Назад
Як знайти себе? 7 відповідей на найголовніше питання в житті

Навигация по разделу
как найти себя

Як знайти себе в житті?

Як знайти себе в цьому житті і що в цьому може допомогти? 7 ефективних способів, які допоможуть знайти відповідь на це питання.

З найдавніших часів люди задають собі питання, Як знайти себе в житті? Адже від того, наскільки рано людина усвідомлює своє призначення, і залежить його життя. У даній статті наведено сім простих способів як знайти себе і при цьому заощадити час, який краще витрачати на реалізацію своєї головної життєвої мети.

1. Згадати про свої дитячі мрії.

Намагаючись знайти себе в сірому вирі буднів, люди дуже часто скочуються в депресивну прірву, геть забуваючи про яскравих фарбах життя. Але, адже був період безтурботності, мрій і казок. Дитинство! І кожен з нас в ці роки хотів кимось стати, коли подорослішає. Представляв себе в якості конкретного героя, під час гри з однолітками.

Можливо, в дитячих мріях і закладена підказка, яка допоможе кожному знайти себе в житті. У ті роки ми ще багато про що не знали, і, мріючи стати космонавтом, навіть не уявляли про існування отоларинголога або мерчендайзера, але основні інтереси були закладені саме тоді. Значить, є раціональне зерно в тому, щоб спробувати згадати свої дитячі мрії, поговорити зі своїми батьками або тими людьми, які брали основну участь у вихованні. Можливо, ця розмова внесе ключові корективи і підкаже, як знайти себе істинного і справжнього.

Пройти тест на характер людини

2. Проаналізувати свої вміння і навички.

Замість постійної смуток і філософствувань, на кшталт «не можу знайти себе в житті», краще витратити значно менше часу на те, щоб просто спробувати себе пізнати. Виділити хоча б один вечір або будь-який інший час доби для самоаналізу. Прогулятися по парку, з'їздити на риболовлю або запастися печивом і закутатися з головою в ковдру. Головне, щоб це допомогло розслабитися і налаштуватися на діалог з самим собою.

Задати самому собі питання про своє життєвому покликання і спробувати почути відповідь свого підсвідомості , в якому, цілком ймовірно, і криється інформація, здатна допомогти людині знайти себе. Яка робота викликає інтерес? Що приємно робити? Чим займатися? Проаналізувати представники яких професій найчастіше з'являються в улюблених фільмах і телепередачах. Про кого цікаво читати і дізнаватися щось нове? І найголовніше в такий момент людина повинна бути перед самим собою чесним! Важливо відповісти на питання, що ж він вміє робити? Адже будь-який з нас, обов'язково вміє що-небудь краще за інших.

3. Зрозуміти, в якому оточенні комфортно перебувати.

Не дарма існує приказка «скажи, хто твій друг і я скажу, хто ти». Адже весь навколишній простір, кожна людина, з якою доводиться спілкуватися, формує нас як особистість . Тому, намагаючись знайти себе, бажано застосовувати не тільки самоаналіз, а й поглянути на тих людей, які знаходяться поруч. Перш за все, це стосується друзів, адже родичів і колег по роботі не вибирають, а ось ті, з ким дружити – свідоме рішення. Аналізувати інших емоційно легше, ніж самого себе, ось і варто шукати себе в житті через пізнання оточуючих.

4. Подумати, що подобається робити у вільний час.

Робота, навчання, домашні обов'язки не завжди вибираються нами добровільно. Іноді люди змушені робити щось не по своїй волі , а за збігом обставин. Але, рано чи пізно з'являється вільний час і як людина його проведе, залежить вже особисто від нього самого. У такі моменти варто прислухатися до своїх бажань. Куди тягне, де хочеться опинитися? У галасливій кампанії на вечірці, або у відокремленому місці за чашкою чаю. Прочитати книгу або зі швидкістю вітру мчати на велосипеді де-небудь по заміській дорозі?

Можливо, розуміння своїх захоплень і хобі допоможе краще пізнати і знайти себе. До слова, більшість по-справжньому заможних людей домоглися успіху, коли зайнялися улюбленою справою, перетворивши своє хобі в роботу. Так світ дізнався багатьох великих письменників, художників, артистів і представників інших творчих професій.

5. Зайнятися самоосвітою, розширювати свій світогляд.

Нові знання – це один з кращих способів знайти себе і своє місце в житті. Наприклад, як людина визначить, що хоче стати маркетологом, якщо навіть слова такого зроду не чув? А можливо, навпаки, почувши про село в Гімалаях, хтось вирішить продати весь свій бізнес і виїхати туди в пошуках вселенської гармонії і умиротворення. І там знайде справжнє щастя , далеко від міської суєти, недосконалих законів і щоденних обов'язків.

Щоб прийти до таких рішень, треба дізнатися, що вони взагалі існують. А без постійної самоосвіти це не можливо. І часом "не можу знайти себе", кажуть люди, які просто не досить багато знають про всі можливості, відкриті перед ними в цьому світі.

Пройти тест на емоційний інтелект EQ

6. Зрозумійте, що викликає відчуття радості.

Ще один надійний спосіб знайти себе-це зрозуміти, що саме в цьому житті викликає у радості , допомагає стати щасливим. Адже свій внутрішній мікрокосмос не обдурити. До речі, існує термін під назвою "синдром прокрастинації", просто – лінь ! Це поняття є своєрідним еволюційним пристосуванням, що не дає нам витрачати час на непотрібні речі.

Варто задуматися, чому за одні завдання людина береться з радістю і задоволенням, а про інші йому лінь навіть думати. Як боротися з лінню ? Можливо, є сенс виключити зі свого щоденного списку справ ті, які приносять негативні емоції. Або, просто постаратися змінити своє ставлення до такої роботи.

7. Намалювати свій власний світ.

Оригінальний спосіб знайти себе – намалювати власний світ, в якому хотілося б жити. Подумати на тему бажаного оточення, роботи, друзів, хобі, і взагалі ідеального себе! Спокійно пустити політ фантазії в будь-якому напрямку, без будь-яких обмежень і правил. Умова бажано виконати тільки одне-людині необхідно відчути себе щасливим в придуманому світі! Потім слід порівняти свою фантазію з дійсністю. Подивитися, чого не вистачає в реальному житті для втілення своїх бажань.

Можливо, не так вже й багато? визначити основні орієнтири, які людина не тільки хотів би, але і міг поліпшити. У підсумку, замість фантазій і мрій з'явиться приблизний план дій. Далі залишиться переглянути його ще раз, залишивши найважливіше і почати втілювати це в життя. Важливо пам'ятати, що реальний світ також створюється нами самими, нашими думками, словами, вчинками. І ніхто інший не має права людині перешкодити знайти себе в житті, також як і не зобов'язаний йому в цьому допомагати! Це особисте завдання кожного і тому людина повинна з нею впорається сам, для початку в своїй голові, а потім і в реальності.

У цій статті розглянуто сім способів як знайти себе, зрозуміти своє призначення і сенс життя . Головне в цьому пошуку спиратися на своє серце і розум, а також на свою інтуїцію . Прислухатися до свого внутрішнього голосу, придивитися до оточуючих людей, усвідомити, що саме викликає відчуття радості і щастя. Якщо хто-небудь все це зробить, то знайти себе в цьому світі не складе для нього особливих труднощів. А знайшовши це розуміння і все інше буде набагато легше розставити на свої місця.

Пройти тест на півкулі мозку

Зараз читають
Чим зайнятися на роботі, коли нудно??
Чим зайнятися на роботі, коли нудно??
Чим зайнятися на роботі, якщо завдань немає, а нудьга вже дає про себе з ...
Психіатрія: що це таке, хто такий психіатр і коли до нього йти??
Психіатрія: що це таке, хто такий психіатр і коли до нього йти??
Що таке психіатрія і якими проблемами вона займається? Які застосовуютьс ...
Психічні процеси: що це таке і як їх удосконалити??
Психічні процеси: що це таке і як їх удосконалити??
Що таке психічні процеси? Як вони описуються, розділяються та взаємодіют ...
Адиктивна поведінка: що це таке, як розпізнати і побороти??
Адиктивна поведінка: що це таке, як розпізнати і побороти??
Що таке адиктивна поведінка і які у нього прояви? Чек-лист для бажаючих ...
Воля: що це таке і навіщо вона потрібна??
Воля: що це таке і навіщо вона потрібна??
Що таке воля і як вона допомагає боротися з миттєвими слабкостями і бажа ...
Креативна людина: хто це такий і як його розпізнати??
Креативна людина: хто це такий і як його розпізнати??
Хто така творча людина і як вона може генерувати творчі ідеї? Як можна р ...
Як знайти підробіток: 8 універсальних способів
Як знайти підробіток: 8 універсальних способів
Як знайти підробіток? Додатковий заробіток ще нікому не завадив. Про те, ...
Новое youtube видео