Назад
Як стати смішним: 9 простих порад

Навигация по разделу
как стать смешным

Як стати смішним &8212; 9 секретів

Як стати смішним і наскільки це складно? Які прийоми можна використовувати і коли це доречно? Практичні завдання для тренування.

Якщо вміння жартувати не можна назвати вашим природженим якістю, не впадайте у відчай. Опанувати гумористичним ремеслом можна самостійно, перетворивши навчання в захоплюючу авантюру. Ми розповімо, як стати смішним, веселим і позитивною людиною без особливих витрат часу і сил.

1. Продумати образ.

Від зовнішнього вигляду людини залежить, як до нього будуть ставитися оточуючі. Якщо брови насуплені, руху скуті або награні, то, незважаючи на посмішку, стане ясно – людина не знає, як стати смішним, але дуже хоче таким здаватися.

В образі жартівника важливо все – ХОДА, одяг, манера вітатися, тембр голосу, міміка.

Від того, як ми будемо говорити, жестикулювати і дивитися на співрозмовника, залежить наш успіх. Смішити людей-це мистецтво, в якому важлива кожна деталь.

2. Освіжити запас слів.

Більше звертають увагу на жарти з особливими, незвичайними словами. Наприклад, слово "зенойам«, яке потрібно читати назад, звучить веселіше, ніж»майонез". Можна сказати звичайну фразу:» Я йду спати«, але смішніше звучить так:»вирушаю слухати шум підводних човнів".

Американський комік Гілберт Готтфрід на одній з комедійних передач пожартував: «якщо у дівчини волохата спина, не потрібно засмучуватися. Можна закрити очі і уявити, що на ній кофта з альпака». У цьому жарті слово "альпака" зіграло кульмінаційну роль, показавши всю абсурдність ситуації.

Комедійності розповідям додають специфічні звуки. Наприклад, шоу-мен Едді Дрісколл, говорячи на інтимні теми, створює звук, що імітують розкриття блискавки на ширінці.

Пройти тест на почуття гумору

3. Жартувати з метою.

Як стати смішним і бути душею компанії? Відповідь проста-осмислити свої жарти, наповнити їх метою . Глядачам потрібна жертва, конкретний об'єкт гумору. Ним може стати відсутній поруч людина, внутрішній ворог, відомий правитель або якийсь загальновизнаний порок. Найпопулярніші об'єкти для гумористичних нападок:

 • Географічні: місто, країна, народ
 • Споріднені: коханці, теща або свекруха, сусіди
 • Знаменитості: гучні особистості або актуальні новини про них
 • Спорт: збірна з футболу, тренер

4. Ризикувати.

Немає формули, що відповідає однозначно на питання «Як стати смішним». Хтось може досягти гумористичної вершини за тиждень, а комусь буде потрібно місяць або більше. Головне-не втрачати можливості практикуватися. І без ризику нічого не вийде. Якщо з'являється найменший шанс пожартувати, потрібно ризикувати.

Найгірше, що може статися – жарт виявиться невдалою, але ж її з часом все забудуть. Навіть найвідоміші КОМІКИ зізнаються, що ніколи не знають, який із жартів спрацює. У глибині душі вони бояться почути мертву тишу у відповідь на свої мініатюри. Але знають, що без ризику в цій справі – ніяк.

5. Використовувати прийом несподіванки.

Все, що сказано несподівано і впопад залишається найяскравішим і смішним моментом. Жарти ніхто не очікує і упередженого ставлення до її сенсу не буде.

Ось як навчитися спонтанно жартувати:

 • Згадайте анекдот під час серйозної розмови
 • Дайте жартівливу відповідь на суворе запитання
 • Розповісти щось одночасно смішне і шокуюче з нейтральним виразом обличчя

6. Доповнити і розвинути чужий жарт.

У КВН таким чином побудований конкурс «розминка», де команди придумують смішне закінчення або початок заздалегідь заготовленої фрази.

Відповідь на питання «Як навчитися жартувати» зберігається в жартах друзів або знайомих. Нехай вони думають за нас, що цікавого сказати, а ми на основі їх фрази придумаємо свою.

Наприклад :

- він їй останню сорочку віддає.

- А що їй робити, по-вашому, зі старою спітнілою сорочкою 52 розміру?

Пройти тест на самооцінку

7. Бути коротким.

З багатьох анекдотів сміються тільки з ввічливості по відношенню до оповідача. Не тому, що Анекдоти несмішні, а тому, що вони бувають довгими, занадто образними, не завжди зрозумілими. Іноді достатньо 2 слів, щоб підірвати аудиторію, а ліричні вставки втомлюють слухача. Колючі дотепні фрази-ідеально для тих, хто хоче дізнатися, як навчитися жартувати, щоб жарти були зрозумілими для всіх.

8. Використовувати самоіронію, перебільшення, сарказм.

Самонасмешка - секретна зброя коміків. Вона дає зрозуміти, що автор гумору не налаштований зарозуміло, не вважає себе вище інших.

Психологи давно помітили, що люди, які вміють сміятися над собою, мають у своєму розпорядженні інших, викликають довіру, роблять спілкування комфортним. Самоіронія-це краще, ніж самоаналіз, помпезна скромність або нудна розповідь про себе. Вона в суспільстві хвастунів, робить коміка вище, дотепніше і благородніше інших.

Знаменитий американський оратор Террі Бредшоу починає виступи з жартів над власною зачіскою або характером . Так він встановлює контакт з глядачами. Арнольд Шварценеггер, знаючи секрет, як навчитися жартувати, не раз починав промову з «приколів» над своїм акцентів.

Головне – не перегнути. 2-3 підколок в такому стилі досить, щоб отримати бажаний ефект.

Перебільшення д елает жарт яскравою і смішний. "Голодний настільки, що з'їв би дві порції", - звичайна фраза. Але якщо зізнатися, що з'їв би окіст бегемота, посмішка сама з'являється на обличчі.

Сарказмом – хороший інструмент комічного, але з ним краще бути обережніше.

Коли сарказм доречний: комік Джей Лено прокоментував рішення влади Лос-Анджелеса відкрити Центр залишених дітей, в якому молоді мами можуть безкарно залишити дитину протягом 72 годин. Використовуючи сарказм, оратор видав: "ось за що люблю свою країну! У мене є більше 2 діб, щоб віддати небажану дитину, але немає ніякої можливості звільнитися від автомобіля, який мені не сподобався».

Важливо пам'ятати, що сарказм не підходить , коли все добре. Гострий саркастичний жарт у сприятливій ситуації виглядає як кислий виноград на солодкому торті.

Як навчитися жартувати? Регулярно використовувати самоіронію і перебільшення. Сарказм можна залишити для особливих випадків.

9. Тренуватися.

Без досвіду складно навіть зварити пельмені. А якщо говорити, про те, як стати смішним, то кількома спробами пожартувати, точно не відбутися.

Проби постати в новому амплуа, потрібні тренування в компанії і перед дзеркалом, спроби жартувати в різних формах повинні увінчатися успіхом і зазнати поразки. Тільки методом проб і помилок можна досягти хорошого результату.

Практичні завдання для тренування :

 • Складіть саркастичний коментар до актуальних новин.
 • Придумайте історію, щоб виглядати в ній смішно.
 • Придумати жарт "з Трійцею": зібралися якось вовк, кабан і лисиця …
 • Скласти про себе кілька жартів, побудованих на відомих для всіх рисах. Розсмішити близьку людину, придумавши про нього цікавий жарт.

Шпаргалка.

 1. Використовувати і спонтанний гумор, і заготовлені наперед фрази.
 2. Сміятися над собою в незручних ситуаціях.
 3. Жартувати над тим, що відомо широкому колу людей.
 4. Не сміятися над власними жартами.
 5. Використовувати різні інтонації і тембр голосу (високий, низький, хрипкий).
 6. Не покладатися на нецензурну лексику: краще мату звучить скандальна Заява.
 7. Не принижуйте інших, намагаючись бути смішними.
 8. Бути оригінальним, не привласнювати собі жарти відомих коміків.
 9. Сміятися з жартів інших.
 10. Не намагатися, у що б то не було, розсмішити аудиторію. Важливіше-залишатися собою.

Ми розповіли, як стати смішним і оригінальним. Залишилося тільки слідувати нашим порадам. Не бійтеся придумувати власні жарти, ризикуйте, тренуйтеся і про вас обов'язково скажуть: "ця людина неймовірно смішний! Потрібно у нього повчитися».

Пройти тест на впевненість у собі

Зараз читають
Внутрішній конфлікт: що це таке і 9 способів вирішення
Внутрішній конфлікт: що це таке і 9 способів вирішення
Що таке внутрішній конфлікт і чому він трапляється, коли бажання людини ...
Ранкова медитація: як проводити та її переваги.
Ранкова медитація: як проводити та її переваги.
Чому ранкова медитація вважається найкориснішою? Які у неї переваги? 7 п ...
Особистий щоденник: що це таке і в чому його користь??
Особистий щоденник: що це таке і в чому його користь??
Що таке особистий щоденник і як він допомагає пізнати себе, проаналізува ...
Кайрос-менеджмент і креативність
Кайрос-менеджмент і креативність
Креативність – це творчий потенціал людини, що дозволяє йому генерувати ...
Як знайти підробіток: 8 універсальних способів
Як знайти підробіток: 8 універсальних способів
Як знайти підробіток? Додатковий заробіток ще нікому не завадив. Про те, ...
Галюцинації: що це таке, їх види та причини виникнення??
Галюцинації: що це таке, їх види та причини виникнення??
Що таке галюцинації? Як виникають слухові галюцинації? Як розрізняти гол ...
Ксенофобія: що це таке, яка буває і як боротися??
Ксенофобія: що це таке, яка буває і як боротися??
Що таке ксенофобія і чому це ненависть до всього чужого? Види ксенофобії ...
Новое youtube видео