Назад
Про що поговорити з хлопцем: теми і приклади для розмови

Навигация по разделу
о чем говорить с парнем

Про що можна поговорити з хлопцем?

Про що можна поговорити з хлопцем і проявити свою оригінальність? Поради, як вести бесіду з чоловіком, теми, приклади і як подолати кризу в спілкуванні

Життя – непередбачувана штука. Ніколи не вгадаєш, в якій ситуації тобі знадобляться ті чи інші знання. Ось, наприклад, у молодих дам часто виникає питання, про що говорити з хлопцем. І таке питання може виникнути не тільки при першій зустрічі, а й через кілька місяців спілкування.

Перше побачення-це зрозуміло, люди поки не знають один одного, мають погане уявлення про інтереси співрозмовника. Та й соромляться поки бути відвертими і обговорювати якісь дуже особисті або інтимні теми. Тому при першій зустрічі дівчата частіше зустрічаються з проблемою вибору теми для розмови.

Хоча і після кількох років спільного життя, коли почуття трохи охололи, загальних тим для розмови може і не додасться . Навпаки, часто виникає криза в спілкуванні, коли поговорити вже нема про що. Але цього боятися не варто, таке буває, коли всі загальноприйняті теми вже обговорили, знаєте кожну букву ваших біографій, все смішні і забавні історії давно вивчили напам'ять.

Про що говорити з хлопцем на першому побаченні?

Підібрати підходящу тему для розмови при першій зустрічі не так вже й просто. Адже співрозмовники зовсім не знають один одного. Але є деякі правила, дотримуючись яких, бесіда виявиться цікавою і захоплюючою.

7 правил спілкування.

 1. На першому побаченні постарайся бути природною і жіночною. Спілкуйся відкрито і чесно відповідай на всі питання, задані співрозмовником. Таким чином тобі вдасться розташувати партнера до себе.
 2. Обов'язково дивись партнеру в очі, ні в якому разі не дивись повз. Не бійся показати свою міміку, саме завдяки їй хлопець зрозуміє, що ти дійсно його слухаєш.
 3. Коли співрозмовник щось розповідає, задавай навідні запитання, покажи, що тобі ця тема цікава. Якщо ж ви обговорюєте якусь подію, постарайся здатися компетентною і вислови свою думку (воно не повинно радикально розходитися з його позицією).
 4. Всі хлопці хочуть займати лідерські позиції, тому вибір теми і початок розмови надай йому. Але ні в якому разі не залишайся пасивною. Так ти покажеш, що тобі зовсім не цікаво.
 5. Постарайся запам'ятати якомога більше з того, що повідає тобі хлопець. Якщо у вас вийдуть якісь ставлення, потім сама себе будеш дякувати за це.
 6. На першому побаченні постарайся дізнатися побільше про інтереси хлопця, щоб потім вивчити ази тієї чи іншої теми. Це допоможе вам зблизитися.
 7. При спілкуванні намагайся уникати довгих пауз. Підтримуй розмову, задавай питання, цікався персоною хлопця.

Про що на першому побаченні краще мовчати?

На першому побаченні мовчати, звичайно, не будеш, говорити про щось треба. Але є заборонені теми, які при першій зустрічі краще не піднімати:

 • Розповіді про родичів краще залиш на потім;
 • Історію своїх хвороб починаючи з дитячого садка теж краще не згадуй;
 • Не варто розповідати про всіх колишніх хлопців, і тим більше не треба критикувати їх звички і манери, хоча про перший поцілунок розповісти можна;
 • Також краще промовчати про власні невдачі;
 • Краще не скаржися на життя, щоб не здатися скиглієм.

Теми для розмови з хлопцем при першій зустрічі.

Якщо про себе, родичів і колишніх хлопців говорити не можна, то про що говорити з хлопцем? Насправді, привернути увагу чоловіка не складно , і цікавих тим для обговорення безліч. Наприклад, можна обговорити такі теми для розмови з хлопцем:

 • Останні новини;
 • Подорожі;
 • Фільми;
 • Книги;
 • Хобі;
 • Розваги;
 • Спорт і т. д.

Крім того всі люди, в тому числі і чоловіки, вважають себе великими фахівцями в двох темах, політиці і особистих відносинах. І якщо вести розмову на політичні теми краще не треба на першій зустрічі, то обговорити різні аспекти міжособистісних відносин можна. Тільки бажано в теорії, без прив'язки особливо до свого особистого минулого досвіду.

Пройти тест: Чи подобаюся я йому

Криза в спілкуванні: що треба говорити хлопцеві?

Як вже говорилося вище, криза в спілкуванні може настати між людьми, які спілкуються дуже давно. Але, як то кажуть, безвихідних ситуацій не буває. З цієї, здавалося б, серйозною проблемою можна боротися, досить заглибитися в чоловічу психологію.

Що краще не обговорювати?

Якщо розмова не складається, то краще не обговорювати наступні теми:

 • Не варто зачіпати тему, цікаву тільки хлопцеві, адже з часом тобі стане нудно і хлопець тебе розкусить. Повір, ні до чого хорошого це не призведе. Навпаки, улюблений засмутиться через те, що ти намагалася «принести себе в жертву».
 • Краще не розпитуйте його про минуле. Хлопці дуже потайливі. Якщо захоче, то сам розповість.

Про що ж поговорити?

То не можна, про це нічого не знаю, так що треба говорити хлопцеві? Взагалі тим для обговорення безліч, було б бажання.

 • Самий безпрограшний варіант – це обговорити минулий день. Спробуй розпитати коханого, як пройшов його день, як робота і т.д. розкажи і про свій день, але вибери найцікавіші йому моменти.
 • Обговоріть якісь спільні інтереси. Якщо вам обом подобається кататися на лижах, мрійте про відпустку на якомусь лижному курорті. Якщо ви обоє любите походи в ліс, сплануйте свої наступні вихідні. І таких інтересів у вас може бути дуже багато: від комп'ютерних ігор до орігамі. Повірте, від такого спілкування ви обидва отримаєте море задоволення.
 • Поговоріть про плани на майбутнє. Запитай свого коханого, чого він чекає від життя, яких успіхів хоче домогтися. Хлопці люблять розповідати про майбутні плани.
 • Ще один безпрограшний варіант в будь – якій ситуації-Нова книга або фільм. Почни розповідати про емоції, які у тебе викликав новий фільм, і сама того не помітиш, як хлопець підхопить. А якщо цей фільм його не вразив, можна буде з'ясувати чому. Погодься, непогана тема для розмови.

Але якщо коханий не хоче підтримувати розмову, теми для розмови з хлопцем йому не подобаються, краще його не чіпай, може він не в настрої. Крім того, нехай сам думає які питання задавати дівчині для підтримки розмови.

Ось деякі теми, з якими краще до хлопця не звертатися:

 • Не питай, чому хлопець мовчить, а також про що він думає. Правди від нього ти все одно не дочекаєшся, тільки змусиш його брехати.
 • Перестань постійно питати Його про свої недоліки. Адже він не може постійно брехати і говорити, що ти прекрасна. А на правду ти все одно образишся.
 • Не повторюй, що ти дурна. Якщо будеш постійно це твердити, хлопець візьме, та й повірить в це.
 • Не скаржся своєму хлопцеві на життя, погане самопочуття, постійні хвороби, депресії і т.д. про це можна послухати раз, ну – два, але не кожен день. Постійні скарги всім набридають. Поставте себе на його місце.

Розмова з хлопцем дуже відрізняється від розмови з подругою. Ті теми, які тобі здаються дуже важливими, для хлопця можуть бути порожньою балаканиною. Тому прислухайся до коханого, цікався його захопленнями і у тебе все вийде.

Пройти тест на закоханість

додаткова інформація:
Зараз читають
Внутрішній конфлікт: що це таке і 9 способів вирішення
Внутрішній конфлікт: що це таке і 9 способів вирішення
Що таке внутрішній конфлікт і чому він трапляється, коли бажання людини ...
Ранкова медитація: як проводити та її переваги.
Ранкова медитація: як проводити та її переваги.
Чому ранкова медитація вважається найкориснішою? Які у неї переваги? 7 п ...
Особистий щоденник: що це таке і в чому його користь??
Особистий щоденник: що це таке і в чому його користь??
Що таке особистий щоденник і як він допомагає пізнати себе, проаналізува ...
Кайрос-менеджмент і креативність
Кайрос-менеджмент і креативність
Креативність – це творчий потенціал людини, що дозволяє йому генерувати ...
Як знайти підробіток: 8 універсальних способів
Як знайти підробіток: 8 універсальних способів
Як знайти підробіток? Додатковий заробіток ще нікому не завадив. Про те, ...
Галюцинації: що це таке, їх види та причини виникнення??
Галюцинації: що це таке, їх види та причини виникнення??
Що таке галюцинації? Як виникають слухові галюцинації? Як розрізняти гол ...
Ксенофобія: що це таке, яка буває і як боротися??
Ксенофобія: що це таке, яка буває і як боротися??
Що таке ксенофобія і чому це ненависть до всього чужого? Види ксенофобії ...
Новое youtube видео