Назад
Як зробити круте фото: 6 порад від популярного блогера

Навигация по разделу
Как сделать крутое фото

Чому у блогерів фото виходять по-іншому: секрети крутих кадрів

начебто ви робите все як кращі блогери: красива поза, цікавий фон, вдалий макіяж. Але результат не той! Як зробити круте фото розповідає Катерина Бойцова.

Опубліковано: 30.06.2022

Начебто ви робите все як кращі блогери: красива поза, цікавий фон, вдалий макіяж. Але результат все одно засмучує! Дівчата з яскравими і запам'ятовуються кадрами просто знають секрети, про які розповість Катерина Бойцова – блогер з понад 400 тисяч передплатників і експерт зі створення контенту для соцмереж.

1. Підготуйтеся до фотосесії

Всім нам хочеться виглядати королевою краси і втіленням жіночності на кожній випадковій фотографії. Таке, звичайно, трапляється, але щоб підвищити ймовірність вдалих кадрів краще підготуватися до фотосесії: подумати над тим, куди і в який час доби ви підете, яка на вас буде одяг. Зазвичай блогери не роблять спонтанних фото-в цьому важливий секрет.

2. Контраст одягу і фону

Найбільш виграшним варіантом є одяг, який контрастує з фоном. Уявімо, що ви фотографуєтеся на літньому фестивалі: все залито фарбами, десь далеко сяють вогники. Для цієї локації найкраще підійде спокійний однотонний наряд. Якщо ви подумаєте про це до виходу на захід, то кадри швидше за все Вас порадують. Такі контрасти приковують увагу.

контраст фона

Приклад контрасту фону та одягу

3. Щасливе світло

Робити фотографії під яскравим сонцем – приваблива ідея, проте прямі сонячні промені можуть лягти на обличчя тінями, які змінять візуально форму обличчя.

Всім блогерам відомий «золотий час» – час перед заходом, коли світло лягає красиво і м'яко. Також можна вибрати трохи похмурий день. До речі, спробуйте не вставати безпосередньо під сонячні промені, щоб кадр виглядав більш цікаво.

фото с разным светом

Приклад моєї фотографії в одному місці з різним світлом і луком

4. Свій ракурс

Спробуйте дізнатися свій ракурс – для цього поставте смартфон на зручну підставку (для більш просунутих на штатив), включіть відео і спробуйте позувати по-різному. Так ви будете знати, з якого боку і з якого кута зйомки ви виходите найбільш вдало. А це половина вдалого фото!

Є і універсальний лайфхак: щоб пропорції не спотворювалися – камеру краще тримати на рівні грудей, а щоб ноги візуально виглядали трохи довше – трохи нижче рівня грудей.

прямой ракурс

Приклад мого фото з «прямого» ракурсу

5. Багато кадрів

З першої спроби дуже складно вийти ідеально, тому краще попросити вас сфотографувати того, хто готовий робити багато кадрів. Переборщувати теж не варто: є ймовірність, що розібрати мільйон фотографій у вас просто не дійдуть руки.

6. Без сорому

Розумію, як буває складно розслабитися на фотографії. Коли ви тільки починаєте активно вести блог і фотографуватися на вулиці, може здаватися, що всі засуджують погляди прикуті до вас, а перехожі тільки й роблять, що сміються над вами. Як тільки ви відпустите ситуацію і зрозумієте – що це не так-дихати стане легше, а фотографії стануть набагато розслабленіше і природніше!

Спробуйте поекспериментувати, пограти з сукнею, позувати з різних ракурсів. Процес також важливий, як і результат – якщо ви отримаєте задоволення, то вже не даремно витратили час.

раскрепощенное фото

Приклад розкутого фото

Пам'ятайте, що ви красиві і чарівні і без цих прийомів, вони лише допоможуть підкреслити вашу чарівність. Хороших фотосесій!

Зараз читають
Че робити з цим життям? 7 різних шляхів для розвитку
Че робити з цим життям? 7 різних шляхів для розвитку
Че робити зі своїм життям, якщо здається що все не так? Як вийти з цього ...
Самореалізація особистості: що це таке і які види бувають??
Самореалізація особистості: що це таке і які види бувають??
Що таке самореалізація людини і які є її види? Які основні ознаки, за як ...
Психологічний портрет: що це таке і з чого складається??
Психологічний портрет: що це таке і з чого складається??
Що таке психологічний портрет і які пункти обов'язково включає в себе? В ...
Ніжні слова і як їх говорити коханим: + 40 прикладів
Ніжні слова і як їх говорити коханим: + 40 прикладів
Як говорити ніжні слова правильно? Чи однакові вони для чоловіків і жіно ...
Кращий спосіб як мотивувати себе просто
Кращий спосіб як мотивувати себе просто
Як мотивувати себе на досягнення своїх цілей, особливо довгострокових. А ...
Садист: хто це такий, причини агресії і як протистояти??
Садист: хто це такий, причини агресії і як протистояти??
Хто такий садист і як розпізнати побутового садиста? Як справлятися зі с ...
Когнітивний дисонанс: що це таке і в чому його причина??
Когнітивний дисонанс: що це таке і в чому його причина??
Що таке когнітивний дисонанс і як наш мозок зменшує психологічну напругу ...
Новое youtube видео