Назад
Самовпевненість, як підвищити самовпевненість

Навигация по разделу
самоуверенность

Як розвинути свою самовпевненість?

давайте розглянемо що таке самовпевненість, як вона утворюється і з чого формується. Як підвищити і розвинути свою самовпевненість щоб вона залишилася на все життя.

Всі ми розуміємо, що самовпевнені люди досягають в житті більшого, недарма кажуть «нахабство – друге щастя». Однак не всі можуть похвалитися залізною вірою в свої сили. Виробити необхідні якості і навчитися пишатися собою допоможуть поради, що розкривають секрет,  Як підвищити самовпевненість .

Самовпевненість, крок перший &8212; &171;Я – молодець&187;.

Ми часто коримо себе за щось зроблене чи не зроблене. З'їли зайвий тортик, не вимили знову посуд, регулярно просипаєте ранкову пробіжку, знову не записалися до лікаря ... все це істотно позначається на самооцінці . Лаяти нас завжди знайдеться кому, а ось похвала зустрічається набагато рідше, тому важливо взяти за правило хвалити себе. Кожен день обов'язково буде подія, за яку ми зможемо сказати собі «Уф, зроблено, я – молодець».

самовпевнено дивимося всередину себе.

Складіть список своїх найсильніших та найпривабливіших рис характеру . Не зупиняйтеся, поки не дійдете хоча б до двадцятого пункту. Фіксуйте все: акуратна, люблю тварин, чуйна, товариська, миттєво вважаю і вирішую будь-які математичні завдання, на слух відрізняю Шопена від Бетховена, добре малюю/співаю/танцюю/орієнтуюся на місцевості, п'ю і не хмелю і т.д. перечитуйте список час від часу і дописуйте те, на що не звернули уваги відразу. Ви можете бути абсолютно впевнені, що ваші сильні сторони не підведуть. І якщо приготувати торт Наполеон з першого разу не вийшло, скажіть собі " зате я крутецки варю борщ!»

Підвищуємо самовпевненість скидаючи &171;тяжкість з плечей&187;.

Женіть геть гніт громадської думки. Не можна сідати в маршрутку з тисячею рублів, не можна розмінювати купюру в магазині без покупки, не можна попросити поступитися місцем в автобусі або попросити незнайомої людини додати двадцять рублів на шоколадку. Всі ці стереотипи не повинні мати з вами нічого спільного! Спробуйте зайти в магазин і попросити розбити сотню рублів на два полтинника. Або ввічливо Запропонуйте сусідньому в черзі покупцеві докинути вам «відсутні» два рубля. Якщо вам відмовлять, то ви нічого не втрачаєте, а в разі успіху опинитеся в плюсі.

" Світло мій дзеркальце, скажи...»

Щоранку починайте з позитиву. Перед тим, як вийти з дому, подивіться на своє відображення в дзеркалі і скажіть "Я найчарівніша і приваблива, красива і розумна, сьогодні буде мій день"» Налаштовуйтеся на перемогу і вірте в удачу, тоді день обов'язково підкине Вам приємний сюрприз, будь то премія до зарплати, улюблений салат в їдальні або вчасно підійшов автобус.

" сцена кличе»

Виступайте публічно. Нехай вашою аудиторією буде три колеги з відділу або подруги в кафе. Не бійтеся проявляти себе, допомагаючи в навчанні або ділячись своїми навичками та знаннями на конференціях та тематичних вечорах. Пишете вірші-читайте їх в літературному клубі. Граєте на гітарі – виконаєте улюблені пісні на черговій зустрічі в гостях у друзів. Добре готуєте-напишіть в тематичний розділ на форумі рецепт і прикріпіть для наочності фотографії. Демонстрація своїх сильних сторін принесе вам схвалення оточуючих і внутрішню розкутість.

Стаємо самовпевненими незважаючи на «ціну помилки».

Часто сумніви гризуть нас з подвоєною силою, коли на кону прийняття рішення стоїть щось вагоме і важливе для нас. Ми боїмося діяти, бо боїмося вчинити не той вчинок. Страх помилки розхитує фундамент впевненості в собі . Важливо зрозуміти, що наслідки не такі глобальні, як нам здається, і більшість з них можна пережити. Взяти таксі або поїхати на автобусі, щоб встигнути вчасно на зустріч з клієнтом? Прийняти запрошення конкуруючої фірми і піти або ж залишитися на поточному місці роботи? Віддати дитину в цю школу або ту? Сказати подрузі, яка дзвонить з розпродажу, купити вам майку 44 або 46 розміру?

Прокрутіть в голові розвиток ситуації в разі, якщо найгірші побоювання виправдаються. Наприклад,» я провалюся на іспиті, потраплю на перездачу, але я як і раніше залишуся вчитися в університеті і всі мої рідні залишаться живі-здорові «або» мені привезуть одяг більшого або меншого розміру, доведеться їхати міняти її, я можу втратити гроші і час, але нічого дійсно страшного не сталося«, а може»я запізнився на зустріч з клієнтом, він розірве контракт, мене насварить начальник, але нічого гірше не станеться". Моделюйте погані ситуації до нескінченності, в кінцевому рахунку, ви переконаєтеся, що максимум, ніж вам загрожує невірне рішення – це невелика фізична незручність або частинка душевного комфорту. Знаючи ціну своєї помилки, ви зможете легше приймати рішення і будете більш впевнені в собі.

Практикуйтеся кожен день, записуйте ваші перемоги і поразки, аналізуйте результати і вдосконалюйте свою впевненість у власних силах. Незабаром ви побачите, що слово «ні» стало даватися вам легше, а прийняття рішень вже не здаються проблемою або головним болем. Починаючи вірити в свої сили, ви починаєте жити для себе.

Зараз читають
Як змінити зовнішність? 12 секретів як змінитися зовні
Як змінити зовнішність? 12 секретів як змінитися зовні
Як змінити зовнішність без втрати індивідуальності? У чому секрети ефект ...
Саморозвиток особистості: що це таке і його основи.
Саморозвиток особистості: що це таке і його основи.
Що таке саморозвиток і чому це основа для вдосконалення людини? Які у нь ...
Невдаха: хто це такий і чому так трапляється??
Невдаха: хто це такий і чому так трапляється??
Хто такий невдаха і за якими ознаками його можна визначити? Механізми пе ...
Як розвинути пам'ять: 20 + способів для дорослих і дітей
Як розвинути пам'ять: 20 + способів для дорослих і дітей
Які існують способи розвитку пам'яті? Якими методами користуються відомі ...
Як навчитися медитувати: 7 простих рекомендацій
Як навчитися медитувати: 7 простих рекомендацій
Як навчитися медитувати, якщо самостійно не все виходить? У чому полягаю ...
Егоцентризм: що це таке, як розпізнати і чому він небезпечний??
Егоцентризм: що це таке, як розпізнати і чому він небезпечний??
Що таке егоцентризм, вроджене це якість або набуте? У чому відмінність в ...
Відчуття: що це таке і як розвинути тактильні відчуття??
Відчуття: що це таке і як розвинути тактильні відчуття??
Що таке відчуття і чому їх важливо практикувати? Як продовжити відчуття ...
Новое youtube видео