Назад
Що таке внутрішні переконання і як від них позбутися

Навигация по разделу
внутренние убеждения

Як позбутися непрацюючих переконань?

Що таке внутрішні переконання, чому частина з них є непрацюючими переконаннями. Як позбутися від непрацюючих внутрішніх переконань навчать коучі і психологи.

Це наступне дуже важливе питання. Те, що ви дізнаєтеся зараз, допоможе вам і в бізнесі і в сімейних відносинах. Проблема кожної людини живе на землі полягає в тому, що кожна людина живе в своєму власному міхурі. Кожен з нас живе в своєму міхурі переконань, кожен з нас живе в своєму міхурі способу мислення, звичних дій.

Проблема в тому, що наше уявлення про себе, про наші можливості, про цей світ, про наше місце в цьому світі – це те, що виткало цей міхур. Наш міхур ми створювали, щоб він підтримував нас, але він тепер обмежує нас.

Ми виросли і розвинулися, і можливо здатні йти далі, а міхур тепер нас тримає. Іноді це явище ще називається "скляна стеля" &8212; коли ми начебто йдемо вгору, але вперлися в щось і не просуваємося далі.

Проблема життя у своєму міхурі полягає в тому, що коли ми живемо в ньому, ми його не бачимо, і ми не бачимо, як він діє на нас. Але ми можемо самі собі допомогти, а найлегше іншим, тому що спостерігаючи за людьми з боку, нам краще видно їх бульбашки. Якщо хтось допоможе нам, задаючи коучинг-питання, то ми зможемо побачити і свій міхур. Питання повинно змусити нас віртуально вийти за рамки свого міхура і подивитися на себе з боку. Це те, на що направлений коучинг , як система мотивації та натхнення людей, це те, що ви можете зробити для інших людей.

І вони будуть вам безмежно вдячні за це, тому що ми можемо несвідомо руйнувати свою кар'єру, бізнес, здоров'я, відносини в сім'ї, свої інвестиції і фінанси, але як тільки ми вийдемо за рамки міхура те, що раніше було від нас приховано, стає явним. Ви можете допомогти людині на певній стадії змінити свій міхур на більший, витканий з ідей, спрямованих на успіх. Головне захотіти виглянути з нього і дізнатися як це.

Наприклад, ви можете сказати людині: "друже, ти скаржишся на своє життя півгодини, але якщо ти дивишся на себе очима дружини, що ти побачиш?». Такий одне питання здатний поміняти людині все життя. Ви можете задати людині питання: "Що ти скаржишся на свого начальника, що він не любить тебе: не підвищує в посаді і не підвищує зарплату? А якби ти подивився на себе його очима, послухав би його вухами, щоб ти помітив?». Дуже багато людей після цих питань почнуть жити і діяти по-іншому, якщо звичайно вони готові діяти, а не шукати виправдання і звинувачувати інших людей.

Ви можете допомогти собі. Ви можете перенестися вперед на п'ять років і подивитися вже очима того, людини на своє життя в даний момент. Що б ви побачили, що б ви виявили, що б ви помітили в своєму власному міхурі? Слід запевнити вас, що коли ви помічаєте, що у Вашому житті не працює, у вас з'являється унікальна можливість від цього позбутися. І почати створювати саме те життя, про яке ви мрієте.

Зараз читають
Як кардинально змінитися? 7 ідей
Як кардинально змінитися? 7 ідей
Як кардинально змінитися і чи допоможе це наблизитися до успіху? Чому ва ...
Чим зайнятися в житті? 10 перевірених способів дізнатися
Чим зайнятися в житті? 10 перевірених способів дізнатися
Як зрозуміти, чим займатися в житті, щоб це приносило радість? 10 практи ...
Позитивні емоції і негативні емоції: що це і як з'являються??
Позитивні емоції і негативні емоції: що це і як з'являються??
Що таке позитивні емоції і чи можна їх викликати? Чим корисні негативні ...
Самоконтроль: що це таке і 7 способів його розвинути
Самоконтроль: що це таке і 7 способів його розвинути
Що таке самоконтроль і які є способи поліпшення цієї навички? Що таке що ...
Внутрішня сила: що це таке і в чому її секрети??
Внутрішня сила: що це таке і в чому її секрети??
Що таке внутрішня сила людини і звідки вона береться? Суть цього поняття ...
Каверзні питання хлопцеві: 10 способів застати його зненацька
Каверзні питання хлопцеві: 10 способів застати його зненацька
Каверзні питання хлопцеві змушують його задуматися, а дівчині говорять б ...
Питання другу або подрузі: які можна задавати? 8 тим з прикладами
Питання другу або подрузі: які можна задавати? 8 тим з прикладами
Які задати питання одному, щоб перевірити, міцні стосунки з ним на етапі ...
Новое youtube видео