій (до речі, теж чужих) найчастіше вказує на те, що власниця профілю не з найчесніших осіб.
 • Десятки фотографій або сотня постів, доданих за одну добу, викликають підозри.
 • Відсутність фотографій, де було б видно обличчя, сумнівні пропозиції, а також пости про продажі або роботі свідчать про те, що дівчина зареєструвалася тут явно не для романтичних знайомств.

Пройти тест: інтроверт чи екстраверт?

Важливо також перевіряти графу «Сімейний стан». Написи "вільна», «заміжня», «у відносинах»," в активному пошуку " і схожі не викликають питань. А ось статуси «все складно» і «незаміжня» можуть говорити про те, що панянка має партнера, але не проти завести інтрижку з корисливих цілей.

У всьому іншому соцмережі &8212; це хороший спосіб поспілкуватися перед реальною зустріччю. З їх допомогою можна вибрати співрозмовницю за інтересами і смаком, трохи дізнатися її ще до першого побачення через листування та вивчення її профілю.

2. Сайти знайомств.

Якщо користувачки соцмереж не завжди хочуть знайомитися, то відвідувачки сайтів для знайомств явно виявляються там не випадково. Головне & 8212; перевіряти активність аккаунта, щоб не потрапити на старий занедбаний профіль.

Щоб збільшити шанси на приємне спілкування, бажано відразу подбати про грамотне заповнення своєї анкети. Для цього краще:

 • Підібрати фотографію, яка б добре показувала зовнішність (в ідеалі з доброзичливою посмішкою), не містила б інших людей або чогось компрометуючого;
 • Вказати вік, місто, коло інтересів, справжнє ім'я. Так у тих, хто переглядає профіль, теж буде можливість зрозуміти сумісність і навіть написати першими;
 • Визначте свої цілі і не приховуйте їх &8212; зустріч на одну ніч, дружба, короткий роман, серйозні стосунки тощо.

Не зайвим буде подбати про власну грамотності. Жінки, як правило, легко прощають невеликі помарки в правописі. Але грубі помилки сильно їх відштовхують або змушують несерйозно ставитися до хлопця.

Рівень згоди кандидаток піти на реальне побачення на сайтах знайомств вище, ніж у соціальних мережах. Але тут частіше трапляються профілі з сильно обробленими фотографіями. До того ж, деякі найзручніші функції і вигоди (наприклад, статус PRO) вимагають разових грошових внесків або оформлення платної підписки.

3. Тематичні форуми.

Чати за схожими інтересами допомагають знайти однодумців. Тут можна відшукати справжню споріднену душу. Але є чотири потенційні проблеми:

 1. Велика дистанція між співрозмовниками (онлайн-чатів, створених під конкретні міста, не так багато);
 2. Сімейний стан( хоча частіше на таких майданчиках спілкуються вільні люди, ризик потрапити на заміжню жінку значний);
 3. Неготовність або небажання побачитися в реальності;
 4. Мала кількість інформації: фото зустрічаються рідко, імена найчастіше замінені ніками, навіть стать не завжди зрозумілий.

Незважаючи на це, тематичні форуми відіграють велику роль в зав'язуванні нових знайомств. Просто вони служать початковою ланкою в спілкуванні. У більшості випадків співрозмовники починають розмову в чаті, а після обмінюються контактами соціальних мереж або месенджерів. І хоча багато таких майданчиків блокують посилання або номери телефонів, є кілька спосіб обійти ці заборони:

 • Вказувати тільки назву соцмереж і свої нікнейми в них;
 • Записувати номери буквами або емодзі (є з цифрами);
 • Прикладати фото, відео або аудіо з контактами;
 • Писати з помилками & 8212; заважати числа / букви / символи / пробіли;
 • Надсилайте все по частинах, опускаючи код країни / міста або https .

Ось ще один парадокс : анонімність користувачів дозволяє їм бути щирими у своїх думках. Не боячись викриття, вони більш вільно висловлюють свою точку зору і охочіше описують інтереси. Так що, якщо хочеться відшукати більш душевну співрозмовницю, такі онлайн-чати ідеально для цього підходять.

Пройти тест на тип особистості

4. Відеочати.

Зазвичай до відеоспілкування приходять ті, хто вже встиг деякий час поспілкуватися через листування. Це як би проміжний етап між початковим інтернет-знайомством і реальною зустріччю. Тим більше це зручний варіант для жителів різних міст або навіть країн.

А що якщо використовувати відеочати не як посереднє Ланка, А як початкову стадію знайомства ? Чому б і не спробувати?

Так, це може бути більш хвилююче, ніж просте листування, але такий спосіб в той же час дозволяє:

 • Розглянути зовнішність співрозмовниці, почути її справжній голос;
 • Скоротити час на друкування, спілкуючись в реальному часі;
 • Побачити її оточення( воно часто говорить про характер, звички);
 • Помітити її справжні емоції , ставлення до нового знайомого;
 • Завоювати її серце віджиманнями, підморгуванням або виконанням пісні.

Звичайно, в відеочатах часом зустрічаються не самі адекватні кадри, що світять своїми геніталіями. Але завжди можна показати палець вгору, піднявши самооцінку збоченцю, а потім натиснути на кнопку «Наступний чат». Загалом гумористичний підхід на допомогу.

Тут також можна напоротися на заборону обміну посиланнями або номерами, але в пункті «тематичні форуми» є відповідь, як це обійти.

5. Мобільні додатки.

Найбільш портативний і зручний спосіб познайомитися з дівчиною , особливо для тих, хто постійно на ходу і рідко насолоджується вільними хвилинами. Це, мабуть, найбільш універсальний варіант практично для всіх. Єдиний серйозний мінус & 8212; часта необхідність оформляти платні послуги для більш якісного спілкування і пошуку кандидатів.

Мобільні додатки поєднують три переваги попередніх альтернатив:

 • Великі пошукові фільтри, сортування;
 • Відкриті профілі з особистими даними;
 • Нерідко &8212; можливість відеоспілкування.

Більш того, надавши мобільній програмі доступ до свого геоположенію, можна шукати дівчат, які знаходяться десь поблизу. Звичайно, така функція більш актуальна для великих міст з відповідним населенням, де частіше користуються такими додатками і все не знайомі один з одним.

Що не менш важливо, в таких додатках можна відразу вказувати свої контакти &8212; від Instagram-акаунтів до стаціонарних номерів. Природно, інформація за бажанням користувача стає прихованою для всіх або для тих, хто не знаходиться «в друзях». А неприємних або нав'язливих прихильниць досить просто блокувати.

Пройти тест на самооцінку

Якщо навіть в реальності фраза "Давай познайомимося" або тим більше боязкий питання " а можна познайомитися з тобою?"не мають особливого ефекту, що вже говорити про листування. Напрошується логічний висновок: щоб успішно завести розмову, краще придумати незвичайне, але не дуже химерне перше речення.

Однак стартова репліка &8212; це не єдине, про що доведеться потурбуватися. Є кілька дій, які бажано зробити ще до самого спілкування.

6. Перевірити свій профіль.

Навіть якщо це анонімний чат, де весь обсяг особистої інформації включає тільки створення Ніка, над цим все ж краще заморочитися. Тому що дівчата, які шукають знайомств, тим більше серйозних відносин, не ведуться на хлопців з нікнеймами «Гарячий мачо», «ghbdtn», «гу0ма4ноі5д» або «кастантін».

Помилки в правописі, нецензурна лексика, відверта вульгарність, сексизм або агресія відштовхують не менше. Тому перевірити свій аккаунт на наявність таких похибок явно буде корисним рішенням.

7. Ознайомитися з ресурсом.

Щоб мати доступ до всіх переваг сайту, краще заздалегідь ознайомитися з його функціоналом. Наприклад, добре б розібратися з:

 • Функцією пошуку і її фільтрами, сортуваннями;
 • Можливістю прикріплювати файли до повідомлень;
 • Наявністю заборон, обмежень, правил і бана;
 • Плюсами платних функцій, особливостями безкоштовних;
 • Емодзі (смайлами) і гифками (анімацією).

Практично на всіх майданчиках є розділи типу «Правила використання», «F. A. Q.» або короткі інструкції з експлуатації сайту. Вони допоможуть тим, хто потрапив на посилання вперше або хоче заглибитися у вивчення всіх характеристик. А досвідчені користувачі ПК та Інтернету зазвичай легко справляються навіть без них.

8. Зрозумійте власні цілі та очікування.

У Знайомствах на одну ніч немає нічого жахливого, але тільки якщо наміри шукача очевидні і відкриті для всіх користувачів. Немає сенсу писати дівчатам, які явно претендують на довгострокові відносини, якщо мета &8212; разок переспати з ними. В результаті &8212; ніякого сексу і скандал з блокуванням (баном).

І навпаки: хочеться романтики, сім'ї, чогось серйозного і надійного? Тоді грати з себе хтивого жеребця &8212; далеко не найкраща ідея. Щоб залучити жінку, яка шукає потенційного чоловіка, досить показати їй своє бажання знайти майбутню дружину. Загалом схема дій така:

 1. Зрозумійте свої справжні бажання , симпатії;
 2. Визначити, який жіночий типаж підходить найбільше;
 3. Чесно говорити про цілі, тоді очікування виправдаються.

Пройти тест Фрейда

9. Звузити коло знайомств.

Типова помилка багатьох, хто заходить на ті ж сайти знайомств, &8212; писати всім підряд. По-перше, таке рішення видає відчай і нерозбірливість чоловіки. По-друге, є ризик з тріском провалитися, штампуючи однакові шаблонні повідомлення різним дівчатам.

Набагато краще вибрати всього пару-трійку профілів, написавши спочатку одній дамі, яка сподобалася найбільше. Якщо вона відповість і зав'яжеться приємне спілкування, то знайомитися з іншими вже не доведеться. Якщо немає, тоді можна просуватися за списком, але поступово, спілкуючись максимум з двома користувачками одночасно.

10. Перша фраза.

Якщо всі попередні пункти виконані, пора переходити до найважливішої частини практики &8212; написання першої фрази. Краще, щоб вона була не самої стандартної і висловлювала повага . Можна використовувати інформацію з профілю (додатки, сайти знайомств) або фрази дівчини (чати, особисті пости в соцмережах). Кілька прикладів:

 • «Привіт. Я помітив, що ми з вами маємо подібні музичні смаки. Як щодо обміну кількома треками?».
 • «я з недавніх пір спостерігаю за твоєю сторінкою. Ти справді пишеш вірші? А де можна їх почитати?».
 • «підтримую вашу думку в цьому питанні. А що ви думаєте про...?».
 • «я ще ні в кого не бачив стільки цікавих (або смішних) постів. Прямо захотілося написати і поспілкуватися».

Компліменти дівчині зацікавлять її, але краще, щоб вони були ненав'язливими, без пафосу і підкріплювалися аргументами.

11. Коли і як призначати зустріч.

Все залежить від характеру дівчата. Це вже завдання для уважних хлопців. Тому що одна буде готова піти на зустріч вже на наступний день, так як довгі листування її стомлюють. Інша посоромиться, віддасть перевагу спочатку дізнатися один одного, а потім тільки побачитися.

Але як точно знати, коли краще переходити до побачень?

 • Дівчата- екстраверти , у яких багато друзів, фотографій, жартів на «стіні», як правило, хочуть побачитися якомога швидше.
 • Якщо дівчина відповідає довгими повідомленнями, вона швидше за все віддасть перевагу довше поспілкуватися в Інтернеті.
 • Натяками до зустрічі можуть служити фрази про кінопрем'єрів, гарній погоді, нудьга , вільний час.
 • Якщо при спробах дізнатися номер, вийти у відеочат або побачитися дівчина довго відповідає, не читає повідомлення або відразу стає offline, &8212; час ще не настав.

Сама пропозиція про зустріч може звучати як би між іншим: « зараз тільки помітив, що розцвіла бузок за вікном. Може, підемо помилуємося нею разом?» . А може говорити про бажання«" чим більше я тебе пізнаю, тим більше мені хочеться зустрітися. Серйозно, давай сходимо кудись, я так хочу тебе побачити» . Головне, щоб ця репліка не мала надмірного тиску і не ставала останньою в разі відмови.

Як познайомитися з дівчиною в Інтернеті? Досить прочитати цю статтю. А ось щоб досягти успіху в такій справі, знадобиться практика. Навряд чи вийде поспілкуватися з привабливою незнайомкою, якщо весь час боятися її відмови або ігнорування. Рішучість у Знайомствах & 8212; незамінна. І її доведеться знаходити не в Інтернеті, а в реальності.

Пройти тест на темперамент

Зараз читають
Порожнеча в душі: що це і як її заповнити? 7 способів
Порожнеча в душі: що це і як її заповнити? 7 способів
Що робити, якщо на душі порожнеча? Як визначити, чи є порожнеча в душі і ...
Цілеспрямованість: що це таке і як її розвинути??
Цілеспрямованість: що це таке і як її розвинути??
Що таке цілеспрямованість і як вона допомагає впевнено рухатися в обрано ...
Як правильно розмовляти з людьми: 8 правил
Як правильно розмовляти з людьми: 8 правил
Як правильно розмовляти з оточуючими, щоб вони проявляли щирий інтерес? ...
Як навчитися красиво говорити і що значить красива мова??
Як навчитися красиво говорити і що значить красива мова??
Як навчитися красиво говорити і в чому особливості красивої мови? 6 спос ...
Як підкорити дівчину? 10 швидких способів її вразити
Як підкорити дівчину? 10 швидких способів її вразити
Як підкорити дівчину, якщо часу не так багато? Чи доведеться готуватися ...
Ласкаві слова чоловікові: як їх говорити і 50 прикладів
Ласкаві слова чоловікові: як їх говорити і 50 прикладів
Як говорити ласкаві слова чоловікові? Які прізвиська краще вибирати для ...
Когнітивний дисонанс: що це таке і в чому його причина??
Когнітивний дисонанс: що це таке і в чому його причина??
Що таке когнітивний дисонанс і як наш мозок зменшує психологічну напругу ...
Новое youtube видео