Назад
Куди піти працювати: 7 варіантів, які 100% підходять всім

Навигация по разделу
куда пойти работать

Куди піти працювати або 7 гарантованих варіантів

Багато молодих людей і не тільки, не знають, куди піти працювати. Ця проблема часто турбує студентів, випускників і навіть старше покоління

Багато молодих людей, незважаючи навіть на хорошу освіту, дуже часто не знають, куди піти працювати. Виною цьому бувають як зовнішні обставини, так і відсутність необхідного досвіду. Що ж робити в такому випадку? Де знайти роботу? Які кроки зробити? Чи є вакансії, на які гарантовано беруть навіть без навичок? У яких сферах найлегше отримати робоче місце? Розглянемо основні напрямки від найпростіших до найбільш оригінальних.

1. Співробітники супермаркетів.

Великі роздрібні магазини постійно набирають працівників складських приміщень або торгових залів: вантажників, охоронців, продавців-консультантів, касирів, прибиральниць. Текучка викликана важкими умовами праці, не завжди коректним зверненням керівництва, невисокою заробітною платою. Ще можуть "тероризувати" постійними підробітками, коли вихідних практично не залишається. В такому випадку вдасться більше заробити, але часу на відпочинок не буде, та й нерви неабияк зіпсують. Але якщо інших варіантів, куди йти працювати, Немає або потрібна тимчасова зайнятість на кілька місяців, то супермаркети –варіант для людей без досвіду і освіти. Крім того, тут можливий стабільний кар'єрний ріст.

2. Різноробочі спеціальності.

Різноробочі потрібні завжди і скрізь. Ця професія охоплює досить багато варіантів зайнятості, які в більшій мірі підходять чоловікам. Сюди можна віднести підсобників на будівництві, вантажників на ринку або складі, а також любителів копати «від паркану до обіду». Зручність такої роботи полягає в цілому ряді переваг для некваліфікованого персоналу:

  • Можливість швидко заробити гроші;
  • Зручний графік (часто буває неповний день);
  • Робота без досвіду і освіти;
  • Мінімальна відповідальність та обов'язки;
  • Ймовірність щоденного розрахунку.

Різноробочі спеціальності – відповідь на питання, куди піти працювати студенту, або тимчасово безробітному чоловікові. Можна розглядати таку зайнятість і в якості варіанту підробітку, якщо залишаються сили після основної роботи. Нічого поганого в цьому немає, оскільки будь-яка праця важливий.

Пройти тест на впевненість у собі

3. Кур'єри і розклеювачі оголошень.

Ще один варіант, куди піти працювати без освіти – поширення товарів або оголошень. Ця праця підходить всім активним людям, залучаючи навіть школярів і пенсіонерів. Найчастіше, кур'єрами, посильними, агітаторами, роздавальниками листівок або розклеювачами оголошень стають студенти, або безробітні люди віком до 25. Бувають варіанти сезонного підробітку або поєднання з основною зайнятістю, адже такі вакансії, як правило, мають на увазі неповний робочий день, або гнучкий графік.

Ця робота на свіжому повітрі, без необхідності тривалої підготовки. Кожен варіант має свої слабкі і сильні сторони. Флаєра роздавати фізично легше, але напружує, що перехожі не хочуть їх брати, а іноді можуть навіть нагрубити. Кур'єру доведеться бігати по місту, зате адресати його, в основному, чекають. Розклеювач оголошень поєднує переваги цих двох професій. Йому не треба вступати в контакт з людьми, при цьому, не доводиться тягати за собою важкі і об'ємні вантажі.

4. Менеджери мережевого маркетингу.

Сфера MLM зустрічає нових співробітників з розпростертими обіймами. У більшості випадків « "мережевики" врахували помилки минулих років і працюють більш цивілізовано. Вже рідко зустріти "менеджера", чемно стукає в двері офісу з пропозицією купити зубну пасту. Розвиток соціальних медіа усунув багато незручних моментів.

В принципі, якщо є вільний час і хоч кілька знайомих, яким можна щось «впарити», чому б не спробувати цей варіант. У всякому разі, поки не стане зрозуміло, куди піти працювати. MLM-фірми розвиваються в усьому світі. Сумарний дохід цього бізнесу вже давно досяг мільярдів доларів. Також, мережевий бізнес допомагає розширити зв'язки, набратися досвіду прямих продажів і поліпшити комунікаційні навички, що однозначно стане в нагоді в наступних пошуках роботи. Добре така робота підхід людям з темпераментом & 8212; сангвінік.

Пройти тест на темперамент

5. Народні майстри.

Досить обширна і вкрай неоднорідна форма самозайнятості. Підходить для творчих людей, що вміє що-небудь змайструвати своїми руками. Не розуміючи, куди піти працювати, деякі претенденти починають майструвати всілякі вироби, продаючи їх. Варіантів незліченна кількість. Це можуть бути оригінальні прикраси та аксесуари з підручних засобів, красиві букети, різьблення по дереву, дитячі іграшки, незвичайні картини, плетені вироби, розпис по шовку, сумки або капелюхи ручної роботи і багато іншого.  Найчастіше, таке заняття починається в якості хобі , поступово переходячи в основний вид зайнятості.

6. Фрілансери.

Стрімко розвивається індустрія продажів в Інтернеті вимагає великої кількості фахівців. Безумовно, серйозні фірми наймають копірайтерів, SMM-щиків або контент-менеджерів з досвідом. Але зустрічаються вакансії для новачків, що надають їм невисоку зарплату і можливість освоїти професію.

Для тих, хто не знає, куди піти працювати без досвіду, але цікавиться віддаленою роботою в Інтернеті, підійдуть біржі фрілансу. Вони досить гостинні до нових учасників, даючи можливість кар'єрного росту. Почавши з рядового виконавця, за досить короткий проміжок часу можна стати маститим копірайтером або дизайнером, до якого клієнти будуть вибудовуватися в чергу.

7. Свій бізнес.

Розмірковуючи з приводу того, куди піти працювати, іноді варто задуматися, а чи потрібно це робити взагалі. Адже, не кожен створений для роботи на чужого «дядька». Інакше не з'являлися б ці самі»дядьки". Одні вибирають працю на роботодавця, а інші намагаються стати роботодавцями. Перший офіційний доларовий мільярдер Джон Рокфеллер стверджував " якщо у тебе мало грошей, треба робити бізнес. Якщо грошей немає зовсім, треба робити бізнес терміново". Враховуючи, що починав він з низів і став одним з найбагатших людей в історії людства, до його порад слід прислухатися.

Питання " куди піти працювати?"буде відкритим завжди, значить, знайдуться і відповіді, які допомагають вибрати своє місце під сонцем. У статті перераховані найпопулярніші способи вирішити таке завдання на даний момент. Швидше за все, ці поради збережуть актуальність ще дуже довго. А якщо якісь спеціальності і відійдуть в історію, то обов'язково з'являться нові, ще більш цікаві і перспективні.

Зараз читають
Мене ніхто не любить: чому так і 5 ідей, що з цим робити
Мене ніхто не любить: чому так і 5 ідей, що з цим робити
Чому з'являється впевненість, що мене ніхто не любить і чи так це наспра ...
Що робити, якщо не хочеться жити? 15 ідей
Що робити, якщо не хочеться жити? 15 ідей
Ефективні поради про те, що робити, якщо не хочеться жити? Де шукати мот ...
Міжособистісний конфлікт: що це таке і 5 способів вирішення
Міжособистісний конфлікт: що це таке і 5 способів вирішення
Що таке міжособистісний конфлікт і які його основні ознаки? Які види був ...
Розвиток особистості: що це таке і які є стадії??
Розвиток особистості: що це таке і які є стадії??
Що таке розвиток особистості і як це допомагає знайти свою індивідуальні ...
Як повернути пристрасть у відносини? 10 ефективних методів
Як повернути пристрасть у відносини? 10 ефективних методів
Як повернути пристрасть, якщо вона відійшла на другий план? Які є способ ...
Знайомство з дівчиною під мікроскопом
Знайомство з дівчиною під мікроскопом
Знайомство з дівчиною в невідповідному місці або в неправильний час може ...
Бізнес по-жіночому: як заробляти легко і з задоволенням??
Бізнес по-жіночому: як заробляти легко і з задоволенням??
Як жінці знайти своє покликання і заробляти гроші легко і з задоволенням ...
Новое youtube видео