Назад
Як ви збираєтеся прожити наступні 10 років??

Навигация по разделу
как прожить 10 лет

Як ви збираєтеся прожити наступні 10 років?

пройшовши всього 3 простих кроки, ви більш чітко зможете зрозуміти чого хочете через 10 років і, що ще більш важливо, зможете зрозуміти як цього досягти

Чи знаєте ви наскільки важливо чітко бачити своє майбутнє? Адже досягти своєї мети, побудувати те майбутнє, про яке ми мріємо можливо тільки тоді, коли ми чітко знаємо, чого хочемо, і більше того, як ми можемо цього досягти. При цьому часто переоцінюючи свої можливості того, що ми можемо зробити за рік, але дуже сильно недооцінюючи потенціал того, чого ми можемо досягти через 10.

10 років все одно пройдуть.

Ви Пам'ятаєте, що було 10 років тому? Або 15. Згадайте свої мрії тоді, чого ви хотіли. Чи пройшли ці 10 років так, як припускали, так, як на це сподівалися ви? Чи зможете точно сказати, в який момент щось пішло не за планом, які поворотні моменти в житті зробили найбільший вплив, які рішення були прийняті. Але це нормально. Напевно немає жодної людини, який складаючи план на 10 років, в точності досяг того, що планував.

Цікавий факт того, що наступні 10 років все одно пройдуть, хочемо ми того чи ні . І тільки від нас залежить, де ми через ці 10 років опинимося. Що ми будемо робити, щоб опинитися там, де хочемо, у що маємо вірити, які принципи та ідеали відстоювати. Нарешті, що має стати найважливішим прямо зараз, і що стане важливим згодом, через рік або 3. Яке конкретне дію треба зробити зараз, щоб поліпшити свою майбутню долю.

Давайте розбиратися у всьому цьому, адже зараз саме час скласти план на наступні 10 років. Такий, щоб ви могли пишатися собою, тим що зробили, досягли, який внесок вклали в спільну справу, який слід залишили в житті інших людей.

Перший крок – кероване уявлення свого майбутнього.

Наше завдання – чітко уявити собі в деталях, ким ми станемо через 10 років. Для цього часто використовують, так звані, спрямовані медитації, в яких голос направляє нас в подорож в своєму майбутньому, але це є необов'язковим. Ви можете зробити це все самостійно, треба просто виділити собі 10-20 хвилин часу, щоб ніхто не відволікав. Прочитавши наступний абзац ви зрозумієте принцип дії і після цього зможете самі влаштувати таку прогулянку в майбутнє.

Закривши очі, уявіть собі, що ви прокидаєтеся через 10 років, подивіться в якій кімнаті ви прокинулися, хто з вами поруч. Де знаходиться той будинок, де ви опинилися, який він. Пройдіться по його кімнатах, подивіться в своєму кабінеті в чому полягає Ваша робота, які фотографії стоять в залі, хто ще живе з вами в цьому будинку. Пройдіться по дому, уявляючи, як це може бути. Потім можете з'їздити на роботу, якщо ви працюєте не вдома, подивіться, як там все влаштовано, де і з ким ви працюєте, що робите.

Чим довше триватиме ваша прогулянка, чим чіткіше ви уявите, що там відбувається в майбутньому, тим зрозуміліше буде як цього досягти. Не переживайте, якщо у вас будуть сумніви, якщо ті чи інші речі, люди будуть змінюватися, це нормально. З часом, повторюючи цю техніку, ви все чіткіше побачите себе через 5 або 10 років. І ще важливий момент, не бійтеся своїх бажань і не сумнівайтеся в них, на цьому етапі ми просто мріємо.

Крок другий – вивантажуємо бажання на папір.

Після прогулянки в майбутнє має сенс спочатку виписати всі ваші мрії, бажання, які уявляли собі вже збулися в майбутньому, виписати на папір. Не думайте особливо, просто пишіть їх списком, хоч дрібні хоч великі. Напишіть хоча б 100 штук, це може здатися спочатку складним, якщо думки кінчатися, відпочиньте, а потім продовжуйте знову. Це треба зробити, щоб звільнитися від них, крім того написання допоможе їх структурувати.

Адже наступне, що потрібно буде зробити, це сформулювати 5 речей, які для вас найважливіше буде досягти через 10 років. Для кожного вони будуть різними, для кого-то важлива робота і Дохід, для інших сім'я і кохана людина, діти. Комусь подорожі або знайомства з цікавими або відомими людьми. Напишіть ті 5 речей, які найважливіше для вас з тих, що ви бачили вже реалізованими при «прогулянці в майбутнє».

Крок третій – що потрібно досягти через рік і прямо зараз.

Не будемо сильно ускладнювати. До кожної з 5 ваших цілей напишіть по 3 підцілі, які ви повинні зробити протягом наступного року. Чи не переоцінюйте, краще написати більш реалістичні речі, ніж взяти на себе великі зобов'язання і не виконати їх. Адже до кожної з 15 подцелей потрібно буде придумати одне просте дію, яке ви можете зробити протягом наступних 7 днів. Ця дія не повинна бути складною, але вона повинна підтвердити ваш намір досягти результатів.

Найважливіше в цьому всьому, це прийняти справжнє рішення, взяти на себе зобов'язання, зробити все можливе для того, щоб домогтися поставлених завдань. Саме в такі моменти ви і можете повернути свою долю в той напрямок, в яке хочете. Всі найважливіші рішення в житті часто приймаються миттєво, беручи на себе зобов'язання зробити щось.

Все що написано в цьому статті – дуже спрощена версія схеми прийняття-досягнення мети. По кожному пункту написано десятки, якщо не сотні книг, і заглиблюватися в цю тему можна до нескінченності. Як правильно уявляти своє майбутнє, як його візуалізувати, як повірити в нього. Як правильно ставити цілі, як перевіряти їх на досяжність, позитивність і ще купу параметрів, як мотивувати себе на виконання довгострокових дій і як дотримуватися свого рішення. Але головне, розуміти саму техніку, а вона залишається в цілому незмінною:

  1. Чітко уявити собі, чого хочеш насправді.
  2. З цього бачення сформувати ряд глобальних цілей
  3. Розбити цілі на більш дрібні подцели, прописати з подцелей шлях досягнень глобальної мети
  4. Визначте першу, найпростішу дію, яку можна зробити прямо зараз
  5. Прийняти рішення своєї мети домогтися і зробити те найпростіше дію на підтвердження своїх намірів.

Чи знаєте ви, що п ланіруют своє життя, ставлять цілі всього 3% людей . І це якраз ті, хто і домагається найбільше в житті. Якщо ви цього ще не робите, зараз саме час. Прийміть прямо зараз це рішення, почати планувати своє життя і зробіть цей найпростіший крок, пройтися по тим крокам, які описані в цій статті. Так, план буде не ідеальний, ви завжди зможете його поліпшити, вдосконалити потім, вивчивши більше інформації, як це робити. Але зробіть зараз перший крок, адже чим довше його відкладати, тим більше потім буде жалю про час, який вже не повернути.

Про автора: Олексій Тарасов

підприємець, засновник .ru
Алексей Тарасов
Зараз читають
Як позбутися від душевного болю? 8 ідей
Як позбутися від душевного болю? 8 ідей
Як позбутися від душевного болю і вилікувати душу? 8 різних універсальни ...
Як стати щасливим? 7 основних правил
Як стати щасливим? 7 основних правил
Як стати щасливим і що в цьому може допомогти? 7 дієвих способів знайти ...
Шкала самооцінки: низька самооцінка, занижена, адекватна, висока і завищена
Шкала самооцінки: низька самооцінка, занижена, адекватна, висока і завищена
Що таке шкала самооцінки? Що таке низька самооцінка, занижена, адекватна ...
Що робити, коли все погано? 9 відповідей
Що робити, коли все погано? 9 відповідей
Стан що робити, коли все погано, не приходить раптом. 9 простих порад, я ...
Смуток: що це таке і що робити якщо сумно??
Смуток: що це таке і що робити якщо сумно??
Що таке смуток і чому нам буває сумно? Як позбутися від смутку: кращі сп ...
Егоїст: хто це такий, як його розпізнати і чи добре їм бути??
Егоїст: хто це такий, як його розпізнати і чи добре їм бути??
Хто такий егоїст і його види. Позитивні і негативні сторони егоїстів. Як ...
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Що таке білий шум, як виникає і які у нього є природні джерела? Для чого ...
Новое youtube видео