Назад
Як реагувати на критику і відчиститься від негативу

Навигация по разделу
как реагировать на критику

Як можна реагувати на критику?

емоційний дисбаланс, викликаний критикою оточуючих, може призвести до розладу особистості. Як на реагувати на критику?

Існує величезна кількість причин чому багато жінок і чоловіки незадоволені своїм життя. Вони переконані, що все оточення & 8212; перешкода на шляху до їх щастя. Але чи так це насправді?! Як часто оточуючі винні в наших проблемах?! Вірно! Виною всьому &8212; сам критикан. Поганими думками він створює собі скляну клітку. Словами наповнює житло похмурими фарбами.

Вчинками відштовхує з життя коханих і люблячих людей. Він залишається зовсім один. Він продовжує гнити в цьому місці і поширювати злобу на інших людей. Академія жіночої мудрості ALMA та її провідний тренер, Тамара Ра, розповідає як боротися з критиканом.

Як розпізнати критикана?

Достатньо одного або двох ознак:

Незадоволене обличчя.

Академія ALMA пояснює ознаку на прикладі ситуації: Приходьте на новорічний корпоратив з колегами в найкрасивіший заклад міста, насолоджуєтеся чудовою музикою, смачними стравами, цікавою програмою. Вирішили зафіксувати момент і зробити знімок. Через кілька днів відкриєте галерею і побачите, в першу чергу, не 30 щасливих осіб колег, а злісне вираз обличчя співтовариша. Згадайте не як грала музика або які були конкурси. А незадоволеного, який постійно бурчав.Почнете думати про нього і стане не по собі від того негативу, яке виходить від нього. Такі люди є майже в кожному колективі. Їм завжди і все не подобається. Вони псують загальну картину сприйняття навіть самого казкового моменту в житті.

Плітки

Академія ALMA пояснює ознаку на прикладі ситуації: ви чудово спілкуєтеся з колегою по роботі, як з другом. За обідньою перервою чуєте брудні плітки про ваші взаємини. Вам стане не по собі. Вийдете з ресторану або задумаєтеся над тим, як залагодити це непорозуміння, щоб не виглядати в очах колег або коханої в поганому світлі.

Зробіть інакше. Продовжуйте слухати розмову. Ви зрозумієте, що не ви &8212; об'єкт їх обговорень. Пліткарям не важливо що і про кого говорити. Не переживайте, що хтось почує не достовірну інформацію з їхніх вуст, їм не повірять. Тому не витрачайте свою енергію на них.

Як боротися з критикою?

Спосіб поведінки, який допоможе ефективно впоратися з критикою залежить від самої критики.

Для початку навчіться розрізняти об'єктивну критику від упередженої. Об'єктивна критика грунтується на бажанні адресанта допомогти скорегувати поведінку в кращу сторону. Якщо співрозмовник з благими намірами, вислухайте і подумайте над його думкою. Може ви прийміть його точку зору, вона буде прийнятна для вас, тоді не забудьте подякувати.

Як правило, ми стикаємося з упередженою критикою. У цьому випадку співрозмовник намагається маніпулювати нашим життям. В результаті, він заражає нас поганими думками, самопочуттям. Що робити в цьому випадку?

Відправте критикана на карантин.

Пам'ятайте, така людина &8212; носій інфекційного емоційного захворювання. Спілкування з ним призведе тільки до дратівливості, злості і ненависті до себе і оточуючих.

Якщо прямо зараз ви згадали про когось з таким діагнозом, сміливо беріть телефон в руки і видаляйте його з друзів в соціальних мережах і з записника. Здається це абсурдним?! Спробуйте зробити це і ви побачите як зміниться ваше життя. Ви навіть по-новому станете відчувати смак води, не кажучи вже про те, як сильно полюбите життя і зможете отримувати справжнє задоволення від самих звичайних, на перший погляд, речей.

Згадайте, коли останній раз ви грали з дітьми у дворі. А так, щоб не думали про роботу, про колегу, який поїхав у відпустку і залишив вас в самий розпал звітного періоду?! Рік, два, три тому?! Звичайно, не пам'ятаєте. Тепер уявіть, що ви заздалегідь порівну розділили обов'язки і виконали все в строк. Як приємно буде взяти вихідний і провести час з сім'єю, не думаючи про роботу і не накопичуючи злість на колег.

Головне правило в будь-якої критики &8212; почати з себе. Перестаньте критикувати свої дії, вчинки, думати, що інші винні в ситуації, що склалася. Такими думками ви поїдаєте себе зсередини. До речі, саме тому ви не можете розслабитися і повноцінно відпочити. Щастя не з вами, ви в полоні у ненависті і злоби.

Не виправдовуйтесь.

Коли ви починаєте виправдовуватися перед критиканом, сперечатися з ним, ви автоматично впускаєте в своє життя злість, накопичуєте ненависть і знищуєте всі позитивні емоції.

Не нападайте.

Чуєте критику на свою адресу і відразу наносите удар у відповідь?! Навіщо ж опускатися до рівня критикана і отруювати своє життя?!

Вибачте.

Не таїте злобу і образу на цю людину, так вся ненависть буде перебувати всередині вас. Відпустіть всі погані думки і щиро з відкритим серцем Помоліться за нього. Попросіть допомоги у Всесвіту, щоб ця людина позбувся отрути в своєму серці.

Не займайтеся лікуванням.

Якщо ви не досвідчений наставник, доктор, який володіє всіма інструментами боротьби з інфекційними емоційними захворюваннями, не втручайтеся в життя хворого. Намагаючись вислухати і підтримати співрозмовника, ви піддасте свій емоційний центр зараження. Хочете допомогти, Запропонуйте звернутися до експерта в цій області і він призначить відповідний курс лікування.

Як очиститися від негативу?

За один день через нас проходить величезна кількість інформації. Ми їдемо в маршрутці і чуємо лайливі слова водія, на роботі зустрічаємося з незадоволеними колегами, вислуховуємо образи друзів, рідних.

Одне зле слово немов попіл осідає в кармі і псує нас зсередини. Скільки поганих думок ми чуємо щодня, а скільки вимовляємо?! Наша карма заповнена чорним попелом. Звідси і всі наші невдачі і невдоволення життям. Тому так важливо не тільки стежити за своєю промовою і промовою близьких, але і очищати карму, щоб не зберігати всю злість і ненависть всередині, не гнити. Спробуйте очистити свої думки і відкрити шлях до нових звершень! Ви побачите як зміниться ваше життя і, нарешті, замете досягнення на шляху до своєї мети!

Про автора: Тамара Ра

провідний майстер Академії ALMA, Міжнародний жіночий тренер, лайф-коуч, особистий тренер зірок кіно і шоу бізнесу (США), письменниця, телеведуча, майстер з тантри
Тамара Ра
Зараз читають
Що я хочу? 7 незвичайних ідей як отримати відповідь
Що я хочу? 7 незвичайних ідей як отримати відповідь
Що я хочу від життя насправді і навіщо? Чи Живу я своїми бажаннями? 7 сп ...
Тип сприйняття: візуал, аудіал, кінестетик, дискрет, що це і хто такі??
Тип сприйняття: візуал, аудіал, кінестетик, дискрет, що це і хто такі??
Що таке тип сприйняття, як він визначається і яку може принести практичн ...
Вміння случшать: що це таке, 14 способів ефективного слухання
Вміння случшать: що це таке, 14 способів ефективного слухання
Що таке вміння слухати і чому воно так важливо. 14 практичних способів я ...
Як вести щоденник правильно і як ним користуватися??
Як вести щоденник правильно і як ним користуватися??
Як вести щоденник і чому це допомагає впорядкувати своє життя? Як вибрат ...
Як познайомитися з дівчиною: 10 основних правил знайомства
Як познайомитися з дівчиною: 10 основних правил знайомства
Як познайомитися з дівчиною і зацікавити її? Чи є спеціальні прийоми в з ...
Як залучити хлопця: 7 простих порад
Як залучити хлопця: 7 простих порад
Як залучити чоловіка і утримати його увагу? Чи справді це так складно, я ...
Когнітивний дисонанс: що це таке і в чому його причина??
Когнітивний дисонанс: що це таке і в чому його причина??
Що таке когнітивний дисонанс і як наш мозок зменшує психологічну напругу ...
Новое youtube видео