Назад
Вумбілдинг: що це таке, навіщо потрібен і основні вправи

Навигация по разделу
вумбилдинг

Що таке вумбілдинг і що він дає?

Що таке вумбілдинг і як він пов'язаний з різними вправами для зміцнення певних груп м'язів.

Розвиток суспільства, боротьба жінок за рівність з чоловіками приголомшливим чином змінила світ. Всього одне століття, а основна частина цивілізованого і розвиненого суспільства переступила ті часи, коли жінка була практично безправною і малопомітною домогосподаркою. Звичайно, і зараз збереглися в деяких східних країнах, з сильно вираженим мусульманським укладом, де жінка не стала повністю вільною. Але пройде ще трохи часу, і історія все розставить по місцях.

Тим часом, жінки нарівні з чоловіками стали управляти різними компаніями, фірмами і підприємствами. Є жінки в урядах, є – президенти. Все більша кількість має особисті автомобілі, впевнено керує ними. У відносинах з чоловіками вважають за краще тримати себе на рівних і ні в чому не поступатися.

Але немає межі досконалості. Все більша кількість дівчат і молодих жінок, прагнуть підвищити не тільки економічний стан, а й якість особистого життя. І ось тут з'являється новий напрямок для розвитку саме тілесних відчуттів. Називається воно вумбілдинг.

Що таке вумбілдинг?

Вумбілдинг — це система різних вправ із застосуванням спеціальних тренажерів і без них. Мета цих вправ полягає в зміцненні м'язів тазового дна, вагінальних та інших м'язів цієї області. В результаті зміцнення м'язів жінка знаходить зовсім нові можливості і здібності вдосконалення навичок в сексуальних відносинах з партнерами. Це головне, для чого багато тисяч молодих і зрілих жінок звернулися до вумбілдингу.  Крім того, подібного роду тренування допомагають при позитивному тесті вагітності, пологах, вони незамінні для профілактики різного роду жіночих хвороб.

Поняття «Вумбілдинг» відносно недавно введено в повсякденне життя відомим у своїх колах дослідником в.Муранівським. "ВУМ" & 8212; вагінально-керовані м'язи. "Білдінг" &8212; в перекладі з англійської «будова» або «розвиток».

Пройти тест на сексуальність

Звідки походить?

Тисячу років тому, а може ще раніше, не було цього терміна, але деякі жінки зуміли розпізнати переваги і освоїти техніку управліннями м'язів свого піхви. Напевно, ви чули про існування, затребуваності, більш того, шаленою популярності дівчат-гейш в Японії і Китаї.

Тоді з метою тренування дівчата поміщали всередину себе нефритовий кульку і вчилися утримувати його силою напруги м'язів. Поступово розмір кулі зменшувався, а тренованість збільшувалася. Разом з нею зростала здатність керувати процесом при інтимних відносинах з партнером.  Завдяки такому таланту, деякі красуні досягали високого становища в суспільстві і всебічної уваги з боку сильної статі, особливо найвидніших його представників.

Ну а що змінилося в наш час? Розроблено безліч різних методик, спеціальних вправ, програм і пристосувань. Стає можливим досягти високих результатів в більш короткі терміни. Ще одна особливість нашого часу, & 8212; жінки стали тренувати свої м'язи піклуючись і про самих себе.

Бажання отримувати повноцінне задоволення від статевого акту, а не тільки задовольняти за першим покликом бажання чоловіків. А жінка, яка прагне до цього, не може не прагнути до отримання задоволень від усього, що можливо в цьому житті. Краса фігури, впевнена хода, прямий або грайливий погляд, в залежності від обстановки. Уміння виглядати гідно, здатність маніпулювати чоловіками. А вже в цьому можете бути впевнені, за такими красунями мужики будуть ходити натовпами.

А тепер згадайте зовсім недавніх наших бабусь, у яких все що стосується інтимних відносин відбувалося десь там і обов'язково в темряві, під великою ковдрою... і прав така дружина в будинку ніяких не мала, народити дітей і все життя займатися пранням, прибиранням, готуванням.

Ну що, переконливо? Або ще потрібно агітувати вас, на заняття вумбілдингом?!

Тренування, заняття, тренажери та методики вумбілдингу.

Цю частину нашої статті ми опишемо коротко, поставивши собі за мету дати вам основні напрямки до руху. Ну а якщо ви отримаєте достатньо мотивації, то повинні знати, що можливі заняття і тренування з вумбілдингу як самостійно, так і під керівництвом фахівця в складі групи.

Самостійні заняття, звичайно ж, будуть складніше. Вам доведеться вивчити необхідну літературу, уважно і не раз переглянути відео уроки. Надалі повільне, поетапне вивчення з метою правильного запам'ятовування і виконання вправ. Простіше записатися в групу і проводити тренування під керівництвом досвідченої людини, здатного і навчити і усунути можливі помилки. Потрібно лише чітко розписати свій графік повсякденних справ і чітко спланувати. З додаткових переваг колективних занять-можливість розширити коло спілкування, завести нових знайомих і подруг.

Тренажери при виконанні вправ, є основним засобом заняття. Перерахуємо вам основні з них, щоб ви мали початкове поняття:

  • Вантажний тренажер,
  • Тренажер для масажу,
  • Механічний тренажер,
  • Гідравлічний тренажер,
  • Лазерний тренажер,
  • Тренажер Кегеля,
  • Тренажер Муранівського,
  • «Вагінальні кульки».

Не лякайтеся незрозумілих назв. По суті своїй це нешкідливі, корисні та ефективні пристосування для якісного результату.
Якщо ви виберете заняття групові, проблеми з пошуком на буде. Знаходиться на підйомі популярності вумбілдинг розвивається активно і успішно.

Що дає вумбілдінг?

Регулярні тренування покращують кровообіг в районі малого тазу, збільшують приплив кисню, запобігають застій, а з ним безліч можливих захворювань. Це перше-здоров'я.

Правильний підхід до організації заняття, виконання методик і правил дозволяє максимально відтягнути настання клімаксу, а значить, зробить ваше життя більш насиченою яскравими епізодами, в тому числі, сексуальними . Кохана, бажана-це два.

В період загального ослаблення здоров'я молодих майбутніх мам подібні тренування є дуже хорошим засобом з підготовки до пологів. Це три.

Треновані м'язи піхви допомагають правильному розвитку ерогенних зон. Чи потрібно пояснювати, наскільки більше задоволення від інтимної близькості ви зможете отримувати! Про себе, кохану, потрібно думати завжди. Це чотири.

І це ще далеко не все. Головне досягнення-жінка змінюється повністю в кращу сторону. Стає впевненою, сміливою, незалежною, самодостатньою. Вона добре знає, що може дати своєму обранцеві, а ще краще, &8212; що взяти від нього! Завдяки таким змінам, змінам підлягає все ваше життя. Зовсім нові цілі, плани і завдання. Геть сіра мишка, весь світ у ваших ніг.

Пройти тест Фрейда

додаткова інформація:
Зараз читають
Мене ніхто не любить: чому так і 5 ідей, що з цим робити
Мене ніхто не любить: чому так і 5 ідей, що з цим робити
Чому з'являється впевненість, що мене ніхто не любить і чи так це наспра ...
Що робити, якщо не хочеться жити? 15 ідей
Що робити, якщо не хочеться жити? 15 ідей
Ефективні поради про те, що робити, якщо не хочеться жити? Де шукати мот ...
Міжособистісний конфлікт: що це таке і 5 способів вирішення
Міжособистісний конфлікт: що це таке і 5 способів вирішення
Що таке міжособистісний конфлікт і які його основні ознаки? Які види був ...
Розвиток особистості: що це таке і які є стадії??
Розвиток особистості: що це таке і які є стадії??
Що таке розвиток особистості і як це допомагає знайти свою індивідуальні ...
Як повернути пристрасть у відносини? 10 ефективних методів
Як повернути пристрасть у відносини? 10 ефективних методів
Як повернути пристрасть, якщо вона відійшла на другий план? Які є способ ...
Знайомство з дівчиною під мікроскопом
Знайомство з дівчиною під мікроскопом
Знайомство з дівчиною в невідповідному місці або в неправильний час може ...
Бізнес по-жіночому: як заробляти легко і з задоволенням??
Бізнес по-жіночому: як заробляти легко і з задоволенням??
Як жінці знайти своє покликання і заробляти гроші легко і з задоволенням ...
Новое youtube видео