Назад
Бізнес по-жіночому: як заробляти легко і з задоволенням??

Навигация по разделу
бизнес по женски Ровчанин

бізнес по-жіночому: як заробляти легко і з задоволенням?

Як жінці знайти своє покликання і заробляти гроші легко і з задоволенням, виданню розповіла Юлія Рівчанин-підприємець, автора курсу по заробітку на маркетплейсах

Традиційне суспільство завжди диктувало нам, що заробляння грошей – це Чоловічий обов'язок, а жінка повинна бути берегинею вогнища. Але з часом представниці прекрасної статі зрозуміли, що вони теж можуть реалізуватися в професії і ні від кого не залежати. 

Про те, як жінці знайти своє покликання і заробляти гроші легко і з задоволенням, виданню розповіла Юлія Рівчанин - підприємець, автора курсу по заробітку на маркетплейсах, засновниця декількох магазинів на Wildberries і Ozon, сумарний оборот яких становить 25 000 000 рублів на рік.

Бізнес чоловічий і жіночий-в чому різниця?

Сподіваючись на частку жінок, яка становить 43% серед всіх керівників російських компаній – розділяти бізнес на жіночий і чоловічий не має сенсу, хорошим управлінцем може стати кожен, незалежно від сфери і статевої приналежності.

Відмінність можна помітити в підході, і якщо чоловіки звикли діяти чітко, спираючись на факти, то жінки часто керуються інтуїцією і творчої складової. Простіше кажучи, чоловіки звикли заробляти мізками: вони легко ризикують, швидко підлаштовуються під умови, що змінюються і завжди готові приймати рішення.

Для жінки на перший план виходить задоволення – це я можу сказати по собі: займаючись онлайн-продажами, я віддаю перевагу той товар, який подобається мені самій, і це не означає, що займаючись справою до душі – грошей ти не отримаєш, навпаки – це безпосередньо впливає на успіх.

Як знайти справу до душі?

Багатьом знайома крилата фраза Конфуція: "знайди роботу «в яку закохаєшся і тобі більше не доведеться працювати жодного дня в житті», але як знайти ту саму справу, яка дійсно принесе радість? Як то кажуть: не зробиш – не зрозумієш, тому дій:

  • Пробуй все – що приходить в голову-тільки так можна відчути, до чого саме лежить душа;
  • Слухай тільки себе, а не суспільство, друзів, знайомих, батьків.

Мені знадобилося 10 років, щоб зрозуміти, що робота бухгалтером – це не моє. Всі навколо твердили мені:» це надійна Професія, ти ніколи не залишишся без роботи", а я завжди мріяла про свій бізнес. Зрештою, мені вистачило сміливості піти з найму і відкрити власну компанію. А зрозуміти, в яку саме сферу варто йти, мені допоміг не тільки внутрішній голос, а й особлива практика, про це нижче.

Практика " зустріч з собою в дитинстві»

Уяви себе маленьку, тобі близько 5-7 років. Згадай будинок, в якому ти тоді жила, свою кімнату з іграшками, все до дрібниць. Ось до тебе підходиш ти, але вже доросла, маленька дівчинка запитує « " А чим ти займаєшся?", відповідь дорослої повинен бути таким, щоб малятко сказала: "Вау! Ти крута!"- в іншому випадку, потрібно подумати, що могло б викликати у неї таку реакцію і поставити перед собою нові цілі.

Завдяки цій практиці я чітко усвідомила, що товарний бізнес – справа мого життя. У дитинстві я завжди мріяла, щоб у мене був свій склад товарів, мені подобалася ідея забезпечувати людей великою кількістю потрібних їм речей. З того моменту пройшло багато років, а думка, яка стійко засіла в голові – перетворилася в реальність.

Почніть з малого

Коли ти зрозумієш, чим тобі потрібно займатися – можна робити перші кроки. Будучи студенткою, я влаштувалася Продавцем в бутік чаю і кави з конкретною метою: дізнатися, як все працює зсередини. Через 3 місяці я стала керуючою – і ця посада мені дуже подобалася. Згодом я зрозуміла, що магазин відкривати зовсім не вигідно, а коли я прочитала всі витрати, зрозуміла, що я хочу продавати через Інтернет.

Я вдячна цій компанії не тільки за безцінний досвід, але і за грамотну систему навчання: тоді я вперше прочитала книгу Роберта Кійосакі «Багатий тато, бідний тато», яка підтвердила всі мої плани на життя, і я точно зрозуміла, що потрібно відкривати свою фірму.

Знайди те, що буде тебе надихати

Чи замислювалася ти, що тебе надихає? Це можуть бути абсолютно різні речі: оточення, місця, музика – що завгодно. Моїм натхненням була свобода.

За все життя я прочитала безліч мотивуючих книг, але ніщо, навіть заробіток не мотивував мене так, як відчуття свободи, що зароджується десь всередині, мріючи про власну справу.

Працюючи в наймі з графіком 5/2 з 8 до 17 і зарплатою 50 тисяч рублів, я створила свій невеликий інтернет-магазин валіз, і тоді я зіткнулася зі зворотною стороною роботи на себе – бюджету на доставку ще не було, і мені доводилося розвозити замовлення навіть у вихідні та свята, коли всі звичайні люди відпочивали. Але коли я зрозуміла, що за 2 дні я можу заробити більше своєї місячної зарплати – я пішла з офісу і направила всю енергію в розвиток свого бізнесу.

З часом я вийшла на маркетплейси, прибуток збільшився в 5 разів, а до мене стали приходити люди, щоб отримати консультацію – це стало ще одним способом заробітку.

Скажи мені, хто твій друг

Ми – це наше оточення. Всі ті люди, з якими ми спілкуємося, проводимо багато часу – це те, з чого ми складаємося. Світ складається з людей, твій бізнес складається з людей, твоїми товарами або послугами користуються теж люди. Найважливіше в нашому світі-люди. І якщо ти знаходишся тільки на початку свого шляху і починаєш свою справу – добре б знаходиться в тому оточенні, яке вже досягло бажаного тобою результату.

Делегуйте

Успішні жінки роблять тільки те, що їм подобається, а те, що не подобається – вони делегують. Немає сенсу намагатися встигнути все, коли ти можеш «купити» свій час. Якщо ти знаєш, що хтось зробить твою роботу краще тебе-не бійся заплатити, це точно окупиться.

Бізнес дарує жінці свободу – вона може найняти прибиральницю, їй завжди є, з ким залишити дитину, вона якісно харчується, добре спить, купує дорогі речі і доглядає за собою.

Бізнес-вумен знає ціну часу і використовує його тільки з користю для себе та інших.

Відпочивай

Працюючи на себе, важливо вміти правильно планувати свій час. І хто б не говорив, що жінка може реалізуватися тільки в розслабленому стані – я переконана, що в роботі важлива концентрація, без повноцінного відпочинку зібратися дуже складно.

Намагайся рано вставати і закінчувати всі важливі робочі справи до обіду, а час, що залишився – приділяй рідним і близьким. Плануй свій день з вечора і ніколи не забувай про вихідні – великі результати підвладні тільки тим, у кого є енергія.

Скільки б не говорили, що жінка повинна вміти забезпечити себе, для неї більшою мірою важлива реалізація. І якщо робота не дарує задоволення, то і великих результатів очікувати не варто.

Маючи власний бізнес – ти сама вибираєш, як тобі жити. Ти завжди дізнаєшся щось нове, вчишся справлятися з різними завданнями, самостійно розпоряджаєшся своїм часом, а найголовніше – трансформуєш свою особистість.

Добре заробляти цілком реально, а всі мої поради допоможуть тобі робити це легко і з задоволенням.

Зараз читають
Самолюбство і самоповага: що це таке і в чому відмінність??
Самолюбство і самоповага: що це таке і в чому відмінність??
Що таке самолюбство і що таке самоповага? Де проходить грань між ними і ...
Чи може людина змінитися? 11 порад
Чи може людина змінитися? 11 порад
Чи може людина кардинально змінитися за короткий період? Як обійти душев ...
Як зробити так, щоб бажання здійснилося: 5 технік
Як зробити так, щоб бажання здійснилося: 5 технік
Що потрібно зробити, щоб здійснилося бажання? Яку техніку для цього вибр ...
Внутрішня сила: що це таке і в чому її секрети??
Внутрішня сила: що це таке і в чому її секрети??
Що таке внутрішня сила людини і звідки вона береться? Суть цього поняття ...
Пропозиція вийти заміж: 9 грубих помилок
Пропозиція вийти заміж: 9 грубих помилок
Як зробити пропозицію вийти заміж, не зіпсувавши його безглуздою помилко ...
Розстановки за Хеллінгером і що таке сімейні системні розстановки??
Розстановки за Хеллінгером і що таке сімейні системні розстановки??
Що таке розстановки по Хеллінгеру? Працюючі закони сімейних розстановок. ...
Педант: хто це такий, які бувають і як їх розпізнати
Педант: хто це такий, які бувають і як їх розпізнати
Хто такий педант і чому він відрізняється підвищеною охайністю, точністю ...
Новое youtube видео