Назад
Лайф коучинг — нова казка про чарівну таблетку??

Навигация по разделу
лайф коучинг

Лайф коучинг-потужний спосіб зробити прорив у своєму житті

Що таке лайф коучинг, які міфи ходять про нього, Чи потрібен він і які результати обіцяє life коуч. Так чи потрібен всім лайф коуч чи ні?

Лайф коучинг — це процес, спрямований на те, щоб привести до гармонії і рівномірного розвитку всі сфери Вашого життя, що, в свою чергу, і дасть вам відчуття наповненості життя, радості і простого щастя. Важливою частиною процесу стає чітке розуміння того, що насправді хочете саме ви. Під час коуч-сесій ви глибше пізнаєте себе, підвищується ваша усвідомленість, впевненість в собі і своїх діях.

Що таке Лайф - коучинг.

Темп нашого життя не залишає нам шансу на реалізацію більшості наших проектів і планів. У цих умовах можливість зупиниться і подумати про те, як ми живемо, наскільки нас влаштовує якість нашого життя в цілому, а не окремих її аспектів, чого ми дійсно хочемо досягти в житті, що нас чекає в майбутньому і куди приведе нас ланцюг нескінченно прийнятих нами рішень ставати недозволеною розкішшю.

Адже навіть коли нам випадає вільна хвилинка, більшість жадає одного-тиші і спокою, не думати ні про що, розслабити мозок, віддатися ліні , подивитися телешоу або посидіти в барі, що, зауважте, теж є свідомо прийнятим рішенням. Так ось, момент, коли ми усвідомлюємо наявність певного перекосу – невідворотно настає в житті кожної людини, у кого-то раніше, у кого-то пізніше. Якщо ви думаєте, що саме вас це обійде стороною, не спокушайтеся. Звичайно, якщо у вас є чіткий, покроковий план розвитку Вашого життя на найближчі 15-20 років, я за вас повністю спокійна, ніякої шторм вам не страшний.

У момент кризи (усвідомлення перекосу) ми починаємо кидатися з боку в бік, вдаючись в крайнощі, а так само піддаючи себе небезпечному впливу нечесних і нечистих на руку особистостей, які тільки й чекають можливості скористатися вашою слабкістю. Нам здається, що всі біди, нещастя і просто дрібні негаразди виникають самі собою і якось раптом. Це не так. Можливо, я засмучу вас, якщо скажу, що ви могли все це запобігти. Але є хороша новина-все буде добре, потрібно тільки захотіти. А найкращою новиною є те, що навіть якщо у вас зараз все прекрасно-може бути ще краще!

Лайф-коучинг дозволяє людині самій оцінити все своє життя, кожну її область. Навіть саме усвідомлення того, що в нашому житті є окремі області, які складаю загальну картину життя, для багатьох є відкриттям.

Якщо ви багато зосереджені на фінансовому благополуччі, матеріальних речах і мало уваги приділяєте особистому життю, результатом можуть стати відносини з невідповідним партнером. І замість того, щоб ваш будинок став вашою фортецею, місцем відпочинку і джерелом відновлення сил і енергії, він може стати місцем, куди не хочеться повертатися.

Якщо ви зосереджені на кар'єрі і не приділяєте достатньо часу собі, своєму відпочинку, друзям, в результаті вас може наздогнати хвороба і нікому буде вас підтримати, що може позначитися на вашої самооцінки , адже кар'єру теж доведеться відкласти. Звичайно, якщо в центрі вашої уваги знаходяться саморозвиток і здоров'я, напевно з кар'єрою і фінансами справи йдуть не дуже.

Результати, які гарантує лайф коуч.

Лайф-коучинг допомагає привести в рівновагу кар'єру і особисте життя, фінансове благополуччя і здоров'я, знайти рівне місце відпочинку і друзям.

Вам не потрібно нічим жертвувати і ні від чого відмовлятися. Ви можете мати, без перебільшення, все! Займатися улюбленою справою, виховувати дітей, прокидатися кожен день з коханою людиною, відвідати найекзотичніші місця на землі, створити оточення з найцікавіших і вірних друзів, займатися спортом і своїм здоров'ям.

Тільки уявіть, що вам більше не треба бігати, як білка в колесі. Витрачати даремно свої сили і потенціал. Ви можете сконцентруватися на тих завданнях, які дійсно для Вас важливі. Отримати чітке бачення того, яким має бути ваше життя через рік або навіть через п'ять років. План особистого розвитку на термін від 1 дня до 1 року і більше. Усвідомлення того, які якості варто розвинути в собі, які люди у Вашому оточенні надихають вас і сприяють вашому просуванню до щастя і успіху, а які тільки забирають енергію і витрачають Ваш час даремно.

Здійснюючи кроки, роблячи ті чи інші дії ви не будете замислюватися про те, чи правильно ви чините, чи немає інших варіантів. Лайф коучинг дозволяє приймати рішення, які йдуть від серця, прямо з глибин вашої підсвідомості. Рішення, яким ви будете віддані на сто відсотків і які найкращим чином будуть відповідати вашим цілям.

Міфи про лайф коучингу і лайф коучах.

Як і все відносно нове і цікаве, коучинг вже встиг обзавестися і своїми міфами.

Міф № 1. Лайф-коучинг це психотерапія в новій обгортці.

Те, що коучинг не має відношення до психотерапії і психоаналізу говорить те, що коучинг працює в сьогоденні для руху в майбутнє і   створення позитивного, бажаного майбутнього . Психотерапія працює з проблемами, травмами, переживаннями, які відбулися в минулому .

міф № 2. Після початку лайф коучингу, я можу розслабитися і чекати настання світлого майбутнього.

Не знаю на щастя чи на жаль, але все саме вартісне в цьому житті нам коштує великої праці. Тому, якщо ви думаєте, що коуч, як добрий чарівник прилетить і подарує вам щасливе життя, відразу вас розчарую. коучинг покаже вам дорогу, пройти по ній вам доведеться самостійно. І на цій дорозі вас чекають і неприступні, на перший погляд, гори і приховані ями, а подекуди навіть відсутнє покриття.

міф № 3. Особистий лайф коуч-це невиправдано дороге задоволення.

Чи замислювалися ви хоч раз, яка частина вашого бюджету йде на хвилинні слабкості, незаплановані покупки і придбання. Пачка сигарет, пара зайвих чашок кави, зустріли друга, якого давно не бачили, підемо вип'ємо пива, дівчата знімають стрес і поганий настрій шопінгом. Ви здивуєтеся, якщо підрахуєте, скільки коштів йде на те, про що ви відразу ж забудете. Я не пропоную відмовлятися від того, що приносить у ваше життя трохи радості, але задумайтеся, що з усього цього приведе вас до вашої мети, що допоможе створити план дій, що просуне вас до досягнення щастя і успіху. Порахуйте, скільки ви витрачаєте на хвилинні слабкості в місяць або в рік і дайте собі відповідь, скільки ви готові віддати за ваше щасливе майбутнє.

Зараз читають
Афірмації Луїзи Хей на здоров'я, любов і успіх
Афірмації Луїзи Хей на здоров'я, любов і успіх
Хто така Луїза Хей і чому її афірмації такі особливі? Приклади позитивни ...
Дисципліна: що це таке і 5 способів її в собі розвинути
Дисципліна: що це таке і 5 способів її в собі розвинути
Що таке дисципліна і які є її види? Навіщо потрібна дисципліна? 5 надійн ...
Як цілуватися в перший раз: 5 видів поцілунків і загальні правила
Як цілуватися в перший раз: 5 видів поцілунків і загальні правила
Якими бувають поцілунки? Чим відрізняються їх техніки? Як цілуватися в п ...
Синдром жертви-хто найчастіше страждає і що з цим робити??
Синдром жертви-хто найчастіше страждає і що з цим робити??
Складно уявити людину, яка хоче опинитися в позиції жертви. Що таке синд ...
Ефективна мультифункціональність і Кайрос-менеджмент
Ефективна мультифункціональність і Кайрос-менеджмент
Тема даної публікації під назвою «ефективна мультифункціональність» тіль ...
Скептицизм: що це таке і як пов'язаний з критичним мисленням??
Скептицизм: що це таке і як пов'язаний з критичним мисленням??
Що таке скептицизм? Як використовується у філософії, науці та характерис ...
Відчуття: що це таке і як розвинути тактильні відчуття??
Відчуття: що це таке і як розвинути тактильні відчуття??
Що таке відчуття і чому їх важливо практикувати? Як продовжити відчуття ...
Новое youtube видео