Назад
4 простих правила для гарантованого зростання доходу

Навигация по разделу
рост дохода

4 простих правила для гарантованого зростання доходу

у сучасному світі матеріальне благополуччя є невід'ємною частиною життя. Так, хтось вважає, що здоров'я не купиш, але скажіть про це людині, якій пересадили серце або провели дороге лікування

У сучасному світі матеріальне благополуччя є невід'ємною частиною життя. Так, хтось вважає, що здоров'я не купиш, але скажіть про це людині, якій пересадили серце або провели дороге лікування. Кожному з нас притаманне бажання бути успішним, балувати себе і свою сім'ю подарунками і подорожами, але у нас не виходить пробити свій фінансовий стелю, а про стабільне зростання доходу і говорити не доводиться. Чому так відбувається?

Більше 30 років я жила і працювала в Європі та Австралії, консультуючи абсолютно різних людей — від менеджерів середньої ланки до великих бізнесменів, проходила навчання у Вадима Борисовича Полякова, Алана Піза і Джазмухін. На підставі отриманих знань, я вивела власну методику, що дозволяє взяти події свого життя під контроль. Я навчаю людей роботі зі своєю свідомістю, завдяки чому їх доходи збільшуються, а бажання з легкістю збуваються.

Людська свідомість ускладнює все. насправді наш Всесвіт працює за максимально простою схемою: все складається з двох полярностей. Полярність мінус і полярність плюс. Вони не є ні хорошими, ні поганими, одна не краща за іншу. Все, що створюється навколо, в обов'язковому порядку має обидва заряду: як мінус, так і плюс. Різниця в тому, що десь мінуса більше, ніж плюса, і навпаки. Від пропорцій залежить кінцевий результат події.

Необхідно розуміти базовий принцип побудови нашої реальності. З полярності " » " будується те, що приносить нам задоволення, позитивні емоції і приємні відчуття. З полярності " - " вибудовується те, що викликає неприємні відчуття, негативні емоції, а також дискомфорт і проблеми. Якщо дотримуватися чотирьох простих правил, виходячи з цих розумінь, можна досить швидко поліпшити своє фінансове становище.

Правило 1. Завжди віддавайте гроші з вдячністю.

Якщо ми кожен раз, пропускаючи гроші через наші руки або будь-яким іншим способом, будемо розуміти, що ми не витрачаємо, не платимо, не віддаємо, а інвестуємо в себе і власне благополуччя, то ми автоматично будемо насичувати енергопотік грошей зарядом «+». Ви можете згадати будь-який момент передачі грошей, наприклад, коли купували продукти, речі або платили в маршрутці, і наповнити гроші тими емоціями і станами, які вам найбільше до душі: радістю, задоволенням, щастям, добротою і всім, що б ви хотіли мати в своєму житті. А потім відпустіть їх з вдячністю, покаравши їм зібрати з простору все, що в них заклали. Вони повернуться до вас в збільшеному розмірі саме з цими вібраціями. Взявши цю вправу за правило, ви дуже швидко зміните своє фінансове становище.

Правило 2. Ставтеся до себе з любов'ю.

Другим правилом в поліпшенні відносин з фінансами має стати зміна ставлення до себе. Пам'ятайте, що для поліпшення фінансового стану необхідно постійно проявляти до себе більше позитивних емоцій: довіри, любові, подяки. Всі негативні стани і емоції по відношенню до себе прямолінійно відбиваються на кількості грошей у ваших кишенях.

Правило 3. Налагодьте свої стосунки з батьком.

Третім правилом є рівні відносини з батьками, особливо ставлення до батька, тому що саме воно безпосередньо впливає на фінанси: легко або важко гроші будуть до нас приходити і в яких кількостях. Незалежно від того, які реально були взаємини, навіть якщо вони були важкі, хворі і проблематичні, необхідно розуміти, що кожна душа самостійно вибирає свій досвід і, підтримуючи всередині осуду, біль, невдоволення або заперечення батька, насправді ми шкодимо собі і руйнуємо власне життя. Необхідно відпустити всі претензії до батька для того, щоб фінансовий потік міг вільно протікати через вас, тому що він безпосередньо пов'язаний з чоловічою енергією.

Правило 4. Думайте більш позитивно.

Четверте правило для благополуччя в фінансах — це дотримання позитивного емоційного фону. Пам'ятайте, що з мінуса будується тільки мінус. Якщо ви хочете, щоб ваші відносини з фінансами приносили вам радість, задоволення і щастя, зверніть увагу, яких емоцій більше у Вашому житті. Трансформуйте всі негативні емоції в позитивні і підтримуйте їх. Тоді фінанси будуть приходити до вас легко і просто.

Ці чотири нехитрих правила про фінанси зможе без праці впровадити в своє життя будь-який бажаючий. Застосовуючи правила постійно, вони з часом трансформуються в звички. Нові звички роблять з вас іншу людину. Більше різних технік і конкретних прийомів Я даю на своїх марафонах і групових заняттях, де люди вчаться активувати свої здібності і досягати того, що раніше здавалося неможливим. Крім поліпшення матеріального становища, у моїх клієнтів налагоджуються відносини в родині, вони стають більш спокійними, вдячними і щасливими. Думаю, це відмінна причина провести експеримент і слідувати цим правилам хоча б 21 день, і, побачивши позитивні зміни, вам точно не захочеться зупинятися.

Зараз читають
Як змінити зовнішність? 12 секретів як змінитися зовні
Як змінити зовнішність? 12 секретів як змінитися зовні
Як змінити зовнішність без втрати індивідуальності? У чому секрети ефект ...
Саморозвиток особистості: що це таке і його основи.
Саморозвиток особистості: що це таке і його основи.
Що таке саморозвиток і чому це основа для вдосконалення людини? Які у нь ...
Невдаха: хто це такий і чому так трапляється??
Невдаха: хто це такий і чому так трапляється??
Хто такий невдаха і за якими ознаками його можна визначити? Механізми пе ...
Як розвинути пам'ять: 20 + способів для дорослих і дітей
Як розвинути пам'ять: 20 + способів для дорослих і дітей
Які існують способи розвитку пам'яті? Якими методами користуються відомі ...
Як навчитися медитувати: 7 простих рекомендацій
Як навчитися медитувати: 7 простих рекомендацій
Як навчитися медитувати, якщо самостійно не все виходить? У чому полягаю ...
Егоцентризм: що це таке, як розпізнати і чому він небезпечний??
Егоцентризм: що це таке, як розпізнати і чому він небезпечний??
Що таке егоцентризм, вроджене це якість або набуте? У чому відмінність в ...
Відчуття: що це таке і як розвинути тактильні відчуття??
Відчуття: що це таке і як розвинути тактильні відчуття??
Що таке відчуття і чому їх важливо практикувати? Як продовжити відчуття ...
Новое youtube видео