Назад
Як заробити гроші школяреві? 17 варіантів

Навигация по разделу
Как заработать деньги школьнику

Як заробити гроші школяреві і де?

Як заробити гроші школяреві? Це не так складно, якщо знати ефективні методи пошуку підробітку. Є, як мінімум, 17 хороших варіантів зайнятості

Дитинство – це період безтурботності. Але так буває не завжди. Частина людей навіть у шкільні роки змушені брати на себе відповідальність. Хтось народжується в бідній родині, і розуміє, що повинен заробляти на себе сам. В іншому випадку батьки намагаються навчити дитину шанобливому ставленню до грошей, незважаючи навіть на хороший дохід. Буває і варіант, коли школяра ніхто не змушує, але йому просто хочеться спробувати. Як вчинити в такому випадку? Як заробити гроші школяреві? Які роботи підійдуть в дитячому віці? Розглянемо послідовний план дій.

1. Порадитися з родичами.

Як заробити гроші школяреві? - Питання не з легких. Дитина, в силу несформованого світогляду і слабких соціальних зв'язків рідко коли зможе відповісти на нього самостійно. Якщо мова йде не про безпритульного з вулиці, у всіх нормальних сім'ях цю проблему прийнято обговорювати з батьками або іншими найближчими родичами. У цьому немає нічого поганого. У старших є свої друзі і знайомі, які можуть порадити варіант підробітки .

Так як робота буде знайдена через рідних, це зведе до мінімуму ймовірність «кидалова» і поганого поводження з боку роботодавця. Робота у кого – небудь з друзів сім'ї-хороший варіант. З одного боку – це не родич, з іншого-і не стороння людина. Морального дискомфорту дитині не буде. У нього з'явиться перший досвід дорослого життя.

Але що робити школяреві, який хоче заробити, але його родичі не можуть йому в цьому допомогти? Де спробувати свої сили? Як знайти свою першу роботу?

2. Роздача листівок.

Найпростіший і легкий варіант, як заробити підлітку – спробувати свої сили в якості промоутера. Ця робота передбачає роздачу листівок де-небудь на вулиці міста, або в торговому центрі. Оплачується вона погодинно. Зарплата не висока, але треба ж з чогось починати. Крім того, робота промоутера пов'язана з постійним спілкуванням, що підвищує комунікабельність дитини, допомагає в його соціалізації.

Як знайти таку роботу? З Інтернетом-це легко. Досить ввести запит в пошуковик, і уважно проаналізувати пропозиції. Фірми шукають промоутерів для популяризації своїх послуг, або товарів. Головне, попередити батьків про знайдену підробіток, а ще краще піти на співбесіду з кимось із родичів.

3. Кур'єрська служба.

Коли набридне роздавати листівки, можна спробувати свої сили в якості кур'єра. Це теж варіант, що допомагає заробити гроші школяреві. Він передбачає адресну доставку товарів. Робота кур'єра зміцнює ноги і покращує знання міста. Підходить вона старшим підліткам, які вже можуть спокійно гуляти без батьків, знають правила поведінки на дорозі і добре орієнтуються в незнайомій місцевості.

Що можна розносити? Найчастіше-це кур'єрська доставка товарів з інтернет-магазинів, або їжі, квітів, подарунків. Залежно від обсягу і ваги товарів, а також відстані до адресата, переміщатися можна пішки, на велосипеді або громадським транспортом. Краще працювати з друзями. Це веселіше і надійніше. Для безпеки, краще скидати смс-повідомленнями всі адреси своїм батькам, щоб вони знали, куди відправився їх дитина. Якщо школяреві хочеться заробити грошей, але далеко ходити набридло, підійде наступна пропозиція.

Пройти тест на впевненість у собі

4. Вигул собак.

Дорослі люди не завжди мають достатню кількість часу, щоб витрачати його на вигул вихованців. На цьому можна побудувати справжній бізнес для підлітка. Досить розклеїти оголошення в радіусі свого будинку з пропозицією про таку послугу і чекати дзвінки. Можливо, їх буде і небагато, але спробувати можна. Такий спосіб заробітку грошей для школяра може виявитися знахідкою. Головне, не нехтувати простими правилами безпеки:

 • Бажано приймати замовлення від знайомих;
 • Краще не вигулювати агресивних собак;
 • Необхідно проінформувати батьків про цю підробіток.

Якщо налагодити діалог з тваринами не виходить, можна спробувати догляд за рослинами.

5. Полив квітів.

Турбота потрібна не тільки «братам» нашим меншим. Доглядати потрібно і за рослинами. Вони звичайно не так вибагливі, як тварини, але все одно потребують регулярного поливу. Бажано і листя від пилу час від часу протирати. Можна добрива в грунт вносити. А вуличні рослини ще й підстригати можна, щоб вони ставали красивіше.

Цей спосіб заробляти гроші підлітку, мабуть, найпростіший. Все одно, необхідно дотримуватися запобіжних заходів. Не можна найматися до підозрілих людей. Слід заздалегідь обговорювати кандидатуру замовника з батьками. Ще краще-йти на зустріч разом з ними. Це нормально, якщо дорослі люди особисто обговорили всі умови підробітку їх сина або дочки.

У разі, коли сама думка про спілкування з дорослими людьми викликає дискомфорт, можна спробувати свої сили на віддаленій роботі, де немає безпосереднього контакту з роботодавцем.

6. Фріланс.

Цей варіант зайнятості підходить також дорослим людям. Що вже говорити про підлітків. Розвиток Інтернету і поширення пов'язаних з ним спеціальностей дають відповідь на питання, «як заробити гроші школяреві?", краще інших перерахованих варіантів. Серед популярних спеціальностей:

 • SMM - просування сторінок в соціальних мережах;
 • Графічний дизайн - створення зображень;
 • Набір текстів - передрук рукописних текстів;
 • Рерайтинг - Переписування статті своїми словами;
 • Копірайтинг - створення текстів.

Якщо школяр має хоча б початкові Ази програмування, він може спробувати свої сили в розробці сайтів і лендінгів. Коли до цих умінь додається знання англійської мови, можна починати роботу з іноземними замовниками. Цей ринок допомагає заробити школяреві такі гроші, що підлітками відчують себе його батьки.

7. Репетиторство.

Ще один варіант доходу за допомогою своїх знань і умінь. Підійде цей спосіб не кожному. Але школярі, які успішно виступають на олімпіадах, мають хороші оцінки і поглиблено вивчають який-небудь предмет, цілком можуть підробляти репетиторством. Цей прийом, як заробити гроші підлітку, найчастіше спрацьовує по знайомству, коли за допомогою звертаються друзі одного з родичів, або батьки однокласників. Репетиторство-хороший варіант підробітку, яким не нехтують і дорослі люди, в першу чергу педагоги. Аналогічним чином йдуть справи і з написанням рефератів, про що поговоримо далі.

8. Підготовка рефератів.

Така підробіток для школярів поширена в дитячому середовищі. Навряд чи дорослі стануть платити учневі, щоб той написав реферат замість їхньої дитини. Зате кишенькові гроші стануть непоганим гонораром за таку роботу. Тобто один школяр може замовити таку послугу своєму однокласнику. Перший отримає вільний час, а другий гроші. За великим рахунком, це стандартний прийом делегування, популярний серед дорослих людей. Один платить гроші, а інший виконує свою роботу. У цьому немає нічого поганого.

9. Фізична праця.

Коли набридне сидіти перед комп'ютером або з розумним виглядом комусь, щось розповідати, можна спробувати свої сили в підробітку, пов'язаної з фізичною працею. Йдеться про професії вантажника або підсобника, влаштувавшись на які, може заробити підліток. Для школярів є обмеження по максимальній вазі піднятих вантажів:

 • В 14 років-до 12 кг;
 • В 15 років-до 15 кг;
 • В 16 років-до 20 кг;
 • В 17 років – до 24 кг.

Ці рекомендації скоріше важливі роботодавцю, щоб уникнути зауважень, якщо його відвідають перевіряючі органи.

10. Розклеювання оголошень.

Ще один прийом, як заробити гроші школяреві, за допомогою фізичної сили і витривалості, – розклеювання оголошень по місту. Цей варіант нагадує роботу кур'єра, тільки без спілкування з людьми. Полягає в поширенні оголошень по місту. Найчастіше-це зупинки громадського транспорту, стовпи, дошки оголошень, двері під'їздів і паркани.

Результати роботи, як правило, відображаються у вигляді фотозвіту, який надсилається доступним способом (наприклад, месенджер або вайбер) замовнику. Ще буває варіант, коли роботодавець сам об'їжджає контрольні точки і особисто перевіряє наявність оголошень. Це може зайняти кілька днів, від чого залежить швидкість оплати.

11. Оператор Call-центру.

Ця посада протилежна попередній вакансії. Максимум спілкування і мінімум рухової активності. Якщо у підлітка досить дорослий голос, він може спробувати себе на обдзвоні клієнтів. Як заробити школяреві в Call-центрі? Також, як і дорослій людині – працюючи за скриптами. Йому дається чіткий алгоритм розмови, який потрібно відтворювати під час спілкування.

Залежно від того, кому здійснюється дзвінок, алгоритми відрізняються. Якщо це пошук нових клієнтів, їм необхідно розповісти про товар, описати його переваги. Коли робота ведеться по існуючій клієнтській базі, одне із завдань-нагадати про бренд, спробувати зробити повторний продаж або проінформувати про додаткові можливості. Така робота допомагає розвинути комунікативні навички і навчитися переконувати співрозмовника.

Пройти тест на психологічний вік

12. Аніматор.

Для тих, хто не боїться виступати перед публікою , підійде вакансія аніматора – людини, який допомагає проводити дитячі ранки і дні народження. Як правило, він одягає сценічний костюм, вживаючись в який-небудь образ. Це може бути казковий або мультиплікаційний персонаж, або кіногерой. Крім заробітку, підліток отримує заряд бадьорості, багато позитивних емоцій і бонус у вигляді щасливих посмішок.  Роботу аніматором можна розглядати як тимчасову зайнятість. При цьому деякі вибирають творчу професію на все життя . Розвитком навички може стати Акторська кар'єра, роль тамади або інші спеціальності зі сфери шоу-бізнесу.

13. Рукоділля.

Схильності до рукоділля формуються у людини досить рано. Талант , як правило, проявляється ще в дитинстві. За умови його розвитку, дитина може виготовляти оригінальні вироби, які будуть мати реальний грошовий еквівалент. Наприклад, створювати сувеніри з підручних матеріалів: сірників, паперу, листя, намистин, гудзиків і т. п.

Заробляти школяреві можна, продаючи свої вироби в Інтернеті. Підійдуть соціальні мережі Facebook і Instagram. Перша дозволяє створювати тематичні сторінки або спільноти. Друга ж передбачає якісне ведення власного аккаунта, який може бути використаний в рекламних цілях.

Досить виготовити приблизно 10 виробів, якісно їх сфотографувати і викласти окремими постами на свою сторінку. Якщо мова йде про Facebook, можна попросити знайомих і друзів зробити репости на свої акаунти з метою розширення охоплення. При правильній розкрутці сторінки, перші замовлення можуть з'явитися протягом дня.

14. Особистий блог.

Ще один варіант, як заробити гроші школяреві в Інтернеті – створення і наповнення блогу. Що це таке? Блог-це інтернет-щоденник, в який людина додає тематичні записи, що відображають його життя або думки. Розвиток соціальних мереж і постійне омолодження користувальницької аудиторії відкриває можливість для ведення блогу школярами. Теми найрізноманітніші: ігри, навчання, відносини з однолітками, музика, заняття спортом і т.п. головне, щоб вони були цікавими і пізнавальними.

Самий технічно простий блог-сторінка в соціальних мережах Facebook або Instagram. Підійде і YouTube-канал, який наповнюють відеоматеріалами. Як заробити підлітку в своєму блозі? Після набору передплатників (для Instagram, наприклад, – від 10 000 чоловік), можна очікувати надходження замовлень від рекламодавців, які захочуть просувати свої послуги або товари за допомогою цього блогу. Спочатку не треба розраховувати на великі гонорари. Швидше за все, перші замовлення взагалі будуть мати на увазі бартерний обмін. Але в міру розвитку блогу такса почне зростати і поступово може перетворитися в стабільний заробіток, прийнятний і для дорослої людини.

15. Допомога батькам.

Сім'я є основним доходом для більшості підлітків. Тому багато батьків вважають за краще платити їм гроші за виконання будь-яких домашніх обов'язків, або старанну навчання, замість того, щоб дозволити працювати на сторонню людину. Це вирішує завдання, як заробити школяреві, але має і негативну сторону. Справа в тому, що деякі психологи і педагоги не рекомендують цю практику, так як дитина може звикнути, що йому платять гроші за допомогу і навчання. Це спровокує появу меркантильності, яке буде тільки посилюватися з роками.

Інша справа, якщо Допомога батькам стосується сімейного бізнесу – точки на ринку, свого фермерського господарства або кафе. Така робота для підлітка має цілий ряд переваг.

 • По-перше, - це прибуток;
 • По-друге, - допомога своїм рідним;
 • По-третє, – хороша підготовка, щоб перейняти сімейний бізнес і розвивати його самостійно.

16. Прибирання.

Гроші не пахнуть. Ця фраза стала життєвим девізом для багатьох. Прибирання приміщень або території, мийка машин – можуть бути прийнятними способами роботи для школяра. Ніхто не каже, що потрібно вибрати спеціальність двірника або прибиральниці на все життя, хоча будь-яка робота важлива в суспільстві. Просто в дитячому віці не обов'язково бути таким категоричним, як вже дорослому відбувся людині. Якщо є варіант підлітку заробити на прибиранні, чому цього не зробити? Потрібно пробувати різні цікаві професії , але поки інших варіантів немає, підійде і швабра з віником.

17. Монетизація ігрового спорядження.

Незвичайний прийом, як заробити гроші школяреві – назбирати досить ігрового «шмота» і розпродати його менш просунутим гравцям. В першу чергу, мова йде про різні онлайн RPG-іграх і симуляторах. Звичайно, перетворювати це хобі в справжню професію не бажано, але розглядати в якості додаткового доходу можна.

Окремі види озброєння, інструменти або обладунки мають вражаючий доларовий еквівалент, і ті, хто не полінуватися витратити час на їх отримання, може потім добре заробити. Продавати можна і готових персонажів, ігрову техніку, артефакти, віртуальних вихованців або споруди. Адже є забезпечені дорослі люди, які готові витратити реальні гроші, щоб відчути всі принади від зароблених чужою працею «бонусів». Немає нічого поганого в тому, щоб збути свої «трофеї» тим, кому вони цікаві.

Ігрова залежність-не краще інших варіантів наркоманії .  Тікати у віртуальний світ від реального життя можна тільки ненадовго, щоб тимчасово відволіктися і підзарядитися позитивними емоціями перед черговим навчальним днем. У виборі пріоритетів-навчання, спорт і спілкування з друзями завжди повинні бути на більш високому місці, ніж Інтернет-розваги, навіть якщо ігри допомагають підлітку заробити.

Працювати школяреві чи ні – рішення індивідуальне. Звичайно, в цьому більше позитиву , але є і недоліки. Головне, Шукати роботодавця разом з батьками і радитися з ними в будь-яких незрозумілих ситуаціях. Робота-це найпростіша відповідь на питання, як заробити гроші школяреві. Мало кому вдається відкрити свій бізнес в такому віці. Хоча зустрічаються винятки. Розвиток Інтернету допомагає розвивати особистий бренд і заробляти на ньому. Завжди можна пробувати альтернативні методи заробітку, не забуваючи, при цьому, і про традиційні підходи.

Пройти тест на самооцінку

Зараз читають
Як позбутися від душевного болю? 8 ідей
Як позбутися від душевного болю? 8 ідей
Як позбутися від душевного болю і вилікувати душу? 8 різних універсальни ...
Як стати щасливим? 7 основних правил
Як стати щасливим? 7 основних правил
Як стати щасливим і що в цьому може допомогти? 7 дієвих способів знайти ...
Шкала самооцінки: низька самооцінка, занижена, адекватна, висока і завищена
Шкала самооцінки: низька самооцінка, занижена, адекватна, висока і завищена
Що таке шкала самооцінки? Що таке низька самооцінка, занижена, адекватна ...
Що робити, коли все погано? 9 відповідей
Що робити, коли все погано? 9 відповідей
Стан що робити, коли все погано, не приходить раптом. 9 простих порад, я ...
Смуток: що це таке і що робити якщо сумно??
Смуток: що це таке і що робити якщо сумно??
Що таке смуток і чому нам буває сумно? Як позбутися від смутку: кращі сп ...
Егоїст: хто це такий, як його розпізнати і чи добре їм бути??
Егоїст: хто це такий, як його розпізнати і чи добре їм бути??
Хто такий егоїст і його види. Позитивні і негативні сторони егоїстів. Як ...
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Що таке білий шум, як виникає і які у нього є природні джерела? Для чого ...
Новое youtube видео