Назад
Як домогтися дівчину і що для цього робити??

Навигация по разделу
добиться девушки

Як домогтися дівчину і чи варто домагатися?

Як домогтися дівчину і не опускати руки в разі першої невдачі? Чи варто взагалі це робити? Що не треба робити незабаром після знайомства?

Абсолютно кожна молода людина хоче подобатися і бути привабливим для прекрасної половини населення, і, зустрівши красиву дівчину, кожен починає замислюватися над тим, як справити на неї гарне враження. Найчастіше в подібних ситуаціях чоловіки пускають в хід власні методики, які засновані на особистому досвіді і теорії, проте ні те, ні інше не дає ніякої гарантії на успіх.

Незважаючи на всі старання і страждання чоловіка, дівчина може залишатися до нього абсолютно байдужою. В такому випадку, хтось просто здається, і починає пошуки «видобутку» поступливіше, а інші задаються питанням «як домогтися дівчини?». Відповіддю саме на це питання і є дана стаття. Отже…

Якщо ви дійсно хочете досягти дівчини , Вам необхідно для себе усвідомити, що в цьому світі немає нічого неможливого. Якою б не була ваша кохана красивою, багатою, успішною і амбітною, ви все одно маєте всі шанси розтопити її серце і стати для неї єдиним. Повірте в свої сили і в себе. Тільки за цієї умови ви зможете досягти бажаної мети незалежно від вашої зовнішності і матеріального становища.

Не варто з першого ж дня домагатися взаємних почуттів і симпатій. Навряд чи з цього щось вийде. Не кидайтеся в визнання і клятви вірності, так як це швидше відштовхне вас від неї, ніж зблизить. У перший час ви повинні бути просто друзями, без будь-яких претензій на близькі стосунки. Постарайтеся поставити себе таким чином, щоб дівчина зрозуміла, що ви надійна людина, на якого можна покластися в будь-якій ситуації. Вам необхідно, щоб вона почала вам довіряти. Це і є першим кроком до досягнення бажаної взаємності.

Пройти тест на сумісність

Завжди стежте за своїм зовнішнім виглядом. Ви завжди повинні виглядати на всі сто. Справа не у вартості одягу, а у вашій охайності. Доглянута зовнішність, чиста випрасувана одяг, чисте взуття – ось, на що будь-яка дівчина буде звертати увагу.

Не забувайте про те, що будь-які відносини будуються на довірі. Хочете деякої взаємності-будьте гранично щирим і чесним перед дівчиною. Таке ставлення до себе вона обов'язково оцінить по достоїнству і відповість тим же.

Добре почуття гумору - ось, що будь-яка дівчина цінує в чоловікові. Не варто боятися здатися чимось смішним. Посмішка на її обличчі – ось, що дійсно важливо, адже це завжди говорить про те, що їй добре і комфортно поруч з вами. Навчіться піднімати їй настрій. Це неймовірно важливо.

«очі – дзеркало душі». Цей вислів знає абсолютно кожна людина. По одному лише погляду можна зрозуміти, що людина відчуває, про що він думає, чого він хоче. Ваш погляд-це потужна зброя. Не втрачайте можливість використовувати його. Дивіться на дівчину з захопленням і любов'ю, щоб вона відчувала, наскільки сильно ви її любите. Звертайте увагу і на те, як на вас дивиться вона. Бути може в її погляді ви побачите те ж саме, а зустріч двох закоханих поглядів, найчастіше, призводить до поцілунку . Квапити події, звичайно, не потрібно, але і упускати таку можливість теж не варто.

Будь-яка дівчина хоче бути поруч з тим чоловіком, за яким вона б відчувала себе як за кам'яною стіною. Бувши впевнені в собі і сміливий. Ваша кохана повинна бачити в вас сильну людину, на якого можна покластися. Відповідальність і цілеспрямованість – ваш головний козир.

Будь романтиком . Без цього серця дівчини домогтися практично неможливо. Незважаючи на всю силу свого характеру , Ви &8212; добрий і ласкавий чоловік, який оточує свою кохану дівчину турботою і увагою, повторюючи про свої почуття. Влаштовуйте романтичні вечері, прогулюйтеся по нічному мегаполісу, даруєте квіти і подарунки, влаштовуйте сюрпризи. Все це тільки піде на користь Вашим відносинам. Однак не намагайтеся всім цим "купити" дівчину. Вона повинна закохатися у вас, а не у вашу щедрість. Відносини, які тримаються на матеріальних благах, як правило, не бувають довгими, а розставання завжди вибиває грунт з-під ніг.

Дізнайтеся її думку і попросіть її поради. Таким чином ви дасте їй зрозуміти, що вона вам цікава, і вам дуже важливо, що вона думає з якого-небудь приводу. Однак не варто і перестаратися. Якщо ви в усьому будете радитися з нею, вона може подумати про вас, що ви не вмієте приймати рішення самостійно і брати на себе відповідальність за всі наслідки. Необхідно відчути цю тонку грань, між здоровим інтересом і слабохарактерністю.

Пройти тест Фрейда

додаткова інформація:
Зараз читають
Гнів: що це таке і його причини, 9 способів управління гнівом
Гнів: що це таке і його причини, 9 способів управління гнівом
Що таке гнів і чи є від нього користь? Які причини і наслідки його появи ...
Як стати смішним: 9 простих порад
Як стати смішним: 9 простих порад
Як стати смішним і наскільки це складно? Які прийоми можна використовува ...
Відповідальність: що це таке і як перестати її боятися??
Відповідальність: що це таке і як перестати її боятися??
Що таке відповідальність і які є її види? Основні причини чому люди уник ...
Як писати статті правильно? 9 правил
Як писати статті правильно? 9 правил
Як писати статті щоб їх читали? Секрети ефективного заголовка і найпошир ...
Чого хочуть чоловіки: 8 основних чоловічих потреб
Чого хочуть чоловіки: 8 основних чоловічих потреб
Чого хочуть чоловіки від нас, жінок. Існує маса стереотипів, проте наспр ...
Упереджене ставлення: що це таке і як побороти упередженість??
Упереджене ставлення: що це таке і як побороти упередженість??
Що таке упереджене ставлення-це результат еволюції, виховання чи нав'яза ...
Туга: що це таке і 8 способів її побороти??
Туга: що це таке і 8 способів її побороти??
Що таке туга і чому вона з'являється? 8 перевірених способів як побороти ...
Новое youtube видео