Назад
Як змінитися і почати жити по-новому? 9 ідей

Навигация по разделу
измениться

Хочу жити по-новому або як змінитися до невпізнання?

Чи можна кардинально змінитися, застосовуючи поради психологів? Як почати активно розвиватися? Як зруйнувати власні рамки? 9 порад, щоб почати діяти.

Все прекрасно — життя йде своєю чергою, ні що не заважає розвиватися. Притому, часу на розвиток вистачає з головою, але серед цієї гармонії з'являються безладні думки, сумніви про правильність своїх дій. Бажання змінитися-саме воно наштовхує на думку про зміни в житті.

День у день ідеї про можливі перспективи починають терзати, але людина нічого для цього не робить. Як відродити з попелу бажання жити по-новому? Що ж роблять такого успішні люди, які сьогодні на крок попереду? Пишаєтеся собою-ви вже стали на стежку починань. Кожне слово статті наповнене особливим змістом до дії.

Змінитися до невпізнання можливо?

Хто б не стверджував протилежне, але життя — прекрасна штука, як не крути. Усередині людини постійно народжуються підказки у вигляді внутрішнього голосу. Якщо в думках хоч колись виникала ідея " хочу змінитися!", тоді механізм почав свій відлік. Бажання порвати зв'язки з відсутністю прогресу в бік перспектив дарує шанс безповоротно змінити свою долю . Не варто боятися почніть життя з чистого аркуша , особливо, коли ця необхідність відчувається зсередини. Підняти вітрило під вітром змін можна в будь-якому віці, головне відправитися в далеке плавання з новими силами.

Хочу змінитися, але я не знаю в який бік мені рухатися? з такою дилемою стикалося 9 з 10 людей, які сьогодні досягають успіху в своїй справі. Квитком на "Ноїв Ковчег", а не на "Титанік" стане робота над саморозвиток . Праця, а адже саме він рятує від згубного неробства, становить 99% від майбутнього успіху. Тільки 1% - це талант , що доводить результат до ідеальної позначки. Зміни-це не страшний вовк з казки, якого варто боятися. Можливо, саме їх не вистачає людині для повного щастя в умовах постійного стресу. Рішучість штовхає нас до безповоротних наслідків, які просто-напросто не дозволять повернутися до колишнього способу життя .

Чи може людина змінитися? наприклад, на думку лінгвістів змінитися можна, вивчаючи той же англійську мову. Чому? Інше вид спілкування змушує мислити по-іншому, розкриваючи внутрішній потенціал . Мислення змушує продовжувати розвиватися, адже мова вже вивчений, а його ще потрібно практикувати по роботі, для нових знайомств. До чого йде мова? Потрібно вибрати життєвий напрямок, за яким є бажання розвиватися. Почати з невеликих кроків, які почнуть переростати в щось більше. Великі перемоги починаються з малих битв над самим собою.

Пройти тест на впевненість у собі

Як розпочато жити по новому?

Що являє собою нове життя? Зміни, набуття нових навичок , відчуття щастя і задоволення результатами. Жити по-новому можливо, якщо здійснювати всі починання в бадьорому настрої. Важливо налаштувати себе до важкого, але наповненого можливостей шляху. Багато хто не може дійти до фіналу, адже вони не повністю усвідомлюють цінність життя. Як же сумлінно почати саморозвиток без шкоди своєму моральному і фізичному здоров'ю?

Чудовим прикладом є маленькі діти. вони завжди активні, не сумують за дрібницями, як деякі дорослі, швидко забувають образи і набагато частіше загадують бажання. Їх гарний настрій може зарядити позитивом будь-кого. У чому секрет такої поведінки? Особистість, яка хоче змінитися, повинна перебувати в здоровому тілі, мислити чисто, не відчувати страхів.

Стерти упередження, стереотипи - ще один пункт у списку завдань. Не дарма хороші думки частіше стають реальністю. Дорослі також можуть розвивати позитивне мислення , для цього потрібно користуватися такими правилами:

Уявити, що зміни стали реальністю.

Уявити щось бажане в дрібницях-це допоможе закріпити в голові образ мрії. Звичайно, вже завтра не вдасться побачити це перед очима, але прагнення до втілення мети — 100%. Приклад з життя: дівчина подумала:»Хочу змінитися і знайти привабливу фігуру". Вона суворо заборонила собі наближатися до холодильника з смачним тортом. Приходить ніч, а з нею виникає спокуса до солодкого. Тут і потрібно включити образ мрії, до якої ми прагнемо. Відкриваючи холодильник, дівчина бере тарілку з тортом і тут же його кладе назад. Можна іноді побалуватися себе-з'їсти маленький шматочок, але вже вранці.

Налаштувати власне життя на оновлення.

Як господар, який щонеділі прибирає квартиру, так і людина не дозволить тримати своє тіло і розум в хаосі. Думка навести порядок на полицях, витерти пил, повинна відбиватися на рівні особистості. Як змінитися за цим методом? Уявімо чотирикімнатну велику квартиру.

Пройти тест: інтроверт чи екстраверт?

Переходимо в першу кімнату під назвою «фізичне здоров'я». Гігієна, достатній сон, повноцінний раціон підтримують тіло в нормі. Не забуваємо провітрювати "кімнату", тобто періодично виходити на прогулянку, відвідувати спорт зал, масажний центр.

Переходимо до другій кімнаті з назвою «мрії». Вона наповнена думками, бажаннями, потребами і всім тим, що пов'язано з майбутнім. У величезній бібліотеці стільки непотрібних книг, від яких пора позбутися. Ними виступають зжиті в минулому ідеї, непотрібні потреби, безглузді бажання. Після генерального прибирання відчувається простір, а життя стає все краще!

Третя кімната "почуттів". Кардинально змінитися можна, коли у відро для сміття відправляються давні образи, спогади про сварки, тривоги , заздрість . Якщо вже і тут порядок, тоді можна гарантовано налаштувати себе на позитивне мислення.

Четверта кімната - "думки". Тут потрібно особливо ретельно підійти до порядку. Кожна думка повинна бути усвідомленої , очищеної від негативу, не бути нав'язаної кимось. Прийняти здорове рішення не складе труднощів, коли в голові не буде зберігатися зайвий «мотлох».

Дотримуючись такої стратегії, жити по-новому можливо з новими силами, свіжими думками і легкістю в душі.

Змінити і почати все з чистого аркуша: 9 порад.

Такі рекомендації допоможуть уникнути розчарувань на шляху до мрії:

  1. Приймати рішення виважено.
  2. Вірити в успіх і приготуватися до можливих труднощів.
  3. Не опускати руки від думок оточуючих, але прислухатися до цінних порад.
  4. Залишити позаду згубні звички — їм немає місця в новому житті.
  5. Розпрощатися з минулим гідно. Розплатитися за боргами, розлучитися, піти з роботи без сварок.
  6. Позбутися від джерела негативу — з ним важко реалізувати себе.
  7. Не озиратися назад і не шкодувати про скоєне. "Вперед і з піснею"!
  8. Не бути залежним від того, що витрачає величезну кількість часу.
  9. Вступити в Нове життя зі зміною зовнішності , гардеробу, стилю поведінки.

Змінитися може кожен, але до переможного кінця прийде по-справжньому завзятий. Нехай не всі ви застосуєте на практиці, але точно не залишитеся на колишньому місці. Як експеримент, подивіться на себе через рік і порівняйте з тим, що ви бачите зараз. Поділіться цією статтею з друзями, якщо вона стала для вас корисною.

Пройти тест: оптиміст або песиміст

Зараз читають
Афірмації Луїзи Хей на здоров'я, любов і успіх
Афірмації Луїзи Хей на здоров'я, любов і успіх
Хто така Луїза Хей і чому її афірмації такі особливі? Приклади позитивни ...
Дисципліна: що це таке і 5 способів її в собі розвинути
Дисципліна: що це таке і 5 способів її в собі розвинути
Що таке дисципліна і які є її види? Навіщо потрібна дисципліна? 5 надійн ...
Як цілуватися в перший раз: 5 видів поцілунків і загальні правила
Як цілуватися в перший раз: 5 видів поцілунків і загальні правила
Якими бувають поцілунки? Чим відрізняються їх техніки? Як цілуватися в п ...
Синдром жертви-хто найчастіше страждає і що з цим робити??
Синдром жертви-хто найчастіше страждає і що з цим робити??
Складно уявити людину, яка хоче опинитися в позиції жертви. Що таке синд ...
Ефективна мультифункціональність і Кайрос-менеджмент
Ефективна мультифункціональність і Кайрос-менеджмент
Тема даної публікації під назвою «ефективна мультифункціональність» тіль ...
Скептицизм: що це таке і як пов'язаний з критичним мисленням??
Скептицизм: що це таке і як пов'язаний з критичним мисленням??
Що таке скептицизм? Як використовується у філософії, науці та характерис ...
Відчуття: що це таке і як розвинути тактильні відчуття??
Відчуття: що це таке і як розвинути тактильні відчуття??
Що таке відчуття і чому їх важливо практикувати? Як продовжити відчуття ...
Новое youtube видео