Назад
Мене ніхто не любить: чому так і 5 ідей, що з цим робити

Навигация по разделу
меня никто не любит

Чому мене ніхто не любить і що з цим робити?

Чому з'являється впевненість, що мене ніхто не любить і чи так це насправді? Як зрозуміти, що не байдужий людям?

«мене ніхто не любить», &8212; цю фразу сміливо можна назвати одним з рекордсменів за кількістю вимовлених раз. Їй зловживають підлітки, які відчувають труднощі з соціалізацією і потребують уваги. Але нерідко і дорослі люди в розпачі заявляють, що їх ніхто не любить. Якщо для пубертатного періоду такі думки характерні, то зрілій людині варто задуматися, звідки вони взялися в його голові і як з цим варто боротися.

Чому мене ніхто не любить?

Однією з причин поширеності думок про нелюбов інших до себе є відсутність уваги. Людині хочеться відчувати себе важливим, потрібним, коханим. Йому не вистачає проявів почуттів від оточення, він бажає більшого. Дівчина, наприклад, може заявити «ти мене не любиш» хлопцеві, який регулярно зустрічає її з роботи, балує смачними вечерями, не скупиться на приємні слова. Молода людина дивується-що ж він робить не так? А його коханій хочеться отримувати квіти і відзначати святкові дати, про які бойфренд постійно забуває. Дівчина визначила для себе ознаки любові , через що зопалу кидає цю образливу фразу. Вона дійсно може не помічати інших важливих речей, які свідчать про теплі почуття обранця, і перебувати в упевненості, що в стосунках чогось не вистачає.

Інший привід для впевненості людини в тому, що його не люблять, &8212; безрезультатні спроби домогтися уваги від оточуючих. Деякі роками намагаються налагодити з кимось контакт, але з різних причин це не виходить. В результаті здається, що світ налаштований вороже, а заслужити чиюсь любов зовсім неможливо. Такі думки дійсності не відповідають, але у важкі періоди життя неможливо усвідомлювати це.

Ще один варіант – людина справді самотня. він практично не підтримує зв'язків з родичами, друзями дитинства; його коло спілкування обмежується колегами по роботі і кількома знайомими в соціальних мережах. Таким людям куди складніше подружитися з кимось; вони майже звикли з самотністю. Але одинаків теж люблять-наприклад, ті ж родичі, колеги і знайомі. Проблема в тому, що вони рідко висловлюють свої почуття, і людина про симпатію до себе навіть не підозрює.

Існує кілька способів боротьби з подібними думками. Деякі з них досить прості, для реалізації інших доведеться потрудитися. Але результат того вартий-можна буде пишатися зникненням фрази «мене ніхто не любить» з лексикону і голови.

Пройти тест на самооцінку

Що робити, якщо вас ніхто не любить?

1. Поставити себе на місце близьких людей.

Варто подумати, що відчувають інші, чуючи фразу «мене ніхто не любить». Які почуття виникають у тих, хто дійсно любить цю людину? Швидше за все, це здивування і образа . Люди, проявляючи щиру турботу, не розуміють, чому близька людина допускає думки про нелюбові до себе.

Боротьба з егоїзмом – панацея від багатьох проблем. Практично в будь-якій незрозумілій ситуації бажано спробувати поставити себе на місце інших. Це допомагає зрозуміти інших, а іноді радикально змінює думки та поведінку.

2. Виключити підміну понять.

Вище вже йшлося про те, що одна з причин занепадницьких настроїв – знедоленість іншими.  Людину охоплює відчай, якщо ті, хто йому важливий, не відповідають взаємністю. З цього виходить логічне невідповідність, що сприймається їм як належне – мене не люблять люди, яких люблю я, отже, мене ніхто не любить. Такі думки заважають тверезо оцінювати ставлення інших до себе.

Рідко у кого виходить зізнатися – насправді мене люблять, просто мені потрібна увага від інших людей. нерозділене кохання , невдалі спроби влитися в цікаву компанію, що зруйнувалися романтичні відносини-такі причини підштовхує людину до думки, що його не люблять, він нікому не потрібен . На практиці частіше це не так.

3. Навчитися цінувати тих, хто поруч.

Цей пункт в якомусь роді-продовження попередніх. Людина іноді відкидає близьких, ігнорує їх, намагаючись привернути увагу тих, кому байдужий. Але навіщо відштовхувати тих, хто завжди готовий підтримати?

Дорослішаючи, багато хто усвідомлює – у важкі моменти їм допомагали саме ті докучливі друзі дитинства і здавалися тиранами батьки, а не класні хлопці, з якими іноді перетиналися у дворі. Це супроводжується почуттям сорому через те, що важливі речі і люди не були оцінені. Варто вчасно помічати турботу близьких і дякувати їм. Вони цього дійсно заслуговують.

Пройти тест: Шкала самоповаги

4. Не боятися заявляти про себе і дізнаватися ближче інших людей.

Ця порада підходить одинакам, які дійсно відчувають дефіцит спілкування. Таким людям буває важко виходити в світ, заводити нові знайомства. Разом з цим їх долають думки «хочу, щоб мене любили», «хочу цікавити інших». Однак навряд чи люди зрозуміють, яка людина Творчий , цікавий, веселий і далі за списком, якщо він заб'ється в кут і весь вечір буде мовчати, поглядаючи на оточуючих спідлоба.

Щоб налагодити спільну мову з іншими, треба хоча б заговорити з ними, не бути замкнутим, йти на контакт. Важливо також дотримуватися золотої середини-говорячи про себе, не перегинати палицю, третю годину розповідаючи про кращі якості. Така самореклама швидше відштовхне, адже люди хочуть не тільки слухати, а й бути почутими. Варто цікавитися особистістю співрозмовника, задаючи не формально-ввічливі питання, а то, що дійсно хочеться дізнатися.

5. Задати собі питання «чи люблю я когось» і чесно на нього відповісти.

Через егоїзм люди забувають про почуття інших. Всім хочеться бути коханими, а ось любити у відповідь багато хто просто не готові або не хочуть. Відчувати себе потрібним, близьким, важливим – це прекрасно, тільки не варто забувати про віддачу. Відносини не повинні бути односторонніми, інакше вони перетворюються на отримання вигоди від іншої людини.

Варто частіше задаватися питаннями «Чи готовий я робити щось важливе для близьких», «чи часто я говорю про свої почуття», «Чи можу я зробити когось щасливішим». Якщо відповіді на них негативні, це знак, що час змінюватися. Людям важко полюбити корисливого егоїстичного людини, що вимагає постійної уваги до своєї важливої персони. Якщо ставити себе на місце інших, то отримати відповідь на питання «чому до мене так ставляться», стане простіше.

Якщо читач уважно вивчить поради, то помітить, що в більшості з них йдеться про прийняття почуттів інших. Люди, які говорять «мене ніхто не любить», часто проявляють цим свій егоїзм, хоч і не хочуть зізнаватися. Важливо відкинути його, перестати спеціально привертати до себе увагу, цінувати те, що вже є. Повністю вилікуватися від егоїзму ще нікому не вдавалося, але ось стати більш емпатичні - цілком. Коли людина радіє тому, що у нього є, голову не займатимуть думки про те, що його нібито ніхто не любить – для їх виникнення просто не буде причин.

Пройти тест на емпатію

Зараз читають
Погано на душі і важко, а може це корисно? 6 ідей
Погано на душі і важко, а може це корисно? 6 ідей
Що робити, якщо погано на душі і все навколо перестає радувати? Чи можна ...
Як знайти себе? 7 відповідей на найголовніше питання в житті
Як знайти себе? 7 відповідей на найголовніше питання в житті
Як знайти себе в цьому житті і що в цьому може допомогти? 7 ефективних с ...
Як знайти час: 5 робочих технік
Як знайти час: 5 робочих технік
Як знайти час і які є ефективні прийоми, що полегшують управління часом? ...
Як знайти свій талант: 7 надійних способів
Як знайти свій талант: 7 надійних способів
Як знайти свій талант і дізнатися його? Хоча кожен талановитий по своєму ...
Як поводитися на першому побаченні: 7 основних правил
Як поводитися на першому побаченні: 7 основних правил
Як поводитися на першому побаченні, щоб гарантовано піти на друге? Як вз ...
Самосаботаж або чому ми не хочемо робити те, що важливо
Самосаботаж або чому ми не хочемо робити те, що важливо
Всі ми час від часу стикаємося з проблемою самосаботажа, коли знаємо, що ...
Проникливість: що це таке і як її в собі розвинути??
Проникливість: що це таке і як її в собі розвинути??
Що таке проникливість професійна і життєва? 5 способів розвинути свої зд ...
Новое youtube видео