Назад
Як познайомитися з дівчиною в ВК за 6 кроків??

Навигация по разделу
познакомиться в вк

Як познайомитися з дівчиною в ВК?

Як познайомитися з дівчиною в ВК всього за 6 кроків? Чи можна за один день викликати її симпатію? Яких помилок краще уникати, спілкуючись в соцмережі?

Як познайомитися з дівчиною в ВК і викликати її інтерес до себе? Насправді сама схема знайомства нехитра, але деталі ще як важливі. Щоб завоювати жіноче розташування, зовсім не обов'язково записуватися на курси пікапа, виставляти фотографії з Канар або купувати їй віртуальні подарунки ВКонтакте. А ось спостережливість і винахідливість припадуть дуже навіть до речі.

Що ж зробити, щоб спілкування з дівчиною в соціальній мережі виявилося вдалим і мало продовження?

1. Попрацювати над своїм профілем.

Якщо аккаунт вже створений, то насамперед доведеться очистити його від компромату. Вподобана дівчина може в будь-яку секунду заглянути в анкету. І краще повірити на слово: вона все вивчить . Ось чому краще відразу позбутися:

 • Непристойних фото, де їх головний герой зображений в нетверезому стані, з сигаретами, напівголими жінками, нецензурними жестами;
 • Відеороликів, музики, картинок, що містять агресію, расизм, сексизм, мати та ін.;
 • Постів сумнівного змісту, на зразок "пацанських" фраз з пабліку» мене виховала вулиця "або занадто" ванільних " цитат / мемів;
 • Дивних спільнот, груп, присвячених пікапу, оголеним частинам жіночого тіла, вульгарностям;
 • Любовних зізнань на стіні, гнівних коментарів, сварок, нецензурної лексики;
 • Плоского гумору у всіх графах анкети &8212; «про себе», «контакти», «захоплення».

На крайній випадок можна хоча б приховати близькі серцю, але неприємні для дівчат особливості. Хоча в майбутньому від них швидше за все все одно доведеться позбутися.

Велика кількість панянок в друзях (більше, ніж хлопців) також відштовхує відвідувачок сторінки. Пікапери вважають, що важливо корчити з себе» завидного нареченого", який нарозхват у жіночої половини. Але це провальна стратегія. Будь-яка жінка хоче відчувати себе винятковою, а наявність «конкуренток» лише змушує її зробити висновок про легковажності хлопця.

Як тільки весь профіль буде очищений від компромату, прийде час розбиратися з його частинами окремо.

Пройти тест: інтроверт чи екстраверт?

Аватарка.

Це «обличчя» облікового запису, з якого починається знайомство. Профіль може бути хороший у всьому, але якщо головне фото невдале, дівчина обірве спілкування, не давши шансу на реабілітацію іміджу . Тому що це перше, що вона побачить, перейшовши за посиланням. Якщо їй не сподобається, на решту вона дивитися вже не стане.

Щоб такий сценарій не програвся, досить слідувати декільком простим, але важливим правилам. В ідеалі аватарка:

 • Ілюструє тільки власника аккаунта або він явно виділяється на тлі інших людей (щоб не виникало плутанини);
 • Не включає рамки, смайли, ефекти, написи & 8212; це минуле століття;
 • Дозволяє добре розглянути зовнішність в цілому або хоча б особа;
 • Виставлена у відмінній якості. При кліці і збільшенні фото не покривається пікселями;
 • Не компрометує користувача. Навіщо все псувати після недавньої чистки;
 • Показує справжнього власника профілю, а не сусіда, знаменитості чи бродячого собаку;
 • Володіє цікавим або хоча б нейтральним фоном &8212; повністю білий бекграунд, красива природа, міські пам'ятки.

Дуже добре, якщо хлопець зображений на аватарке в момент заняття своїм хобі або разом з вихованцем. Жінкам подобаються чоловіки, які мають здорові пристрасті та любов до братів менших, особливо маленьких.

Особисті дані.

Анкета також важлива. Вона звертає увагу вже не на зовнішність, а на внутрішній світ, інтереси, пріоритети і світогляд в цілому. Тому дурні жарти, прочерки або легковажні відповіді не підходять. Вони псують враження практично так само сильно і безповоротно, як і погана аватарка. як заповнювати графи про себе :

 • Бути чесним, краще промовчати про щось, ніж понапридумувати небилиць, які потім доведеться якось пояснювати;
 • Не обов'язково заповнювати абсолютно всі рядки, але вік, місто, базові захоплення & 8212; це must have;
 • Розписувати найменші подробиці &8212; не найкраща ідея. Бажано, щоб такі деталі спливали вже під час спілкування;
 • Минулі досягнення, інтереси, які зараз не грають ніякої ролі, можна не згадувати. Набагато краще написати про нинішні захоплення.

Можна вказувати свої плани, глобальні цілі , сенс життя , заповітні мрії. Однак нехай це не буде звучати занадто пафосно. Кількість доведеться обмежити. Якщо 50% інформації займають тільки роздуми про майбутнє і фрази «От якби, то я б&8230;», це поганий знак. Відвідувачки вважатимуть такого юнака» вічним мрійником", який ніколи не зможе зважитися на реальні дії.

Стіна.

Ще один сектор, які відображає думки та інтереси. Залишати стіну порожній дозволено тільки тим, хто заходить в ВК дуже рідко і з конкретних, частіше ділових питань. Іншим доведеться чимось наповнювати свою стрічку. Це можуть бути музичні треки, цікаві відео, пости з пабліків, замітки друзів. В ідеалі тематика записів зводиться до таких тем:

 • Навчання & 8212; ідіоми іноземної мови, посилання на курси дизайну, ПДР;
 • Новини & 8212; спорту, політики, науки, культури, освіти;
 • Огляди & 8212; пам'яток, техніки, сервісів;
 • Анонси кінопрем'єр, концертів, інших подій у рідному місті;
 • Адекватний, нешкідливий, доброзичливий гумор.

А ще краще самому створювати такі пости . У них можна висловлювати свою думку, жартувати, питати порад, міркувати, закликати до чогось. Такі примітки &8212; це ознака того, що власник сторінки має свою точку зору на все. Значить, він багато чим цікавиться і з ним буде приємно спілкуватися.

Альбоми.

Фотоальбоми & 8212; візуальне відображення життя людини. Всього кілька якісних і різноманітних фото переконають дівчину в тому, що з таким хлопцем точно не доведеться нудьгувати. На фотографіях можуть бути друзі, вихованці, природа, покупки, заклади. Але бажано подбати про те, щоб користувач не став єдиним, хто є на цих картинках. Інакше можна подумати, що він нарцис.

Якщо таких фото немає, бажано викладати постери улюблених фільмів, панорами місць, в яких хотілося б побувати, просто сподобалися зображення. Добре б також давати їм хоча б короткі описи.

Пройти тест на впевненість у собі

2. Правильно використовувати функцію пошуку.

Розробники ВКонтакте не дарма намагалися над різними фільтрами і сортувальними функціями. Вони дійсно зручні і корисні в пошуку людей. З їх допомогою легко знайти дівчину:

 • Зі свого міста чи країни;
 • Конкретного віку;
 • Не перебуває у відносинах;
 • Знаходиться онлайн.

Все це звужує коло потенційних знайомств, економить час, робить пошук більш ефективним. При бажанні можна знайти людей, які вчилися або продовжують вчитися в певній школі або конкретному університеті.

Фільтри дозволяють відсівати слабозаповнені профілі. Це перевага, адже подібні сторінки часто вказують або на занедбані акаунти, або на осіб, які не відрізняються бажанням бачитися в реальності або бути щирими. сортування за популярністю або новизною теж корисна.

 • Найпопулярнішим дівчатам надають більше уваги. Щоб їх вразити, доведеться докласти набагато більше зусиль.
 • Найбільша кількість фейків &8212; серед нових акаунтів.
 • Довго гортати список, відсортований за популярністю, не доведеться. Часто прості дівчата без» синдрому королеви " зустрічаються вже після 3-5 позиції (при наявності декількох включених фільтрів).

А якщо хлопець шукає конкретну панночку, йому досить ввести її ім'я і налаштувати пошук. Навіть не знаючи прізвища, є шанс все ж відшукати людину, вказавши місто і хоча б приблизний вік.

3. Вивчити її сторінку.

Профіль дівчини багато про неї говорить, і цим можна користуватися. По-перше, відразу прийде розуміння, чи підходить вона взагалі, чи може зацікавити чимось крім зовнішності. По-друге, інформація про неї дозволить знайти загальні теми і вразити її при листуванні.

Можна перегорнути її альбоми, треки, відео, стрічку новин. А якщо знайти якийсь повторюваний факт, він вкаже на пристрасті красуні, які вона сама хоче продемонструвати. На цьому надалі можна засновувати компліменти дівчині . Наприклад:

 • Виставляє фотографії нагород за інтелектуальними конкурсами &8212; хоче, щоб хтось відзначив її розум;
 • Робить добірки музики & 8212; добре б похвалити її музичний смак;
 • Фотографує себе в спортзалі, з велосипедом, в спортивному одязі &8212; їй важливо чути, що у неї хороша фігура.

Вивчити її сторінку корисно вже для того, щоб не потрапити в незручну ситуацію. Адже часто хлопці задають питання, відповіді на які вже є в профілі. Тоді дами сильно ображаються, так як їм здається, що чоловіки грають з ними і ставляться до них занадто поверхнево.

4. Вразити першим повідомленням.

Оригінальність і ввічливість &8212; хороша пара для першої фрази. Краще засновувати її на інформації з профілю. Тут довго міркувати немає сенсу, тому просто кілька прикладів таких реплік:

 • " Привіт. Я тут вже пару днів гортаю твою стрічку. Захотілося написати. У вас є смішні пости. З тобою напевно дуже цікаво спілкуватися".
 • " здається, ти любиш подорожувати так само, як і я. як щодо Угоди? Ти розкажеш мені про своє улюблене місце, а я тобі &8212; про найсмішніший випадок у поїздці».
 • «У вас дуже класний музичний смак. Вже встиг додати собі кілька треків. А яка пісня твоя улюблена, якщо не секрет? У мене, наприклад,...».
 • " Привіт. Чи не підкажеш часом фотографа своїх фото? Дуже класні, хочу собі такі ж».
 • " вам справді подобаються фільми Marvel? Я просто величезний їх фанат! Класно поспілкуватися з тим, хто тебе розуміє. Хто твій улюблений герой?».
 • «у вас незвичайний колір очей. Судячи з фото, він змінюється в залежності від освітлення. Ти не проти, якщо я тебе намалюю / сфотографую як-небудь?».
 • «У вас так багато публікацій про книги та культурні події. Здається, ти дуже цікава особистість. Хочу з тобою познайомитися. Сподіваюся, не заперечуєш?».

Пройти тест на почуття гумору

5. Вдумливо підійти до спілкування.

Те, як хлопець пише, так само важливо, як і те, про що він говорить. Щоб по-справжньому вразити знайому, доведеться звертати увагу на обидві сторони. Є кілька рекомендацій, які виділять молоду людину серед інших і забезпечать приємне спілкування.

 • Орфографію і пунктуацію придумали не просто так, а щоб точно передавати сенс фраз через лист. Краще не забувати про них.
 • Велика кількість сленгу &8212; це класно, коли співрозмовникам по 15 років. Тим, хто постарше, краще спілкуватися літературною мовою.
 • Хвастощі знанням незрозумілих слів і конструкцій &8212; поганий тон, який говорить не про високий розум, а скоріше про дурних спробах самовиразитися.
 • Смайли, стікери, анімації використовувати можна. Але якщо їх стає більше, ніж самих слів, пора зав'язувати.
 • Бажано використовувати різні типи питань &8212; закриті (з відповідями так-ні) і відкриті (розгорнуті відповіді). Так більше шансів, що спілкування не зайде в глухий кут.

Про що можна взагалі питати? Про захоплення, улюблених місцях в місті або тих, які хотілося б відвідати, про тварин, дитячих спогадах. Та майже про що завгодно, крім стандартних нетактовних (фінансовий дохід, вульгарність) або сухих тим (політика, ціни).

Якщо дівчина раптом не відповідає відразу, писати " Ау, ти де?"немає сенсу. Якщо вона зайнята, то точно не відповість відразу. Якщо просто не хоче спілкуватися, такі фрази стануть її дратувати. Чи варто пояснювати, як різко і сильно впаде її інтерес до хлопця?

6. Вміло завершити першу розмову.

Якщо дівчина дійсно цікава, з нею хочеться спілкуватися якомога довше, розповідаючи про себе і дізнаючись все про неї. Але краще не переводити першу бесіду в багатогодинний режим. Нехай хоч якісь загадки або невідомості все ж залишаться. Інакше потім просто нема про що буде говорити. Але як акуратно перервати активну переписку?

 • Можна спихнути все на справи. Якщо вони пов'язані зі спортом, захоплюючими хобі, корисними вміннями хлопця, &8212; відмінно.
 • Добре б згадати, що прощатися з такою цікавою співрозмовницею дуже не хочеться і взагалі «вже не можу дочекатися наступних бесід з тобою».
 • Якщо дама явно проявляє відповідний інтерес, можна попросити її номер або запропонувати як-небудь зустрітися (поки без точних дат і часу). Якщо вона напише номер або погодиться побачити &8212; це дуже хороший знак.

Гортати акаунти і боятися написати першим не так складно, як познайомитися з дівчиною в вк, проявивши сміливість. Але цей шлях не дозволить поспілкуватися з симпатичною дамою, зустрітися з нею, почати відносини. Якщо особисте щастя не на останньому місці в списку пріоритетів, пора втілювати перераховані кроки в реальність. Рішучість і крапля теорії & 8212; відмінний тандем для перспективного знайомства.

Пройти тест Фрейда

Зараз читають
Психотипи особистості: що це таке і які вони бувають??
Психотипи особистості: що це таке і які вони бувають??
Що таке психотипи особистості? Класичне розподіл по Юнгу та інші. Коли д ...
Темпераментна людина: хто це такий і як його визначити??
Темпераментна людина: хто це такий і як його визначити??
Хто така темпераментна людина і в чому це проявляється? Переваги, недолі ...
Цілі SMART: що це таке і з чого складаються??
Цілі SMART: що це таке і з чого складаються??
Що таке цілі SMART і чому вони набули широкого поширення в менеджменті? ...
Як притягнути до себе удачу: 5 робочих технік
Як притягнути до себе удачу: 5 робочих технік
5 прийомів як притягнути до себе удачу на різні випадки життя. Ефективні ...
Як вести щоденник правильно і як ним користуватися??
Як вести щоденник правильно і як ним користуватися??
Як вести щоденник і чому це допомагає впорядкувати своє життя? Як вибрат ...
Основні питання хлопцеві, які дуже важливо запитати перед відносинами
Основні питання хлопцеві, які дуже важливо запитати перед відносинами
Питання хлопцеві про його хобі або роботі можливо багато про нього не ск ...
Розчарування: що це таке і як його подолати??
Розчарування: що це таке і як його подолати??
Що таке розчарування і яку користь можна отримати від цього стану? 7 пор ...
Новое youtube видео