Назад
4 простих правила для гарантованого зростання доходу

Навигация по разделу
рост дохода

4 простих правила для гарантованого зростання доходу

у сучасному світі матеріальне благополуччя є невід'ємною частиною життя. Так, хтось вважає, що здоров'я не купиш, але скажіть про це людині, якій пересадили серце або провели дороге лікування

У сучасному світі матеріальне благополуччя є невід'ємною частиною життя. Так, хтось вважає, що здоров'я не купиш, але скажіть про це людині, якій пересадили серце або провели дороге лікування. Кожному з нас притаманне бажання бути успішним, балувати себе і свою сім'ю подарунками і подорожами, але у нас не виходить пробити свій фінансовий стелю, а про стабільне зростання доходу і говорити не доводиться. Чому так відбувається?

Більше 30 років я жила і працювала в Європі та Австралії, консультуючи абсолютно різних людей — від менеджерів середньої ланки до великих бізнесменів, проходила навчання у Вадима Борисовича Полякова, Алана Піза і Джазмухін. На підставі отриманих знань, я вивела власну методику, що дозволяє взяти події свого життя під контроль. Я навчаю людей роботі зі своєю свідомістю, завдяки чому їх доходи збільшуються, а бажання з легкістю збуваються.

Людська свідомість ускладнює все. насправді наш Всесвіт працює за максимально простою схемою: все складається з двох полярностей. Полярність мінус і полярність плюс. Вони не є ні хорошими, ні поганими, одна не краща за іншу. Все, що створюється навколо, в обов'язковому порядку має обидва заряду: як мінус, так і плюс. Різниця в тому, що десь мінуса більше, ніж плюса, і навпаки. Від пропорцій залежить кінцевий результат події.

Необхідно розуміти базовий принцип побудови нашої реальності. З полярності " » " будується те, що приносить нам задоволення, позитивні емоції і приємні відчуття. З полярності " - " вибудовується те, що викликає неприємні відчуття, негативні емоції, а також дискомфорт і проблеми. Якщо дотримуватися чотирьох простих правил, виходячи з цих розумінь, можна досить швидко поліпшити своє фінансове становище.

Правило 1. Завжди віддавайте гроші з вдячністю.

Якщо ми кожен раз, пропускаючи гроші через наші руки або будь-яким іншим способом, будемо розуміти, що ми не витрачаємо, не платимо, не віддаємо, а інвестуємо в себе і власне благополуччя, то ми автоматично будемо насичувати енергопотік грошей зарядом «+». Ви можете згадати будь-який момент передачі грошей, наприклад, коли купували продукти, речі або платили в маршрутці, і наповнити гроші тими емоціями і станами, які вам найбільше до душі: радістю, задоволенням, щастям, добротою і всім, що б ви хотіли мати в своєму житті. А потім відпустіть їх з вдячністю, покаравши їм зібрати з простору все, що в них заклали. Вони повернуться до вас в збільшеному розмірі саме з цими вібраціями. Взявши цю вправу за правило, ви дуже швидко зміните своє фінансове становище.

Правило 2. Ставтеся до себе з любов'ю.

Другим правилом в поліпшенні відносин з фінансами має стати зміна ставлення до себе. Пам'ятайте, що для поліпшення фінансового стану необхідно постійно проявляти до себе більше позитивних емоцій: довіри, любові, подяки. Всі негативні стани і емоції по відношенню до себе прямолінійно відбиваються на кількості грошей у ваших кишенях.

Правило 3. Налагодьте свої стосунки з батьком.

Третім правилом є рівні відносини з батьками, особливо ставлення до батька, тому що саме воно безпосередньо впливає на фінанси: легко або важко гроші будуть до нас приходити і в яких кількостях. Незалежно від того, які реально були взаємини, навіть якщо вони були важкі, хворі і проблематичні, необхідно розуміти, що кожна душа самостійно вибирає свій досвід і, підтримуючи всередині осуду, біль, невдоволення або заперечення батька, насправді ми шкодимо собі і руйнуємо власне життя. Необхідно відпустити всі претензії до батька для того, щоб фінансовий потік міг вільно протікати через вас, тому що він безпосередньо пов'язаний з чоловічою енергією.

Правило 4. Думайте більш позитивно.

Четверте правило для благополуччя в фінансах — це дотримання позитивного емоційного фону. Пам'ятайте, що з мінуса будується тільки мінус. Якщо ви хочете, щоб ваші відносини з фінансами приносили вам радість, задоволення і щастя, зверніть увагу, яких емоцій більше у Вашому житті. Трансформуйте всі негативні емоції в позитивні і підтримуйте їх. Тоді фінанси будуть приходити до вас легко і просто.

Ці чотири нехитрих правила про фінанси зможе без праці впровадити в своє життя будь-який бажаючий. Застосовуючи правила постійно, вони з часом трансформуються в звички. Нові звички роблять з вас іншу людину. Більше різних технік і конкретних прийомів Я даю на своїх марафонах і групових заняттях, де люди вчаться активувати свої здібності і досягати того, що раніше здавалося неможливим. Крім поліпшення матеріального становища, у моїх клієнтів налагоджуються відносини в родині, вони стають більш спокійними, вдячними і щасливими. Думаю, це відмінна причина провести експеримент і слідувати цим правилам хоча б 21 день, і, побачивши позитивні зміни, вам точно не захочеться зупинятися.

Зараз читають
Самовпевненість: що це і хто така самовпевнена людина??
Самовпевненість: що це і хто така самовпевнена людина??
Що таке самовпевненість і коли вона буває зайвою? Хто такий самовпевнена ...
Стримувати емоції: як це робити і які можуть бути наслідки??
Стримувати емоції: як це робити і які можуть бути наслідки??
Як стримувати емоції і чи може бути шкідливо для психічного здоров'я? Як ...
Вправи на розвиток уваги: 5 технік концентрації
Вправи на розвиток уваги: 5 технік концентрації
Які є вправи на розвиток уваги і наскільки вони складні? 5 перевірених і ...
Лайф коуч: хто це такий і для чого потрібен лайф коучинг??
Лайф коуч: хто це такий і для чого потрібен лайф коучинг??
Хто такий лайф коуч і навіщо до нього звертатися? Що таке лайф коучинг і ...
Зрада: що це таке і чому люди зраджують??
Зрада: що це таке і чому люди зраджують??
Що таке зрада і чому вона відбувається? Як визначити потенційного зрадни ...
Соціофоб: хто це такий і в чому виражається соціофобія??
Соціофоб: хто це такий і в чому виражається соціофобія??
Хто такий соціофоб і які причини виникнення соціофобії? 9 питань для сам ...
Іпохондрія: що це таке, причини, симптоми та лікування.
Іпохондрія: що це таке, причини, симптоми та лікування.
Що таке іпохондрія і чому це хвороба розуму, а не тіла? Чим іпохондрик в ...
Новое youtube видео