Назад
Працюй менше, заробляй більше: 3 секрету балансу від коуча

Навигация по разделу
Жанна Чеховская

працюйте менше, заробляйте більше: 3 секрети балансу від тренера

Якщо у вас є мрія, мета і бажання, то все можна реалізувати. Головне налаштуватися на потрібну хвилю і оточити себе людьми, які сприяють вашому зростанню.

Я багато разів спостерігала, як люди, які працюють у великих компаніях або успішних стартапах, і отримують високий оклад, відчувають себе розбитими. Коли ти проводиш в офісі 8 або більше годин, твоє життя часто обмежується роботою і будинком, а часу на хобі, турботу про себе, розваги і зустрічі з друзями катастрофічно не вистачає.

У спробах збільшити свій дохід, багато засиджуються в офісі допізна або беруть підробіток. Але є безліч інших способів вийти на новий фінансовий рівень. Проблема в тому, що більшість людей думає в звичних рамках і навіть не допускає думки, що може бути по-іншому.

Зараз світ сильно змінився і ті знання, які були недоступні ще кілька років тому, почали нам відкриватися. Тепер не обов'язково 5 років навчатися в університеті.  Нову професію можна освоїти за кілька місяців, а будь-яку додаткову інформацію без праці знайти в інтернеті або звернутися до фахівця, який відповість на питання, що цікавлять.

3 фактори, які дозволять заробляти більше

Керуйте своїм станом

В Інтернеті ми бачимо багато інформації про те, як керувати своїми думками, але, по суті, думки не такі важливі, як стан. А стан залежить від способу життя, нашого оточення і вміння насолоджуватися тим, що маємо.

Наприклад, друг сходив в ресторан і залишився вкрай незадоволений їжею і обслуговуванням, чим вирішив поділитися з вами. Ви вислухали його негатив і теж налаштувалися на негативну хвилю. На наш негативний фон - коли ми завантажені, розсерджені або нам страшно, не приходять якісні ідеї, і ми не можемо реалізуватися на максимум.

Люди-це сила

Важливо не тільки з ким ми спілкуємося, але і те як ми себе почуваємо після зустрічі з людьми. Якщо після вечері в компанії знайомих у нас апатія, втома, то варто переглянути своє коло спілкування. Таке оточення не зміниться, а разом з ним, буде важко змінитися і вам. Коли ми спілкуємося з крутими людьми і відчуваємо, що сильно не відповідаємо їм, ми також будемо відчувати негативні емоції. На чолі буде думка-я не дотягую. Тому потрібно поступово оточувати себе новими людьми, які вище вас, але при цьому немає дуже великого розриву. Тому так популярні стали Бізнес-клуби і клуби за інтересами. Це один з найбільш підходящих способів знайти однодумців, які будуть з вами на одному рівні, і вас будуть об'єднувати спільні цілі та інтереси.

Реалізуйте свою справу та хобі

Якщо ви працюєте в наймі, і вам не подобається ваша посада і обов'язки, або подобається, але немає зростання, варто переглянути свою діяльність і подумати, як почати отримувати задоволення від роботи і великі гроші.

Є багато інструментів, які допомагають вийти на новий рівень доходу, недостатньо просто знати їх, важливо вміти вибирати відповідні для конкретної ситуації і правильно ними користуватися.

До мене часто звертаються клієнти, які отримали нову професію, але бояться перейти в неї, і ті, хто уперся в «скляну стелю», і не можуть вже кілька років збільшити свій дохід. І з кожним ми знаходимо ключик, який вирішує конкретну задачу.

Наприклад, моя клієнтка Юлія – фахівець в сфері інвестицій і фінансів, прийшла до мене із запитом, як поєднати роботу в наймі, розвиток власного проекту і відпочинок. Планів і завдань було багато, а часу на все не вистачало і доводилося від багато чого із запланованого відмовлятися.

Ми розібрали її точку А – основні перешкоди на шляху до цілей, стратегії, які не працюють, звички і переконання, які не дають рости.

За підсумком розробили план робіт – завжди простіше йти до мети, якщо у тебе є чіткий шлях, і ти не рухаєшся хаотично. Ввели практику аскез, добровільна відмова від звичних речей дисциплінує і звільняє простір для нового. Стали фіксувати навіть маленькі перемоги, раніше Юлія не помічала, як багато вона робить і досягає, а це демотивує. Тому рекомендую фіксувати навіть самі, на перший погляд, незначні досягнення.

Через місяць нашої роботи дохід Юлії збільшився на 228%, і вона навчилася розставляти життєві і робочі пріоритети, і відмовлятися від непотрібних дій і процесів.

Можна підібрати відповідний інструмент самостійно, але на це піде багато часу і сил. А можна звернутися до фахівця – до коуча або психолога, або знайти групу підтримки і йти до бажаних результатів разом, це може бути ком'юніті за інтересами або мастермайнд-група.

Якщо у вас є мрія, мета і бажання, то все можна реалізувати. Головне налаштуватися на потрібну хвилю і оточити себе людьми, які сприяють вашому зростанню.

Зараз читають
Мене ніхто не любить: чому так і 5 ідей, що з цим робити
Мене ніхто не любить: чому так і 5 ідей, що з цим робити
Чому з'являється впевненість, що мене ніхто не любить і чи так це наспра ...
Психотерапевт: хто це такий, як вибрати і не помилитися??
Психотерапевт: хто це такий, як вибрати і не помилитися??
Хто такий психотерапевт і як зрозуміти, що він не порушує етику в роботі ...
Як дізнатися свої здібності: 7 способів
Як дізнатися свої здібності: 7 способів
Як дізнатися свої здібності і які рівні їх розвитку бувають? 7 ефективни ...
Головні питання Для дівчат, які варто задати перед відносинами
Головні питання Для дівчат, які варто задати перед відносинами
Питання Для дівчат не такі прості. Можна завчити хоч 500 звичайних, але ...
6 порад, як розпоряджатися грошима в умовах нестабільності
6 порад, як розпоряджатися грошима в умовах нестабільності
6 порад, як розпоряджатися грошима в умовах нестабільності
Відмінності та основи мотивації і натхнення людей
Відмінності та основи мотивації і натхнення людей
Що таке мотивація і що таке натхнення. Основні інструменти мотивації та ...
Реаліст: хто це такий, як його розпізнати і чи добре їм бути
Реаліст: хто це такий, як його розпізнати і чи добре їм бути
Хто такий реаліст і які бувають види реалістів. Як себе з ним вести і як ...
Новое youtube видео