Назад
Подорож з дітьми в радість: 5 лайфхаків

Навигация по разделу
Путешествие с детьми в радость

Подорож з дітьми в радість: 5 лайфхаків, які зроблять вашу поїздку простіше і приємніше

народження дітей – не привід відкладати подорожі. Як бути, якщо ви зважилися відправитися в поїздку всією сім'єю? Як не дати дітям занудьгувати? Як продумати раціон?

Народження дітей – не привід відкладати життя в довгий ящик. Як бути, якщо ви зважилися відправитися в поїздку всією сім'єю? Як не дати дітям занудьгувати? Як продумати раціон? Коли краще відправитися в дорогу? Про це і не тільки розповідає Любов Сурудо – автор книги «виховуючи щасливих людей» сертифікований коуч і мама, за плечима якої подорожі з дітьми по США, прогулянки по розтеклася лаві вулканів на Гаваях і багато іншого.

Дещо краще сказати відразу: Відпочинок з дітьми-як та сама дівчина в пісні Максима Леонідова «чи то дівчина, а чи то бачення». Тому краще називати поїздки з дітьми»подорожами". Так ми відразу зізнаємося собі, що нас чекає і частка авантюризму, і непередбачувана низка подій.

Отже, пара секретів, яка зробить ваші поїздки приємнішими:

1. Реалістичний настрій

Радість в подорожі може бути недовгою і змінюватися драматичним дитячим плачем з приводу впала на підлогу печеньки. Щоб не впасти в прірву між очікуванням і реальністю – зіграйте на випередження. Прийміть за даність той факт, що настрої в дорозі будуть змінюватися так само швидко, як погода в Петербурзі. І це означає лише те, що все йде за планом. На борту всі здорові і бадьорі.

2. Їжа та вода

Запасіться сухими вкусняшкмі, які можна давати дітям в дорозі. Це та їжа, яка не тече, не тане, не прилипає до пальців, волосся та інших пасажирів. Інакше втомитеся віддирати льодяники від дітей, льодяники від машини, прилиплих дітей до машини і так по колу.

Ідеальний набір того, щоб зайняти дітей в дорозі: печеньки, сушки, бублики, фруктові пюре, нарізані яблука, груші, сухофрукти, курага. Плюс візьміть маленькі пляшечки води, з яких діти можуть спокійно пити, не влаштувавши собі і Вам шоу мокрих майок. До речі, не забудьте про серветки! Вологих серветок в подорожах з дітьми не буває багато. Беріть з запасом, ви точно про це не пошкодуєте.

3. Продуманий час для сну

Коли ми вирушали в довгі поїздки на машині з маленькими дітьми, ми виїжджали за 1,5-2 години до денного сну. Отже, виїхали. У перші години діти зазвичай на позитиві і захоплені пригодою, а потім засинають. У батьків якраз з'являється час змінити пісні Кукутиков на Земфіру і приємно відпочити. Після сну діти бадьорі і веселі – ось ми і скоротали близько 6 годин шляху. Якщо переїзд всього дві години — виїжджайте рівно в сон, і буде вам щастя.

Для подорожі на літаку важливо розуміти схильність дітей до закладання вух і наявність нежиті. Немовлятам – на зліт і посадку давати пляшечку або груди, дітям старшого віку-взяти з собою який-небудь льодяник. Якщо є натяки на нежить, можна взяти сосудосуживающе і капнути перед зльотом.

Для розваги в літаку не забудьте взяти з собою дитячі навушники, щоб нікому не заважати.

4. Музика та книги

Паличка-виручалочка багатьох мам – Дитячі пісні. Не забудьте накачати собі в плейлист пісні з мультиків. Але ніхто ні в кого не в заручниках, пам'ятаємо про це: тому для радості всіх подорожуючих обов'язково чергуємо Агутіна з піснями про мамонтеня. Ще класно допомагають аудіоказки і додатки з аудіокнигами: для дітей будь – якого віку можна знайти цікаві твори, а якщо в компанії школярі-прослухати в дорозі і поставити галочку на творі зі шкільної програми .

5. Відповідні іграшки

Пару спокійних секунд, а може бути навіть і хвилин в поїздці з дітьми вам подарують заздалегідь куплені нові іграшки. Іграшки без дрібних деталей, які не розпадуться молекули і не загубляться в машині або літаку. Чи не Лизуни, слайми та інша улюблена дітьми небезпека, яка тут же приклеїться до сидіння і волоссю всіх пасажирів.

Іграшки вибирайте в залежності від інтересів дитини – машинка, щоб що-небудь відкривалося і натискалося, лялечка, якась головоломка, мікрофон з піснями (будьте готові співати всю дорогу). Ще прекрасний варіант-багаторазові дитячі наклейки. наклейки багаторазові, вони довгограючі і легко відходять. Я дозволяю клеїти їх дітям на все, до чого дотягнуться руки: на вікна, стелю, на самих себе.

6. Гра

З дітьми старшого віку можна грати в ігри. Ось кілька улюблених нашою родиною варіантів:

  • «Відгадай слово». Один гравець загадує слово і називає іншим першу букву цього слова. Гравці по черзі задають уточнюючі питання на кшталт» Їстівне/неїстівне " і намагаються вгадати слово.
  • «називаємо слово». Просто всією сім'єю по черзі називаєте слова на букву " М " і будь-яку іншу
  • Можна по-старому зіграти в слова: перша людина називає будь-яке слово, а далі всі говорять слова на ту букву, на яку закінчилося слово у попереднього гравця.

До речі, навіть якщо дітям 3-4 роки, спробуйте зіграти з ними в «Відгадай слово», часто їх опису і «перша буква» задуманого слова абсолютно далекі від реальності, але це дуже забавно і точно повеселить вас в дорозі.

Мені імпонує думка про те, що діти приходять в наше життя. І потрібно постаратися вбудувати їх в наші плани, пригоди, будні і амбіції, а не навпаки. Продовжуйте жити свою яскраву, наповнену подіями історію і показуйте дітям – як це круто. Не звертайте увагу на поради добрих людей, про те що «вони нічого не запам'ятають» і «дітям це все не треба». Зате вам треба, і ви не можете поставити своє життя на паузу! Навіть незважаючи на те, що і самі ви майже нічого не запам'ятаєте.

Головне адже те, що ви це проживете. Емоційно і яскраво. А суху історичну довідку підкаже Вікіпедія. Хіба запам'ятовувати ми прийшли в це життя? Ми прийшли по ній»подорожувати".

Зараз читають
Психічні захворювання: що це таке, які бувають і їх види.
Психічні захворювання: що це таке, які бувають і їх види.
Що таке психічні захворювання і як визначити їх наявність? Яке ставлення ...
Конфлікт поколінь: що це таке і які є способи вирішення??
Конфлікт поколінь: що це таке і які є способи вирішення??
Що таке конфлікт поколінь і в чому його прояв? Особливості різних поколі ...
Планування: що це таке, його основні види і принципи
Планування: що це таке, його основні види і принципи
Що таке планування і які його види і інструменти бувають? Відмінності мі ...
Як позбутися від шкідливих звичок: 9 порад
Як позбутися від шкідливих звичок: 9 порад
Як позбутися від шкідливих звичок і наскільки це складно? Які бувають? 9 ...
Історія тайм-менеджменту: від виникнення до наших днів
Історія тайм-менеджменту: від виникнення до наших днів
Екскурсію по основних віхах і етапах розвитку тайм-менеджменту для нас р ...
Проникливість: що це таке і як її в собі розвинути??
Проникливість: що це таке і як її в собі розвинути??
Що таке проникливість професійна і життєва? 5 способів розвинути свої зд ...
Уява: що це таке і 7 способів його розвинути
Уява: що це таке і 7 способів його розвинути
Що таке уява і які види бувають? 7 відмінних методик як розвивати уяву в ...
Новое youtube видео