Назад
Як долати і побороти страх

Навигация по разделу
страх

Як подолати страх і йти вперед?

Коли ми займаємося тим, що мотивуємо і надихаємо людей, у них часто виникають страхи. Виникає питання: "як подолати страх, позбутися внутрішнього опору і впевнено йти вперед?»

Коли ми займаємося тим, що мотивуємо і надихаємо людей , у них часто виникають страхи. Виникає питання: «як долати страхи, позбавлятися від внутрішнього опору і впевнено йти вперед?». Тут дуже важливо допомогти іншій людині, знову ж таки, за допомогою просувають питань, &8212; питань переносять його в майбутнє, які допомагають побачити своє майбутнє. Тому що, то чого найчастіше ми боїмося – це неясності і невизначеності.

Як подолати страх.

Коли ми знаємо, чого ми хочемо, але не знаємо, як це буде, де це буде, що для цього буде потрібно, нам стає страшно . Але задайте людині питання, спрямований в майбутнє, запропонуйте йому уявити, як ніби це ситуація вже пройшла, і проблема вирішилася вже рік або два тому. Нехай людина уявить, як він вже живе в своєму будинку, про який мріяв, але боявся почати його будувати, тому що боявся брати кредит, і він зрозуміє, від чого він відмовляється. Людину лякає, перш за все, невизначеність, неясність.

Коучинг в даному випадку – це як інструмент для протирання лінз, він допомагає побачити те, про що ви раніше не думали. Це подібно до того, як якщо б ви сіли в машину з запітнілими стеклами. Як би добре ви не знали дорогу, ви не зможете їхати, поки не зігрієте їх, поки склоочисники не протруть лобове скло. Це як навігація в літаку. Коучинг-це, перш за все внесення ясності , це те, що допомагає зрозуміти людині, чого вона хоче, і найголовніше, як цього досягти. Ще один інструмент, який вам допоможе внести ясність у ваші сімейні, і в ваші партнерські взаємини, в ваші взаємодії з клієнтами, називається: «за шкалою від 1 до 10».

За шкалою від 1 до 10 - це один з найпростіших інструментів.

Він також як і інші інструменти коучингу використовується для натхнення і мотивації. Питання ставиться наступним чином: «як ти оцінюєш якість наших відносин за шкалою від 1 до 10?", "Наскільки ти за шкалою від 1 до 10 оцінюєш мене як свого наставника (співробітника, шефа)?", "Наскільки за шкалою від 1 до 10 я хороший батько?». Оскільки це відкрите питання, що не дає можливості відповіді так чи ні, а передбачає відповідь, то ви отримаєте результат. На це питання майже неможливо збрехати. Задати таке питання може бути боляче і страшно, в очікуванні почути жорстоку правду, на цей інструмент внесе ясність у ваші відносини.

Задаючи це питання, ви дізнаєтеся, що ви представляєте собою, як чоловік або Дружина, як наставник або шеф, як партнер або як клієнт або постачальник. Якщо ви не отримали оцінку 10, то це питання нерозривно пов'язане з наступним«" що потрібно зробити, щоб підвищити свій бал ?"Наприклад, це питання поставив чоловік, який отримав від дружини 5 балів, а вона йому відповість: «Перестань мені грубити, і ти будеш чоловіком на 10. Не ставлячи питань, ми самі ніколи не зможемо здогадатися, чого не вистачає нашим партнерам в бізнесі, у відносинах, в сім'ї. Ми отримаємо підказку і зможемо покращити ситуацію. Це питання вносить абсолютну ясність. Це питання врятувало мільйони сімей. Це питання врятувало мільйони бізнесів. Якщо ви займаєтеся бізнесом, напишіть серію запитань, на скільки балів ваші клієнти оцінюють вас від 1 до 10 за різними критеріями, і опитайте їх. Ясність і інформація про самих себе – ось, що вам потрібно для успіху. Це насправді дуже просто, як і все геніальне.

Зараз читають
Як змінити зовнішність? 12 секретів як змінитися зовні
Як змінити зовнішність? 12 секретів як змінитися зовні
Як змінити зовнішність без втрати індивідуальності? У чому секрети ефект ...
Саморозвиток особистості: що це таке і його основи.
Саморозвиток особистості: що це таке і його основи.
Що таке саморозвиток і чому це основа для вдосконалення людини? Які у нь ...
Невдаха: хто це такий і чому так трапляється??
Невдаха: хто це такий і чому так трапляється??
Хто такий невдаха і за якими ознаками його можна визначити? Механізми пе ...
Як розвинути пам'ять: 20 + способів для дорослих і дітей
Як розвинути пам'ять: 20 + способів для дорослих і дітей
Які існують способи розвитку пам'яті? Якими методами користуються відомі ...
Як навчитися медитувати: 7 простих рекомендацій
Як навчитися медитувати: 7 простих рекомендацій
Як навчитися медитувати, якщо самостійно не все виходить? У чому полягаю ...
Егоцентризм: що це таке, як розпізнати і чому він небезпечний??
Егоцентризм: що це таке, як розпізнати і чому він небезпечний??
Що таке егоцентризм, вроджене це якість або набуте? У чому відмінність в ...
Відчуття: що це таке і як розвинути тактильні відчуття??
Відчуття: що це таке і як розвинути тактильні відчуття??
Що таке відчуття і чому їх важливо практикувати? Як продовжити відчуття ...
Новое youtube видео