Назад
Що таке внутрішні переконання і як від них позбутися

Навигация по разделу
внутренние убеждения

Як позбутися непрацюючих переконань?

Що таке внутрішні переконання, чому частина з них є непрацюючими переконаннями. Як позбутися від непрацюючих внутрішніх переконань навчать коучі і психологи.

Це наступне дуже важливе питання. Те, що ви дізнаєтеся зараз, допоможе вам і в бізнесі і в сімейних відносинах. Проблема кожної людини живе на землі полягає в тому, що кожна людина живе в своєму власному міхурі. Кожен з нас живе в своєму міхурі переконань, кожен з нас живе в своєму міхурі способу мислення, звичних дій.

Проблема в тому, що наше уявлення про себе, про наші можливості, про цей світ, про наше місце в цьому світі – це те, що виткало цей міхур. Наш міхур ми створювали, щоб він підтримував нас, але він тепер обмежує нас.

Ми виросли і розвинулися, і можливо здатні йти далі, а міхур тепер нас тримає. Іноді це явище ще називається "скляна стеля" &8212; коли ми начебто йдемо вгору, але вперлися в щось і не просуваємося далі.

Проблема життя у своєму міхурі полягає в тому, що коли ми живемо в ньому, ми його не бачимо, і ми не бачимо, як він діє на нас. Але ми можемо самі собі допомогти, а найлегше іншим, тому що спостерігаючи за людьми з боку, нам краще видно їх бульбашки. Якщо хтось допоможе нам, задаючи коучинг-питання, то ми зможемо побачити і свій міхур. Питання повинно змусити нас віртуально вийти за рамки свого міхура і подивитися на себе з боку. Це те, на що направлений коучинг , як система мотивації та натхнення людей, це те, що ви можете зробити для інших людей.

І вони будуть вам безмежно вдячні за це, тому що ми можемо несвідомо руйнувати свою кар'єру, бізнес, здоров'я, відносини в сім'ї, свої інвестиції і фінанси, але як тільки ми вийдемо за рамки міхура те, що раніше було від нас приховано, стає явним. Ви можете допомогти людині на певній стадії змінити свій міхур на більший, витканий з ідей, спрямованих на успіх. Головне захотіти виглянути з нього і дізнатися як це.

Наприклад, ви можете сказати людині: "друже, ти скаржишся на своє життя півгодини, але якщо ти дивишся на себе очима дружини, що ти побачиш?». Такий одне питання здатний поміняти людині все життя. Ви можете задати людині питання: "Що ти скаржишся на свого начальника, що він не любить тебе: не підвищує в посаді і не підвищує зарплату? А якби ти подивився на себе його очима, послухав би його вухами, щоб ти помітив?». Дуже багато людей після цих питань почнуть жити і діяти по-іншому, якщо звичайно вони готові діяти, а не шукати виправдання і звинувачувати інших людей.

Ви можете допомогти собі. Ви можете перенестися вперед на п'ять років і подивитися вже очима того, людини на своє життя в даний момент. Що б ви побачили, що б ви виявили, що б ви помітили в своєму власному міхурі? Слід запевнити вас, що коли ви помічаєте, що у Вашому житті не працює, у вас з'являється унікальна можливість від цього позбутися. І почати створювати саме те життя, про яке ви мрієте.

Зараз читають
Як змінити зовнішність? 12 секретів як змінитися зовні
Як змінити зовнішність? 12 секретів як змінитися зовні
Як змінити зовнішність без втрати індивідуальності? У чому секрети ефект ...
Образа: що це таке і що з нею робити
Образа: що це таке і що з нею робити
Що таке образа і які хвороби вона викликає. Як працює механізм з точки з ...
Розвиток особистості: що це таке і які є стадії??
Розвиток особистості: що це таке і які є стадії??
Що таке розвиток особистості і як це допомагає знайти свою індивідуальні ...
Як відновити пам'ять і зміцнити її: 17 + цікавих ідей
Як відновити пам'ять і зміцнити її: 17 + цікавих ідей
Як зміцнити пам'ять і відновити її? Які фактори впливають на стан пам'ят ...
Справжня любов: що це таке і її основні ознаки.
Справжня любов: що це таке і її основні ознаки.
Що таке справжня любов і як вона проявляється? Чи приходить вона відразу ...
Когнітивний: що це таке і як розвинути когнітивні функції??
Когнітивний: що це таке і як розвинути когнітивні функції??
Що таке когнітивний? Що гальмує когнітивний розвиток і процеси? 9 способ ...
Педант: хто це такий, які бувають і як їх розпізнати
Педант: хто це такий, які бувають і як їх розпізнати
Хто такий педант і чому він відрізняється підвищеною охайністю, точністю ...
Новое youtube видео