Назад
Призначення людини і 5 головних помилок в його пошуку

Навигация по разделу
предназначение человека

призначення людини і чому його можна дуже довго шукати?

Як з'являється призначення людини? Це історії довгого пошуку або збіг випадкових обставин? 5 помилок тих, хто намагається його знайти.

Всі ми приходимо в цей світ з певною метою. Розуміння своєї місії полегшує життя людини. Допомагає йому повніше реалізувати себе. Пошук призначення для багатьох стає невід'ємним щоденним ритуалом, подібно чашечки кави або ранкової зарядки. Але, чи варто приділяти цьому стільки уваги.

Адже життєва місія – це не вибір людини, а завдання, поставлене перед кожним вищими силами. З іншого боку, можливо люди повинні самі шукати свій шлях, інакше зіб'ються з нього. А може бути і так, що призначення людини – збірне поняття, що формується багатьма факторами, включаючи і суб'єктивні. Саме цим питанням і присвячена стаття.

Призначення людини відкривається випадково?

Багато хто з нас роками йдуть до своєї заповітної мети. Виснажливо тренуються, перечитують сотні книг, відкладають левову частку бюджету в очікуванні багатства і успіху. Інші ж знаходять все це волею долі. Просто опинившись в потрібний час там, де треба. У кожного свій шлях , головне вчасно на нього ступити.

Навряд чи хтось скаже, що Призначення людина, яка відкрила Америку насправді полягало в чомусь іншому . Йдеться про Христофора Колумба. Але, велике географічне відкриття відбулося завдяки помилці. Італійський мореплавець спочатку плив до Індії. Просто вирішив трохи "зрізати" і відправився в протилежному напрямку.

Хто тоді знав, що Земля кругла і подорож призведе до незвіданих земель. завдяки його помилці європейці виявили новий континент, і хід історії повернувся в абсолютно несподіваному напрямку. Логічним підсумком якого стала поява Сполучених Штатів Америки. У будь-якому випадку, своїм покликанням Колумб, бачив прокладання скороченого шляху до Індії. Але, вищі сили розсудили по-своєму.

Ще одним яскравим прикладом здобуття самого себе без пошуку призначення, є біографія Мела Гібсона. Молодий австралієць з ірландським корінням вів досить дозвільне життя, не сильно замислюючись над вселенськими питаннями. Одного разу товариш попросив його підвезти до місця кінопроб. Якраз в тих краях проходив кастинг на ролі у фільмі «Божевільний Макс». Оскільки молодий Мел напередодні встиг взяти участь у п'яній бійці, то його зовнішній вигляд дуже навіть відповідав образу головного героя. Він просто опинився в потрібний час у правильному місці. Таким чином, почалася його блискуча акторська кар'єра.

Поява перших антибіотиків, які врятували життя мільйонів людей також можна вважати призначенням людини, яка вчинила це відкриття. Бентежить тільки один факт-Олександр Флемінг зробив це випадково ! Завдяки недбалості британського бактеріолога, в висіяну бактеріальну культуру потрапила пенецілловая цвіль. У бактерій не залишилося жодного шансу вижити, а людство отримало пеніцилін і ефективну зброю в боротьбі з хвороботворними мікроорганізмами.

Пройти тест на темперамент

Знайти призначення всупереч усьому.

Історія сповнена прикладів, коли відомі люди досягали успіху і знаходили себе, борючись з багатьма життєвими труднощами. Адже відповідь питання на як знайти своє призначення відкривається і в боротьбі з обставинами.

  • Уолт Дісней отримав відмову від трьох сотень інвесторів, поки не знайшов одного, який вклав в його студію гроші;
  • Відомий виконавець і музикант Стіві Вандер досяг світової слави, незважаючи на сліпоту;
  • Винахідник Томас Едісон зробив ряд епохальних відкриттів лише після 14 років провалів і невдач;
  • Зірка баскетболу Майкл Джордан не увійшов до складу університетської команди через недостатньо високий зріст на той момент;
  • Великий композитор і піаніст Людвіг ван Бетховен написав більшість своїх творів, будучи глухим;
  • Відомий ірландський художник Крісті Браун , внаслідок дитячого церебрального паралічу, міг творити тільки однією ногою;
  • Стівен Спілберг кілька разів провалював вступні іспити до школи кіно.

Ці біографії в черговий раз доводять, що пошук призначення в сукупності з завзятістю і цілеспрямованістю допомагають деяким людям прорубати свій шлях навіть крізь глуху стіну. Головне бачити свою мета і йти до неї, долаючи всі перешкоди.

Пошук призначення людини — основні помилки.

Як вже стало ясно з попереднього розділу, якщо людина чогось захоче, то йому і море стане по коліно. Бувають тільки відмовки. Але, деякі фактори дійсно можуть ускладнити пошук самого себе. Слід про них знати і розуміти, як боротися.

1. Жити чужим життям.

Багато людей не приймають себе такими, якими вони є. Весь час носять маску, а потім дивуються, коли бачать в дзеркалі чуже обличчя. Призначення людини відкривається тільки в моменти щирості. Якщо брехати навіть самому собі, то можна все життя прожити в шкурі когось іншого.

Пройти тест на тип особистості

2. Слідувати громадській думці.

Бути частиною колективу – добре. Підкорятися йому-ні! Сім'я, друзі, колеги, безумовно, мають право на свою думку. Непогано до нього іноді прислухатися. Але, будувати своє життя виходячи суто з їхніх рекомендацій – злочин. Навіть, якщо хтось спадковий військовий в третьому поколінні, це не означає, що він не може стати художником.

3. Гнатися за грошима.

Матеріальні блага важливі, але поклоніння їм може привести в глухий кут. Коли люди починають працювати для заробітку, вони втрачають своє справжнє обличчя. Світ настільки багатогранний, що домогтися успіху в ньому може кожен. Навіть той, чий талант у вживанні вина, може стати відомим сомельє або дегустатором.

4. Сидіти, склавши руки.

Навряд чи чиєсь призначення полягає в тому, щоб його з'їла моль. Життєва місія дається згори. Але якщо нічого не робити, то, як її знайти? Мел Гібсон, щоб стати актором, побився в барі і підвіз друга. Колумб хоча б в море вийшов. Не кажучи вже про Дісней з його трьома сотнями відмов. Можливо, призначення людини наздожене його в несподіваному місці. Але, для початку, туди треба потрапити.

5. Боятися змін в житті.

Багато людей, зіткнувшись з шансом змінити себе , в паніці звертаються до втечі. Невідомість в рівній мірі як притягує, так і лякає. Але, вся еволюція живих істот підказує, що прогрес неминучий. А залишатися на одному місці – шлях в нікуди. Лише виходячи із зони власного комфорту, людина здатна досягти більшого, ніж має.

Призначення людини – штука тонка. з одного боку, вона визначається вищими силами. Але, з іншого – цей шлях може бути настільки тернистим, що для проходження йому доведеться запастися альпіністським спорядженням. Складно сказати, чи вибираємо ми самі ці маршрути, або рухаємося за чиїмось сценарієм. У будь-якому випадку, рух необхідний.

Пройти тест на впевненість у собі

Зараз читають
Як змінити зовнішність? 12 секретів як змінитися зовні
Як змінити зовнішність? 12 секретів як змінитися зовні
Як змінити зовнішність без втрати індивідуальності? У чому секрети ефект ...
Образа: що це таке і що з нею робити
Образа: що це таке і що з нею робити
Що таке образа і які хвороби вона викликає. Як працює механізм з точки з ...
Розвиток особистості: що це таке і які є стадії??
Розвиток особистості: що це таке і які є стадії??
Що таке розвиток особистості і як це допомагає знайти свою індивідуальні ...
Як відновити пам'ять і зміцнити її: 17 + цікавих ідей
Як відновити пам'ять і зміцнити її: 17 + цікавих ідей
Як зміцнити пам'ять і відновити її? Які фактори впливають на стан пам'ят ...
Справжня любов: що це таке і її основні ознаки.
Справжня любов: що це таке і її основні ознаки.
Що таке справжня любов і як вона проявляється? Чи приходить вона відразу ...
Когнітивний: що це таке і як розвинути когнітивні функції??
Когнітивний: що це таке і як розвинути когнітивні функції??
Що таке когнітивний? Що гальмує когнітивний розвиток і процеси? 9 способ ...
Педант: хто це такий, які бувають і як їх розпізнати
Педант: хто це такий, які бувають і як їх розпізнати
Хто такий педант і чому він відрізняється підвищеною охайністю, точністю ...
Новое youtube видео