Назад
Як навчитися жити повним життям? 7 рекомендацій

Навигация по разделу
как научиться жить

Як навчитися жити повним життям тут і зараз?

Як навчитися жити незалежно від громадської думки? У чому сенс життя і як стати вільним? Чому багато хто все життя не щасливі?

Деякі люди такі щасливі і безтурботні, вони наповнені оптимізмом, а їх яскравого життя можна тільки позаздрити! Страх почати все заново повністю забирає бажання жити. Чому? Як навчитися жити на повні груди незалежно від обставин? Як налаштувати свій внутрішній світ на нову хвилю? Чому так важко не сумувати по дрібницях і мислити глобально? Як почати розвиток до успіху і отримувати від цього задоволення? Допомагаємо собі вибратися з морального капкана і починаємо повне перезавантаження! Повноцінне життя і її головні секрети-читайте прямо зараз!

Чому діти такі щасливі та безтурботні? Вони позбавлені обов'язків, радіють по дрібницях і бачать світ відкрито. Що ж потрібно дорослим людям? Ходити на навчання, роботу, виховувати дитину, намагатися платити за житло .... список обов'язків не закінчується. А де знайти місце мріям, саморозвитку? Жити повним життям означає відчувати енергію на шляху до своїх цілям , мислити і діяти свідомо. Кожен по вуха наповнений у власних думках, вигаданих шаблонах. Намагатися позбутися ярликів, які забирають почуття свободи, потрібно вже зараз! знайти джерела натхнення , і дізнаватися все більше і більше нового — такий шлях дозволить розбудити інтерес до навколишнього світу.

Так хочеться прокидатися вранці з почуттям бадьорості , бачити мета в кожній дії! Що заважає перестати заздрити іншим, не перекладати важливі справи, від яких залежить успіх на потім? Як жити щасливо , коли людина не чесна сама з собою? Ідеальне життя часто будується на обмані про справжній сенс оточуючих речей. Незадоволеність собою, відсутність зростання, зниження енергії. Таке відчуття знайоме багатьом. Варто почати надавати старання у відносини, щиро вірити в майбутній успіх, незважаючи на життєві обставини.

Без правди людина плутається на власному шляху, його здатність ясно мислити притупляється. Чому багато хто не хоче розібратися з собою? Правда може зруйнувати їх стереотипи , що вимагатиме зусиль над собою. Чим раніше людина почне усвідомлювати себе, тим швидше він освоїть правила життя .

1. Розібратися зі значенням слова.

«потрібно»жити повним життям — зуміти знайти те, що відбирає довгоочікувану свободу. У натовпі перехожих мимоволі помічаєш, як люди схожі на невільників власної долі. Вони похмуро йдуть у справах, повторюючи одне і те ж роками, хоча всередині йде боротьба з обставинами.

Люди знаходяться в ув'язненні створеним ідеям, які виходять з розуму. Суспільство може захопити особистість в жорсткі рамки, які стирають його індивідуальність. "Тобі потрібно" - це нам говорять оточуючі, загальноприйняті стандарти, нарешті, ми самі! Як цінувати навколишній світ і зберегти його цілісність у свідомості? Досить скласти перелік»мені потрібно". Чим більше результатів, тим краще аналізувати людину. Багато пунктів просто нав'язані часом і від них варто позбавлятися. Саме команди, які позбавлені сенсу, змушують людину замикатися в собі і втрачати смак до життя.

Пройти тест на тип особистості

2. Визначити справжні бажання.

Будь — яка дія підкріплюється золотим правилом - «я хочу». Навіть якщо це нелюба робота, то людина усвідомлено робить себе нещасливим і задовольняється реаліями. "Хочу" - з такого почуття створюється бажання діяти на шляху до свободи. Важливо почати розмову з самим собою по техніці бесіди тет-а-тет. Для цього потрібно уявити, що другий співрозмовник — це ти сам! Спочатку ідея може здатися дурною, але вона справді працює.

На одному місці йде перерахування всіх внутрішніх «Хочу». З боку другого співрозмовника-критика всіх "Хочу «від імені»потрібно". Далі-продовжити дискусію на першому місці, щоб відкинути зайві «потрібно» і «хочу». Така техніка дозволяє випробувати спокій і знизити внутрішнє напруження.

3. Нові знання-якісний крок вперед.

Щомісяця дізнаватися щось нове-таким правилом користуються багато успішних людей. У вересні-навчитися плавати — в жовтні-відточити навички ораторської майстерності , в листопаді — навчитися інвестування коштів. Заняття можуть бути не пов'язані один з одним, але це активізує особистість з усіх боків. Пробувати себе в різних областях, досліджувати нові сторони — шлях до насиченого життя. Це дозволить знайти нові знайомства, отримати безцінний досвід і набратися корисних вражень.

4. Робота над страхами-робота над собою.

Розібратися зі страхами-основне завдання, коли мова йде про розвитку . Що відбувається, коли людина наважується переїхати в інше місто? Мозок, нервова система піднімають тривогу, світ згущує фарби. Тут спрацьовують два режими-бунт проти свого небажання або повне підпорядкування старим стандартам.

Природа налаштувала людину захищати своє звичне місце. Після тривалого "застою" буває важко піднятися на ноги і наважитися йти вперед. Поговорити з собою про те, що заважає рухатися вперед — перший крок на шляху боротьби зі страхами. "Вовків боятися — в ліс не ходити», - висловлювання розкриває вплив страхів на стан особистості.

Пройти тест: інтроверт чи екстраверт?

5. Не забуваємо про улюблені заняття.

Кожен має внутрішнє покликання , про який він може ще не знати. Для пошуку себе не обов'язково кидати роботу і їхати в гори. Знайти ремесло, яке буде приносити задоволення — стратегія на шляху до повної свободи. На деякі справи немає настрою приділяти і хвилини, а деякі можна робити з ранку до ночі, у вихідні з припливом енергії.

Багато великих людей вміло поєднували основну зайнятість з улюбленою справою. Письменник міг у вільні дні продавати машини, а композитор — запустити невеликий бізнес. Вільний час важливо витрачати з розумом, приділяючи увагу улюбленим речам. Не ставити понад усе гроші, а розвиватися внутрішньо-вміння, якому варто навчитися!

6. Вміти радіти процесу.

Головне не фінал, а сам процес на шляху до фіналу. Не завжди варто орієнтуватися на результат. Тоді життя втрачає цілісність і розглядається поверхнево. Життя від премії до премії, від покупки подарунка дружині до подарунка дітям на Новий рік — такий розклад не робить картину світу цілісною.

Люди приділяють увагу захоплюючим процесам, адже від них відчувається повнота життя! Є бажання схуднути, але немає задоволення від періодичних тренувань? Потрібно знайти сенс в спорті, а не його користь в скиданні зайвих кілограмів. Те, що в тягар, а не в радість не може тривати довго.

7. Життя "тут і зараз" - правило щасливих.

Приділяти час минулому і майбутньому-нерозумно, коли навколо є сьогодення! "Як буде відмінно жити у великому будинку через пару років, але зараз я не щаслива в орендованій квартирі». По-перше, подібні думки забирають дорогоцінний час на саморозвиток. По-друге, вони пригнічують настрій . Жити сьогоднішнім днем - не відкладати все на потім, а брати ситуацію в свої руки!

Як навчитися жити повним життям? Почати не проживати від п'ятниці до п'ятниці, а усвідомлено прокладати шлях до особистого щастя. Поради допоможуть вам переглянути свій погляд на світ. Пам'ятайте-внутрішні зміни тягнуть за собою зовнішні результати. Якщо стаття була для Вас корисна — поділіться нею з друзями.

Пройти тест на самооцінку

Зараз читають
Мене ніхто не любить: чому так і 5 ідей, що з цим робити
Мене ніхто не любить: чому так і 5 ідей, що з цим робити
Чому з'являється впевненість, що мене ніхто не любить і чи так це наспра ...
Що робити, якщо не хочеться жити? 15 ідей
Що робити, якщо не хочеться жити? 15 ідей
Ефективні поради про те, що робити, якщо не хочеться жити? Де шукати мот ...
Міжособистісний конфлікт: що це таке і 5 способів вирішення
Міжособистісний конфлікт: що це таке і 5 способів вирішення
Що таке міжособистісний конфлікт і які його основні ознаки? Які види був ...
Розвиток особистості: що це таке і які є стадії??
Розвиток особистості: що це таке і які є стадії??
Що таке розвиток особистості і як це допомагає знайти свою індивідуальні ...
Як повернути пристрасть у відносини? 10 ефективних методів
Як повернути пристрасть у відносини? 10 ефективних методів
Як повернути пристрасть, якщо вона відійшла на другий план? Які є способ ...
Знайомство з дівчиною під мікроскопом
Знайомство з дівчиною під мікроскопом
Знайомство з дівчиною в невідповідному місці або в неправильний час може ...
Бізнес по-жіночому: як заробляти легко і з задоволенням??
Бізнес по-жіночому: як заробляти легко і з задоволенням??
Як жінці знайти своє покликання і заробляти гроші легко і з задоволенням ...
Новое youtube видео