Назад
9 ключових правил для тих, хто хоче прожити яскраве і наповнене життя

Навигация по разделу
прожить яркую и наполненную жизнь

9 ключових правил для тих, хто хоче прожити яскраве і наповнене життя

Тема самореалізації, розкриття своїх унікальних особливостей і талантів, досягнення завдяки цьому фінансового та сімейного благополуччя проходить червоною ниткою через кожну мою роботу з клієнтами.

Тема самореалізації, розкриття своїх унікальних особливостей і талантів, досягнення завдяки цьому фінансового та сімейного благополуччя проходить червоною ниткою через кожну мою роботу з клієнтами. І кожна людина хоче знайти те, що допоможе йому на цьому шляху.

Протягом 10 років я працюю з людьми різними методами: лайф - і бізнес-коучинг, наставництво, менторинг, тренінги, консалтинг, Медіація, командоутворення. Я працюю віч-на-віч та в Інтернеті, індивідуально та з групами, через відео/аудіо/Тексти/спілкування в прямому ефірі.

За весь цей час я виділив 9 фундаментальних правил для людей, які не готові проживати нудне сіре життя, а хочуть творчо проявляти себе і втілювати свої мрії .

1. Знайти свою віру і переконання

У що ви вірите?

Які переконання живуть у вашій голові?

Можливо, ви не замислюєтеся про це, але саме це – опора Вашого життя, несуча конструкція, на якій тримається все інше. Саме віра в щось підтримує вас і направляє в ту чи іншу сторону. Ви рухаєтеся туди, куди показує внутрішній компас ваших переконань.

Якщо вам нема на що спиратися або ваша віра хитка і слабка – вам буде дуже складно рухатися вперед. Ви не впевнені в напрямку свого руху – і вас буде носити з боку в сторони.

Саме тому дуже важливо визначити, у що ви вірите і які Ваші переконання (тільки не від голови, а від серця!), а потім зміцнювати цю віру і жити відповідно їй. Це-ваш особистий стрижень, який залишиться з вами, що б не трапилося.

2. Слухати інтуїцію

Цей потужний інструмент розуміння і розвитку себе доступний абсолютно всім, але далеко не всі ним користуються. Хоча через розвинену інтуїцію ми можемо отримати набагато більше знань, ніж через логічний аналіз!

Якщо ви живете лише логікою, ви можете легко збитися зі шляху і почати рухатися в той бік, який вам нав'язали ззовні. Але інтуїція не дасть вам цього зробити. Вона буде звучати всередині вас тоненьким, але невгамовним голоском, і повертати вас до самого себе.

Саме завдяки інтуїції можна знайти свій унікальний, той самий єдиний і неповторний шлях в житті.

3. Приймати і любити себе

Часто ці речі стосуються дитинства та нашої внутрішньої дитини. Чи вміємо ми любити і приймати себе (і нашого внутрішнього малюка) в різних проявах? Чи підтримуємо ми самі себе так, як би ми хотіли, щоб нас підтримували батьки?

Від цього багато в чому залежить, наскільки ми чуємо свою інтуїцію, чи легко нам знайти і зміцнити свою віру, не збиватися зі шляху. Це - один з ключових пунктів, щоб відчувати себе щасливим, де б ми не знаходилися в даний момент.

4. Знаходити час на себе

Вміння проводити час самому з собою – це безпосереднє прояв любові до себе. Побалувати себе, дозволити собі витратити час на хобі (не заради грошей або уваги оточуючих, а просто заради задоволення!) – ось запорука Вашого гарного настрою і ресурсного стану.

5. Вміти мріяти і ставити цілі

Ставити цілі важливо для того, щоб наш фокус руху по життю не збивався.

У всіх нас періодично розсіюється увага на різні форс-мажори та інші відволікаючі фактори. Людей, здатних автоматично і інтуїтивно тримати увагу на тому, що їм важливо, дуже мало. Такі люди можуть обходитися без постановки цілей – але більшості все ж важливі чіткі і конкретні орієнтири.

Однак ще важливіше, ніж ставити цілі – вміти мріяти, відпускати на волю свою фантазію, уявляти, куди б ви хотіли потрапити в майбутньому і що зробити, не орієнтуючись на думку суспільства. Цей навик ми приносимо з дитинства-адже діти мріють про те, що їм по-справжньому подобається, а не про те, що престижно або прийнято. Такі бажання дійсно відгукуються в нашому серці, а тому неймовірно надихають і приносять ту саму чисту дитячу радість!

6. Пам'ятати, що шлях важливіший за мету

Помріяли, поставили цілі – а тепер час робити конкретні дії.

Тут важливо пам'ятати, що зазвичай нам недостатньо однієї лише надихаючої мети, щоб кайфувати кожен день, поки ми йдемо до неї. Мета зазвичай запалює нас тільки перший час, а особливо до перших труднощів, помічали?

Важливо вміти отримувати задоволення від своєї дороги до втілення бажання. Тоді у нас завжди буде енергія і мотивація, а кроки будуть даватися легше.

Якщо ж ми не вміємо насолоджуватися самим шляхом – то завжди будемо потребувати нової і нової підживлення мотивації. Але будь-яке підживлення рано чи пізно закінчується, а насолода кожним днем — це вічне паливо.

7. Побудувати близькі та емоційно здорові стосунки

Люди – соціальні істоти. Природою задумано так, щоб чоловік і жінка зближувалися і створювали сім'ю. Коли в нашому житті є близькі, довірчі, теплі стосунки, ми відчуваємо себе більш живими і повноцінними. Це надає нам енергії, дає підтримку для руху вперед, допомагає долати труднощі.

Більш того, багаторазовими дослідженнями доведено, що люди довше живуть і рідше хворіють, коли мають у своєму житті близькі стосунки!

Для того, щоб відносини були якісними і підтримували нас, важливий високий емоційний інтелект – вміння розуміти свої емоції і чути почуття іншої людини. Тільки тоді можливо створити по-справжньому міцні і теплі зв'язки.

8. Зберігати високий рівень енергії

Від того, який у нас рівень енергії, залежить, як ми проживаємо своє життя і рухаємося вперед – швидко, активно і легко або повільно і мляво.

Рівень енергії залежить від:

  1. Нашої генетики і психотипу.
  2. Клімату та екології.
  3. Фізичного та психологічного здоров'я.
  4. Часу, який ми виділяємо собі на відпочинок.

На генетику і психотип вплинути ми не можемо – це вроджені фактори. Клімат і екологію можна змінити, тільки переїхавши в іншу місцевість. Зате ми легко можемо впливати на своє здоров'я!

Я не дарма згадав час, який ми виділяємо собі на відпочинок, – це дуже важливий фактор нашого фізичного і психологічного благополуччя. Якщо людина постійно стомлений, вичавлений і знаходиться в стресі – він дуже швидко втрачає в якості життя. Він не може насолоджуватися кожним днем, отримувати задоволення від улюблених занять, йому не вистачає ресурсів, щоб будувати близькі стосунки – в результаті, він програє по всіх фронтах. Відпочинок-це основна річ для нашого тіла та психіки: це дозволяє нам розслабитися та відновити ресурси після роботи та напруги.

На наше здоров'я також впливає турбота про своє тіло, робота з психологами, коучами або тренерами. Це допомагає підтримувати наш організм і нервову систему в хорошому робочому стані.

9. Пробувати нове і бути відкритим до нового досвіду

Не завжди ми відразу можемо зрозуміти, яка справа або заняття «наше». Звичайно, якщо ми починаємо слухати себе, то зазвичай знаходимо якісь відправні точки, від яких можна відштовхнутися в пошуку близької нам справи. Але в більшості випадків, нам доводиться пробувати багато нових речей і занять, щоб дізнатися, як ми відчуваємо себе з ними.

Для цього дуже важливо бути відкритим – зберігати відкритий розум і цікавість, як у дитини. Діти готові пробувати буквально все на світі, їм все цікаво, вони-дослідники! Вони готові бачити світ по всіх його проявах і дізнаватися різні погляди на світ. Однак, дорослішаючи, ми стаємо консервативними і міцно тримаємося за свій досвід, боячись розширювати свій погляд на світ.

Доросла людина часто спирається на своє минуле. Однак якщо минуле не привело його до успіху і щастя – варто озирнутися навколо і сміливо зробити крок у щось нове. Може бути, там таїться ваше радісне майбутнє?

Я щиро сподіваюся, що кожен із вас зможе застосувати ці правила у своєму житті та стати щасливішим та натхненнішим!

Зараз читають
Погано на душі і важко, а може це корисно? 6 ідей
Погано на душі і важко, а може це корисно? 6 ідей
Що робити, якщо погано на душі і все навколо перестає радувати? Чи можна ...
Як знайти себе? 7 відповідей на найголовніше питання в житті
Як знайти себе? 7 відповідей на найголовніше питання в житті
Як знайти себе в цьому житті і що в цьому може допомогти? 7 ефективних с ...
Як знайти час: 5 робочих технік
Як знайти час: 5 робочих технік
Як знайти час і які є ефективні прийоми, що полегшують управління часом? ...
Як знайти свій талант: 7 надійних способів
Як знайти свій талант: 7 надійних способів
Як знайти свій талант і дізнатися його? Хоча кожен талановитий по своєму ...
Як поводитися на першому побаченні: 7 основних правил
Як поводитися на першому побаченні: 7 основних правил
Як поводитися на першому побаченні, щоб гарантовано піти на друге? Як вз ...
Самосаботаж або чому ми не хочемо робити те, що важливо
Самосаботаж або чому ми не хочемо робити те, що важливо
Всі ми час від часу стикаємося з проблемою самосаботажа, коли знаємо, що ...
Проникливість: що це таке і як її в собі розвинути??
Проникливість: що це таке і як її в собі розвинути??
Що таке проникливість професійна і життєва? 5 способів розвинути свої зд ...
Новое youtube видео