Назад
Цікаві професії: топ-12 найперспективніших

Навигация по разделу
интересные профессии

найцікавіші і перспективні професії

цікава робота – мрія будь-якої людини. І такі цікаві професії існують. Ще краще, якщо можна подорожувати і побачити світ

Робота по вісім годин щодня за екраном комп'ютера підходить не всім. Деякі так люблять подорожувати, що постійне перебування в офісі пригнічує їх. Замість того, щоб витрачати всі важко зароблені гроші на подорожі лише один-два рази на рік, можна заробляти, досліджуючи світ. Є багато цікавих професій, які вимагають постійного руху.

1. Співробітник круїзного лайнера

Одна з можливостей для любителів подорожувати. Круїзний лайнер схожий на плавучий готель з різними видами розваг. На круїзному судні затребувано багато перспективних професій:

  • Бармен;
  • Портьє;
  • Кухар;
  • Офіціант;
  • Аніматор;
  • Круп'є;
  • Діджей;
  • Перукар;
  • Масажист;
  • Медсестра.

Список можливих робочих місць практично нескінченний. Харчування та проживання забезпечені. Заробітна плата - від 800 до 8000 доларів на місяць. Цей варіант-відмінний спосіб заробити гроші, подивитися світ, отримати солідний досвід, налагодити контакти з людьми (як членами екіпажу, так і пасажирами) з усього світу.

2. Археолог

Археологи змушені постійно подорожувати через унікальний характер своєї роботи. Вони їдуть туди, де можуть виявити і зберегти артефакти − докази існування стародавніх культур. У галузі археології відбулися великі технологічні зміни. Сьогодні використовуються новітні технології, такі як дистанційне зондування, супутникові знімки і аерозйомка. Ця професія дозволяє подорожувати по незвіданих місцях, проводити польові дослідження, займатися розкопками, спостереженнями і аналізом.

3. Фотограф

Професія фотографа дуже трудомістка, вимагає інвестицій в покупку хорошого обладнання, але дає багато можливостей заробити. Якщо фотографія-це пристрасть, а може навіть Професія, варто спробувати і поєднати її з подорожами. Журналам, видавництвам або туристичним компаніям, готелям, ресторанам потрібні якісні фотографії з усього світу. Можна також проводити курси фотографії (як онлайн, так і офлайн). Перевага цієї роботи в тому, що можна отримувати гідний заробіток і робити це в різних місцях планети.

4. Інженер технічної підтримки

Інженери і техніки, головна мета яких допомогти клієнтам вирішити їхні проблеми, часто подорожують в якості представників своєї компанії. Їх завдання-надавати технічну підтримку, усувати несправності, або оцінювати масштаби пошкодження обладнання. Якщо це робота для міжнародної корпорації, співробітника чекають численні поїздки в Цікаві міста.

5. Океанограф

Океанографія − наука на стику біології, метеорології, фізики і геофізики. Завдання океанографів-вивчити явища і процеси, що відбуваються в океанах. Це робота мрії для людей, які люблять подорожувати, які хочуть дізнатися більше про таємниці, які приховують моря та океани. Час роботи океанографів розподіляється між проведенням досліджень у лабораторіях та збиранням матеріалів у морі, де вони проводять кілька місяців.

6. Туристичний гід

Говорячи про професії, які передбачають часті поїздки, не можна не згадати гідів. Екскурсовод супроводжує туристичну групу протягом усього маршруту і в основному гарантує, що люди добре проводять час. Туристи потребують допомоги людей, знайомих з місцевою культурою, історією, які будуть раді показати їм найцікавіші місця, не визначені в путівниках. особливо добре ця професія підходить людям з темпераментом сангвінік .

Пройти тест на темперамент

7. Співробітник міжнародної допомоги

Одна з найпрестижніших професій у списку. Ця робота вимагає не тільки бажання подорожувати, але в першу чергу бажання допомогти тим, хто цього потребує. Співробітники USAID або Корпусу Миру роздають гуманітарну допомогу країнам, які постраждали від крайньої бідності, хвороб або воєн. Вони отримують не тільки цінний досвід від своєї роботи, але й невимовне задоволення. Завдяки їм діти, що народилися в зонах військових або стихійних лих, можуть отримувати знання, а країни відновлюватися після економічних криз, голоду і політичного деспотизму.

8. Координатор заходів

В даному випадку мається на увазі не ОРГАНІЗАЦІЯ маленьких урочистостей, таких як весілля або сімейні вечірки. Йдеться про масштабні події. Координатор фестивалів, шоу, міжнародних виставок, ярмарків має багато можливостей для подорожей, але також повний обов'язків. Це дуже відповідальна і хороша професія, де потрібно звертати увагу на найдрібніші деталі.

9. Няня

Тим, кому подобається працювати з дітьми, є знання іноземних мов і любов до подорожей, сподобається робота няні за кордоном. Це шанс, особливо для молодих людей, практикувати мову з носіями. Крім того, це спосіб відчути культуру іншої нації та відвідати багато цікавих місць.

10. Спортивний інструктор

Подорожі також можна поєднати зі спортивними захопленнями, такими як дайвінг або Віндсерфінг. Робота, хоча і приємна, поєднує три завдання: інструктор, гід, а також помічник в дайвінг-центрі, який займається, серед іншого, обслуговуванням клієнтів в магазині і перевіркою обладнання. Така людина зазвичай працює сезонно-тренує кілька місяців, а потім повертається додому.

11. Журналіст

Наш світ сповнений важливих і цікавих реальних історій, які чекають, щоб про них розповіли. Ось чому потрібні журналісти, які мають серце і чесність. Будь то репортажі з лінії фронту іноземної революції або з трибуни великої спортивної події, багато талановитих журналістів подорожують по жвавих місцях в пошуках сюжетів.

12. Кіно - або відеопродюсер

Для створення фільмів, телешоу, рекламних роликів і відеороликів часто потрібно знайти правильні декорації. Продюсерам у цій галузі можуть знадобитися поїздки для перевірки потенційних місць перед початком зйомок, а також поїздки під час реального виробництва.

Іноді люди помилково думають, що потрібно заробити цілий статок і кинути свою роботу, перш ніж відправитися в подорож по світу. Але не потрібно ставити хрест на кар'єрі або виснажувати всі свої заощадження, щоб досліджувати світ. Володіючи завзятістю, фантазією і правильним набором навичок , можна освоїти одну з цікавих професій, яка дозволить відвідувати різні місця під час роботи.

Зараз читають
Мене ніхто не любить: чому так і 5 ідей, що з цим робити
Мене ніхто не любить: чому так і 5 ідей, що з цим робити
Чому з'являється впевненість, що мене ніхто не любить і чи так це наспра ...
Що робити, якщо не хочеться жити? 15 ідей
Що робити, якщо не хочеться жити? 15 ідей
Ефективні поради про те, що робити, якщо не хочеться жити? Де шукати мот ...
Міжособистісний конфлікт: що це таке і 5 способів вирішення
Міжособистісний конфлікт: що це таке і 5 способів вирішення
Що таке міжособистісний конфлікт і які його основні ознаки? Які види був ...
Розвиток особистості: що це таке і які є стадії??
Розвиток особистості: що це таке і які є стадії??
Що таке розвиток особистості і як це допомагає знайти свою індивідуальні ...
Як повернути пристрасть у відносини? 10 ефективних методів
Як повернути пристрасть у відносини? 10 ефективних методів
Як повернути пристрасть, якщо вона відійшла на другий план? Які є способ ...
Знайомство з дівчиною під мікроскопом
Знайомство з дівчиною під мікроскопом
Знайомство з дівчиною в невідповідному місці або в неправильний час може ...
Бізнес по-жіночому: як заробляти легко і з задоволенням??
Бізнес по-жіночому: як заробляти легко і з задоволенням??
Як жінці знайти своє покликання і заробляти гроші легко і з задоволенням ...
Новое youtube видео