Назад
Як стати привабливою для свого чоловіка??

Навигация по разделу
как стать привлекательной для мужчины

Як стати привабливою для свого чоловіка?

у будь-якому шлюбі настає період, коли на зміну палким почуттям приходять спокійні емоції, довіра і повага. Як же повернути колишню пристрасть?

Ви заміжня 5, 7, 15, 20 років і&8230;розслабилися, притерлися один до одного, знаєте його до дрібниць, втім як і він вас. Про колишню пристрасть і мови не йде, іскорки в очах згасли. І ось ви вже відпочиваєте окремо. Звичайно, в будь-якому шлюбі настає період, коли на зміну палким почуттям приходять спокійні емоції, довіра і повага. Але списувати себе з рахунків ще рано! Як же повернути колишню пристрасть?

Мистецтво інтриги

Отже, одягаємо панчішки, купуємо нову красиву білизну, робимо зачіску і манікюр. Можна якісно попрацювати над собою: виправити поставу, потренуватися грати поглядом, зробити голос чуттєвим. Все це безумовно важливо, адже чоловік любить очима. Але це тільки зовнішній ефект, що діє на рівні примітивних інстинктів.

Спочатку мета інша — закохати в себе чоловіка настільки, щоб він і думати ні про кого більше не міг, розпалити в ньому колишню пристрасть і захоплення. Нехай носить на руках, засинає подарунками і весь вільний час намагається провести у вашій приємній компанії. Хочете стати такою жінкою для свого чоловіка? Тоді варто попрацювати над собою.

Сильна стать любить загадки. У кожному чоловікові живе мисливець, дослідник, першовідкривач. Важливо протягом усього життя залишатися для нього непрочитаною книгою. Пам'ятаєте Шахерезаду з казки "1001 ночі"? Їй вдалося не тільки зберегти собі життя, а й завоювати серце самого султана. Тому Шахерезада завжди залишала все найцікавіше на потім, інтригувала. Займіться чимось цікавим для себе. Знайдіть хобі до душі, і побачите, як заблищать ваші очі. А чоловікові стане цікаво, де ви пропадаєте або чому затримуєтеся після роботи.

Мислимо як чоловік-діємо як жінка

Про яку дружину мріє кожен чоловік? Розумною, привабливою, турботливою і не влаштовує сцен! Це означає Ніякої ревнощів, нападів істерики і агресії — леді це не личить. Справжня жінка горда і мудра, вона не опускається до дрібних скандалів. Не лаятися складно, особливо коли нерви напружені після робочого дня, а вдома треба ще готувати вечерю. Чоловік при цьому спокійно сидить на дивані і чекає, коли його нагодують? Перестаньте бути буркотливою матусею, яка посвариться і нагодує.

Станьте жінкою — чарівною, звабливою і... втомленою. Адже ви теж можете втомлюватися. Так що йдіть не на кухню, а в ванну, ваше тіло гідно розслабляючого догляду. Без вечері ваш дорослий чоловік не помре, а на вас гляне по-новому.

Якщо напруга все ж накопичилося, скидайте його далеко від дому. Допоможе що завгодно, у вас повинна бути своя віддушина. Хтось займається в'язанням, а інша йде бити грушу в спортивний зал. Можна зайнятися танцями або йогою, освоїти дихальну практику або один з методів розслаблення і наповнення енергією. ДО РЕЧІ, жіноча Академія ALMA вчить жінок освоювати ефективні техніки розслаблення і зняття стресу, що накопичився.

Секретний козир

І нарешті, головна зброя вашої привабливості — незалежність і самодостатність. Згадайте, який ви були в 20 років? Гордою, цікавою, захопленою, впевненою в собі і не страждає від відсутності хлопців. Що змінилося? Не варто ставити чоловіка в центр свого світу, земля зовсім не обертається навколо чоловіка. Ви цікава і самодостатня особистість, такий чоловік вас і полюбив. Не варто ставити його інтереси вище своїх і повністю розчинятися в своєму чоловікові.

Помилка багатьох жінок полягає в тому, що вони плутають самодостатність з демонстративною незалежністю. У чоловіка просто немає шансів проявити себе, якщо його жінка йде по життю з девізом «я все сама».

Незалежність не означає, що треба все звалювати на себе. Це здатність бути окремою особистістю зі своїми бажаннями та інтересами. Якщо немає можливості провести час разом, ви не повинні страждати, адже вам не нудно з самою собою. Зробіть своє життя цікавим і насиченим. Настрій не повинно залежати від дзвінка чоловіка і його уваги. Принаймні, ви повинні справляти таке враження. Так, вам добре разом, але і одна ви цілком непогано проведете час.

А ще чоловіків приваблює в жінках тепло і доброта. Вони вважають більш привабливими жінок, які займаються благодійністю. Адже це свідчить, що ви подбаєте і про нього, і про ваших дітей, і про ваших батьків. Якщо фінансової можливості допомагати іншим немає, Поділіться своїми знаннями або корисними контактами. Наприклад, багато наших учениці приводять на заняття знайомих або подруг, допомагаючи тим самим змінювати їхнє життя на краще.

Ваш чоловік теж захоче до вас приєднатися, щоб дізнатися, чим же ви таким цікавим займаєтеся.

Розвивайтеся, будьте трохи таємничими, красивими та недоступними. І ваш чоловік по-новому подивиться на вас, закохавшись як в перший раз.

Про автора: Жанна Білозерова

провідний майстер Академії ALMA, жіночий тренер міжнародного рівня, лайф-коуч, особистий тренер зірок кіно і шоу-бізнесу, шаманка, енерготерапевт, практикуючий психолог, парапсихолог, постійний гість і експерт ТВ-передач
Жанна Белозерова
Зараз читають
Гнів: що це таке і його причини, 9 способів управління гнівом
Гнів: що це таке і його причини, 9 способів управління гнівом
Що таке гнів і чи є від нього користь? Які причини і наслідки його появи ...
Як стати смішним: 9 простих порад
Як стати смішним: 9 простих порад
Як стати смішним і наскільки це складно? Які прийоми можна використовува ...
Відповідальність: що це таке і як перестати її боятися??
Відповідальність: що це таке і як перестати її боятися??
Що таке відповідальність і які є її види? Основні причини чому люди уник ...
Як писати статті правильно? 9 правил
Як писати статті правильно? 9 правил
Як писати статті щоб їх читали? Секрети ефективного заголовка і найпошир ...
Чого хочуть чоловіки: 8 основних чоловічих потреб
Чого хочуть чоловіки: 8 основних чоловічих потреб
Чого хочуть чоловіки від нас, жінок. Існує маса стереотипів, проте наспр ...
Упереджене ставлення: що це таке і як побороти упередженість??
Упереджене ставлення: що це таке і як побороти упередженість??
Що таке упереджене ставлення-це результат еволюції, виховання чи нав'яза ...
Туга: що це таке і 8 способів її побороти??
Туга: що це таке і 8 способів її побороти??
Що таке туга і чому вона з'являється? 8 перевірених способів як побороти ...
Новое youtube видео