Назад
Як зацікавити дівчину: 9 працюючих принципів

Навигация по разделу
первое свидание

Як зацікавити дівчину і справити враження?

Як зацікавити дівчину? як справити враження на дівчину на першому побаченні і сподобатися по справжньому?

Для багатьох чоловіків питання Як справити враження на дівчину на першому побаченні є дуже актуальним. Адже перше знайомство відбувається дуже швидко, принаймні рекомендується, щоб воно було таким, коли ви обмінюєтеся якимись контактами або, навіть, якщо ви знайомитеся в якійсь спільній компанії, зазвичай перше знайомство відбувається непідготовлено. А ось перше побачення є тим моментом, на який і дівчина обов'язково прийде підготовленої, відповідно і ви повинні правильно підготуватися до даного заходу. 

Жінки надають великого значення саме першому побаченню, адже воно часто може показати те, на що хлопець буде готовий в майбутньому, в можливих відносинах. Тому Ви повинні якомога ретельніше підготуватися, щоб справити потрібне враження.

У чому великий плюс першого побачення , це те, що ви заздалегідь знаєте місце і час, де воно буде відбуватися, адже ви про нього домовилися вже. Відповідно ви можете правильно підібрати одяг для цієї події. Погодьтеся, піти в шортах в ресторан або в діловому костюмі на пікнік було б досить дивно. Отже, перше правило:

1. Треба виглядати адекватно.

У це входить не тільки одяг, яка зобов'язана бути, принаймні, чистою, але і ви самі повинні бути чистими, приємно пахнути. Адже дівчата надають великого значення охайності чоловіки, і якщо вони готові змиритися з чоловіком, що гуляє в сімейках по дому, то почати зустрічатися з хлопцем, який прийшов неохайним на перше побачення, стануть тільки самі зневірені жінки. Таке ставлення сприймається в першу чергу як неповага до тієї, з ким ви зустрічаєтеся.

2. Правильно вибрати місце.

Для першої зустрічі просто необхідно підібрати таке місце, в якому будете почувати себе впевнено, і що ще більш важливо, звично.  Воно для кожного своє. І саме почуття впевненості в собі , в тому, що ви перебуваєте в знайомому і звичному місці буде важливим в процесі першого побачення. Ідеальним буде таке місце, в яке ви і самі часто ходите.

3. Підготується до розмови.

Цей пункт для тих чоловіків, у яких погано «підвішений язик», і складно підтримувати розмову нема про що. А таких чоловіків досить багато. І так як часу професійно розвинути бредогенератор навряд чи буде, обмежимося невеликою підготовкою.  Адже придумати кілька початкових фраз, не так то й складно, а саме цей момент, кілька перших хвилин, і є самими нервовими. Уявіть собі, як ви привітаєте дівчину, програйте розмову на пару хвилин вперед, це дуже допоможе при самій зустрічі. Крім цього, слід підібрати з десяток питань, які ви можете задати дівчині вже при самому спілкуванні.

А також п'ять тим, які вам цікаві, і про які можете дівчині розповісти . Це можуть бути як історії з життя, яке описують вас з позитивного боку або просто цікаві випадки з життя оточуючих вас людей. Але важливим моментом є те, що прикрасити, звичайно, в чомусь можна, але безпосередньо брехати все ж не варто. Так як це може сильно ускладнити вам життя в подальшому.

Підводячи підсумки підготовки, хочеться відзначити, що ви прийдете на перше побачення підготовленим, чисто одягненим, в знайоме, звичне місце, з готовими шаблонами розмови на перші кілька хвилин і декількома темами для подальшого спілкування .

Навіть якщо ви допустили помилки при знайомстві, то це якраз той момент коли можна все виправити.  Перші кілька хвилин зустрічі матимуть серйозні наслідки в майбутньому.

4. Завжди посміхайтеся.

Треба визнати, що це правило здається найпростішим, але насправді це далеко не так. Велика кількість людей не посміхаються або роблять це вимучено, а відповідно не щиро і це видно. Якщо ви сумніваєтесь у своїх здібностях, потренуйтеся вдома перед дзеркалом. В цьому немає нічого дивного, красиво посміхатися – це такий же навик, як писати або читати, і якщо він виходить погано, треба всього лише зайнятися ним.  Тренування все виправлять. Адже немає нічого більш привабливого, ніж відкрита посмішка людини.

5. Очний контакт.

Дівчині треба дивитися в очі. Так, це може бути нелегко, знову ж таки тренування можуть допомогти тримати очний контакт. До речі на відміну від популярних теорій пікапа , які стверджують що треба відразу показувати домінування над дівчиною, в тому числі і «пронизливим» поглядом, і ні в якому разі не можна відводити погляд першим, в житті все може статися по іншому. Тут хочеться дати пораду тим, кому складно довго тримати погляд, відвести його можна, головне не робити це вниз. Подивіться вгору, або вбік, як ніби щось відвернуло вашу увагу, і через кілька миттєвостей поверніться. Це ні в якому разі не зменшить вашого авторитету, але при цьому тримати погляд стане простіше. Хоча треба відзначити, що в більшості випадків дівчата самі відводять очі.

6. Дихання.

Зрозуміло, що перше побачення є для більшості хлопців вкрай хвилюючим моментом. Але навіть при цьому, вам доведеться контролювати свою фізику. В першу чергу це стосується дихання. Воно повинно бути глибоким, розміреним. Саме в цьому вам добре допоможе те, що ви перебуваєте в знайомому, звичному місці і заздалегідь підготувалися до зустрічі. Адже саме невпевненість в своїх силах, помножена на природну хвилюючість моменту – збиває дихання, робить його переривчастим і це помітно. Крім того воно впливає на вашу мову.

7. Промова.

Головне правильно розмови – не мимрити. Це те, що може вбити будь-яке враження. Мова повинна бути впевненою, чіткою, повільною, але не розтягнутою. Говорити треба спокійно, чітко вимовляючи слова. Адже ви тренувалися заздалегідь-знаєте що скажіть, так говорите це впевнено. Важливим моментом також є голос. Добре б розвинути так званий грудної голос, але на це потрібен час, з простого спробуйте просто говорити на пів тони нижче ніж зазвичай. Це може створити потрібний ефект.

8. Розмова.

Вкрай небажано робити великі паузи, але ж їх і не буде. Адже навіть якщо дівчина попадеться не балакуча, у вас вже підготовлені теми, на які можна перейти.  Крім того, не варто закидати дівчину поспіль питаннями, навіть якщо вона не проявляє ініціативу і сама вас ні про що не питає, почніть самі розповідати про себе. Хоч звичайно це не повинно бути явним хвастощами.

9. Вчасно попрощатися.

Не варто затягувати перше побачення.  Для того щоб сподобатися дівчині досить провести від 30 до 60 хвилин.  Ви повинні залишити після себе гарне враження, але при цьому і багато що залишити недомовленим, відкрити верхівку айсберга, але і показати, що сам айсберг теж як би є, і його цікаво буде дізнатися.

Часто хлопці запитують, чи треба дарувати квіти на першому побаченні, платити за дівчину, проводжати її додому, до машини, громадського транспорту або розлучатися відразу в кафе. На всі ці питання однозначного рішення немає.

Найправильнішим буде робити так, як ви хочете. Якщо хочете прийти з квітами, і будете почувати себе при цьому впевнено в тому, що ви робите правильно – зробіть це, а якщо ці квіти будуть вас бентежити, будете постійно хвилюватися, що інші люди дивляться на вас через них, то брати квіти не варто. Теж саме і з іншими питаннями.  А найголовніше-ходіть на побачення, чим частіше це робити, тим простіше і цікавіше вони будуть проходити, і коли ви зустрінете її, то будете готові на 100%.

Пройти тест Фрейда

Зараз читають
Як кардинально змінитися? 7 ідей
Як кардинально змінитися? 7 ідей
Як кардинально змінитися і чи допоможе це наблизитися до успіху? Чому ва ...
Чим зайнятися в житті? 10 перевірених способів дізнатися
Чим зайнятися в житті? 10 перевірених способів дізнатися
Як зрозуміти, чим займатися в житті, щоб це приносило радість? 10 практи ...
Позитивні емоції і негативні емоції: що це і як з'являються??
Позитивні емоції і негативні емоції: що це і як з'являються??
Що таке позитивні емоції і чи можна їх викликати? Чим корисні негативні ...
Самоконтроль: що це таке і 7 способів його розвинути
Самоконтроль: що це таке і 7 способів його розвинути
Що таке самоконтроль і які є способи поліпшення цієї навички? Що таке що ...
Внутрішня сила: що це таке і в чому її секрети??
Внутрішня сила: що це таке і в чому її секрети??
Що таке внутрішня сила людини і звідки вона береться? Суть цього поняття ...
Каверзні питання хлопцеві: 10 способів застати його зненацька
Каверзні питання хлопцеві: 10 способів застати його зненацька
Каверзні питання хлопцеві змушують його задуматися, а дівчині говорять б ...
Питання другу або подрузі: які можна задавати? 8 тим з прикладами
Питання другу або подрузі: які можна задавати? 8 тим з прикладами
Які задати питання одному, щоб перевірити, міцні стосунки з ним на етапі ...
Новое youtube видео