Назад
Модні стандарти краси не наближають до щастя

Навигация по разделу
Тамара Ра

Чому не варто гнатися за ідеалами краси?

сучасне суспільство вимагає від жінки відповідати нереальним стандартам краси. Чому лялькові личка і ідеальна фігура не приносять своїм власницям щастя? Чому важливо зберегти індивідуальність, пояснює провідний тренер Академії жіночої мудрості ALMA Тамара Ра

Інтернет, журнали та інші ЗМІ рясніють образами довгоногих струнких красунь з модельною зовнішністю. Пружні сідниці, здорова сяюча шкіра, копиця довгого блискучого волосся, талія як у Барбі і груди п'ятого розміру — неодмінні атрибути ідеальної сучасної жінки. Добре це чи погано пояснює провідний тренер Академії жіночої мудрості ALMA Тамара Ра.

Треба сказати, що до стандартів жіночої краси ще жодна епоха не пред'являла таких жорстких вимог. У моді були і пишнотілі красуні, і напівповітряні субтильні дамочки. Але нова епоха зайшла ще далі. Вона змушує жінок здійснювати небачені трансформації зі своїм тілом.

Що таке ідеали?

Суспільство завжди встановлює свої канони краси. Їх диктують певні віяння культури, моди, суспільно-політичної обстановки і так далі. Зараз масова Цифрова культура пішла від реалістичних запитів максимально далеко. Від жінок потрібно просто змінити, перекрутити свою природну сутність і фізіологію.

Ідеалом стає аніме або героїні популярних відео-ігор. Лялька або робот можуть бути якими завгодно прекрасними зовні створіннями. Реальній жінці змагатися з ними неможливо. Але доводиться заради чоловічої уваги. І тут на допомогу приходять всілякі процедури, ін'єкції краси, найекзотичніші методи. В крайньому випадку жінка вирішується на найсерйозніший крок — пластичну операцію.

Хто і навіщо їх робить?

Найбільш затребуваною пластичною операцією є збільшення грудей, об'єму губ і зміна форми сідниць. І лягають під ніж аж ніяк не жінки з реальними дефектами або фізіологічними вадами. Найкрасивіші, як правило, мають найбільше комплексів.

Навіщо все це потрібно? Сьогодні кожна сфера життя комерціалізована. Складно уникнути спокуси заробити на найчисленнішій частині населення планети. Жінки у віці 20-40 років є основними споживачами індустрії краси та моди. Вони платоспроможні і схильні до психо-емоційного впливу. Сотні тисяч людей у всьому світі витрачають мільйони на покупки чарівних кремів, трендових сумок і нарощування волосся.

Чи приносить погоня за зовнішнім виглядом щастя?

Деякі жінки завдяки своїй тязі до прекрасного і старанням своїх залицяльників перетворилися в ляльок, ходяча Допомога по пластичним операціям. Дивлячись на фотографії в Instagram, розумієш, що одну відрізнити від іншої складно. Вони всі на одне обличчя: з виступаючими вилицями, великими губами і очима&8230; ось тільки в очах нічого немає: ні тіні почуття, ні емоції. Порожній ляльковий погляд за декоративними лінзами.

Як ви думаєте, чи є у дійсно щасливих жінок час постити свої фото кожні 10 хвилин життя, повідомляти про кожен крок незнайомим людям? По справжньому успішні і впевнені в собі жінки займаються собою, улюбленою справою. Їм просто не до фотографій напоказ.

Чим небезпечна трансформація власного тіла?

Отже, мода мінлива. Сьогодні носять міні, через місяць — максі. Але не так страшна мінлива довжина спідниці, як зміна стандартів краси. Сукню можна переодягнути, а ось що робити з відрізаним носом, зміненим об'ємом грудей, витягнутими на спеціальних спицях ногами (для цього кістки спеціально ламають)? Навіть при хорошому фіналі наслідки можуть бути непоправні для зовнішності і здоров'я.

Так, наприклад, одна з моїх учениць, Олеся, була твердо переконана, коханий не кличе під вінець, тому що вона недосконала. Щоб стати ідеальною, необхідно бути схожою на сучасних "інстаграмщіц". Олеся спочатку змінила собі ніс (і почала хропіти на велике розчарування коханого), після взялася за груди і попу, але операції пройшли не дуже вдало. Дівчина спотворила себе і свою індивідуальність. Олесін коханий спочатку дивувався навіщо їй це потрібно, намагався відрадити. Не послухала. Як підсумок: залишилася Олеся і без кільця, і біля розбитого корита. Улюблений пішов зі словами: "не потрібна мені братц!”

Змінюючи зовнішність, ми змінюємо і свою долю, свою тонку енергію. А це вже цілком реально проявляється на характері, здоров'я самим раптовим чином. І зміни часто бувають не в позитивну сторону. Людина хворіє, його переслідує низка невдач, відвертаються найближчі люди.

Те ж саме стосується і більш нешкідливих способів зміни себе. Довести своє тіло дієтами до ідеалу, купити сумочку вартістю в дві зарплати, яка повинна бути у кожної поважаючої себе модниці — - у сучасної жінки так багато важливих справ! І ця гонитва за трендами просто переходить всі межі. Ви прагнете бути красивою, затребуваною, але вся ця суєта вас спустошує і робить нещасною.

В результаті з дзеркала на вас дивиться втомлена жінка з поганим волоссям, зубами, змучена, енергетично порожня. Адже треба працювати на новий гардероб, тому часу на здоров'я і саморозвиток не залишається. Результат виходить прямо протилежним. Ніяке пальто не замінить відсутність тим для розмови з жінкою. А зла, вічно голодна дівчина потім дивується, чому вона змушена сидіти в кутку, в той час, як її неідеальну пампушку-реготушку подругу обходить кілька чоловіків.

Що ж робити, якщо хочеться бути затребуваною у протилежної статі?

Прокачувати не тільки зовнішність! Часто у чоловіків користуються успіхом користуються зовсім не Симпатичні особи. Однак щось таке в них є, що змушує чоловіків злітатися на них, як метеликів на вогонь. Це почуття власної гідності, впевненість в собі, почуття гумору, відкритість і природність, природна жіноча привабливість — все, що входить в поняття «харизма».

Краса повинна бути не тільки зовні, але і в душі. Хороші вчинки, правильні думки, сильна енергетика, позитивний настрій тільки супроводжують успіху у протилежної статі. Про справжні секрети краси не напишуть в глянцевому журналі. Їм тисячі років, і вони були доступні найвідомішим жінкам в історії. У нашій Академії жіночої мудрості alma жінкам відкриваються ці магічні ритуали і секрети краси, даються унікальні знання, які потім можна застосувати на практиці.

А для початку полюбите себе, повірте в себе. Будьте унікальною і неповторною. Щира посмішка, відкритий погляд, червона помада, здорові зуби привернуть більше уваги, ніж всі спроби стати ідеалом сучасної краси. Даруйте собі і оточуючим більше компліментів, і зовсім скоро вони повернуться вам не тільки у вигляді приємних слів, але і дорогих подарунків або чоловіка-мільйонера. Чому б і ні?)

Про автора: Тамара Ра

провідний майстер Академії ALMA, Міжнародний жіночий тренер, лайф-коуч, особистий тренер зірок кіно і шоу бізнесу (США), письменниця, телеведуча, майстер з тантри
Тамара Ра
Зараз читають
Афірмації Луїзи Хей на здоров'я, любов і успіх
Афірмації Луїзи Хей на здоров'я, любов і успіх
Хто така Луїза Хей і чому її афірмації такі особливі? Приклади позитивни ...
Дисципліна: що це таке і 5 способів її в собі розвинути
Дисципліна: що це таке і 5 способів її в собі розвинути
Що таке дисципліна і які є її види? Навіщо потрібна дисципліна? 5 надійн ...
Як цілуватися в перший раз: 5 видів поцілунків і загальні правила
Як цілуватися в перший раз: 5 видів поцілунків і загальні правила
Якими бувають поцілунки? Чим відрізняються їх техніки? Як цілуватися в п ...
Синдром жертви-хто найчастіше страждає і що з цим робити??
Синдром жертви-хто найчастіше страждає і що з цим робити??
Складно уявити людину, яка хоче опинитися в позиції жертви. Що таке синд ...
Ефективна мультифункціональність і Кайрос-менеджмент
Ефективна мультифункціональність і Кайрос-менеджмент
Тема даної публікації під назвою «ефективна мультифункціональність» тіль ...
Скептицизм: що це таке і як пов'язаний з критичним мисленням??
Скептицизм: що це таке і як пов'язаний з критичним мисленням??
Що таке скептицизм? Як використовується у філософії, науці та характерис ...
Відчуття: що це таке і як розвинути тактильні відчуття??
Відчуття: що це таке і як розвинути тактильні відчуття??
Що таке відчуття і чому їх важливо практикувати? Як продовжити відчуття ...
Новое youtube видео