Назад
Відмінності та основи мотивації і натхнення людей

Навигация по разделу
вдохновение и мотивация

Основи та відмінності мотивації та натхнення

Що таке мотивація і що таке натхнення. Основні інструменти мотивації та натхнення. Що таке натхнення, і чим воно відрізняється від мотивації.

Серія викладених далі статей оповідає про те, як надихати і мотивувати людей і про те, як відпрацювати ці навички і використовувати в повсякденному житті. Вам буде дано цілий ряд інструментів, які ви зможете почати застосовувати прямо сьогодні. Існує ціла наука про те, як мотивувати людей до успіху – вона називається коучинг. Методика, описана в даній статті, набула широкого поширення по всьому світу. Якщо ви почнете застосовувати отримані знання зі своїми підлеглими, керівництвом, з дітьми і подружжям, ваше життя кардинально зміниться. Ви зможете надихати і мотивувати людей.

Введення.

Розмова почнеться зі слова, яке характеризує цілу науку. Науку, присвячену мотивації та натхненню. Ця наука називається – коучинг . Якщо ви введете це слово в Інтернеті, ви отримаєте тисячі різних визначень. Вірних трактувань цього слова і насправді дуже багато. Але найкращим визначенням, є те, де сказано, що коучинг – це пробудження чистого генія в кожній людині. Я помітив, це ще 5 років тому, коли почав викладати коучинг, що, коли дивишся на людей як на геніїв, в твоєму житті теж все починає змінюватися. Коли я почав дивитися на своїх друзів, як на геніїв, вони почали змінюватися, вони почали вірити в себе. Вони почали надихатися і вірити в себе. Після розмови зі мною вони почали згадувати про свої дитячі мрії. Наприклад, вони починали малювати. Були й інші випадки. Наприклад, люди, коли на них дивишся, як на генія, починають створювати свій бізнес, починали краще продавати, починали мати більший успіх у відносинах.

Коучинг - це, перш за все, наука про те, як ми дивимося на людей. Якщо ви хочете надихнути когось, то вам необхідно зрозуміти, що натхнення і мотивація-це два абсолютно різних явища. Дивіться на людей як на геніїв, якщо хочете надихнути їх. Можливо, цю думку вам допоможе усвідомити наступна притча про те, якими очима потрібно дивитися на людину, якщо ти хочеш надихнути його на успіх, перемоги і досягнення, і зробити з нього того, хто йде до своєї мрії і веде за собою інших.

Мотивація і натхнення &8212; основні напрямки коучингу.

Кожна людина унікальна, і, якщо бачити в кожній людині його генія, то внутрішній геній починає прокидатися всередині. Ви можете стати джерелом натхнення та мотивації для інших людей. Ви будете більш ефективні і корисні, якщо ви будете пам'ятати про те, що кожна людина, прийшов в цей світ і народився генієм. Містер Фуллер каже, що генія від звичайної людини відрізняє лише кількість травм, перенесених в дитинстві. І якщо ми зможемо від наших травм вилікуватися, позбутися, якщо зможемо подивитися вглиб себе, & 8212; дивовижних, чудових, незвичайних, талановитих людей, і дозволимо нашим дарам виростати, то в якийсь момент наш внутрішній геній почне виходити назовні. І ми зможемо почати своїми дарами і талантами ділитися.

Але часто, більшості людей в цьому потрібна допомога. Тому що завдяки своїм батькам, вихователям, дідусям, бабусям, завдяки своєму життєвому досвіду, братам і сестрам вчителям в школі, професорам в Інституті багато хто з нас забули, що вони геніальні і дивовижні. Те, що можна помітити, спостерігаючи за людьми, які роблять щось велике, це те, що вони знають про те, що вони геніальні. Але всі ми прийшли в цей світ в однакових умовах, перед нами всіма розкривалися колись однакові перспективи, але тільки досвід життєвий у нас різний. Якщо ми зможемо очиститися від старого досвіду, прийняти його, подякувати за те, що він був, позбутися від кайданів, які заважають створити життя нашої мрії, тоді ми зможемо всього досягти.
Якщо ви хочете почати допомагати іншим людям , то не важливо, чим ви займаєтеся. Ви президент країни або власник компанії або власного бізнесу, або ви директор з продажу або по персоналу, або начальник відділу логістики, або людина, яка виконує просту звичайну роботу і нікого при цьому не має в підпорядкуванні, але спілкується з гостями і клієнтами Компанії, або ви просто батько – Ви зможете стати джерелом натхнення і мотивації для людей.

Не плутайте мотивацію та натхнення . Багато людей плутають ці слова, а багато хто думає, що це одне і те ж.

Мотивація - це те, що прикладається ззовні, це штучний інструмент.

Мотивація дуже схожа на зламаний вимикач. Коли ми заходимо в темну кімнату, рукою намацуємо вимикач, натискаємо &8212; і світло запалюється, але варто прибрати руку – гасне. Вимикач зламаний. І щоб знову з'явилося світло, нам потрібно згадати про нього, усвідомлено піднести руку, натиснути і тримати. І тоді світло буде горіти. Мотивація точно також працює рівно стільки, скільки ми усвідомлено її включаємо. Але ось питання &8212; що сильніше, наше свідоме чи наше несвідоме? У якийсь момент несвідоме перемагає, і тоді мотивація перестає працювати.

Цю статтю будуть читати багато працівників мережевих компаній. Їм відомо, як нікому іншому, що в їхніх офісах завжди багато оголошень про конкурси, змагання, промоції. Там завжди одна і та ж схема, де написано, що якщо ви зробите певну кількість продажів, або приведете якусь кількість людей, то ви отримаєте бонус від компанії – подарунок або поїздку. Багато хто дійсно включаються в конкурс і починають працювати насправді ефективніше і приносять більш високі, ніж зазвичай результати. Багато хто виграє гроші, автомобілі, поїздки. Але ось виникає питання-чи буде ця людина, коли повернеться з виграної подорожі працювати так само, як під час участі в конкурсі? & 8212; ні! Тепер йому потрібен новий приз. Потрібен новий конкурс, потрібен новий промоушен. Потрібно щось нове, представлене ззовні, що змушує працювати людину. І тут виникає питання про натхнення.

Натхнення - це те, що приходить зсередини.

Натхнення – це невичерпне джерело енергії. Натхнення це те, що змушує нашу душу співати. Це те, що змушує вас вскочити серед ночі, включити комп'ютер і почати творити або взяти в руки аркуш паперу, пензлик, і почати малювати. Натхнення-це те, що може змусити вас встати посеред ночі і почати вишивати. Натхнення-це те, що приходить зсередини. Нам для успіху в житті потрібні і мотивація і натхнення, тому що однієї мотивації недостатньо. Бувають рутинні проекти, коли одного натхнення мало.

Наприклад, написати книгу – це великий проект довжиною в кілька місяців, як мінімум, а то й кілька років. Якщо ми будемо розраховувати на одне тільки натхнення, то цього буде недостатньо, тому що величина цього проекту настільки велика, що вона нас лякає, відштовхує і робить нас маленькими. У цьому випадку нам допоможе мотивація: чіткі призначені терміни, люди перед якими ми підзвітні може бути договір, укладений з видавництвом, і навіть, грошова сума, виплачена нам в якості передоплати. Тоді, ми можемо об'єднати натхнення з мотивацією і дійсно зрушити гори.

Дуже важливо розуміти різницю тут між натхненням і мотивацією, розуміти те, що на одній мотивації далеко не заїдеш. Відомо багато випадків в мережевих компаніях, коли люди через кілька років отримання поїздок та інших призів видихалися. Їх вже ніщо не мотивувало, ніяка Нова країна не вражала, ніякої грошовий приз їм не був цікавий, тому що вони вже заробили стільки, скільки хотіли, вони вже об'їздили весь світ. Тоді президенти компаній починають задавати питання, Як мотивувати цих людей продовжувати працювати.

Відповідь дуже проста – треба надихати людей. Потрібно допомогти людям знайти відповідь на питання: "навіщо? Навіщо я це роблю? Заради чого я цим займаюся? Як моя робота, мої послуги допомагають іншим людям?"Тому що саме відповіді на ці питання в контексті інших людей, а не себе улюбленого тешащего своє его, допомагає нам знайти більш високий сенс або вищий сенс нашого заняття. І тоді людина діє безперервно. У бізнесі необхідно використовувати мотивацію, Домовленість підзвітність. Але бізнес буде найбільш успішний, коли буде натхнення і розуміння того, яку користь приносить твоя діяльність.

Зараз читають
Чим зайнятися на роботі, коли нудно??
Чим зайнятися на роботі, коли нудно??
Чим зайнятися на роботі, якщо завдань немає, а нудьга вже дає про себе з ...
Особиста ефективність: що це таке і 7 способів її розвинути
Особиста ефективність: що це таке і 7 способів її розвинути
Що таке Особиста ефективність і лайф-менеджмент? Як можна підвищити свою ...
Відверта розмова: що це таке і з чого почати??
Відверта розмова: що це таке і з чого почати??
Що таке відверта розмова і як вона допомагає краще зрозуміти один одного ...
Любов і пристрасть: які їх ознаки і в чому відмінності??
Любов і пристрасть: які їх ознаки і в чому відмінності??
Чим відрізняються між собою любов і пристрасть? Чи завжди вони уживаютьс ...
Сентиментальність: що це таке і коли корисно плакати??
Сентиментальність: що це таке і коли корисно плакати??
Що таке сентиментальність показна і дієва? Чому корисно проявляти почутт ...
Парадокс: що це таке і які бувають в психології і мисленні??
Парадокс: що це таке і які бувають в психології і мисленні??
Що таке парадокс? Парадоксальні методи для лікування фобій і позбавлення ...
Ксенофобія: що це таке, яка буває і як боротися??
Ксенофобія: що це таке, яка буває і як боротися??
Що таке ксенофобія і чому це ненависть до всього чужого? Види ксенофобії ...
Новое youtube видео