Назад
Як повернути дівчину після розставання і чи варто??

Навигация по разделу
как вернуть девушку

Як повернути дівчину і чи потрібно це робити?

після розставання багато хлопців думають з приводу того, як повернути дівчину. У статті є підказки, як це зробити

Часом відносини заходять в глухий кут і логічним сценарієм стає розставання. Але серцю не накажеш, і колишні почуття можуть знову посилитися. Особливо, якщо у одного з пари вони не вщухали. Як бути, якщо дуже хочеться відновити спілкування? Чи можна розраховувати на другий шанс? Як повернути дівчину, яку дуже любиш? З чого почати примирення? Чи є способи, як повернути колишню? Чи потрібно це робити? Може краще все залишити, як є? Постараємося в цьому розібратися.

Як повернути дівчину після розставання?

Відповідь залежить від цілого ряду факторів. Чому вона пішла? Хто був неправий в ситуації, що склалася? Чи встигла вона створити нові стосунки? Чи можна виправити причини, що послужили приводом для такого її вирішення? Розглянемо кожну з можливих ситуацій, щоб розуміти, як повернути колишню дівчину, з урахуванням причин розставання.

Варіант перший - вона пішла з вини партнера. Наприклад, хлопець зловживає алкоголем, поводиться грубо або допускає інші помилки. Рано чи пізно багато недоліків набридають, стаючи причиною сварок і навіть розлуки. Якщо партнер їй все ще цікавий, є всі шанси повернути дівчину, виправивши помилки, які послужили приводом для припинення відносин. Але ця порада не універсальна. Перебуваючи на відстані, людина починає більш тверезо оцінювати ситуацію, так що колишній хлопець може вже не представляти колишнього інтересу.

Другий варіант пов'язаний з розставанням з вини дівчини. Наприклад, вона зрадила хлопцеві або просто піддалася швидкоплинному пориву і зникла в невідомому напрямку. Ситуація також досить поширена. Як повернути почуття дівчини, яка сама зруйнувала відносини? Якщо чесно, то питання дурне. Навіщо це робити? Сенс гнатися за людиною, яка пішла сама? В цьому випадку потрібно задуматися На тим, чи потрібен такий партнер взагалі.

Якщо дівчина любить хлопця, вона не буде йому зраджувати або на рівному місці ставити крапку у відносинах. Якщо так вже сталося, домагатися її безглуздо. Як повернути дівчину, якій ти не потрібен? Це неправильне запитання, на яке немає нормальної відповіді. Якщо вже так хочеться, підкупи її дорогими подарунками, використовуй свою брутальність, або відбери паспорт. Загалом, яке питання, такі відповіді. Не потрібна вона тобі насправді.

Третя ситуація протилежна попередній. Не завжди першою йде дівчина. Іноді її кидає хлопець, а потім кусає себе за лікті, не знайшовши кращої кандидатури. Як повернути любов дівчини, якої сам же і знехтував? Шанси є, але потрібно буде деякий час стукати в закриті двері, поки лід не розтане. Перехід " від любові до ненависті» працює в обидві сторони. Так що, будь-яка злість і образа може перетворитися в теплі почуття. Чи є способи прискорити цей процес?

Пройти тест на сумісність

Як повернути кохану дівчину: 10 порад

При всьому різноманітті ситуацій можна виділити з десяток універсальних рекомендацій, як повернути дівчину. Але легкий варіант серед них знайти неможливо. Це досить копітка робота, яка вимагає зусиль і часу. Але навіть якщо ці дії і не увінчаються успіхом у відновленні відносин, вони однозначно допоможуть зберегти наступні. Отже, розглянемо ці варіанти.

1. Проаналізувати свою поведінку

Розуміння самого себе необхідно людині у всіх сферах життя. Це правило поширюється на стосунки, кар'єру, дружбу, спорт та інші види діяльності. Чим об'єктивніше хтось оцінює самого себе, знаючи всі сильні і слабкі сторони, тим більше у нього шансів домогтися успіху. Наприклад, хлопець, який не знає, як повернути дівчину, як правило, зациклюється на зовнішній стороні ситуації, випускаючи з уваги причини, що її створили.

Адже будь-які відносини, особливо якщо вони тривали якийсь час, будувалися на взаємній симпатії. Бувають звичайно випадки, коли дівчина з партнером тільки через його грошей, але навряд чи заможний чоловік буде шукати відповідь на питання, Як повернути колишню, в пошуковику Інтернету. Так що, якщо вже читаєш цю статтю, значить твоя дівчина була з тобою не тільки заради фінансів. Значить в тобі є плюси і треба їх зрозуміти. Є і мінуси, які краще знайти, щоб виправити.

2. Покращати

Ця порада однаково ефективна, як для того, щоб повернути дівчину, так і для пошуку нової. Стати покращеною версією самого себе нікому не завадить. Про це пишуть Багато мотиваційних авторів, серед яких Брайан Трейсі, Хел Елрод та інші. Наскільки б хороша не була людина, вона завжди може стати кращою – сильнішою, розумнішою, багатшою, креативнішою. А все це робить його конкурентоспроможніше, як на роботі, так і в особистому житті. Як правило, дівчата звертають увагу на кращих. Це закладено в їх генах. Так що, безперервний розвиток підійде для самотнього хлопця.

3. Розширити коло спілкування

Ніхто не говорить, що потрібно перемикатися на інших дівчат, особливо якщо ще сильні почуття до колишньої. Це як мінімум буде несправедливо по відношенню до нової обраниці. Але можна просто трохи відволіктися від ситуації, завести нових друзів і подруг. Додаткові знайомства не завжди дають пряму відповідь на питання, Як повернути колишню дівчину. Швидше вони допомагають перезавантажитися і поглянути на ситуацію під іншим кутом. Хіба Мало, можливо нова інформація допоможе знайти правильний вихід.

4. Проаналізувати відносини

Розставання не відбуваються на рівному місці. Як правило, їм передує низка сварок і непорозуміння. Якщо глибоко копнути, можна пролити світло на багато загадки. Це необхідно зробити, щоб зрозуміти, як повернути кохану дівчину. На що вона найчастіше ображалася? З яких приводів висловлювала невдоволення? З іншого боку, потрібно згадати і, що їй подобалося? Які вчинки викликали схвалення? Якщо зіставити все це, можна зрозуміти очікування колишньої дівчини і вирішити для себе, наскільки реально їх втілення.

5. Цікавитися її подальшим життям

Ніхто не говорить про те, щоб маніакально вартувати її після навчання або роботи, подібно тіні ходити по п'ятах і дошкуляти розпитуваннями всіх спільних знайомих. Цього категорично робити не потрібно, так як будь-яка нав'язливість тільки відштовхує людину. Але бути в курсі всіх новин бажано. Адже зрозумівши, як повернути колишню, в певний момент можна дізнатися, що вона поїхала жити в іншу країну або вийшла заміж. Так що, бажано дотримуватися золоту середину, не втомлюючи дівчину увагою, але і не відпускаючи ситуацію на самоплив.

Пройти тест Фрейда

6. Запропонувати дружбу

Якщо розставання не було надто бурхливим і негативним, завжди можна залишитися в званні одного. Насправді, френдзона не така жахлива, як про неї думають. Безумовно перетворюватися в безхребетне плазун сенсу немає. Спостерігати за її фліртом з іншими хлопцями не обов'язково, особливо, якщо є почуття. Але бути поруч В потрібні моменти необхідно. Дружба-відмінний спосіб, як повернути довіру дівчини. Якщо дати їй підтримку, то можна знову домогтися розташування. Крім того, френдзона допомагає завжди бути в курсі всіх подій, при необхідності, вносячи потрібні корективи.

7. Дати легкий привід для ревнощів

Навіть, якщо колишня пішла сама, як правило, у неї залишається почуття власниці і вона продовжує потай стежити за своїм недавнім партнером. Хто знає, можливо пост в соціальних мережах з натяком на можливий початок нових відносин послужить струсом для пасії. Не виключено, що піде моментальна реакція у вигляді дзвінка або повідомлення. Набагато простіше повернути дівчину, яка відчуває сильні емоції. Негатив може перетворитися в позитив, а вчорашня ревнощі, в сьогоднішню любов. Головне в цьому не переборщити, інакше дівчина може вчинити аналогічно.

8. Просто поговорити з нею

Як свого часу говорив Йозеф Геббельс «все геніальне просто». Не обов'язково винаходити стратегії гідні самого Шекспіра або Гомера, для того, щоб повернути дівчину. Часом для цього достатньо звичайного душевного розмови. Можливо, вислухавши твій погляд на відносини, вона захоче відновити спілкування. Головне, не боятися зробити перший крок до примирення. Не виключено, що вона чекає такий вчинок. Поки не спробуєш, ніколи не дізнаєшся про це. Якщо у відносинах вже сталася криза, від діалогу гірше точно не буде, а ось користь він може принести.

9. Попросити про допомогу друзів

Як у грі «хто хоче стати мільйонером?", у відносинах також користуються допомогою інших людей, наприклад, друзів, родичів або колег. Іноді вони дійсно можуть дати підказку, як повернути дівчину. Але цей спосіб не універсальний. Щоб звернутися до людини в такій делікатній ситуації, необхідно йому довіряти, і бути впевненим в тому, що він не зрадить. Таких надійних людей одиниці. І не завжди вони можуть допомогти, навіть щиро бажаючи добра, адже у кожного свій погляд на світ.

Необов'язково, що Рада одного виявиться застосуємо в конкретній ситуації з дівчиною. Він же не знає всіх «підводних каменів» в цих відносинах. Йому може здатися, що їй потрібно було одне, а насправді колишня очікує зовсім інших дій. Найкраще такі питання вирішувати удвох з дівчиною, але якщо вже спілкування з нею зайшло в глухий кут, попросити про допомогу своє оточення все-таки не соромно. Краще вчинити так, ніж» гордо " зануритися в депресію або алкоголізм.

10. Розвивати позитивне мислення

У будь-якій справі настрій визначає 50% перемоги. Якщо повертати дівчину, спочатку не вірячи в успіх, можна і не починати. Один з універсальних законів світу-Закон тяжіння, і не тільки гравітаційного. Людина формує свою реальність власними думками. Про що він найчастіше думає, то і притягує. Значить, хлопець, який вирішив повернути колишню, повинен вірити в можливість цього.

Якщо оптимізму у нього недостатньо, можна скористатися афірмації, які допомагають стати оптимістом. Їх сенс полягає в щоденному повторенні конкретної фрази, яка має позитивний контекст. По суті, це самонавіювання, за допомогою якого людина починає вірити в успіх його затії. Цей прийом стане в нагоді в різних ситуаціях, від кар'єрного просування, до особистих і побутових моментів.

Обмірковуючи питання, Як повернути дівчину, головне пам'ятати, що не все в цьому житті залежить від нашого рішення. Іноді колишньої краще залишитися саме в цій якості. Адже Не дарма кажуть, що»якщо дівчина пішла до іншого, невідомо, кому ще пощастило". Адже, повернувши її, можна втратити право голосу, перетворившись в плазуна прислужника. Коли людину люблять і цінують, то від нього не йдуть. Якщо так сталося, то краще прийняти цей факт і рухатися далі, чекаючи нові відносини.

Пройти тест на ревнощі

додаткова інформація:
Зараз читають
Погано на душі і важко, а може це корисно? 6 ідей
Погано на душі і важко, а може це корисно? 6 ідей
Що робити, якщо погано на душі і все навколо перестає радувати? Чи можна ...
Як знайти себе? 7 відповідей на найголовніше питання в житті
Як знайти себе? 7 відповідей на найголовніше питання в житті
Як знайти себе в цьому житті і що в цьому може допомогти? 7 ефективних с ...
Як знайти час: 5 робочих технік
Як знайти час: 5 робочих технік
Як знайти час і які є ефективні прийоми, що полегшують управління часом? ...
Як знайти свій талант: 7 надійних способів
Як знайти свій талант: 7 надійних способів
Як знайти свій талант і дізнатися його? Хоча кожен талановитий по своєму ...
Як поводитися на першому побаченні: 7 основних правил
Як поводитися на першому побаченні: 7 основних правил
Як поводитися на першому побаченні, щоб гарантовано піти на друге? Як вз ...
Самосаботаж або чому ми не хочемо робити те, що важливо
Самосаботаж або чому ми не хочемо робити те, що важливо
Всі ми час від часу стикаємося з проблемою самосаботажа, коли знаємо, що ...
Проникливість: що це таке і як її в собі розвинути??
Проникливість: що це таке і як її в собі розвинути??
Що таке проникливість професійна і життєва? 5 способів розвинути свої зд ...
Новое youtube видео