Назад
Як зустрічатися з хлопцем: 4 поради і 4 основні помилки

Навигация по разделу
как встречаться с парнем

Як зустрічатися з хлопцем &8212; поради та помилки

Як зустрічатися з хлопцем так, щоб відносини приносили щастя? Як надовго зберегти блиск в його очах і чого точно не можна робити?

Відносини не тривають довше, ніж пару місяців? Набридло сидіти з потекшей від сліз тушшю через черговий скандал або розриву? У чому ж причина? Вінець безшлюбності, псування, пристріт, мужики-козли, Вселенська несправедливість... або банальне незнання, як зустрічатися з хлопцем правильно.

Правила «ідеальної» дівчата, ази взаємин з чоловіками, грубі помилки, здатні перекреслити всі плюси, &8212; далі в цій статті.

Як вести себе у відносинах з хлопцем?

1. Поважати його особистий простір.

Найбільш хвилюючі моменти позаду, стосунки розпочаті, можна вільно називати себе його дівчиною. Головне &8212; не переборщити. Він просто запропонував бути разом. Йому напевно не хочеться, щоб його свобода , всі колишні плани, мрії згоріли жертвами піромана.

тому бажано відразу прийняти його:

 • Старі хобі, яким він звик приділяти конкретний час;
 • Звичайне оточення &8212; знайомі, колеги, друзі;
 • Роботу, особливо, якщо він її любить і цінує;
 • Нешкідливі звички &8212; погладжувати вуличних собак або купувати лотерейні квитки, наприклад;
 • Смаки в одязі , кінематографі та інших сферах.

Будь-які спроби проконтролювати, відучити його матимуть протилежний ефект. Звичайно, можна і навіть рекомендується говорити про те, що не подобається, але спокійно, без «пресингу» і моралей.

Початкові етапи Союзу &8212; це вивчення звичок , інтересів, принципів один одного на новому, більш глибокому рівні. Головне завдання цього періоду & 8212; навчитися грамотно поєднувати свої «графіки». Важливо зрозуміти, що можна робити разом, а що порізно, де краще піти на компроміс, а де і на обґрунтовані жертви. Це стадія "притирання". Чи не вийде зробити крок на наступний щабель, не пройшовши даний етап до кінця.

2. Адекватно реагувати на його близьких.

Йдеться про друзів та родину. І в цьому плані у багатьох дівчат виявляються дві протилежні крайності.

 1. Зневажливо, з негативом відгукуватися про його рідних, приятелів.
 2. Зациклюватися на спробах сподобатися його оточенню.

Обидві точки зору передбачають негативні наслідки. У першому випадку дівчина глибоко ображає почуття обранця, відкидаючи важливу частину його життя. Ці люди підтримували хлопця, допомагали йому ще задовго до того, як його супутниця в принципі намалювалася на горизонті. Одного її " фі " буде недостатньо для розриву такого зв'язку. Зате цілком вистачить для розставання з нею.

Зацикленість « а чи сподобаюся я його мамі?» також отруює стосунки. Однак це скоріше бомба уповільненої дії. Хлопцеві може лестити те, що його дівчина:

 • Запам'ятала дні народження його батьків;
 • Намагається дарувати подарунки його родині;
 • Намагається налагодити контакт з потенційною свекрухою;
 • Ввічливо і порядно поводиться в сімейному колі;
 • Цікавиться здоров'ям і справами його родичів.

Однак часом цим список може не обмежуватися. ідея викликати симпатію у його близьких ставати справжньою манією. Вона супроводжується настирливістю, відмовою помічати що-небудь навколо, крім реакції цікавлять особистостей. Якщо ж чоловік взагалі не впевнений, що вже готовий познайомити дівчину з батьками, а вона наполягає на цьому, ситуація загострюється.

Ладити з його мамою &8212; це, звичайно, добре. Але все ж відносини будуються з ним, а не з його матір'ю. Так що краще не переборщувати з увагою до його рідних, забуваючи про самого коханого.

Пройти тест на сумісність

3. Не припиняти флірт.

Навіть якщо справа дійшла до шлюбу. Особливо в цьому випадку. Зворотна ситуація загрожує двома побічними ефектами.

 1. Чоловік закохався в кокетливу кішечку, постійно підігріває до себе азарт. А на виході отримав тітку в халаті, з бігуді і маскою для обличчя зі сметани і огірків. Контраст занадто сильний, щоб не помітити.
 2. Відсутність змін, «рівність» у відносинах приїдаються. Рутина починає вбивати почуття. емоції вщухають і стають прісними.

Не обов'язково завжди виглядати на всі сто . І вже тим більше не потрібно прокидатися на годину раніше, ніж він, щоб нанести «природний» макіяж. Однак доглядати за собою &8212; необхідність. Підпилювати нігті, стежити за чистотою волосся, тіла, одягу, бути акуратною &8212; найпростіша гігієна. Крім того, можна:

 • Влаштовувати для Нього приємні сюрпризи не тільки на кухні, але і в ліжку;
 • Проявляти ніжність і турботу (без фанатизму);
 • Загравати з ним « "будувати очі", фліртувати;
 • Планувати спільний відпочинок в новій обстановці;
 • Використовувати ненав'язливий тактильний контакт & 8212; проводити долонею по його грудях ледь торкаючись, злегка дряпати шкіру, м'яко торкатися губами його шиї при обіймах, наприклад;
 • Дозволити йому постійно бачити таємницю, відчувати непередбачуваність. Для цього & 8212; розвиватися, вивчати себе, пробувати себе в чомусь новому.

Пройти тест на сексуальність

4. Вирішувати проблеми спокійно.

Труднощі у стосунках &8212; неминуча реальність. Вони є у всіх пар. Чому ж одні розлучаються, а другі, незважаючи на непорозуміння, роками живуть щасливо?

Справа в вирішенні конфліктів , точніше &8212; в способах. Так, труба у ванній протікає ось уже цілий тиждень, а він нічого не робить. Але хіба істерикою можна вирішити цю проблему? Очевидно, що ні.

У будь-якій проблемі найкраще рішення &8212; це розмова. Було б добре будувати його за схемою « мені не подобається»" :

 • Що саме? (« &8230; те, що ти не хочеш лагодити очевидну поломку&8230;» );
 • Чому? (« &8230;тому що це чоловіча робота. Я б хотіла, щоб ти нею зайнявся, так як я виконую жіночі обов'язки по дому» );
 • Які почуття викликає проблема? (« коли ти не дієш, мені здається, ніби тобі все одно на наші стосунки. Це мене ранить» );
 • Що очікується? (« будь ласка, Полагодь трубу або виклич фахівця" );
 • Що буде у випадку рішення? (« я буду дуже вдячна тобі, і ми не будемо більше сваритися з цього приводу» ).

Розмова ведеться в м'якому, спокійному тоні, краще дивитися в очі. Після того, як складність буде подолана, дуже важливо подякувати партнеру за його дії.

Зона " табу » , або типові помилки дівчат.

1. Маніпуляція.

Ревнощі, " подвійні стандарти » , імпульсивність, безкомпромісність, егоїзм, гонор і зарозумілість штовхають жінок на таку ницість. Бажання маніпулювати не може виникнути з добрих спонукань. типові дії маніпулятора :

 • Погрози розірвати стосунки або виїхати" до мами / тата / тітки з Тамбова» ;
 • Тиск на жалість через сльози або плач;
 • Постановка жорстких рамок в безглуздому виборі (« або я, або...» );
 • Обмеження інтиму (« Ах так! Ніякого сексу цілий тиждень!» );
 • Обіцянка завдати шкоди собі, іншій особі чи майну.

Якщо у власних словах проскакувала хоча б одна з подібних фраз &8212; пора змінюватися. І якомога швидше. Почуття не терплять рамок, вони вважають за краще свободу. Якщо її відняти, вони почнуть гаснути. Та й сам маніпулятор викликає тільки презирство і небажання зв'язуватися з ним.

Пройти тест на ревнощі

2. Синдром гіперопіки.

«ні, Лена, вибач, але я не прийду до тебе на дівич-вечір. Мені ж ще потрібно васечке їсти приготувати, сорочки погладити, штани відіпрати.

Що? Ні-ні, з танцями я зав'язала. Вася сказав, що ревнує мене до тренера.

Ну яка робота, Лена? Мій Васенька не хоче, щоб я працювала. І що, що я любила свою професію?

Що-що? У кіно? Сьогодні? Ой, так, давно не була. Але ні, Оленка, не можу, У Василя мого з проектом не склалося щось. Як же я його одного залишу, сумного?» .

Таємниця століття : чоловіки прекрасно обходяться в побуті без жінок. Варто тільки виїхати &8212; і вони готують качку по-пекінськи, легко справляються з пральною машиною і навіть (неймовірно!) самі виносять сміття без попереднього прохання.

Для гіперопіки у нього було дитинство, бабуся і мама. Тепер він дорослий чоловік і заслуговує відповідного ставлення.

А жінка-Бабуся &8212; це несексуально, зрештою!

3."Він зміниться".

Або ще гірше: « моєї любові вистачить на двох» . Ні, не вистачить. Ні, не зміниться. Зовсім. Чекати марно. Тут все просто &8212; або людина йде на контакт, чи ні. "А може, а раптом ..." не прокотить.

Залишається одне з двох: або прийняти його недоліки і жити з ними, або не морочити один одному голови.

4. "Сама впораюся".

Такий девіз цінувався у жінок за часів Великої Вітчизняної війни. Чоловіки йшли на фронт, а господарство залишалося, і його потрібно було комусь утримувати. Заодно і країну піднімати доводилося нарівні з дітьми.

На щастя, страшні події вже давно позаду. На жаль, жінки продовжують переймати ту ідеологію. В результаті з'являються відразу дві проблеми:

 • Зачіпаються гордість , его і самооцінка чоловіка, адже поруч з ним дівчина а-ля «я сама все зроблю». Згодом у нього пропадає навіть бажання проявляти чоловічі якості . Та й навіщо? "Вона ж сама з усім впорається»;
 • Жінка звалює на себе величезну відповідальність і по суті непосильну ношу. Рано чи пізно вона опиниться на межі своїх можливостей. З більшою ймовірністю дівчина почне це виявляти.

Що буде далі? вона вимагатиме (не попросить) від нього допомоги. А він вже звик до того, що вона «сильна і незалежна», і нічого робити не буде або взагалі піде.

Краще все ж періодично дозволяти собі бути слабкою, насолоджуючись жіночими перевагами, якщо ситуація це дозволяє. А героями нехай будуть чоловіки.

Головне правило, що пояснює, як зустрічатися з хлопцем, банально і підходить для будь-яких відносин, навіть ділових. Важливо ставитися до людини з розумінням, поважати його, але не забувати про себе. Принадність принципу полягає в тому, що він залишає поруч тільки адекватних і хороших людей. Інші не підкоряються такому закону, а значить &8212; можуть бути легко обчислені і «вилучені» з особистого простору.

Пройти тест: Чи Люблю я його?

Зараз читають
Психотипи особистості: що це таке і які вони бувають??
Психотипи особистості: що це таке і які вони бувають??
Що таке психотипи особистості? Класичне розподіл по Юнгу та інші. Коли д ...
Темпераментна людина: хто це такий і як його визначити??
Темпераментна людина: хто це такий і як його визначити??
Хто така темпераментна людина і в чому це проявляється? Переваги, недолі ...
Цілі SMART: що це таке і з чого складаються??
Цілі SMART: що це таке і з чого складаються??
Що таке цілі SMART і чому вони набули широкого поширення в менеджменті? ...
Як притягнути до себе удачу: 5 робочих технік
Як притягнути до себе удачу: 5 робочих технік
5 прийомів як притягнути до себе удачу на різні випадки життя. Ефективні ...
Як вести щоденник правильно і як ним користуватися??
Як вести щоденник правильно і як ним користуватися??
Як вести щоденник і чому це допомагає впорядкувати своє життя? Як вибрат ...
Основні питання хлопцеві, які дуже важливо запитати перед відносинами
Основні питання хлопцеві, які дуже важливо запитати перед відносинами
Питання хлопцеві про його хобі або роботі можливо багато про нього не ск ...
Розчарування: що це таке і як його подолати??
Розчарування: що це таке і як його подолати??
Що таке розчарування і яку користь можна отримати від цього стану? 7 пор ...
Новое youtube видео