Назад
Характер чоловіки і чоловічі комплекси.

Навигация по разделу
характер мужчины

Характер чоловіка і його комплекси

Характер чоловіка і як на нього можуть впливати комплекси? 5 комплексів, які обтяжують життя чоловікам.

Комплекси мучать не тільки жінок і дітей. Сильна половина людства також схильна до їх згубного впливу. Сьогодні ми спробуємо з'ясувати, що ж терзає чутливу чоловічу душу і не дозволяє спокійно насолоджуватися усіма принадами життя.

Вам, напевно, відомо, що існує якийсь різновид чоловічих комплексів, які найчастіше сприймаються як особливості характеру. Однак ховай не ховай, а вони все одно виповзають назовні і дуже ускладнюють спілкування з прекрасною статтю і навіть з самим собою.

1. Фантастичний розмір.

Один із найстрашніших комплексів чоловіки заробили багато років тому за часів сексуальної революції XX століття. Виявилося, що чоловіче достоінтсво (судячи з порнофільмів і журналів) буває просто гігантських розмірів. І власну гідність в порівнянні з таким здається о-О-дуже посереднім. Обговорити цей "факт" чоловікам практично ні з ким, хіба що з психологом, ось і залишається мучитися сумнівами, які потім переростають в Армагеддон.

За статистикою, кожен третій чоловік вважає розміри свого "маленького друга" недостатніми, та ще й дівчата іноді нетактовні і нерозумні трапляються, які не можуть втриматися від питання: «а де ж він?». На щастя жіночої половини населення, цей комплекс найчастіше зустрічається у молодих і не особливо досвідчених чоловіків. Ті, хто постарше, часто розуміють, що розмір – далеко не завжди найголовніше, а важливіше все-таки вміння, вправність і бажання принести задоволення жінці та й під час знайомства з дівчиною , він значення не має.

Пройти тест на сексуальність

2. У багатстві і в бідності…

Розрив між багатими та бідними збільшується щодня. І якщо від жінки в принципі ніхто не вимагає відповідальності за добробут сімейної пари, то від чоловіка очікують набагато більшого. Хлопчикові адже з дитинства вселяють: повинен бути годувальником, поїльцем і одевальцем своєї майбутньої сім'ї. І якщо він не зможе реалізуватися на цих посадах, для нього може бути чревате серйозними наслідками.

Саме це і стало причиною для все нових і нових психологічних травм і каліцтв сучасного середньостатистичного чоловіка, у якого з'явився комплекс крайньої бідності. Більшість небагатих чоловіків страждають через неможливість піднести на чергову річницю своєї милої колечко з діамантиком, норкову шубку і тому подібні «дрібниці». Це один з найбільш важко переборних комплексів, з яким боротися практично неможливо. Єдиний вихід-працювати не шкодуючи сил або пограбувати банк (жарт).

3. Лисина не порок.

Чоловік, на відміну від жінки, іноді охоче прощає собі коханому мляві м'язи (точніше їх повна відсутність), не дуже білі зуби, невелике пивне черевце, мовляв, полюби мене таким, який є. Єдиний недолік у зовнішності, який викликає у більшості донжуанів панічний жах, – лисина. Здавалося б, що тут такого страшного, а ось побороти дозрілий на місці жаху комплекс можуть далеко не всі.

І ось тут чоловік починає терміново вживати заходів: купує диво препарати, які коштують чимало грошей, перестає мити голову, одночасно записується до екстрасенсів, бабок, що знімає порчу, і в косметичний салон, а волосся все одно продовжують рідшати. Якщо лисина все-таки не здає позицій, можна вибрати два шляхи вирішення проблеми. Перший вважає за краще більшість: вони голять голову наголо і запасаються всілякими бейсболками.

Другий шлях веде в клініку найсучаснішої пластичної хірургії, де вас чекає трансплантація волосся. А чи варто взагалі зациклюватися на лисині? Адже лисина вже давно в моді і, між іншим, багато жінок вважають засмаглий голений череп дуже сексуальним . Згадайте, з яким трепетом вони дивляться на Брюса Вілліса і Федора Бондарчука. Просто не беріть в голову всяких дурниць, і жити стане набагато легше!

4. Метр з кепкою.

Невисокий зріст – справжня трагедія для чоловіків. Але в більшості випадків цей "недолік" компенсує величезним марнославство і абсолютно божевільні амбіції, які дуже часто допомагають домогтися успіху. Згадайте хоча б Наполеона (157 см) і наших сучасників – Прінса (158 см), Дастіна Хоффмана (163 см) і Дієго Марадонну (167 см). Вони-то вже точно можуть дати фору будь-якому суб'єкту баскетбольного зростання. Тут діє принцип « " малий золотник, та доріг», і вже повірте, жінки це прекрасно розуміють!

5. Краса-страшна сила.

І, нарешті, один з найдивніших чоловічих комплексів – страх перед розумними, красивими або просто привабливими жінками. Американський сексолог Моррі нещодавно опублікував працю про те, яких жінок бояться чоловіки. Найстрашнішим, з точки зору чоловічої логіки, жіночою якістю виявилася саме краса.

У більшості випадків чоловік хоче менш симпатичну особу ніж він сам, тому що йому, бачте, здається, що така дама буде більше його цінувати і зберігати вірність. Це найбільше оману стає причиною того, що поруч з високим, красивим і розумним хлопцем з'являється безглузда, малоприваблива жінка. А здивованим красуням і розумницям тим часом доводиться задовольнятися менш привабливими, зате більш впевнені в собі чоловіками.

Так ви прирікаєте себе і ту, яка Вам подобається, на повне фіаско! Якщо ви дійсно зацікавилися жінкою, не варто звертати уваги на такі дрібниці! Зізнайтеся, що кожен в глибині душі вважає себе найкращим. Тож скористайтеся цим! Не варто боятися знайомства з ефектною особливої, адже навіть сама гламурна і дуже сексапільна красуня – це просто звичайна жінка, до якої потрібно всього на всього підібрати свій ключик. Більше впевненості-і у вас все вийде, адже навіть Квазімодо намагався завоювати Есмеральду. Пам'ятайте: хто не ризикує, той не п'є шампанського!

Пройти тест Фрейда

додаткова інформація:
Зараз читають
Погано на душі і важко, а може це корисно? 6 ідей
Погано на душі і важко, а може це корисно? 6 ідей
Що робити, якщо погано на душі і все навколо перестає радувати? Чи можна ...
Як знайти себе? 7 відповідей на найголовніше питання в житті
Як знайти себе? 7 відповідей на найголовніше питання в житті
Як знайти себе в цьому житті і що в цьому може допомогти? 7 ефективних с ...
Як знайти час: 5 робочих технік
Як знайти час: 5 робочих технік
Як знайти час і які є ефективні прийоми, що полегшують управління часом? ...
Як знайти свій талант: 7 надійних способів
Як знайти свій талант: 7 надійних способів
Як знайти свій талант і дізнатися його? Хоча кожен талановитий по своєму ...
Як поводитися на першому побаченні: 7 основних правил
Як поводитися на першому побаченні: 7 основних правил
Як поводитися на першому побаченні, щоб гарантовано піти на друге? Як вз ...
Самосаботаж або чому ми не хочемо робити те, що важливо
Самосаботаж або чому ми не хочемо робити те, що важливо
Всі ми час від часу стикаємося з проблемою самосаботажа, коли знаємо, що ...
Проникливість: що це таке і як її в собі розвинути??
Проникливість: що це таке і як її в собі розвинути??
Що таке проникливість професійна і життєва? 5 способів розвинути свої зд ...
Новое youtube видео