Назад
Куди піти працювати: 7 варіантів, які 100% підходять всім

Навигация по разделу
куда пойти работать

Куди піти працювати або 7 гарантованих варіантів

Багато молодих людей і не тільки, не знають, куди піти працювати. Ця проблема часто турбує студентів, випускників і навіть старше покоління

Багато молодих людей, незважаючи навіть на хорошу освіту, дуже часто не знають, куди піти працювати. Виною цьому бувають як зовнішні обставини, так і відсутність необхідного досвіду. Що ж робити в такому випадку? Де знайти роботу? Які кроки зробити? Чи є вакансії, на які гарантовано беруть навіть без навичок? У яких сферах найлегше отримати робоче місце? Розглянемо основні напрямки від найпростіших до найбільш оригінальних.

1. Співробітники супермаркетів.

Великі роздрібні магазини постійно набирають працівників складських приміщень або торгових залів: вантажників, охоронців, продавців-консультантів, касирів, прибиральниць. Текучка викликана важкими умовами праці, не завжди коректним зверненням керівництва, невисокою заробітною платою. Ще можуть "тероризувати" постійними підробітками, коли вихідних практично не залишається. В такому випадку вдасться більше заробити, але часу на відпочинок не буде, та й нерви неабияк зіпсують. Але якщо інших варіантів, куди йти працювати, Немає або потрібна тимчасова зайнятість на кілька місяців, то супермаркети –варіант для людей без досвіду і освіти. Крім того, тут можливий стабільний кар'єрний ріст.

2. Різноробочі спеціальності.

Різноробочі потрібні завжди і скрізь. Ця професія охоплює досить багато варіантів зайнятості, які в більшій мірі підходять чоловікам. Сюди можна віднести підсобників на будівництві, вантажників на ринку або складі, а також любителів копати «від паркану до обіду». Зручність такої роботи полягає в цілому ряді переваг для некваліфікованого персоналу:

  • Можливість швидко заробити гроші;
  • Зручний графік (часто буває неповний день);
  • Робота без досвіду і освіти;
  • Мінімальна відповідальність та обов'язки;
  • Ймовірність щоденного розрахунку.

Різноробочі спеціальності – відповідь на питання, куди піти працювати студенту, або тимчасово безробітному чоловікові. Можна розглядати таку зайнятість і в якості варіанту підробітку, якщо залишаються сили після основної роботи. Нічого поганого в цьому немає, оскільки будь-яка праця важливий.

Пройти тест на впевненість у собі

3. Кур'єри і розклеювачі оголошень.

Ще один варіант, куди піти працювати без освіти – поширення товарів або оголошень. Ця праця підходить всім активним людям, залучаючи навіть школярів і пенсіонерів. Найчастіше, кур'єрами, посильними, агітаторами, роздавальниками листівок або розклеювачами оголошень стають студенти, або безробітні люди віком до 25. Бувають варіанти сезонного підробітку або поєднання з основною зайнятістю, адже такі вакансії, як правило, мають на увазі неповний робочий день, або гнучкий графік.

Ця робота на свіжому повітрі, без необхідності тривалої підготовки. Кожен варіант має свої слабкі і сильні сторони. Флаєра роздавати фізично легше, але напружує, що перехожі не хочуть їх брати, а іноді можуть навіть нагрубити. Кур'єру доведеться бігати по місту, зате адресати його, в основному, чекають. Розклеювач оголошень поєднує переваги цих двох професій. Йому не треба вступати в контакт з людьми, при цьому, не доводиться тягати за собою важкі і об'ємні вантажі.

4. Менеджери мережевого маркетингу.

Сфера MLM зустрічає нових співробітників з розпростертими обіймами. У більшості випадків « "мережевики" врахували помилки минулих років і працюють більш цивілізовано. Вже рідко зустріти "менеджера", чемно стукає в двері офісу з пропозицією купити зубну пасту. Розвиток соціальних медіа усунув багато незручних моментів.

В принципі, якщо є вільний час і хоч кілька знайомих, яким можна щось «впарити», чому б не спробувати цей варіант. У всякому разі, поки не стане зрозуміло, куди піти працювати. MLM-фірми розвиваються в усьому світі. Сумарний дохід цього бізнесу вже давно досяг мільярдів доларів. Також, мережевий бізнес допомагає розширити зв'язки, набратися досвіду прямих продажів і поліпшити комунікаційні навички, що однозначно стане в нагоді в наступних пошуках роботи. Добре така робота підхід людям з темпераментом & 8212; сангвінік.

Пройти тест на темперамент

5. Народні майстри.

Досить обширна і вкрай неоднорідна форма самозайнятості. Підходить для творчих людей, що вміє що-небудь змайструвати своїми руками. Не розуміючи, куди піти працювати, деякі претенденти починають майструвати всілякі вироби, продаючи їх. Варіантів незліченна кількість. Це можуть бути оригінальні прикраси та аксесуари з підручних засобів, красиві букети, різьблення по дереву, дитячі іграшки, незвичайні картини, плетені вироби, розпис по шовку, сумки або капелюхи ручної роботи і багато іншого.  Найчастіше, таке заняття починається в якості хобі , поступово переходячи в основний вид зайнятості.

6. Фрілансери.

Стрімко розвивається індустрія продажів в Інтернеті вимагає великої кількості фахівців. Безумовно, серйозні фірми наймають копірайтерів, SMM-щиків або контент-менеджерів з досвідом. Але зустрічаються вакансії для новачків, що надають їм невисоку зарплату і можливість освоїти професію.

Для тих, хто не знає, куди піти працювати без досвіду, але цікавиться віддаленою роботою в Інтернеті, підійдуть біржі фрілансу. Вони досить гостинні до нових учасників, даючи можливість кар'єрного росту. Почавши з рядового виконавця, за досить короткий проміжок часу можна стати маститим копірайтером або дизайнером, до якого клієнти будуть вибудовуватися в чергу.

7. Свій бізнес.

Розмірковуючи з приводу того, куди піти працювати, іноді варто задуматися, а чи потрібно це робити взагалі. Адже, не кожен створений для роботи на чужого «дядька». Інакше не з'являлися б ці самі»дядьки". Одні вибирають працю на роботодавця, а інші намагаються стати роботодавцями. Перший офіційний доларовий мільярдер Джон Рокфеллер стверджував " якщо у тебе мало грошей, треба робити бізнес. Якщо грошей немає зовсім, треба робити бізнес терміново". Враховуючи, що починав він з низів і став одним з найбагатших людей в історії людства, до його порад слід прислухатися.

Питання " куди піти працювати?"буде відкритим завжди, значить, знайдуться і відповіді, які допомагають вибрати своє місце під сонцем. У статті перераховані найпопулярніші способи вирішити таке завдання на даний момент. Швидше за все, ці поради збережуть актуальність ще дуже довго. А якщо якісь спеціальності і відійдуть в історію, то обов'язково з'являться нові, ще більш цікаві і перспективні.

Зараз читають
Нічого не цікавить: чому так буває і 10 ідей що робити??
Нічого не цікавить: чому так буває і 10 ідей що робити??
Що робити, якщо нічого не цікавить? Які можуть бути причини? Чому стає н ...
Харизматична людина: хто це і як його розпізнати в собі??
Харизматична людина: хто це і як його розпізнати в собі??
Хто така харизматична людина і в чому його перевага. Як його визначити, ...
Як навчитися мислити позитивно: 7 чудових ідей
Як навчитися мислити позитивно: 7 чудових ідей
Як навчитися мислити позитивно і як це допоможе стати щасливим? Як бути ...
Любовні стосунки: що це таке і які вони бувають??
Любовні стосунки: що це таке і які вони бувають??
Що таке любовні стосунки? 5 основних типів відносин. Якими бувають стилі ...
6 порад, як розпоряджатися грошима в умовах нестабільності
6 порад, як розпоряджатися грошима в умовах нестабільності
6 порад, як розпоряджатися грошима в умовах нестабільності
Як не втратити себе в сучасному світі
Як не втратити себе в сучасному світі
Ви не просто отримаєте однозначну відповідь, ви самі побачите в яких сек ...
Аскетизм: що це таке і хто такі аскети??
Аскетизм: що це таке і хто такі аскети??
Що таке аскетизм? Це духовна чи тілесна практика? Які види аскетизму був ...
Новое youtube видео