Назад
Як зважитися почати нове життя правильно

Навигация по разделу
начать новую жизнь

5 фатальних помилок, які вбивають бажання почати нове життя

ви хочете знайти легкий спосіб почати нове життя? Тоді ви напевно зробите ці 5 фатальних помилок. Дізнайтеся про них заздалегідь.

Рано чи пізно ми приходимо до думки, що в житті потрібно щось змінювати. З одного боку ми всі в тій чи іншій мірі розуміємо, як почати нове життя, але чому тоді стільки людей терпить невдачі в цій благородній справі? Як же виходить так, що навіть таке невинне рішення почати снідати не кава з сигаретою, а вівсянкою з фруктами в більшості випадків закінчується фіаско. Я розповім про 5 фатальних помилок кожного, хто хоч раз починав нове життя і чому, початок нового життя відкладається...і знову відкладається, а також дам чіткі рекомендації як цих помилок уникнути.

О, так, цей день настав! Починаю нове життя.

Ви нарешті прийняли це зухвале (або не дуже) рішення почати нове життя. Але незалежно, що саме ви вкладаєте в це поняття – заняття спортом, турбота про своє здоров'я, покупка вихованця, відмова від м'яса, зав'язування нових відносин або зміна роботи – ви стикаєтеся з одними і тими ж перешкодами і робите схожі помилки.

І начебто все гранично просто. Наприклад, захотів почати бігати вранці &8212; виходь і біжи. Але як тільки доходить до справи тут і починається...хоча скоріше не починається.

Подвиг або помилка №1

Коли ми приймаємо для себе рішення почати нове життя, тобто діяти по-новому, не по накатаній колії, зробити те, чого раніше не робили, то втрачаємо найголовнішого супротивника, якого нам доведеться зіткнутися – наш власний мозок. Я не жартую. Найголовніше завдання нашого мозку не зробити нас щасливим і багатим, а вберегти нас від загибелі, врятувати життя. Сформований порядок речей мозок приймає, як відому і, в певному сенсі, безпечне середовище. А все нове, наші наміри і рішення більше заробляти і бути здоровим і сильним для мозку невідома і потенційно небезпечна територія. І якщо завдання нашого мозку максимально довго зберігати нам життя, то всьому новому привласнює максимальний рівень небезпеки.

Прийняття рішення почати нове життя важливо ставити перед собою амбітну або навіть зухвалу мету, але окремі її складові, кроки до цієї мети повинні бути максимально простими, щоб обійти систему безпеки мозку.

Наприклад, ви вирішили почати бігати вранці, але для мозку це катастрофа. Це ж тепер ціле життя вставати вранці і бігти, а раптом дощ, сніг, ураган, яма, камінь, а якщо в якийсь день не вийде, то всі старання на смарку і ще пара десятків тисяч думок. Але замість цього ви просто говорите собі: "я просто одягнуся, вийду на вулицю, а там подивимося. Раз вже я на вулиці пройду пару метрів. А пробіжуся-но я геть до того дерева."Чим дрібніше будуть ваші кроки і дії спочатку шляху, тим більше у Вас шансів дійти до заповітної мети-почати нове життя

Нове життя зі SMARTом або помилка №2

Дуже часто, збираючись почати нове життя, нам здається, що достатнього самого прийнятого рішення, а далі все якось само складеться. Так, прийняти рішення це дуже важливий крок, але від того, як ви підійдете до реалізації Вашого рішення, залежить результат, який ви отримаєте. Мало сказати собі, що з завтрашнього дня я починаю нове життя. Потрібно ще й конкретно сформулювати, яким буде ваше нове життя.

Часта помилка, яку допускає більшість, що стали на шлях усвідомлених змін у своєму житті, це відсутність чіткої поставленої перед собою і своїм майбутнім завдання. Наприклад, рішення почати більше заробляти. Вам здається, що все в цьому рішенні логічно, зрозуміло і конкретно. Але якщо підійти до цього завдання з точки зору коучингового підходу, то як ми дізнаємося, що наша мета досягнута? І тут нам на допомогу приходить чудова методика SMART.

розшифровка абревіатури яке питання слід задати собі приклад можливої відповіді
S-конкретна скільки конкретно нам хочеться заробляти $1000 або $10000
M & 8212; вимірювана за який період? місяць, тиждень, день
A &8212; досяжна зможу я прямо зараз почати заробляти $ 10000 на день якщо немає, на даному етапі зменшуємо цифру
R & 8212; релевантна Як ця моя мета узгоджується з іншими моїми бажаннями? Хочу бути відомим, популярним і при цьому жити на самоті

Приділяйте більше часу духовному розвитку vs більше заробляйте

T-обмежений час Коли я хочу заробити потрібну суму? через тиждень, через місяць, через рік або 10 років

Чим менше в нашому рішенні конкретики, тим складніше нашому мозку її зрозуміти і видавати варіанти послідовних дій, які приведуть до бажаного результату. Наступного разу, коли прийміть черговий рішення почати нове життя, проженете його через методику SMART і в цей раз все буде по-іншому.

Оточення або помилка №3.

Наше оточення може стати як найбільшою рушійною силою, так і привести нас до провалу, особливо в такій масштабній справі, як початок нового життя.

І тут теж не обійшлося без нашого головного комп'ютера – мозку. Тільки тепер проти нас працює мозок іншої людини. Уявіть, що ви прийняли зухвале рішення харчуватися здоровою і корисною їжею, тоді як ще недавно разом з друзями робили касу в Макдональдсі. Наше рішення про корисну їжу раптово ставить їх перед вибором – так само відмовитися від шкідливої їжі або продовжити подтравливать свій організм. І коли ми повідомляємо про наше нове рішення своєму старому оточенню, яке не поділяє наші нові погляди, то їх мозок сприймає новину як потенційну небезпеку. Наслідком чого є посилене відмовляння нас кинути нову затію, припущення, що нічого з цього не вийде і пр.адже простіше переконати нас здатися, ніж самому почати змінюватися.

Саме тому ще складніше встояти перед групою людей (батьки, друзі, колеги) поодинці. Насправді це практично нереально, тому що зажадає стільки душевних сил, мати залізну мотивацію і силу волі ..

Набагато простіше заздалегідь подумати і вступити у відповідне співтовариство, створити собі групу підтримки з однодумців, які будуть втішати вас, коли друзі запропонують черговий бургер.

З чого б ви не хотіли почати нове життя, потужною підтримкою для вас може стати професійний лайф-коуч . З його допомогою вас точно вже буде не зупинити.

Мотивація або помилка №4.

Часті граблі, на які наступають багато. Мало один раз вирішити і зрозуміти, для чого тобі потрібна твоя нове життя. Що вона тобі дасть і, що ти будеш робити з нею потім?

Коли людині потрібно терміново виїхати на ПМЖ в іншу країну знаходяться і гроші, і час, і здібності до вивчення іноземної мови, коли від гарної фізичної підготовки залежить істотне збільшення доходу ось це так, мотивує. Але навіть в разі наявності крутий мотивації її потрібно підтримувати в собі кожен день додатковими ніштячкамі, подарунками, частування, приємними послугами. Намагайтеся, щоб приємності зрівнювали, а краще переважували дискомфорт від перших складних змін.

Наприклад, якщо я буду бігати кожен день по 30 хв, протягом 7 днів, то в кінці тижня дозволю собі подивитися серію улюбленого серіалу або сходжу в кіно. Якщо протримаюся місяць-сходжу на масаж.

№5 голосно заявіть про своє рішення!

Зазвичай, коли ми збираємося почати нове життя нам страшно, раптом не вийде або вийде не так, як очікуємо. Тому багато людей бояться заявити про своє зухвале рішення світу, знайомим або родича, щоб потім не довелося червоніти за невиконану обіцянку. І, як підтвердження ваших найстрашніших побоювань, у нас і не виходить здійснити задумане. Ми з легкістю видихаємо: "добре хоч ніхто не знав, що я збирався це зробити!»

Але саме в цьому полягає помилка! Про свої наміри обов'язково слід заявляти на повний голос і впевнено. Так ми повідомляємо не тільки світу, а й самому собі про серйозність своїх намірів, беремо на себе зобов'язання. Даємо нашому рішенню додаткову енергію і отримуємо додаткові сили на досягнення успіху. Той дискомфорт, який ми будемо відчувати перед тими, хто знає про наше рішення, переважить дискомфорт від перших складних кроків в Нове життя.

Висновок.

Якщо ви дійсно вирішили почати нове життя, то вам не обійтися без ґрунтовної підготовки.

  1. Чітко сформулюйте, чого ви насправді хочете.
  2. Не прагніть зробити подвиг, зробіть простий перший крок на шляху до бажаного результату
  3. Забезпечте собі підтримку, нехай поруч буде хоча б одна людина ,яка буде вірити в вас і підтримувати в складні моменти.
  4. Створіть для себе мотивацію на різні періоди (на день, тиждень місяць)
  5. Голосно заявіть про своє рішення почати нове життя

Будьте зухвалими і сміливими!

Зараз читають
Настрій: що це таке і від чого залежить??
Настрій: що це таке і від чого залежить??
Що таке настрій і які фактори можуть на нього впливати? Які види настрою ...
Оратор: хто це такий і як ним стати??
Оратор: хто це такий і як ним стати??
Хто такий оратор і якими якостями він повинен володіти? 6 порад як підго ...
Як підкорити чоловіка з урахуванням його темпераменту??
Як підкорити чоловіка з урахуванням його темпераменту??
Як підкорити чоловіка, якщо він холерик, флегматик, сангвінік або меланх ...
Вумбілдинг: що це таке, навіщо потрібен і основні вправи
Вумбілдинг: що це таке, навіщо потрібен і основні вправи
Що таке вумбілдинг і як він пов'язаний з різними вправами для зміцнення ...
Управління особистими фінансами: проста схема, яка допоможе стати багатшими кожному
Управління особистими фінансами: проста схема, яка допоможе стати багатшими кожному
Управління особистими фінансами завжди була дуже актуальна тема, а в нин ...
Кращий спосіб як мотивувати себе просто
Кращий спосіб як мотивувати себе просто
Як мотивувати себе на досягнення своїх цілей, особливо довгострокових. А ...
Пофігізм: що це таке і 3 способи стати реальним пофігістом??
Пофігізм: що це таке і 3 способи стати реальним пофігістом??
Що таке пофігізм і чому це поняття вважають негативним? Які види пофігіз ...
Новое youtube видео